28330
10917302841238962806.jpg
  • Rockynhooo
    #13084
    és most lődd fejbe magad
  • Dean Winchester
    #13083
    ha mi lőjjük be akkor nem gond ugye? itt meg 3-4 másodpercet nem lehet betartani egyálltalán nem..
    kapufat is lőttek jobbak voltak.
    a 11es után és persze sanyi bejövetele után megélénkültünk csak sajna nem eléggé ennyi!
  • JimKirk
    #13082
    Szerencsere o is kezd jol jatszani a valogatottban!
  • vmvr
    #13081
    mostantól kezdve csoda kell, kezdve azzal, hogy szerdán legyőzzük a portugálokat. ha ott csak x van, vagy ne adj isten kikapunk akkor kész. már így is kb. mindegy, bizakodjunk továbbra is, legalább szerda estéig. de ez a mai, akkor is hihetetlen...
  • Legend Killer
    #13080
    vagy már lélekben a csávók örültek, hogy 1-1.
  • Legend Killer
    #13078
    Dzsudzsák is jó volt.
  • Unreal1942
    #13077
    A bíró jól döntött, hogy nem fújta le. Ez fájó, de azt a támadást még engedni kellett.
    Nekünk kellett volna ki rúgni, hogy ki rúgás legyen és akkor nincs több támadás...rutintalanság, figyelmetlenség vagy a nagy akarás, hogy meg lehet a győzelem is...nem tudom. Elcsesztük.
  • triplet
    #13076
    Mondjuk szerintem sem kell szidni a bírót. Mert hiába telt le a hosszabbítás, ha esetleg a hosszabbítás után 1 vagy 2 másodperccel van egy helyzet, azt még engedik hogy kialakuljon, szerintem.
  • Különc
    #13075
    Ugyan nem tudom hogyan lehet a szabálykönyvben, de szerintem a bíró dönti el mikor fújja le a meccset, és itt nem több percre kell gondolni, volt már h sérülés történt a hosszabításban és beleszámolta... nem kellett volna elszórni a labdát, nem volt már gond az idővel.
  • Legend Killer
    #13074
    #13068 :D. elírtam mondom, bocs :D.
  • sz4bolcs
    #13073
    Na asszem... minden fontosat elmondtam?
  • JimKirk
    #13072
    Ez nagyon faj!

    Tisztelem becsulom Tehenember urt, de azt viszont baromira nem ertem, hogy miert nem lehetett az elejetol 1 csatarral kiallni!
    Elhiszem, hogy a mai magyar valogatott a kepessegei miatt nem jatszhat tamado futbalt, de azert egy csatart illene berakni a csapatba! Lehetett latni az elso felidoben, hogy mennyire nem talaltak a helyuket a kozeppalyasaink, tul nagy teruletet kellett befutniuk, tul melyrol indultak a tamadasoknal! Igy nagyon nehez helyzetbe kerulni ha nincs elol valaki aki megtartja a beivelt labdat amig a tobbiek felernek a tamadashoz! Sanya nagyon hasznosan latta el a dolgat a masodik felidoben, ezzel is bizonyitva, hogy szuksege van a csapatnak ra!

    Az utolso 15 perc megmutatta, hogy mennyire megfogta a csapatot a korai gol!:(:(:(:(:(

    Hajnal tovabbra is csalodas szamomra, nagyon remelem, hogy a luzitanok ellen Buzsaky kezd a helyen!
    Gera a vegere kezdte megtalalni onmagat!
    Gyepes az elejen meg bizonytalan volt, de a vegen volt 2-3 letfontossagu tisztazasa!
    Emelem kalapom Juhasz Roland elott!!!
    Tovabbra is szeretem ezt a csapatot!
  • WuFraZselic
    #13071
    +3 perc volt, de mind1...
    ne Ibrád ócsároljátok, inkább Tímárt aki mesterien futott alá a labdának...
  • [Jakuza]
    #13070
    Erdekes en mindenhonnan azt hallottam, mi vagyunk a jobbak, meg nyerunk stb.
    Miben snapszerban ? Abban jok vagyunk, mert az oregebb generacio az edzes helyett azt nyomja. Vagy szajkarateban ? A majomzsirafot is jol szajon karateztuk. Ennek hatasara ketszerbelebotlott a labdaba, ami tudjuk eletveszelyes, mert olyan jok vagyunk, hogy meg azt sem tudjuk megakadalyozni. Mindenesetre szolni kellene par embernek hogy amelyik kutya ugat az nem harap, foleg ha a kutya fogatlan a sok szajkaratenak koszonhetoen.
  • sz4bolcs
    #13069
    NEEEEEEEEEEEEEEE IIIIBRAHIMOVICS
    ROHADT MOCSKOS MÁKOS ZSIRÁÁÁF

    Ám a meccs szerintem nagyon jó, küzdős volt, az utolsó 10 perc főleg.

    És a közönség... mennyire szurkoltunk, le a kalappal előttük. Szenzációsak voltak.
  • Legend Killer
    #13068
    bocs, plusz hármat akartam írni. csak nem figyeltem.
  • Unreal1942
    #13067
    A lényeg, hogy mi szerencsés esetben szerzünk még 1-2 pontot
    A svédek meg lazán szereznek 3 pontot. És jelenleg csak 1 pontal vezetünk.
    Amennyiben itt ma nyertünk volna akkor lett volna okunk bizakodni a 2. hely megszerzésében. X esetében ez már nem lehetett reális. A vereség meg meg is pecsételte a dolgot.
  • laca133
    #13066
    Júúúúj :D

    Várjál hogy is szokta?

    "KOEMAN, te csak egy álledző vagy semmi más, basszus!"
  • cargame
    #13065
    Ibrahimovicot ezutan utalom mint a szart...idaig se birtam...
  • Legend Killer
    #13064
    végülis valóban nem nagy hiba, csak pont múlott rajta...1-1 és 2-1 és megint makker volt ibrámivovics és ez idegesítő, szal lehet télleg jól irányította a bíró a meccset de mikor kiírják a nagy táblára, h 90 perc után +2 perc következik, akkor azt tartsák is be és ne legyen pár másodpercnél több, se kevesebb, hiszen a foci az szabályokra épül, melyeket köteles betartani a bíró. jó, nem csüng mindig az óráján és lesi lihegve mikor telik le a ráadás, de akkor is, azért ez idegesítő.
    és azért fájó, mert ez fontos lett volna, hogy döntetlen maradjon, bár így is elmegy.

    :(((((
  • Dean Winchester
    #13063
    #13062
  • Dean Winchester
    #13062
    ez hülyeség
    hiába klaszisokkakl jobb ha a mostani formájuk alapján egyálltalán nem jók :)

    a tabella így néz ki

    1. Dänemark 7 mérk. - 17 pont
    2. Ungarn 7 mérk.- 13 pont
    3. Schweden 7 mérk.- 12 pont
    4. Portugal 7 mérk.- 10 pont
    5. Albanien 8 mérk.- 6 pont
    6. Malta 8 mérk.- 1 pont
  • passatgt
    #13061
    juhász remélem rendbejön szerdára
  • Unreal1942
    #13060
    Így van ezt nem értettem én sem. El kezdtünk úgy játszani ahogy egész meccsen kellett volna vagy legalábbis az egész 2. félidőben.
  • vmvr
    #13059
    egy frissített csoportállást valaki benyomna?
  • semmikozod
    #13058
    Madonna jött volna, biztos nyerünk. Erről ennyit.
  • Unreal1942
    #13057
    A bíróval nem volt baj.
    A 11 es jogos volt, de nélküle nem lett volna egyenlítés.
    A Svédek lőhettek volna előbb is két vagy 3 gólt apró szerencsével.
    Mi az átlagosnál is szarabban játszottunk. Hoztuk a Románok elleni semmit.
  • mate317
    #13056
    Jobbak a svédek, ez van. És a jobb csapat mindig nyer, így vagy úgy.
  • semmikozod
    #13055
    Ez tisztán egyértelmű.
  • WuFraZselic
    #13054
    így van, nem érdemeltünk döntetlent, de a büntető után OKOSAN kellett volna játszani, nem elkapkodni, és akkor lehet rég lefújja a bíró...
  • zaki
    #13053
    sztem a végén negyedikek leszünk, és az uccsó 2 meccsen lealáznak minket idegenben, de ne legyen igazam, elvileg még mindig a 2. helyen vagyunk :P
  • [Jakuza]
    #13052
    Nem a biro tehet rola, hanem a Nancsi neni dagadt terdekalacsa volt mar megint a problema. :D Meg aztan a 127783. fuszal is rosszul volt nyirva, de az is csak azert mert Madonna nem lephetett ra, mivel atiranyitottak a Kincsem parkba.
  • Freeeee
    #13051
    Amatőrök voltunk. Tartani kellett volna a labdát, és kirúgni a picsába a stadionból.
  • passatgt
    #13050
    miért is? 4 ponttal vezettünk
  • semmikozod
    #13049
    De szarvashibákat bizonyos pozícióban nem követünk, mert pápá a végeredmény.
    Ismered Gordon Ramsey-t és a műsorát. Nos Kúmant is úgy kéne most lebaszni, ahogy Ramsey szokta a szar szakácsokat. :D
  • zaki
    #13048
    Nem a bírót kéne szidni, hanem Tímárt, aki olyan szépen aláfutott a labdának... :c
    Ibrahimovicot eddig is utáltam, most mégjobban :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #13047
    3.Magyar válogatott
  • triplet
    #13046
    Amúgy nem akarom a Magyar csapatot szidni, de ha nem buktatják el dzsudzsákot, és nem lesz 11-es, akkor még egyenlíteni sem egyenlítettünk volna szerintem.
  • semmikozod
    #13045
    Beállok a sorba.
    Kurva köcsög kibaszott bíró!!! Biztos lefizették!!!!
  • Unreal1942
    #13044
    Mindenki hibázik. Ennél fontosabb pozicióban is.
    Amikor sorozatos bakik vannak akkor lehet megkérdőjelezni az alkalmasságát valakinek.