28330
10917302841238962806.jpg
  • [Jakuza]
    #13325
    Hamarabb fogsz te innen logo orral elkullogni. Nem kotelezo olvasni amit irok, ahogyy eppenseggel ugyanugy erdektelen az akol kiralyanak a monologja is. Igaz e cimbi ? Ilyenkor mar ertem vicc, a media hazudozasa az eselyekrol, ilyenkor mar vicc az olyan megnyilvanulas, hogy siman nyerunk mert jobbak vagyunk, amit olyanok irkaltak mint te.
    Ertem. Szoktal te egyaltalan igazat is mondani ? :D
  • galmat
    #13324
    Egyetértek.
  • gercse
    #13323
    ezzel értek egyet én is, bízni miért ne lehetne, nem mindig a jobb csapat nyer, kifoghatnak ők is egy rossz napot, lehet nekünk is szerencsénk, a foci már csak ilyen, ha mindig a jobb csapat nyerne, akkor nem lenne miről beszélni
  • scs17
    #13322
  • Nightwish006
    #13321
    Hahaha nekem nem célom mást hülyének beállítani, mint neked (bár láthatóan téged nem is kell annak beállítani=D ) ezért nagyon nem érdekel mennyire tartod jónak az oltásom.

    Én tisztában vagyok mire vagyunk elegek. Tudom, hogy a portugálokat képtelenség megverni, DE ETTŐL MÉG BÍZOM BENNE. Ha ennyit nem bírsz felfogni akkor légyszives ne gyere ide többet. A kutyám hamarabb felfogná ennek a lényegét. Elődadod itt, hogy mindenki hülye, tevagy ott a megváltó aki világosságot hoz a fejekbe, mégis tevagy az aki nem érti meg ezt az egyszerü dolgot. Senki se mondta, hogy alázni fogunk, és 10el verjük meg a svédeket. Ha mégis lett volna ilyen, ő is csak viccből írta be. Egyáltalán nem verhetetlenek ezek a csapatok, némi szerencsével, és 120%-al ellehet verni őket. Mi ebben bíz(t)unk, ezért vártuk az estét, nem jött össze, ennyi. cső
  • [Jakuza]
    #13320
    Ja es meg buta is vagy mert a pesszimizmus az arrol szol hogy a valosagnak ellenmondani mindig.
    Ellenben az az eredmeny tortent amit leirtam ? Igen.
    Jok voltunk ? Nem. Realis azzal hitegetni masokat , hogy Malta utan mar csak istenek lehetunk ? Nem. Akkor te mirol fecsegsz itt ? Majd ha nem lesz igazam es nem ugy tortenik ami tortent, lebutazhatsz, le pesszimistazhatsz. Viszont amig neked nincs jobb ha befogod es nem akarsz okosnak latszani, majd ha tevedek es vegre jok leszunk en veled ellentetben befogom ismerni es nem hazudpok mas arcaba szemermetlenul arrol, hogy micsoda kiralyok vagyunk Malta legyozese utan.
  • mflex #13319
    Kellene egy szavazás, hogy vajon hány év kell még, hogy a Magyarok kijussanak arra a kibaxott vb-re!
    Egyébként meg mindig ott lebeg a kérdés, hogy ha kapunk egy gólt, akkor össze kell omlani? Egyszerűen senki nem tudja nekik megtanítani, hogy pont ilyenkor szedjék össze magukat, ha az első gólt mi lőjük, talán még ki is verik a buzi svédeket, de a tegnapi szerencsétlen gól ellenére még a döntetlen sem érdemeltük meg, sőt szerintem örülni kell, hogy nem ment be sok nagy helyzete a svédeknek, mert akkor annyira összeomlottak volna, hogy kitömték volna hálónkat rendesen.

    Gerának meg miért van karszalag a karján, neki kellene összekaparni a csapatot meccs közben, de a tegnapi játéka egy nagy nulla volt, két ember meg nem tudja a hátán hordozni az egész csapatot.

    Azt még mindig nem értem, hogy Thorgelle miért nem volt a kezdőben?

    sucks
  • [Jakuza]
    #13318
    Aki nek nem inge ne vegye magara, de te ugy latszik magadra vetted.
    Melyik akolbol szarmazol cimbi ? :D
  • fsgh
    #13317
    Végső soron nem óriási katasztrófa hogy egy Svéd,Portugál,Dán csoportból nem mi leszünk a másodikok... Helyén kell kezeleni a válogatottat. A média meg tényleg agyon sztárolt minket, lehetett volna azt szolidabban is.
  • [Jakuza]
    #13316
    Igen en egy szar ember vagyok, mert jol lattam mi tortenik es ezt kinyilvanitom, nem titkolom el, nem bujok zokogva a sarokbam de akkor te mi vagy aki ahhoz sik hulye, hogy azt lassa hogy mennyit er a magyar labdarugas ? De IQ gyok kettovel nem is veheted eszre a realitast, ezen nem is csodalkozom. Amugy a lehuznivalot az olyanoknak tartogatjak, akik miatt meg mindig kilehet lopni az utolso szoget is a labdarugasbol, akiknek eleg a tinglitangi, akiknek ellehet adni a moslekot annelkul, hogy felfordulna a gyomra es meg bologat is ra, hogy milyen finom, mert meg az eleteben nem evett finomat csak az amire az eletben meg konyhat se latott foszakacs aztmondja ezt edd ez a finom es ha legalabb mar ketszer annyit fizetsz erte mint egy rendes ember, addig legalabb meggazdagodok rajtad, te bolond.

    Amugy meg ugy utsz mint egy kislany, kicsit tobb atelessel csinald, mert igy annyi mint ha egy eb ugatna a holdat.
  • galmat
    #13315
    Komolyan sajnállak téged, mert egyértelmű,hogy egy marhára megkeseredett ember vagy, aki nem tud már hinni abban,hogy jóra fordulhatnak a dolgok...

    Miért ne lett volna realitás a meccs előtt,hogy megverjük svédeket??Nézzük meg,hogy a svédek eddig mit játszottak:
    Albánia–Svédország 0–0
    Svédország–Magyarország 2–1
    Svédország–Portugália 0–0
    Portugália–Svédország 0–0
    Svédország–Dánia 0–1
    Svédország–Málta 4–0

    Már ne haragudj, de itt te ne merjél minket félrevezetett birkának nevezni!! Kinek képzeled mégis magad?? Birkák vagyunk, mert hiszünk a sikerben és kimegyünk a meccsekre, mert azt látom,hogy igenis sokkal magasabban jegyzik Európában a válogatott játékosainkat, mint 10 éve.
    Grenzjager kollégád meg okosnak hiszi magát, de annyira tudatlan,hogy az már fáj: Mi az,hogy Koeman játékosként egy 0 volt???? Észnél vagy? EB-t nyert te zseni! Biztos érdemtelenül volt válogatott.

    Egyszerűen szánalmas emberek vagytok, és pont az ilyenek miatt tart itt a focink ahol tart! Amikor oda kéne állni a csapat mellé, te hátbaszúrod őket folyamatosan, idejössz és károgsz, a pesszimizmusodat realizmusként előadod..
  • Nightwish006
    #13314
    Egyébként nem miért kell temetni mindent. Eddig hittél bennük, nem? Akkor miért fikázod le még aztis, aki pályára sem lépett?? Halmosit utoljára a debrecenben láttam védő poszton, ezis (és az hogy gyepes meg tímár szintü embereknek kellet játszaniuk) mutatja, hogy nagyon sokvolt a sérült az amúgysem acélos védelmünkben. Egy ibrat nemtud megállítani pár angol másodosztályu srác. De sajnos ők voltak a legjobbak, ezvan. Ha olyan védelmünk lenne, mint a svédeknek volt, ők se rugtak volna gólt szerintem :)
  • Zenszkij
    #13313
    Jah kijuthatunk a klozetra kb. A nagy Dzsudzsák meg a csoda Gera, momentumuk nem volt. Tímár meg, alá fut egy labdának a 93. percben, na elmegy a pi'ba!! Aki kint volt és drukkolt és hitt a magyar csapatban az majd megőrül egy ilyen láttán. Természetesen újabb csalódás, és mindig bevesszük és hiszünk. De uraim ez a valoság, a magyar csapat nem lett jobb, szerencséje volt Albánia és Málta ellen és jól föl lettek reklámozva, mi meg megkajoltuk. Ennyi. Ezek után nem érdekel a porik elleni meccs, le is fognak mosni minket sajnos...Dudzsák, meg kit érdekel mit csinál a PSVben, a nemzeti tizenegyben bizonyítson már az is meg Rudolf...de sajnos erre képtelenek.
  • [Jakuza]
    #13312
    Keresgelj vissza a Gyozni fogunk al'a Dzsudzsak topicban NSO ha kibogaraszod a kb 2000 hozzaszolas kozul, bar szerintem a 90%-a ilyen majomsaggal volt tele, hogy 3:0, 5:0 es sorolhatnam.
    Sok eszleny.
  • Nightwish006
    #13311
    Fitymá haver, itt mindenki tudta, hogy melyik a jobb csapat. De nem mindig a jobb csapat győz a fociban. Mi csak abban bíztunk, hogy 1kis szerencsével meglepetést tudunk okozni. Semmivel sem többet. Nem vártunk alázást, csak1 kis szerencsét, csodát. Gond? Ez neked lelki fájdalmat okoz? Ha igen légyszives keress fel 1 orvost. Ha nem, akkor húzd le magad légyszives. Úgyis te mondtad, hogy a szart leszokás húzni, te pedig egy szar ember vagy, úgyhogy hajrá.
  • Monoton
    #13310
    Az értelmetlen vitát be lehet fejezni, úgysem győzitek meg egymást. Mindenki kiáll a saját igaza mellett. Nekem is mondhatja bárki, hogy mi a valóság, mennyit érünk, nem nyertünk tétmeccsen nagy csapat ellen xy éve (pedig tisztában vagyok mindennel), de attól még hinni fogok abban hogy kijuthatunk.
  • Shep
    #13309
    Aha, csak azt is írtad, hogy mi hagytuk, hogy ez legyen (vagyis akkor te is), meg hogy te vagy aki rávilágít arra, hogy itt szar minden, de még ez se igazán megy meg többet is tehetnél ha már magadra vetted eme nemes feladatot. Mondjuk veled úgyis tök felesleges beszélgetni is, mert úgyis mindig neked van igazad és mindenki más hülye.
  • sz4bolcs
    #13308
    Tudnál linkelni hozzászólást, ahol 5:0-ról beszéltek, vagy ilyenkor már nem annyira fontos realistának lenni?
  • [Jakuza]
    #13307
    Tanulj meg ertelmezni mondatokat jo ember, en akik lopnak, csalnak hazudnak azokrol beszeltem, azokrol akik szetlopjak a labdarugast es hitegetik hazugsagokkal szeditenek masokat es nem mindenkirol, nagy kulonbseg.
  • fsgh
    #13306
    akárhogy nézem, számolom itt nem nagyon lesz már pótselejtező:S Csak meg kell nézni kivel játszanak még a svédek és mi kikkel játszunk...:(
  • sz4bolcs
    #13305
    Ki az aki 5:0-ról beszélt itt? Csak realistán, tárgyilagosan jakuza...
  • geo91
    #13304
    így van.
  • Matthew Prosac
    #13303
    A magyar válogatott csalódástkeltő eredményeinél csak az állandóan károgó megmondóemberek az idegesítőbbek -.-
  • Randal
    #13302
    Hmm. Szerintem itt a fórumon nem beszélt senki 5:0-ás győzelemről vagy hogy mi vagyunk a favoritok. Jaaaa, hogy te nem csak a fórumozókról beszélsz! De akkor miért is itt térítesz?

    De tudod mit? Bp-n szerdától lehet kapni a Debrecen mérkőzéseire jegyeket. Szerdán játszunk a portugálokkal.
    Ha neked van igazad és sokan bevették a maszlagot, és most csalódottak, akkor a Bl meccseken nem lesz teltház vagy akár 25-30 ezres tömeg.
  • Shep
    #13301
    Te is ugyanúgy hibás vagy, mint ahogy mindenki ebben az országban, ezt te írtad, nem én találtam ki, mert ha mindenki hibás akkor te is, ráadásul te 10-20 évvel idősebb is vagy itt legtöbbünknél ,tehát te még inkább hibás vagy, hogy itt tartunk, te sem kezdted el elűzni őket.
  • [Jakuza]
    #13300
    Te gyerek biztos rajtam rajtam allt a magyar labdarugas sorsa. Mindenrol en tehetek. :D
  • [Jakuza]
    #13299
    A tobbseg realisan latta vagy latta ? Ugyankerem 5:0as gyozelemrol regelve, vagy hogy mi vagyunk a favoritok ?
    Erdekes masnap mar a Svedek voltak azok ugyanazoknak a szajabol, akik elotte egy nappal pont az ellenkezojet szajkoztak.
    Egy vicc es egyben szanalom, hogy a sajat velemenyuk mellet nem kepesek egy napnal tovabb kiallni.

    Erdekes en realisnak lattam es en voltam a hulye.Hat persze az a hulye aki elore megmondja mi tortenik, mert helyesen itel meg dolgokat.

    meg valami itt te is nagy tevedesben vagy. En egyszer sem hallelujaztam , amikor kikaptunk, Grenzjanger es a tobbiek akik szinten realisan neztek es lattak a vergodesunket, ok sem orulnek neki.
    Mi is szeretnenk ha vegre jo labdarugasunk lenne, de minket mar nem lehet az orrunknal fogva vezetni es csak akkor fogunk mast mondani, ha valoban van is valami a nagy melleny mogott es jonnek az eredmenyek is.
    VIszont mi a lufi promocionak nem tudunk orulni, mert tudjuk, ha azt tennenk ugyanugy pofara esnenk mint azt tette a valogatott es azok a szurkolok akik hittek egy olyan felrevezetesnek, amivel allandoan etettek oket.
  • Shep
    #13298
    Te vagy a nagy megvilágosító, mégis hagyod 25 éve, hogy ezt csinálják úgyhogy egy dekával nem vagy különb, mint itt bárki.
  • Randal
    #13297
    Aham. Szóval úgy gondolod, hogy te vagy az aki felnyitja mások szemét.
    De miért gondolod azt, hogy itt mindenki vak meg birka?
    Ha megfigyelted volna a többség itt is reálisan látja a helyzetet, csak próbál örülni és reménykedni, mert lát valamit amit ő fejlődésnek hív. Lehet, hogy nem minden a fejlődés a játékban látszik, de mentalitásban is fejlődtek szerintem.

    Ha összefogást akarsz, akkor azt meg nem úgy kellene csinálni, hogy mindenkit leoltasz itt a fórumon aki jelenleg vagy általában más véleményen van mint te, vagy ha ugyanazon is van, akkor máshogy fogalmazza meg.

    Mondasz jó dolgokat és igazad is lehet,de azt nem így kellene kimondanod.
    Mivel őszintén szólva szerintem itt már nagyon sokan unnak téged.
    Csak mivel ez egy fórum itt mindenki elmondhatja a véleményét.
  • [Jakuza]
    #13296
    Miert ? Elmondom neked. Mert kell valaki aki a sok felrevezetett szemet felnyitja es nem azt kell mondani 2 Malta ellen nyert merkozes utan, hogy jok vagyunk, sot jobbak mint a svedek es nagypofaval kialltunk a vilagba, mikor realisan kellene kezelni a dolgokat.
    Mert csak ugy lehet elorelepest erni el, ha realisan latjak a dolgokat. Ha azokat eltavolitjak a labdarugas kornyezetebol akik mergezik oket, mert csak butitjak a szurkolokat es felrevezetik oket.
    Ha ezt nem jelzi senki a felrevezetett emberek fele, akkor mindig ugyanazon a tevuton fog jarni mindenki, mindig belehet oket csapni.
    Ellenben ha az osszes becsapott ember osszefog, miutan rajottek hogy igaza volt annak, aki raebresztette oket es egyutt eltakaritjak a szemetet, a labdarugoktol akik horribilis osszegekert jatszanak, megkovetelik a minosegi munkat es az eredmenyeket es nem a mutyizast. (mert van itt eleg ha millios keresetukkel letminimumra vannak bejelentve es sorolhatnam a fals dolgokat)
    Megvalami az nem pesszimizmus ha szarok vagyunk es megmondja valaki, akkor lenne az, ha nem lenne igaza aki megmondta.
    Ezt hivjak realis latasmodnak, meg ha egyeseknek nem is tetszik, mert keptelenek felfogni az allando butitas hatasara, hogy hol van a helyunk.
    Mikozben ezt kihasznalva szazmilliokat keresnek egyesek es a szurkolo rengeteg penzeert es husegeert nem kap mast csak csalodas es megalazottsag erzest.
  • Randal
    #13295
    Értem. De akkor csak egy kérdés. Miért nézed és minek foglalkozol vele hogyha mindig ugyanazt látod?
  • [Jakuza]
    #13294
    Kitartas ? Miert a Mattheusnal nem volt akarat vagy kitartas ?
    Ott is volt, es azota se leptunk elore. Akkor ugyanaz volt a fama, a rohadt Svedek bemakoltak az utolso percben, ugyanugy hoztuk a kotelezot, de legalabb tobb golt lottunk a kiscsapatoknak es legalabb hazai palyan 2 dontetlent jatszottunk az erosebb csapatok ellen.
    De legalabb ott nem szepen megkomponalt sorsolas (megegyezes) eredmenye volt a hozsannazas.
    Ugyanazok jatszanak joreszt mint anno Mattheusnal ugyanarra a jatekosokra epitenek, akiket megtalalt es akiket anno neki koszonhetoen elvittek kulfoldre. Legalabb hozzamernenek nyulni a fiatalokhoz elkezdeni a beepitesuket, de meg az sem tortenik meg. Nincs itt semmifele elorelepes.
  • [Jakuza]
    #13293
    http://mszp.hu/tagok/ujhelyi-istvan

  • Grenzjager
    #13292
    Nem kötekedésből:
    "Ezekben a fiúkban van kitartás"
    ezt mire alapozod? mert én látok több kitartást mnt 10 éve.... pontm az utolsó 10 percben nem megy semmi... mint régen.

    13262-ra
    sajnos örülni kell, hogy Priskin megkapta a magyar állampolgárságot.
    Örülni kell annak is, hogy Szalai többször elhajotta stuttgarti időszakában a német utánpótlásban való szereplés lehetőségét.

    S akiket felsoroltál sokak csatárok!
    Tegnap addig nem volt csatárunk a páylán amig Torghelle a németmásodosztály rettenthetlenje pályára nem lépett. Igaz a taktika az volt, hogy előre íveljük a labdát fejesre... csak nem volt aki fejelt volna....

    A menedzereknek hatalmas beleszólása van abba, hogy kik legyenek válogatottak (anyagilag igaza van az MLSZnek, mert jobban eladhatók, több pénzért, s pénz beszél, szurkoló ugat)

    ifikben jók vagyunk. Petry, Kovács E., Kovács K., Vincze ..... ők is jók völtak minf ifik...
  • S4sa
    #13291
    Eddig így állunk! 13 pontunk van.. Simán kijutunk :)

    Nem kell itt a siránkozás!
  • Grenzjager
    #13290
    Zuschlagügyben is szereplő Újhelyi?:)
    Na igen is csodálkoznak a futballvezetők hogy túl sok a politika a meccsen. Nos a nem gonosz szurkolók, ultrák, huligánok vitték oda a politikát :)
    Ez rendjén is van, illetve a mostani rendben.... elfogadtották tették...
    Cashteleki ingatlanbrókercápa.... beleillik a képbe
  • Randal
    #13289
    Grenzjanger, Jakuza:

    Unalmasak vagytok. Ez nem az a válogatott ami 2004-ben meg 2005-ben játszott. Vagy igen?
    Ezekben a fiúkban van kitartás. Igaz, fel kell nőniük egy adott szintre, de legalább akarnak.
    Kistelekit mi is unjuk, de mit tehetnénk ellene?

    Inkább bízunk a csapatban, bízunk a Debrecenben és abban, hogy más csapatok is követik a példájukat illetve, hogy ők nem esnek abba a hibába mint a többi.
    És bízunk az akadémiákban és a fiatalabb korosztályban.

    Apropó, ti ezek szerint hozzáértők vagytok.
    A 13262-es hozzászólásomra esetleg reagálás részetekről?
  • Shep
    #13288
    Te is ugyanúgy hagytad szóval ...
  • Punker
    #13287
    én csak koeman-t ismerem fel, ki a többi?
  • [Jakuza]
    #13286
    Egy nagyon csini fotot tudok rola mutatni. Felismered ki van a kep "baloldalan" Koeman mogott ? Valamint megtudod mondani , hogy mit keres ott egy labdarugo megbeszelesen ? (Itt hosszabitottak meg Koeman posztjat 2011-ig)
    Ennyit arrol , milyen fergekkel van tele a labdarugas es miert tartunk itt, mert mar oda is begyuruzott az ami a kis hazankat is tonkretette.
    A helyzet ugyanaz csak kicsiben, de ugyanazokkal a lehutokkel.