28330
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #13285
    :)
    A horvátok és a bulgárok ellen se mmenne az iksz hazai pályán... :)))

    De ez tipikus helyi.... 2 lépés előre, 3 hátra..... s sokak szerint haladunk ha azt írja a Nemzetisport meg gyárfássportplusz, még a gengszterelnök is találkozik a falábúakka, és nagyon csini fotók vannak a Blikkben róluk. Hát lehet őket nem szeretni? A Napiász is mazt írt hogy van esély akkor van

    :))))))

    De lényeg, a kritika ugyanott van....
    Hazai pályán csatár nélkül ne akarjunk megverni senkit.
  • [Jakuza]
    #13284
    Te latsz itt valami elorelepest ?
    Mintha a kotelezot hoztuk volna es ott is hasonlo helyen zartunk a csoportban. Itt aztan nagy a fejlodes. :D

    2004. szeptember 4. Horvátország 3 – 0 Magyarország
    2004. szeptember 8. Magyarország 3 – 2 Izland
    2004. október 9. Svédország 3 – 0 Magyarország
    2005. március 30. Magyarország 1 – 1 Bulgária
    2004. november 17. Málta 0 – 2 Magyarország
    2005. június 4. Izland 2 – 3 Magyarország
    2005. szeptember 3. Magyarország 4 – 0 Málta
    2005. szeptember 7. Magyarország 0 – 1 Svédország
    2005. október 8. Bulgária 2 – 0 Magyarország
    2005. október 12. Magyarország 0 – 0 Horvátország
  • Grenzjager
    #13283
    cashteleki az cashteleki, ennyi

    az eredmény a lényeg!!!! Tyúha, megvertük az albánokat, meg máltát... akkor most szobrot neki?

    Mi az hogy kötelező? A magyar labdarugó válogatott számára nincs már kötelező, kb másfél évtized óta.

    Koeman meg mnt játékos egy nulla volt, hollan szinten is.
    "Edzőként a PSV ifjúsági csapatánál kezdett dolgozni, 2001 és 2004 között az eindhoveniek pályaedzője volt. A 2004-05-ös szezonban az RKC Waalwijket irányította, 2005-ben pedig a Feyenoord ajánlatát fogadta el."

    Almafától ne várjatok körtét!
  • [Jakuza]
    #13282
    Jah most 4.-ek leszunk. Nem utolso elottiek hanem kettovel az utolso elott, ugy hogy egy kisebb letszamu csoportban vagyunk.
    Behuztuk a kotelezot ? Eddig is altalaban behuztuk csak neha-neha esett be egy blama. Ne legyen igazam, de a vegen ugyanannyi ponttal vegzunk majd mint amivel most allunk, kiveve ha csak nem makolunk be egy dontetlent, amihez azert vajmi keves eselyunk van.
    Ott tartunk ahol Mattheusnal tartottunk sem elorebb sem hatrebb, csak akkor ugyebar szinten hoztuk a kotelezoket csak nem az MLSZ babuja volt ezert megszakitottak vele a szerzodest, mig olyan edzovel aki nyal a Kismocsokieknak az itt marad es nem veletlenul mar a 4 kulcsfontossagu merkozes elott bebetonozzak a posztjan. Ellenben kozben eltelt 4 ev.
    4 semmit moondo esztendo ahol egy sikertelen MLSZ vezeto meg mindig a posztjan lehet egy sikertelen EB palyazattal a hata mogott, egy sikertelen EB selejtezo 6. helyevel es majd most egy sikertelen VB selejtezo 4. helyevel, ahol senkit nem elozunk meg csak egy Maltat es egy Albaniat ugy, hogy ekkora makunk ami volt ebben a csoportban a korbevereseknek es ponthullatasoknak koszonhetoen, valoszinuleg jo par evig nem lesz.
  • Punker
    #13281
    van előre lépés de nem akkora mint amennyi kellene, a svédek ellen kikapni reális, nem így ahogy begurult az uccsó másodpercekben de az előző 90-ből kb 70-ben ők domináltak úgyhogy az eredmény sajna reális.....

    viszont azt becsülöm bennük hogy a végét nagyon meghajtották a játékosok, rég láttam ilyen pörgést a végén a magyaroktól!
  • galmat
    #13280
  • Shep
    #13279
    Jakuza megmondta, hogy nincs erőlelépés 25 éve és pont. Majd ha ő azt mondja fejlődünk akkor fejlődünk, addig nem. Érted már? :)
  • galmat
    #13278
    Te is az vagy, ha ennyit értesz hozzá....
  • galmat
    #13277
    Hagyjátok már abba ezt a "Cashteleki" ökörködést. Nevetségesek vagytok komolyan, nézd már meg az előző selejtező sorozatban hanyadikok lettünk!!!!! 6, azaz HATODIKOK!!!! Na van előrelépés???? VAN!!!!! Legalább a kötelezőnek mondott meccseket hoztuk, és ez az utóbbi 10 évre visszatekintve nagy szó!!!
  • hali
    #13276
    szánalmas szar banda
  • Shep
    #13275
    Miért ki hitte egy percig is, hogy ki jutunk?
  • Grenzjager
    #13274
    :D

    röhögnöm kell

    1 kapussal, 3 hátvéddel és 7 középpáylással ???



    uyganott tartunk ahol évekkel ezelőtt
  • Shep
    #13273
    Ezt már leírtad, de ugyanúgy a te hibád is, hogy itt tartunk, mint 10 milló másiké.
  • icemankimi
    #13272
    nem jutunk ki az tuti

  • R0sc0
    #13271
    és aki nincs tisztába a lesszabállyal az már nem is drukkolhat a nemzeti csapatnak?
    LOL.
  • Zsolti9014
    #13270
    Nem baj fiúk, nem volt ez rossz. Hajrá a portugálok ellen is! Még van esélyünk.
  • sb1
    #13269
    Ezt a sok divatdrukkert aki itt, valami katasztrófa.....esküszöm, a legtöbb a lesszabállyal sincsen tisztába, de itt nagykanállal osztja az észt. El kell fogadni mindenkinek, hogy ennyi volt, a realitás a csoport 4. helye, ami nagyon érik sajnos nekünk, és akkor mi van? Inkább élvezzük azt, hogy jelenleg még mindig 2. vagyunk egy piszok erős csoportban 3 fordulóval a vége előtt. Remélem, a portugálok ellen is ilyen hangulatban lesz részem, mert nagyon jó érzés volt kinn lenni, az eredménytől függetlenül...
  • Grenzjager
    #13268
    Remélem Cashteleki még meghosszabítja A Feyenoord történelme során a legrosszabb eredményt produkáó, igen híres focistának, Ronald Koemannak az öcsének, Erwinne a szerződését még 5 évvel.

    Mert ez is előrelátó volt az mlsztől, hogy kétszer megvertük albániát meg máltát akkor már mi vagyunk a favoritok...húúú de jók vagyunk.....

    Erre egy magyaredző is képes. S ha már egyáltalán van valamiféle válság, akor ezt a produkciót egy magyar edző tizedennyiért is tudja produkálni. Portugália? Ki kell húzni a letojt kezeket a biliből....,.,


    Kérdésem..........
    KI VOLT TEGNAP A KEZDŐ CSATÁR A MAGYAR CSAPATBAN ? ?
  • Matthew Prosac
    #13267
    Hazaértem, kommentálni nincs erőm
    x.x
  • sz4bolcs
    #13266
    Juj, amúgy Ibra mit lenyomott 2-3 védő előtt. Elkezdte húzogatni jobbra-balra a labdát bokából (nem tudom, mi ennek a hivatalos neve). Azt a jelenetet azért megnézném még1x, nagyon laza. Valahol elérhető vajon?
  • sz4bolcs
    #13265
    Te félig olyan vagy, mint Robin Hood. Elvennéd a gazdagoktól. :D
  • sz4bolcs
    #13264
    Persze. Az passzol a játék képéhez. :D
  • [Jakuza]
    #13263
    Eloszor majd ha megcafoltal, akkor lehet a te igazadrol beszelni.
    Addig amig leirom, hogy mi fog tortenni es bebizonyosodik, addig nekem van igazam. Semmifele ellentmondas nincs itt. Csak tenyek, leirtam hogy nem nyertunk 25 eve itthon tetmerkozesen most sem fogunk. Igazam lett ismet. Lehet utalni stb ezert, csak eszre kellene venni, hogy van aki a realitas talajan all paros labbal es nem a hulyeseget hajtja, mint peldaul jobbak vagyunk 5:0 stb.
    Jon itt a divat drukker aki erolkodik hogy a sorsolas stb, aki meg azt sem tudja hogy zajlik a merkozesek egyeztetese, es meg utana neki all feljebb, ha nincs igaza.
    Nincs rendes ertekitele itt mar senkinek. Ki lehet menni remenykedni, szurkolni, de realisan kell kezelni a helyzetet, nem oromodakat zengeni egy szar Malta merkozes utan, hogy milyen jok vagyunk. Nem, nem vagyunk jok. A legnagyobb hiba a hitegetes, foleg ha az olyan emberek kormonfont modszere, akik csak azert probaljak elhitetni az egeszet, hogy ne legyen valtozas a labdarugasban,vagy a sportban, de ide sorolhatnam a hazai helyzetet gazdasagilag es politikailag egyarant.
    Manapsag divat lett hitegetni, hazudni, lopni es megmagyarazni, amit az altaluk befolyasolt media betaplal a butithato csoportokra es a tomeg meg balgan koveti oket. Manapsag mar nincs is buntetes ezert, teszem hozza sajnos. Pedig a tomegnek nem ez a jo, egy masik uton jobb lenne, ez az ut csak azokert van akik iranyitjak a balgakat.
    Egy rendes tarsadalom kivetne magabol a szemetet, itt meg meg is koronazzak oket. ugyanez van itt a focival, az emberek egyik naprol a masikra elnek, duplan dolgoznak, hogy eltartsak a csaladjukat, mig egyesek 10 milliokat keresnek a semmiert, lasd rengeteg focista, akik annelkul erik ezt el, hogy letennenek barmit is az asztalra.
    Azt mondom ezerszer inkabb azok erdemelnek meg a joletet, akik odateszik magukat es elernek valamit. Azok akik meg nem mint a focistak mar jo par eve helyet csereltetnek azokkal, akik naprol-napra elnek es hiaba dolgoznak szakitjjak meg magukat, ugy is neha koplalni kenytelenek. Csak par evre cserelnem fel a szerepeket, mindjart6 megvaltozna minden.


  • Randal
    #13262
    Valóban, ez is a lényeg. Nem kell azt hinni, hogy aki kimegy az mind birka. Ugyan már, még a lányok is tudják, hogy nagyjából kik az erős csapatok és kik nem.

    Különben meg akik itt vannak, azok biztos jobban tudják nálam, hogy az U-21-es, U-20-as válogatottból ki lehet nagy játékos, ki kerülhet külföldre, vagy, hogy a jelenleg külföldön levő játékosoktól mire lehet majd számolni.
    Akik ezzel itt foglalkoznak azok akkor látják, hogy fejlődhet-e a válogatott vagy nem.

    Azért ha egy Juhász, Németh, Dzsudzsák, Huszti, Hajnal, Priskin, Vadócz, Vass, Szalai, Buzsáky, Fülöp, Rudolf... stb. stb. még fejlődik, akkor ne mondja senki, hogy nem lesz ütőképes válogatottunk.

    Biztos kihagytam a fiatalok közül sokat, vagy a magyar csapatokban lévők közül sokat, de én őket ismerem jobbára.
    Ha a többi is van/ lehet ilyen jó játékos, akkor csak reménykedhetek nem?:)

  • JimKirk
    #13261
    Ezt a böszmeséget...kaptunk volna ki inkabb 0-4-re...
  • sz4bolcs
    #13260
    "Persze majd most ralehet fogni megint valamire, pedig csak es kizarolag magukat okolhatjak."

    -Szerencsétlenek majdnem láttak egy döntetlent Svédország ellen. :D
  • Shep
    #13259
    Persze, mert reális esélyünk a 3. helyért folyó harcban volt és még most is ott van, csak hát ugye jegyeket és nézettséget úgy lehet eladni, ha elhitetjük ,hogy van esély a kijutásra (mondjuk van, csak nem reális). Annyiból azért jó volt ez a "siker széria", hogy ismét megtelt a stadion, az emberek megint szurkolnak és hátha nem törik meg a lelkesedés és többen ragadnának ott a meccseken ezzel is segítve az építkezést.
  • rage
    #13258
    Link

    Érdemes megnézni az összefoglalót ebből a kameraállásból.
    2:19-nél Dzsudzsákot bedöngölik a földbe, s a játékvezető egyből büntetőt ítél, ami teljesen jogos.

    Nem a sokszor ismételt műesésért kaptuk.
  • JimKirk
    #13257
  • JimKirk
    #13256
    Szerintem pedig az EB-re nagyobb eselyunk lesz kijutni ha most megszerezzuk a 3. helyet a csoportunkban!

    Akarhogy is is vesszuk ez szamunkra egy eleg eros csoport! Kepzeljuk el azt, hogy A portugalok helyett mondjuk a gruzokat kaptuk volna maris mennyivel egyszerubb lenne a dolgunk! Tudom sok a ha de en mar csak ilyen optimista vagyok!:)
  • Randal
    #13255
    Az Eb-re a selejtezőt értettem. Arra vagyok kíváncsi, hogy addigra hova fejlődik a csapat. Mely posztokra kerülnek új emberek, illetve fiataljaink hova fejlődnek.

    A "lejátszák őket" valóban durva kifejezés, de ugye a papírforma ezt mutatja. Mint ahogy a válogatottnál is végig.
    Nem tudom ki az aki elhiszi azt, hogy belekergettek minket az álomba.
    Aki reálisan nézte a dolgokat az tudta, hogy most dől el minden, ami eddig történt az volt a kötelező. Amit hoztak. Igaz, szerencsével és nyögvenyelősen, de hozták. Végre.
    Én a csapat miatt mentem ki szurkolni. Mert szimpatikusak és lehet bennük hinni. És remélem, hogy fejlődnek annyit, hogy a következő években már a nagyobb csapatokat is megszorongassák.

    Amit meg Jakuza mond, annak van is értelme és marhaság is egyben. Nem tudok róla, hogy bárhol a világon csináltak volna ilyet.
    Nézzük meg a svéd válogatottat. Ott is szidják az edzőt, mert bár kijutnak, de onnan tovább nagy semmi.

    A célt ami ki volt tűzve elértük. Igen, megvertük a kis csapatokat.

  • argo001
    #13254
    "Most már van egy csapatra való játékos, akik rendszeresen játszhatnak a miénknél komolyabb bajnokságokban. A következő feladat csapatot csinálni belőlük."
    Szerintem ez is a feladat az elkövetkezendő pár évre... :)

    "Hátha lesz egyszer olyan VB selejtező csoport, hogy Magyarország, San Marino, Málta, Andorra, Lichtenstein, Feröer-Szigetek."
    LOL!! Szerintem ennek nem is mi örülnénk a legjobban, hanem a máltai fodrászok! :D
  • Shep
    #13253
    Jó gondolatai vannak, csak az a baj, hogy azt hiszi mindig neki van igaza ezért képtelenség vele vitázni :) megkeserítette az élet, ki tudja belőlünk is mi lesz 10-20 év múlva. Lehet mi is mindenben már csak a rosszat látjuk majd és ide fogunk járni mi is, hogy beírhassuk Jakuzával karöltve, hogy na megint kikaptak, Kisteleki megint átvert mindenkit, szar a csapat már 40 éve, fel kell számolni az egészet.
  • Kaplan
    #13252
    Kint voltunk. A svédek lefociztak minket, mégis abban a pillanatban mikor a negyedik játékvezető felmutatta a táblát a három perces hosszabítással bárkinek aláírtam volna ezt az eredményt.

    1-1 mindketten kapunk egy-egy pontot, mi tizenhárom ponttal, ők tízzel.

    Áll mindenki a stadionba, egy helyzet nálunk, húúúú, sebaj, döntetlen lesz.
    Erre jön a felívelt labda, Tímár cirkuszi módra aláfut a labdának, nincs gáz, Babos jól kibassza majd a stadionból, és itt jött életem egyik legrosszabb élménye...
    Babos jön, rúgná ki, Ibrára pattan és a labda csak gurul és gurul.. Azok a másodpercek olyan lassan teltek el, hogy az eszméletlen ráadásul imádkoztam, hogy valami ismeretlen erő felkapja a játékszert és kidobja a vonalon túlra. De nem, bement. A meccset lefújják és nagyjából negyvenezer ember néma csöndben áll, senki nem tudott egy szót sem szólni. Ott állunk hárman haverokkal, nézünk egymásra, nem tudjuk mit mondhatnánk... Kikaptunk, eltelik tíz perc és még mindig ott állunk, fogjunk a fejünket és nem hisszük el, hogy Isten miért utál minket ennyire.

    Szomorú vagyok, nagyon szomorú.
  • rage
    #13251
    Most már van egy csapatra való játékos, akik rendszeresen játszhatnak a miénknél komolyabb bajnokságokban. A következő feladat csapatot csinálni belőlük.

    Másik lehetőség : Besegít Platini, mint a BL esetében.
    Ott is sikerült úgy megvariálni a selejtezőket, hogy be tudott kerülni egy csapatunk, mivel elit ellenfelet nem kaphatott.

    Hátha lesz egyszer olyan VB selejtező csoport, hogy Magyarország, San Marino, Málta, Andorra, Lichtenstein, Feröer-Szigetek.
    :-)
  • JimKirk
    #13250
    Pedig vannak jo gondolatai Jakuzanak...

    Csak sajnos sok az ellentmondas abban amit mond!
  • sz4bolcs
    #13249
    Elképzeltek a szitut: épp 11est rúgunk, erre beúszik a képbe a gondolat:
    ÁÁ, ez a kurva Kisteleki megint jól elhitette azzal a sok szánalmas hangoskodó, zászlólengető marhával, hogy érdemes kimenni meccsre..
  • argo001
    #13248
    Szvsz az építkezés már elkezdődött. Már most sok jó játékos van nálunk, és azért ez a válogatott rettentő fiatal...
  • JimKirk
    #13247
    Adozol egy olyan rendszernek ami mar tobbszorosen is hatbaszurt, kihasznalt, atvert es korberohogott?! Ahelyett, hogy elkergettetek volna ezt a mostani politikai elitet a picsaba! Marha egyzeru mindent a kommunizmusra rafogni... csak azt tetszik elfelejteni, hogy annak mar 20 eve vege van!

    A soksor folosleges tovabbtanulassal(kisebbsegi komplexus) es a megfelelo szakma megvalasztasanak hianyaval viszont teljesen egyetertek veled!
  • s0n1c
    #13246
    Engem pl. érdekel, mert indokolatlanul sok lóvét fektetnek a fociba. Ellenben olyan sportágakkal, ahol nem kis eredmények vannak már évek óta, pl: jégkorong. Szeretem a focit, szeretem a magyar focit, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Szépen lekéne vinni az egész itthoni foci költségvetését is arra a szintre, amit a pályán produkálnak a srácok, vezetőséget elküldeni a picsába és nulláról elkezdeni építkezni, utánpótlást fejleszteni stb. És nem kell kföldről hozni a jobbnál jobb "látvány edzőket" milliókért, mint Matajus meg Kőman, vannak itthon is remek szakemberek.