28330
10917302841238962806.jpg
  • w77d
    #12844
    nna én indulok ki a meccsre, előtte még úgy is megyünk melegíteni haverokkal XXD
  • geo91
    #12843
    szerintem meg dzsudzsák :)
    még sosem volt igazán kiemelkedő teljesítménye válogatott meccsen, éppen itt az ideje.
  • Girondins
    #12842
    Juhász lesz ma a nyerőember
  • Girondins
    #12841
    Rudolf meghuzodott, nem jatszik ma...


    Pedig benne biztam leginkabb
  • Tyler1
    #12840
    gratulálok igy is van! nem szabad a nőknek engedni! ennyi kijár ha már a mi pénzünkből veszik a gönceiket XDD
  • geo91
    #12839
    ez a beszéd, ne légy papucs
    a meccs, az meccs.
  • JimKirk
    #12838
    Nekem is komoly veszekedesekbe kerult mire a felesegem megertette, hogy a valogatott meccs az szent! Bk-t lelehet szedni torrentrol is!:)
  • Tyler1
    #12837
    hát ha ez megtörténhet akármelyik háztartásban akkor ott már nagy baj van :D (mármint h a mutter tv2-t nézzen)
    VB-ért küzdünk bassza meg, minden picsa üljön le a valagára és szurkoljon vagy menjen shoppingolni vagy faszom, de férfitársaim ne hagyjátok magatokat elnyomni ilyen fontos alkalomnál :D
  • banok
    #12836
    na akkor ma Hajrá Magyarok!!!
    streamek a meccshez itt ha valakinek probléma az RTL Klub vagy 1 tv van a lakásban és a muter a TV2-t favorizálja.
  • JimKirk
    #12835
    errol van szo!
  • geo91
    #12834
    MAGYAROK!
  • JimKirk
    #12833
    KI A JOBB?????!!!!!
  • geo91
    #12832
    tudomén.
  • JimKirk
    #12831
    Csak szivom a vered!

  • geo91
    #12830
    jaj, most kössetek belém...
  • JimKirk
    #12829
    Te mint hazafi ezt hogy kepzelted?:P
  • geo91
    #12828
    jó alap, csak gondoltam, milyen poén svédül a svédek ellen, magunknak szurkolni. :P :D
  • Nightwish006
    #12827
    5-0!!!!!
  • Tyler1
    #12826
    HAJRÁ MAGYAROK!(hajrá magyarok magyarul) Azért magyarul szurkoljunk már saját hazánkban!
  • geo91
    #12825
    heja ungern! (hajrá magyarok, svédül :DDD)
  • Zenszkij
    #12824
    hola MAGYAROK!!!!!!
  • JimKirk
    #12823
    Adja az Isten!:)
  • geo91
    #12822
    1-0 v 2-1 lesz ide szerintem. :P
  • WuFraZselic
    #12821
    én alig várom Verebes 'Mágus' hozzászólásait :D
  • ProGabe #12820
    de miért kell egyből leírni őket? miért kell látatlanban fikázni? miért kell a múltban elkövetett hibák miatt a mostaniaknak elszenvedni ezeket a megjegyzéseket? miért nem lehet tiszta szívvel szurkolni? én is pesszimista voltam a magyar focit illetően, haveroknak mindig mondtam, hogy "biztos kiszopunk", de ezt főleg azért tettem, hogy megmentsem magam a csalódástól. amint elkezdődött a meccs átmentem fanatikus szurkolóba, ahogy azt kell. mára ez már megváltozott, mert érzem, hogy kilábalhatunk ebből a fostengerből. na jó, inkább csak nagyon akarom, de ez az egész alapja. akarni kell, nem fikázni!

    kicsit más: szarszánalom, undoírtó, kapbefaszom retek klubos nyilatkozat:

    "Élőben kerül képernyőre a találkozó 20:45 órától. Megállapodtunk az MLSZ-szel, hogy kölcsönösen alkalmazkodunk egymáshoz"

    mi? kölcsönösen? az MLSZ semmit sem tett, hiszen nem is tehet. persze a buta magyarnak be kell adni, hogy a labdarúgó szöv. meghunyászkodott az atyaúristen tévével szemben -.- amúgy remélem, hogy a léderer ákoska és a világi petike együtt fogja közvetíteni a meccset a'la Méhes Gabi, Hajdú Pista páros
  • JimKirk
    #12819
    Ejnye!

    Olvassatok elezt!
  • galmat
    #12818
    Így van, mint passzív szemlélő, lehetsz pesszimista, de a lényeg,hogy a játékosoknak nem szabad azoknak lenniük! Mert ők is meg mi is tudják,hogy mennyi kudarc volt a fociban az elmúlt időszakban (meg a Magyar történelem 1000 évében..), de az a múlt, a mai meccs még nem dőlt el. Ma nem a focitudás fog dönteni, az elszántság számít, a mindenáron való győzni akarás, és hit abban,hogy ez sikerülni is fog. Mert ha nem hiszel abban,hogy sikerülni fog amit csinálsz, sose érsz el semmit az életben. Néha meg kell próbálni a lehetetlent is, különben nem is él az ember igazán. Ma este csodát kell tenni, és töretlenül hinni kell benne, és ha nem is jön össze, büszkén eshetnek el a "harcban" a srácok!
  • Kurafi
    #12817
    A realitás és a pesszimizmus két különböző dolog te majom.
    Amit meg leirt az a valóság, mert mindig volt aki megmagyarázta, azt ellenben nem, hogy a játékosok edzés helyett, miért a kocsmában snapszereztek.
  • [Jakuza]
    #12816
    Az elmult 25 ev eredmenyei ezt mondatjak velem. 1985-ben nyert utoljara magyar valogatott idehaza tetmerkozesen, olyan csapat ellen aki, a Fifa ranglistajan az elmezonyhoz tartozott. Altalaban a maximum a dontetlen. Azok is elegge szanalmasok, mint pl a felpalyarol kapott szabadrugasbol kapott gol ami lepattan 12 meterre a kaputol es ugy beesik, hogy senki nem is er hozza. Mindegy barmi is lesz az eredmeny biztos lesz aki majd megmagyarazza.
  • pinnacle
    #12815
    Előre várom, mikor gázol már el téged egy kibaszott úthenger.
    A folyamatos negatív, pesszimista, a jóban is a rosszat és csak a rosszat meglátó személyiségedtől a falra mászok.

  • galmat
    #12814
    Hát ne is legyen!
  • [Jakuza]
    #12813
    Elore varom mar a nyilatkozatokat. Sok tesztat ettunk, meleg volt, esett az eso es ez az ellenfelunknek kedvezett stb.
    De ne legyen igazam.
  • galmat
    #12812
    Hogyne lenne!!! Minden hazai meccsen ott voltam, meg leszek. :D A loki BL-meccsein is. Rajtunk nem fog múlni.

    Itt az esély a kezünkben ma este, hát éljünk vele!!!! HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • kraawz
    #12811
    felőlem játszhatunk bármilyen csúnyán, kaphatunk bármennyit, de a 3p legyen meg.
  • JimKirk
    #12810
    1-0 es a lefujas utan tombol a stadion!:)
  • icemankimi
    #12809
    én azt mondom ma 3:1-re nyerünk
  • sb1
    #12808
    Most vettem meg a napi betevőt(nemzeti sport), milyen igényes már a főoldala basszus!!!
  • sb1
    #12807
    Én kb. 2 óra MÚLVA INDULOK ITTHONRÓL BE A STADIONOKHOZ HANGOLNI
    Innen ott lesz valaki?
  • vmvr
    #12806
    menj már a francba:D:D
  • Dean Winchester
    #12805
    "a szurkolók akkor fognak kimenni, ha normális focit látnak"

    ez érdekes :D mert ha kimennek akkor nem tudják h normális focit fognak-e látni.viszont ha nem mennek ki akkor nemtudjak mi lesz :D
    lényegében mindig kimennek :Dmert előre nmrtudják mi lesz :D