28330
10917302841238962806.jpg
  • szucsy89
    #13886
    kint voltam a meccsen, kicsit megkésve azért írok egy összegzőt.

    a hangulat az jó volt nagyon is, közönségre sztem semmilyen panasz nem lehet. a portugálok megcsinálták azt amit kellett nekik(épp ezért sztárcsapat), meglőtték a kis góljukat(mondani sem kell hogy az elején tehát nem is nagyon erőltették meg magukat), és utána szépen kihúzták a meccset, okosan futballozva, kicsit húzva az időt(ami mondjuk egy portugáliától egy magyar csapat ellen szégyen de ez már más tészta), és megynyerték a meccset. de az eredmény ami számít megvan nekik. a magyarok az elején bekapott góltól mint már megannyiszor(és a svéd meccsen is) teljesen megzavarodtak, a játék a nullához közelített. komolyan monodm az ívelést mint fogalmat betiltanám a fociból...semmi, de semmi értelme ívelgetni...az ideg baszott amikor láttam hogy a védőnk tol kettőt a labdán majd küldi fel a jó büdös semmibe....így nem lehet meccset nyerni...én azt mondom nem kellett még nekünk kijutni a vb-re, az eb-n tuti jobbak leszünk, bár a kereten 1-2erősítést mindenképp végbe kell vinni, és itt elsősorban a csatárgondokat tartom a legfontosabbnak...azért én büszke vagyok a fiúkra, megtették a tőlük telhetőt egyébként remélem a hátralévő két meccsből legalább az egyiket döntetlenre hozzuk...
  • syberia2
    #13885
    Írjuk át neki egy kicsit;D
  • syberia2
    #13884
    Szerintem poén, de tény, nem egy művész a srác:D
  • Unreal1942
    #13883
    gyenge nagyon.
  • syberia2
    #13882
    Támad vala sötétség stadion közepiben
    Itt vala futball, itt vala mecs!
    Zöld gyepreteszi lábát
    Mint a Magyar, mint a Portugál
    S a játékosok bambán nézve maguk elé
    Állnak és köpnek némán, csendesen.
    S míg a zene el nem hallgatik,
    Addig nem bír a magyar nyugton maradni
    De ahogy az utolsó szólam végére érnek,
    Barna lesz gatyája, 11 legénynek
    S nem ám, nem portugál vitéznek,
    Azoknak tiszta mint a patyolat,
    Csak cipőjük talpán kutya hagyott nyomokat.
    De mire a magyarok felocsúdnak,
    A Portugálok már rég kapura rúgnak.
    S egy perc sem telt belé,
    Öt nullra vezetnek, jó kezdés!
    S ahogy kilencvenedig perc elszáll,
    (50-0 az állás, mi tagadás)
    Egy szurkoló bekiált: Hajrá Dzsudzsák!!!

    xD Neten találtam
  • makker25
    #13881
    Íme Ronaldinho új villája, 18 szobás, akkora medencéval, mint a Balaton:D
  • JimKirk
    #13880
    * Ennek a hozzaszolasnak ment az elozo....
  • rooney8
    #13879
    ch-val? grat... -.-"
  • JimKirk
    #13878
    Undorito szar vagy!

    Ha nem magyar a nemzetiseged, akkor visszavonom!
  • Atti12
    #13877
    hát te hülye vagy :|
  • syberia2
    #13876
    Juteszembe. Mi a Christiano Ronaldo árfolyam??
  • Nightwish006
    #13874
    :DDDDDDDD
    És mégis mit kellet volna csinálnia? Elteleportálnia az autóval? Vagy átugrani???
  • noname23
    #13873
    L.o.L Portugália meccs örüljenek hogy nem lett 11-es
    pedig nagyon kapaszkodtak a védőink lol
    és ezt nézte a világ hogy még csalva se tudnak semmit a magyarok így is be lett fejelve az a gól.
  • Unreal1942
    #13872
    Szerencsétlen baleset volt. Biztos benne lesz még sokáig, leginkább örökre.
    Nyugodjék békében az áldozat, de lássuk be, hogy hibázott ami szerencsétlenségére az életébe került.
    Velem is több alkalommal fordult már elő, hogy sötét úton egyszer csak ott termett az út szélén egy bringás. Centiken múlhatott hasonló baleset. Rendre nincs lámpájuk se.
    Kicsit orosz rulett sötétben út szélen bringázni. Út közepén meg...
    Viszont szakadjunk már le erről a témáról.
    Vissza nem lehet csinálni. A család gyászol. Bodnár a fellegekből BL be jutás. A pokolba jutott.
    Nekünk meg egyenesen semmi közünk hozzá, hogy miként próbálja fel dolgozni ezt a tragédiát.
  • syberia2
    #13871
    Teis
  • Casillas
    #13870
    azta de buta vagy
  • syberia2
    #13869
    Mit részeg, basszus, ember, attól még ölt! Attól hogy részeg volt, ő még egy ember, akit megölt. Nem visszavonulást várunk, semmit se várunk, de azért elvárja az ember...
  • Nightwish006
    #13868
    jézusom...
  • w77d
    #13867
    most miért vonuljon ki a világból? nehogymár egy részeg bicajos keresztül bassza a karrierjét...
  • syberia2
    #13866
    Vébé magyarok nélkül? Na, kit érdekel megszoktuk...
  • Christiansen
    #13865
    ez annyira abszurd hogy már bundagyanús..
    vébé portugálok nélkül? ne már
  • banok
    #13864
  • syberia2
    #13863
    Tohrgelle Sanyi volt a legjobb, Bodnár, én a helyedben elvonultam volna gyászolni, vagy valami, látszik nem nagyon viselt meg...
    Dzudzsák sok helyzetet tolt el. Ronaldot nem láttam labdával a kezé.. lábában!
  • ToM1113
    #13862
    Így igaz..... a második félidőben a labdabirtoklás felborult, és nem a mi javunkra olyn 68-32 körül mozoghatott pedig ne mi vezettünk.....
    az első félidőben azt hiszem sokkal kiegyenlítettebb volt, a labdabirtoklás.
  • syberia2
    #13861
    Gyerünk, jókvoltatok magyarok, nem szidunk! Ennél jobbat nem tudtok nyújtani! De sebaj, én régóta nem nektek szurkolok,ja,és ne a krisztiánó ronáldók árfolyamát nézzétek, inkább magatokat!!! Szegény Puskás Öcsi egymagában jobb volt nálatok, még öregkorában is!
  • Csacsi
    #13860
    Nehogy már bárki is dícsérje itt a Magyar válogatottat. és azt merje mondani, hogy egy szinten voltunk a portugálokkal. A Portugálok nem akartak focizni. Minek? Rendben az elején találtak egy szerencsés gólt. De a második félidőben? Mit akartunk? Meg sem támadtuk őket az utolsó 10 percig. Lehet ez volt a taktika, hogy ezzel annyira összezavarjuk a Portugálokat, mert ők azthiszik, hogy egy vesztésre álló csapat nyerni akar. De ezek. Ezek nem akartak nyerni. Egész meccsen fel tudták rúgni előre a labdát. Aztán amikor meg tényleg kellett volna egy félpályáról járó szabadrugásnál a végén, akkor meg odaemeljük Ronaldónak.

    Vicc volt az egész. Az egész mentalitása a csapatnak. MEgszerezzük a labdát, és mi történik, mindenki szalad előre háttal labdás embernek. Könyörgöm. Senki nem akar játszani? És a Portugálok igenis nem hagytak minket játszani. Mindig letámadtak minket a sját térfelünkön, ha labdát veszítettek. Mi meg hagytuk őket a saját térfelükön passzolgatni egy csomó ideig a második félidőben, mikor vesztésre álltunk. Nevetséges.

  • Rockynhooo
    #13859
    Bodnár szerintem még jol is nyomta.
  • w77d
    #13858
    lófaszt Bodnár miatt kaptunk ki. Le a kalappal előtte ahhoz amit Ő véghez vitt...
  • MaSzKa
    #13857
    bodnár miatt kaptunk ki

    nem kellett volna játszania
    én így nem tudnék játszani, ha 1 ember halála rajta lenne a vállamon életem végéig
  • banok
    #13856
    tegnap bebizonyosodott, hogy még jónak nevezhető játékkal sincs sok esélyünk egy sztárcsapat ellen. Pláne nem úgy, hogy nincs legalább egy nemzetközi szintű csatárunk.
  • zaki
    #13855
    :ddddd
  • Christiansen
    #13854
  • ToM1113
    #13853
    Igen, valljuk be hogy őt istenítjük, mert pár meccsen rúgott pár gólt, pedig valljuk be nem egy technikás játékos, de az igaz hogy nagy küzdő, de egyedül nem sokat ér, kell mellé még valaki/valakik.
  • Rockynhooo
    #13852
    jah meg ez is gáz hogy AirSándor nálunk a sztár csatár XDDDDD
  • ToM1113
    #13851
    Igen. csatárok kellenének, nem értem hogy ilyenkor hol van Szalai,Kabát Rudolf( sérült volt) Priskin kapott 25 percet... alapból min 2 csatárral kéne felállnunk hogy egyáltalán helyzetünk legyen. De 3 csatár még jobb lenne, igaz akkor meg a védekezés nem lenne kielégítő, de nem mind1? igy is ugy is kikapunk... meg kéne próbálni.
  • GanXstaZoleeWrk
    #13850
    Na már nem lesz meg az biztos, első meccsen közünk nem volt semmihez, ehhez képest a Portugálok ellen már sokkal jobbak voltunk persze csatárok sehol nem voltak. Sanyi meg egyedül...
  • ToM1113
    #13849
    De látod ez a baj.... Azt mondod benne lett volna az 1-1 pont, de a 11 esen kívül volt értelmes helyzetünk a 2 meccsen? 1 kezemen meg tudnám számolni azokat a lövéseket amik kapura mentek a 2 meccsen összevéve, és igen, csatár nélkül nehéz gólt lőni... Szóval benne lett volna az 1-1 pont, ha..... de hagyjuk már azt a ha-t legyen meg az 1-1 pont.
  • GanXstaZoleeWrk
    #13848
    Igen mint irtam a svédek mákoltak egymás után 2 meccset is. Nem egy kategória persze Portugália és a Svédek de épp ezért jó volt látni hogy a kettő közül az erősebb ellen nem voltunk olyan rosszak mint előtte pár nappal. Mind2 meccsben benne volt az 1-1 pont. Nyerni biztos nem tudtunk volna pláne csatárok nélkül.
  • Mr Olimpia
    #13847
    Milyen érdekes, hogy Bosznia gólt lőni tudó csatárOKKAL játszik (Dzeko, Misimovics, Ibisevics) és valamilyen oknál fogva a 2. helyen állnak. Pedig szerintem nekik is érdemesebb lenne kiállni 6 középpályással egy spanyol vagy török csapat ellen. Ki érti őket?
  • Mr Olimpia
    #13846
    Remélem Portugáliában és Dániában is csatár nélkül és 3-4 védekező középpályással játszunk és csakis hasztalan felíveléseket használunk gyors, lapos passzok, kényszerítők helyett, hiszen a nem létező támadó középpályássort valahogy túl kell játszani.
    Hogy nekünk mindig ilyen beszari játékosaink és fontos meccsen ki.aszott rossz taktikát megvalósító edzőink legyenek, ez hihetetlen! 20 éve nem vertünk meg tétmeccsen nálunk előrébb lévő csapatot. Most is 6 fontos meccsből (dán, svéd, portugál) lesz 1 pontunk.