28330
10917302841238962806.jpg
  • sz4bolcs
    #13245
    Ez mind végigfutott az agyadon, amikor Gera eladta a labdát, amikor 11est lőttünk, vagy amikor a zsiráfról bepattant a labda?
  • [Jakuza]
    #13244
    Na mindegy erolodjetek tovabb es egyetek ezt a szart, csak el ne felejtsetek utan szajat mosni, mert bizony a kornyezetre csak akkor nincs hatassal, ha nincs gyomor vagy orr. Mindenesetre, sok sikert egy rendes valogatotthoz, majd egyszer valaha, ami majd csak akkor valosulhat meg ha az ingyeneloket es a sok marhat elhajtjak a palyak mellol. Addig joetvagyat es eros gyomrot. :D BB
  • argo001
    #13243
    Sajnos nem mindenben értek egyet.
    Szerintem még elég távoli dolog az EB-t emlegetni, meg a "lejátszák őket" dolog is kicsit elhamarkodott kijelentés. Hátha történik valami jó!
  • Randal
    #13242
    Ja, és valószínűleg divatszurkoló vagyok, mert ezek voltak az első meccseim, plusz a Debrecené.
    De tudjátok mit? Én kimegyek a többi BL meccsére is, habár tudom, hogy győzelmeket nem várhatok el. De akkor is kimegyek drukkolni. Mert megérdemlik.
  • Shep
    #13241
    Istenem, hogy miért nincs ebben az országban 10 millió Jakuza, ez az ország már rég világhatalom lenne mindenben. Jakuza a többség tisztában van azzal amit te itt írogatsz és, hogy a fejeseknek menni kellene, de se te se én nem tehetünk ennek érdekében semmit ezért azt a keveset kell becsülni ami van és nem mindig a rosszat nézni. Igazából nem is értelek, hogy a frászban lehet úgy élni, hogy mindig mindenben a rosszat látod?
  • Gabe18
    #13240
    Ez sajnos így van,de mint sokhelyen máshol is,itt is játékos uralom van.Aki edző,vezető,teljesítményt követel,azt rövid úton kicsinálják.
    Tényleg vicc hogy azért amit itt bajnokság cimen a legtöbbje hétről hétre előad,azért havi több százezer forintot lehet felvenni (minimum).Tisztelet a kevés kivételnek.
  • [Jakuza]
    #13239
    Az en generaciom ? Biztos eltem az 50-es evekben, Az en generacio baratom rendesen dolgozik es adozik. A kovetkezok ellenben, lopnak csalnak hazudnak es raadasul sik hulye is, ugy hogy egyetemre jarnak 40 eves korig, hogy ne kelljen dolgozni es raadasul olyan szakmakat kultivalnak, ami nem termel semmit, mint peldaul a kozgazdasz es sorolhatnam.
    Ennyit errol. Pont ezert tart itt az orszag mindenben a sportban is.
  • Randal
    #13238
    Én kint voltam a meccsen. Végig szurkoltam. Reálisan látom a dolgokat és tudtam, hogy nem sok esély van győzni a svédek ellen. Egy X-ben reménykedtem, a győzelmet pedig csodának tartottam volna, de kívántam, hisz ki nem.

    A játékunk az első félidőben nem volt meggyőző, a másodikban javult a helyzet, de az egycsatáros taktika nem mindig hozta meg az eredményt. Szerintem túl sokat játszottak szélre és nem volt bevállalós senki sem.

    A 11-es nagy csoda volt, fellelkesítette a csapatot, nagyon szépen játszottak, bár megint szélre és nem túl sok bevállalással.

    Sajnos a végén hibáztak aminek gól lett az eredménye.
    A várható eredmény született így meg, de bárcsak ne így történt volna, vagy bárcsak ne lett volna.

    Hosszú út áll még a csapat előtt fejlődésben. Addig jönnek-mennek a játékosok, de reménykedem. Talán ha ifjú reménységeink beérnek akkor jó lesz, de addig is építeni kell a csapatot, mert nem a semmiből lesz a győztes csapat.

    A portugál és dán meccsek keservesek lesznek, de ez van.
    Lejátszák őket, tanulnak belőle és fejlődnek.

    Majd jön az EB és meglátjuk mennyit fejlődtek addigra.

    Én nem szidom őket és nem várok tőlük olyat, amit irreális lenne elvárni. Jelenleg itt tartunk. Ezt el kell fogadni és ilyenkor nem a régiek dicsőségét zengeni, mert az nem segít.
    Ha majd ott tart a játékosállományunk akkor el lehet várni, addig nem.




  • JimKirk
    #13237
    Van benne valami!:)
  • argo001
    #13236
    Egyébként csak én látom úgy, hogy a portugálok ellen több esélyünk lehet, mint a svédek ellen? :)
    A svédek nagyon erősen védekeznek, amit igazi csatár nélkül pláne nehéz áttörni, portugálok ellen hátha több esélyünk lehet...
  • JimKirk
    #13235
  • JimKirk
    #13234
    En meg most vagjam a fejedhez, hogy a te generaciod sodorta ilyen helyzetbe ezt az orsagot! De nem teszem...
  • Peppus
    #13233
    És kit érdekel? Mi a francért kell ilyen negatívan látni mindent? Örülj, hogy ilyen apró sikereket is elértünk eddig. Egy erősebb csapatnak is kemény dió egy Svédek elleni meccs, a Portugálokról nem is szólva. Miért kell elvenni az emberek maradék hitét és lelkesedését is? Számomra hihetetlen és nagyon szép eredmény volt amit idáig elért a csapat, megpróbáltuk a lehetetlent, sajna nem sikerült, mert tényleg gyengusok vagyunk még egy ilyen nagy megmérettetésben. De reménykedni azért lehet nem? Ilyen hozzáállással már a meccs elején kikellett volna hirdetni, hogy győztek a Svédek mert mit akar egy ilyen válogatott ellenük..
  • JimKirk
    #13232
    Amikor nem voltak ezek a "hulyitheto divatok", akkor evekig 400(negyszaz)-6000 szurkolo elott jatszott a csapat es ezek a fereg vezetok megsem takarodtak el!
  • [Jakuza]
    #13231
    Te akartal kimenni nem Messi miatt, ha jol emlekszem, mivel ugy utalod, hogy legszivesebben megdobalnad.
    Ilyen divatokkal es majom ultrakkal van teli a palya szele, akik rombolni tudnak es olyan butak, hogy meg a szart is ellehet adni nekik jopenzert.
    Jo etvagyat hozza, neked van hozza gyomrod es izlesed. Thx Bye. :D
  • zaki
    #13230
    divat, ebben is igazad van
  • [Jakuza]
    #13229
    Mas a kitartas es mas az aradozas a szarrol es hagyni, hogy szarral 100 milliokat keressenek a honi focistak es a tobbi szanalmas banda, aki bemeseli a hitegethetoknek, hogy milyen jok vagyunk. Ha nem lennenek ezek a hulyitheto divatok, akkor mar reg megszabadulhattak volna az eloskodoktol es ravettek volna a tinglitanglizo focistakat, hogy vagy fel is ut le is ut, vagy eredmenyt kell produkalni. Ezerszamra eheznek ebben az orszaban akik robotolnak ehberert, mig sok gennygoc milliokat keres a semmivel es ezt probaljak eladni szorakoztatasnak. Ma lattuk az eredmenyet, bohozat 2000 - 6000 Ft-ert vagy tobbert. Persze majd most ralehet fogni megint valamire, pedig csak es kizarolag magukat okolhatjak. Az evtizedek ota zajlo hulyitesnek es annak, hogy nincs megkovetelve itt semmilyen szakmai munka , csak szajjal meg penzlopasban vagyunk jok.
  • Rockynhooo
    #13228
    mondod ezt te aki Messi miatt akart menni Loki meccsre:D
  • JimKirk
    #13227
    Jakuza! A te velemenyed szerint az az ember aki meg a szarban is kitart a magyar valogatott mellet, es probal optimistan hozzaallni a csapathoz az divat?
  • [Jakuza]
    #13226
    nem neked nincs, de egy divat honnan is tudhatna, aki meg ezzel sincs tisztaban.
  • JimKirk
    #13225
  • [Jakuza]
    #13224
    http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20080106-vbselejtezok-dania-ellen-kezd-a-focivalogatott.html

    Szeptemberben a dán válogatott vendégjátéka után négy nappal Svédországba látogat a magyar együttes, majd október 11-én Albániát fogadja, 15-én pedig Máltába utazik.

    Jövõ tavasszal Albánia és Málta lesz ismét az ellenfél, míg szeptemberben négy napon belül a svéd és a portugál együttes játszik Magyarországon, október 10-én Portugáliában, végül 14-én pedig Dániában zárja selejtezõit a csapat.

    "Nagy sportdiplomáciai sikerként értékelhetjük a mai egyeztetés eredményét" - nyilatkozta a magyar szövetség honlapján Bienerth Gusztáv, az MLSZ nemzetközi igazgatója, aki Kisteleki István elnök társaságában volt jelen a koppenhágai összejövetelen.
  • JimKirk
    #13223
    Ebben viszont egyet kell ertenem veled!
  • zaki
    #13222
    biztos neked van igazad
  • argo001
    #13221
    Megijedtem egy pillanatra. :)
    Hogy ne teljesen off legyen: ez a svéd védelem kegyetlen, nem hinném, hogy bármelyik top 10-es válogatott hat gólt bevágott volna nekik... A magyaroktól meg egyenesen lehetetlen volt a feladat azzal, hogy az első félidőt gyakorlatilag csatár nélkül játszották végig. Ezzel mondjuk a saját dolgukat nehezítették meg.
    Erre az eredményre valahol számítani lehetett, de mégiscsak fájóbb az, ha az utolsó utáni pillanatban kap ki az ember. Nem szabad feladni, Portugáliával bármi lehet (ha C. Ronaldo szar napot fog ki, nyerhetünk). Akik meg állandóan szarozzák a válogatottat, azokat nem értem, hogy miért néznek még magyar focit egyáltalán? Menjenek, azt nézzék a BL-t, az angol, a német, az olasz, a spanyol bajnokságokat... Az egyszerű magyar szurkoló is tisztában van azzal, hogy ez a csapat még nem az a csapat, ahol az 50-es évek tájékán voltunk, de szorítunk nekik, mert mégiscsak mi vagyunk...
  • Tyler1
    #13220
    sztem inkább egy barom
  • Gabe18
    #13219
    Nem a sorsolásról van szó,hanem a meccsek sorrendjéről.Azt meg tudtommal a csapatok egymással egyeztetik,és csak ha nincs megállapodás akkor sorsolják.
  • [Jakuza]
    #13218
    Az a baj hogy itt latszik, hogy fingotok nincs rola.
    Nem sorsolnak, hanem a vezetok leulnek es egyeztetik targyalason, hogy ki kivel jatszik es milyen sorrendben.
    Ugy kezdodott az egyeztetes,ha tajekozott lennel es olvastad volna a hireket, hogy a magyar vezetes nem egyezett bele, hogy a Danokkal idegenben kezdjunk. Szepen ugyesen kiharcoltak maguknak azt, hogy ilyen sorrendben jatszanak. Az erosebb csapatok meg leszartak minket, mert tudjak, hogy evek ota siman lealaznak minket.
  • JimKirk
    #13217
    Hat te tenyleg egy nagy kurafi vagy!

  • Tyler1
    #13216
    tuti ezért a hsz-ért regeltél mi??
  • Tyler1
    #13215
    hűha bemontad a frankót öcsém!
  • zaki
    #13214
    köszi, hogy benéztél, és megmondtad a tutit!
  • Kurafi
    #13213
    Idióta bohocok, nézzétek csak ezt a szemetet és még örüljetek is ennek a szánalomnak.
  • JimKirk
    #13212
    NEM!!



  • JimKirk
    #13211
    Ibrat en sem komalom! Pedig anno amikor az Ajaxban jatszott meg egy szimpatikus sracnak talaltam, foleg ahogy nyilatkozott akkoriban a holland tv-nek!
  • zaki
    #13210
    a baj csak az, hogy a sorsolásba nem lehet belenyúlni, hiába ragaszkodsz ehhez az összeesküvés elmélethez... :) egyszerűen így sikerült, de biztos úgy van, ahogy te mondod, hogy kisteleki egy borítékot csúsztatott át az asztal alatt blatternak, meg platininek :D
  • argo001
    #13209
    Ez most kötekedés akar lenni? :D
  • JimKirk
    #13208
    +z

    (koszos bill.)
  • JimKirk
    #13207
    Ujabb nagyszeru hozaszolas!
  • zaki
    #13206
    olyan nekünk is van, torghelle nem így lőtt gólt a braziloknak? :D