28330
10917302841238962806.jpg
  • rebel7
    #12764
    wááá már mindjárt szombat... de kellene az a győzelem...
  • Casillas
    #12763
    hát ha mindkét hazait megnyernénk, akkor utána tökmindegy az utolsó két meccs, mindenképp megvan a pótselejtező, és valószínűleg az urolsó fordulóban a dánok elleni meccsen dőlne el a csoportelsőség sorsa

    (bárcsak ott tartanánk már... :))
  • GanXstaZoleeWrk
    #12762
    Bodnár ügy fejlemény

    Innentől kezdve bármi történhetett, remélem tud majd a BLben játszani ha már a válogatottól most visszalépett.
  • kuzco007
    #12761
    énmeg a Fradi pályáról szereztem hálót és a kupával volt lehetőségem fényképezkedni, amivel nem éltem:D
  • Tyler1
    #12760
    ha dvsc-t hozzánk sorsolják akk én tuti mentem volna az old traffordra most :P
  • rooney8
    #12759
    ugye tudod, hogy most ge*ire irigyellek?! :D
  • passatgt
    #12758
    csak úgy, meg egy manchester-birmigham meccsen, 2-1-re nyertünk:)
  • geo91
    #12757
    és a meg a Bozsikban is voltam a pályán, szereztem egy darab hálót meg hozzáértem a Magyar kupához miközben Smiljanic vitte a játékosbejáró felé. :D
  • kuzco007
    #12756
    énmeg befutottam:D
  • Tyler1
    #12755
    fradi pályán még fociztam is :D
  • rooney8
    #12754
    oda be nem tenném a lábam :D
    [amúgy de]
  • kuzco007
    #12753
    jah téleg bocs:D a Stamford Bridget kihagytam...
  • rooney8
    #12752
    áááá... oda én is el akarok menni :D am milyen volt? meccsen voltál, vagy "csak úgy"? :D
  • Matthew Prosac
    #12751
    én Albert, Puskás, Győri ETO pályákon voltam csak eddig :C
  • kuzco007
    #12750
    én, Fradi, honvéd, Puskás, fehérvár, csepel, vasas, debrecen:D
  • Tyler1
    #12749
    svédeket nagyon kikell nyírni! portugálokkal az a baj h ők most rájöttek h meleg a picsájuk alatt a talaj és belehúznak.
  • karajjj
    #12748
    én se sajnálnám, ha lenne XD
  • isi
    #12747
    ha kijutunk a VB-re nem sajnálok rá 300ezer FT-ot hogy kimenjek:)
  • Dean Winchester
    #12746
    kb reális de én bízom a srácokban és lezzúzzuk a svédeket és nyerünk a portugálok ellen 1 góllal majdidegenben ikszelünk és kész!
    érzem! kijutunk a vb-re!
    ez az év a magyaroké!
    debrecen megcsinálta
    a válogatott is megfogja!
  • geo91
    #12745
    nem illene most ezzel viccelődni...
  • Tyler1
    #12744
    már látom is ahogy a szakértők a meccs elött mondják a pálya szélén: " Hát Bodnár nélkül ez egy nagyon nehéz meccs lesz, egy alapemberét vesztette most el a magyar válogatott, de reméljük a legjobbakat." És most kapcsoljuk a stúdiót!

    meccs végén: "Vártható volt sajnos hogg Bodnár nélkül a válogatott nem kiegyensúlyozott, ezt ki is használták a svédek!"

    :DDDD
  • rooney8
    #12743
    csak nem :D
  • Tyler1
    #12742
    tuti ez lesz a magyarázat ha kikap a csapat :)
  • rooney8
    #12741
    nem is mondtam, hogy nem értek vele egyet :)
  • Casillas
    #12740
    azért valahol várható volt / meg lehet érteni
  • rooney8
    #12739
    nem lesz Bodnár...
  • isi
    #12738
    de, én csak a magyarokat írtam le :) 3 külföldi stadkába jártam ebből a Napolira vagyok a "legbüszkébb" a többi pályán csak látogatóba voltam hogy nem volt semmi :) 2 osztrák pálya volt.
  • Kaplan
    #12737
    Én meg december tizenkilencedikén a Signal Iduna Parkkal bővítem a stadion 'gyűjteményt' :)
  • passatgt
    #12736
    én voltam az old traffordban:)
  • Rockynhooo
    #12735
    Napoli pályáján is voltál már nem ?
  • isi
    #12734
    Nyíregyháza,Puskás, újpest,fradi,diósgyőr,debrecen,zalaegerszeg,paks,kaposvár,honvéd,vasas,mtk,reac,bőcs,tuzsér,bakta,békéscsaba,haladás,
    remélem nem hagytam ki semmit, a diósgyőri egy rom a debreceni meg egy libalegelő. a kis városi csapatoké meg szóra sem érdemes.
  • vmvr
    #12733
    Emirates, Puskás, Szusza, MTKpálya, Vasaspálya, Halipálya, Bozsik stadion, Fradipálya, ZTEpálya, Győrpálya, Vidipálya. ezek közül a legtöbb borzalom, a legrosszabb egyértelműen a vasasé meg az mtk-é.
  • Nightwish006
    #12732
    Nem hagytál ki sokat:D
    Én voltam ZTE, Sopron, Diósgyőr, Újpest, Pécs, meg már nem emlékszem hol, de igazából egyiksem volt pozitív élmény:D Bár megkell jegyeznem, hogy a pécsen kívül mindenhol jó körülmények voltak, csak itt debrecenben hasonlít vmi legelőre a "stadion" :F
  • banok
    #12731
    pedig az a vicc hogy mindenhol a tv-k mondják ki az utolsó szót!
    Ez van
  • geo91
    #12730
    én is: Bozsik, Szusza, Puskás
  • rooney8
    #12729
    én 2be... Puskás és a csapatom stadionja (Budafok) :D
  • LasDen #12728
    hát én csak 3 stadionban voltam....a Puskás, a Stadler és a kalocsai....bár az csak egy pálya kislelátóval.... :D
  • karajjj
    #12727
    azért nekem tetszik a győri is :D bár még nem voltam benne
  • passatgt
    #12726
    szépnek szép, de azért annyit nem ér, hogy meg is nézzem:)
  • passatgt
    #12725
    szerintem kicsit olyan tucat, semmi extra nincs benne