28330
10917302841238962806.jpg
  • vmvr
    #12804
    ez baromság, a szurkolók akkor fognak kimenni, ha normális focit látnak, ez így van mióta világ a világ. és végülis tök igazuk van. ezt úgy írom, hogy 5éve ott vagyok az összes hazai válogatott meccsen. elég hülye szokás amúgy...:D
  • Dean Winchester
    #12803
    jó hát én az itthoni ernyőből indultam ki :D vége acélból van és elég hegyes is és ha összevan csavarva ill. rendesen lepatentolva akkor halálos fegyver is lehet :D
    szóval van benne valami amit írtam :Ddd
  • Rockynhooo
    #12802
    Nehogy megdobálják a biztonságiakat

    #12801 ?A:?:ASD?:DA?SDASD aki egy esernyővel a lelátóról úgy dob be a pályáig mint egy dárda() az mehet gerelyt hajítani olimpiára
  • Dean Winchester
    #12801
    nehogy valaki bedobja mint egy dárdát és eltaláljon vele egy játékost? :S
    bár eddig belehetett vinni most miért ? ez érdekes ...
  • Dean Winchester
    #12800
    Dzsudzsák: A győzelem sorsa a fejekben dől el!

    A majdnem 42 ezer szurkolót szombat este 6 órától kezdik el beengedi a Puskás Ferenc Stadionba, ahol 20 óra 45 perckor kezdődik a svédek elleni világbajnoki selejtező. Dzsudzsák Balázs szerint a győzelem sorsa a fejekben dől majd el.

    - Azon van a hangsúly, hogy a csapat fel tudja dolgozni, hogy mekkora lehetőség előtt áll. Rendkívül fontos, hogy ki tudjuk használni az adódó lehetőségeket. A kérdés az, elhisszük-e, hogy a mérkőzést meg tudjuk nyerni. Nagyon remélem, hogy készen állunk erre. Egyre több játékos eléri azt a topformát, amivel eddig is sikeresek voltunk és a svédek illetve a portugálok fölé tudunk kerekedni - mondta el a hírTV-nek Dzsudzsák Balázs.

    Válogatottunk szombati ellenfele, a Lars Lagerback által irányított svéd együttes pénteken a kora délutáni órákban érkezik a magyar fővárosba.

    A szombati vb-selejtezőre készülő válogatottunk vezetői arról tájékoztatták a Magyar Labdarúgó Szövetség honlapját, hogy a mieink piros mezben, fehér nadrágban és zöld sportszárral lépnek pályára, s főleg a mez színét tekintik fontosnak, mert sok szurkoló érdeklődött erről.
  • passatgt
    #12799
    miért?
  • Dean Winchester
    #12798
    Magyar-svéd - Esernyőt a stadionba vinni tilos!

    Noha borús, esős időt jósolnak a szombaton 20 órakor kezdődő Magyarország-Svédország labdarúgó világbajnoki selejtezőre, a Puskás Ferenc Stadionba tilos lesz bevinni esernyőt.

    A szervezők épp ezért nyomatékosan kérik a 42 ezer kilátogató szurkolótól, hogy ernyő nélkül, érkezzenek, mert azt a biztonsági emberek nem engedik majd bevinni a létesítmény területére.

    A stadion kapuit 18 órakor nyitják ki, s mivel a beléptetés várhatóan időigényes lesz, ezért a magyar szövetség kéri: mindenki időben érkezzen a stadionhoz.
  • icemankimi
    #12797
    de 2012-re vagy 6 ilyen lesz nekik
  • icemankimi
    #12796
    hétvégén győzni kell rosszabb esetben 1 pont kell és portugáloknak meg x kéne a dánokkal.
  • JimKirk
    #12795
    Ebben igaza van a fovadasznak, ilyen "szurkolok" nem kellenek!
  • Rockynhooo
    #12794
    "Nem is szeretem a telt házas meccseket, mert sok olyan ember is kijön, aki nem igazi szurkoló, mert csak a jóban akar együtt lenni a csapattal, és ha nem úgy megy a szekér, ahogy ő szeretné, akkor rögtön a fiúk ellen fordul" – fogalmazott Csank János.
  • Randal
    #12793
    Az rendben van, hogy most nagyon sokat cikkeznek a magyar játékosok fittségéről és klubbeli sikereiről, de meg kellene nézni a svéd meg porugál játékosokat is.

    Amúgy szerintem okos játékkal és jó védekezéssel meglehet a győzelem. Ne játszanak szépen, ne nekünk játszanak, de nyerjenek.
  • rebel7
    #12792
    Egy fegyelmezett játékkal 100%-os koncentráltsággal sztem meg tudjuk verni a svédeket, ha ugyanazzal a taktikával játszunk mint kint náluk meglehet a győzelem... onnantól kezdve pedig már jelentősen megnőnek kijutási lehetőségeink... utána portugáliával már csak le kell Xelni :)
  • LasDen #12791
    vagy mégsem??? :D
  • ProGabe #12790
    hoppá-hoppá ám! barátok közt lesz, nem meccs

    igen, komolyan
  • karajjj
    #12789
    hoppá hoppá, most olvasom, hogy zlatan lehet, hogy nem játszik :D
    le vagyok maradva...
  • Tyler1
    #12788
    ha a svédek megpicsáznak akkor Portugália vérszemet kap, és ellenük esélytelen lesz! de ha vhogy nyernénk, akk a portugálok jóval óvatosabb játékot játszanának, ami fasza védelemmel x-re kihozható sztem.
  • karajjj
    #12787
    hát persze, mert valahogy csinálni kell a nézettséget...
  • fsgh
    #12786
    Azért az mondjuk már túlzás hogy kb azt sugallják a reklámok hogy simán legyőzzük a Svédeket aztán 4napra rá a Portugálokat is...

    Javult sokat ez a Magyar csapat de azét óvatosan kéne bánni az ilyennel. Aztán ha pl 1pontot szerzünk csak akkor meg mindenki megint szapulja majd a válogatottat.
  • karajjj
    #12785
    az RTL nagyon promózza a válogatottat
  • Matthew Prosac
    #12784
    én ugyanezt mondtam 2-vel alatta xD
  • kraawz
    #12783
    igen, tényleg 90, kicsit fáradt voltam már :)
  • tomcat1
    #12782
    Most vizsgáztam kreszből.
    Főút az nem számít autóútnak kivéve, ha külön jelölik azt. De én még itt azt keleten nem láttam. A lényeg, hogy így a főút simán lakott területen kívülnek számít és 90 a határ és nem 110.
  • LasDen #12781
    Segíts Koemannak.... :D
  • Matthew Prosac
    #12780
    nem a főúton 110 a megengedett hanem az autóúton
  • ForzaInter
    #12779
    Én meg marassi, san siro meg olimpico:D
  • 5w0rdf15h
    #12778
    Lakott területen kívül 90 km/h a megengedett.
  • Nightwish006
    #12777
    Elvileg senkit se szoktak ilyenért lecsukni, ugyanúgy felfüggesztett+2évre bevonják a jogsit (ezt minden halálos balesetnél megcsinálják, akár hibás voltál, akárnem) szóval nem értem mit kéne elsimítani :D
  • kraawz
    #12776
    Persze, ebben igazad van.

    De ugye főúton a maximális megengedett sebesség 110 km/h. Most ugye tudjuk, hogy ha ezt a biciklist 60-al kapja el, neki akkor is annyi. Szóval nem azon a 20 km/h -n múlott.. Mondjuk éjszaka persze nem 110-el kell rohanni, ez megint az ő hibája.

    Szerintem annyi az egész, hogy kap x év felfüggesztettet és a többit elsimítják. Bár ez nem a mi dolgunk, engem annyira nem is érdekel.
  • vmvr
    #12775
    nem értem, mivel főúton nem szabad 130-al menni.
  • kraawz
    #12774
    nem abból adódott a haláleset, hogy bodnár 130-al ment, hanem abból, hogy a biciklis matt részeg volt, és az út közepén egy leírhatatlan nyomvonalon közlekedett. Ha a biciklis beszámítható, mehetett ő volna 150-el is, nincs belőle semmi. Remélem érted..
  • vmvr
    #12773
    A biciklis ittas volt, rendben, hibás. DE Bodnár meg gyorsan ment basszus, kurva gyorsan, lehet sajnálni őt, de kurvára hibás ő is, hiszen nem szabad gyorsan menni, aki meg úgy meg azt meg kell büntetni, főleg ha elüt valakit, aki meghal utána. nincs mese, a törvény rá is vonatkozik. persze, nem azt akarom, hogy lecsukják, de valahogy büntetni kell az ilyet.
  • isi
    #12772
    Sajnos munka miatt eléggé valószínű hogy nem tudok felmenni Pestre a magyar - portugál meccsre ebből kifolyólag meghirdetem a jegyemet! 10E Ft. akinek kell írjon alkudni nem lehet, mert úgyse érdekel. R-BAL.
  • Nightwish006
    #12771
    Szerintem ha 60al csapták volna el is ugyanúgy meghalt volna, és valószinüleg a bicikli is ugyanúgy nézett volna ki:) Biztos gyorsabban ment a megengedettnél, ahogy kb. mindenki más... Szerintem ha lasabban megy akkoris meghal a biciklis, de ha ő nem az út közepén kacsázik valszeg nem is üti el. Ezen gondolkozz.
  • passatgt
    #12770
    biciklis szempontjából mindegy, hogy 90-el vagy 130-al üti el:)
  • Cabell
    #12769
    ezt vajon ki hiszi el? Nem a fórumra gondolok, hanem úgy általában.

    És mindjárt kiderül majd az is, hogy Bodnár halál lassan ment mi? Azért nézett úgy ki a bringa, mint egy összenyomott harmonika.?
  • kraawz
    #12768
    bodnárt relatív gyorshajtás miatt veszik elő, az tuti.

    Amúgy utánakérdezek majd, fateromék voltak a helyszínen :) Egy dolog a média, meg egy, hogy mi is történt valójában...
  • Firerock
    #12767
    de ő is gyorsan ment...bár manapság ki nem?bevallom énis...
  • Tyler1
    #12766
    hiradóban Szellő István: "....a boncolás után kiderült, az áldozat súlyosan ittas volt"!

    hogy lehet ilyen hülyeségeket mondani???
  • kuzco007
    #12765
    bodnárt most rehabilitálják, a biciklista már ittas is volt:D mondjuk azt nyílván tudjuk, hogy aki útközepén biciklizik az nem normális és nem a bodnár a hibás