28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #13926
    Én egy 3-4-3 fel állást is el tudnék képzelni.
    Vagy 3-5-2 esetleg.
    Gólt, gólokat kell lőni ha nyerni is akar a csapat.
  • galmat
    #13925
    Aki pedig kételkedik Németh kvalitásaiban, nézze meg,hogy hogyan játszott csereként beszállva az első AEK Athén meccsén: videó

    Válogatottba!!!!
  • galmat
    #13924
    Szomorú vagyok a tegnapi meccs miatt, meg úgy az uccsó 3 válogatott találkozó okán is. Ha kicsit visszatekerem az időt, szinte bármelyik kapitánynál(bozsiknál nem..) tudnék olyan meccset mondani, amikor nagy csapat ellen mertünk támadni, több csatárral. Egyszerűen azt nem értettem,hogy vesztésre állunk és miért nem támadunk le!!!!
    Koeman taktikájának egy előnye van,hogy egy csapat se töm ki minket, még a legerősebbek se, ami ugye régebben előfordult. De ezen az oltáron feláldozza a támadófocinkat, amit azért régebben megpróbáltunk játszani a nagyok ellen is, most meg szinte semmi...

    Elkéne végre dönteni,hogy a Gera,Dzsudzsák,Huszti,Hajnal 4-esből ki is fog játszani ténylegesen. Jövőre az EB-selejtezőkön tessék behívni Németh Krisztiánt,aki addig túllesz egy görög szezonon,akár Kádár Tomit, Szalai Ádámot! Támadó focit akarunk!!!!! Én legszívesebben 442-ben látnám a csapatot pl így: Fülöp-Bodnár,Gyepes,Juhász,Halmosi-Gera,Hajnal,Dárdai,Dzsudzsák-Németh,Priskin
  • Unreal1942
    #13923
    A csapatra vissza térve.
    Kéne egy olyan kapus aki nem minden meccsen szed be elkerülhető pontrúgásból gólt.
    Kéne 3 jó csatár és egy edző aki ki meri adni a TÁMADÁS vezényszavat.

    Illetve meg kéne tanulni a rögzített helyzeteinket sokkal nagyobb pontossággal végezni. A szögleteink siralmasok pedig tényleg nem nagy tudomány jól beadni alacsonyabb szinten sem.
  • Unreal1942
    #13922
    Gusztustalan az volt amikor császárelőd drogosan okozott olyan balesetet ahol halálos áldozat is volt és megúszhatta.
    Börtön büntetést kaphat gázoló, de akkor pl zebrán kell gázolni.
    Hibás volt Bodnár ha gyorsabban hajtott, de tegyük, hozzá, hogy 90 km/h sebesség is több mint sok a halálos sérüléshez.
    A láthatósági mellény nem tűzfal. Nem gondolom, hogy az út közepén kerékpározó emberre kellene számítani.
    Elő lehet venni Bodnárt gyorshajtásért, de nem a gyors hajtás okozta a halálos sérülést. Ezért nem nevezhető gyilkosnak semmiképpen sem. Sőt a gondatlanságból elkövetett emberölés sem állja meg a helyét.
    Közúti baleset volt ahol a felelőtlen áldozat volt a hibás feltehetőleg.
    Nem szép ez így sem, de nem kéne bemocskolni egy másik embert. Ettől senkinek nem lesz már jobb.
    A témát tényleg le kéne zárni.
  • sb1
    #13921
    Tudod, ha az én családtagomat baszná el valaki, egyből kinyírnám..de komolyan, letépném a fejét, utána bemennék a rendőrségre és feladnám magam..DE !
    Személy szerint a biciklistákat én nagyon utálom, rettenetesen veszélyesen közlekednek, és ha 90-es táblánál 90-en baszom el, nem sok esélye van a túlélésre, szóval kár ezt ragozni.
  • MaSzKa
    #13920
    akkor arról beszéljünk hogy hogy kaptunk ki?

    mert másról nagyon nem lehet

    a jövőről meg nem érdemes, mert ebben a formában úgyse lesz semmi
  • Monoton
    #13919
    Fejezzétek már be ezt a témát, ezerszer ki lett tárgyalva.
  • MaSzKa
    #13918
    nemrégiben volt egy hasonló eset
    az illető felfüggesztettel megúszta :(

    kérdem én: ennyit ér csak egy ember élete...
  • MaSzKa
    #13917
    maximálisan egyetértek veled

    /én gyári fehér igaz régi-magyar vagyok/

  • Cabell
    #13916
    130-cal hajt valaki, elüt valakit, az illető meghal. Mi a következménye? Pénzbírság? Egy ember meghalt. Ez nem tetves bolti lopás.

    Nem, kéremszépen, a következmény: nagy büdös semmi. Sőt, VB selejtező 2 hét múlva. Aztán lehet, hogy kemény 100.000 forintra megcsapják Bodnárt, a szívem megszakad...
  • Nightwish006
    #13915
    Ha az én hozzátartózomat ütik el nem tudnék racionálisan gondolkodni, nyilván nem így gondolnám. De az lenne az igazság amit én gondolnék?
  • Nightwish006
    #13914
    A hírek arról szóltak, hogy brutális formában vagyunk, mi vagyunk az esélyesek, és láthatóan nem így volt:D
  • Cabell
    #13913
    Ez kezd egyre szánalmasabb lenni.

    Ne akarjunk kimosni valakit a szarból.

    A biciklis viselt láthatósági mellényt, akár az utca közepén ment, akár nem, iszonyatosan gyorsan kellett mennie ahhoz, hogy elbassza.

    Mellesleg azért nézett ki úgy a bringa, mint egy összetekert szájharmonika, mert olyan lassan ment mi?

    Mellesleg Nightwish006, majd ha a te családtagodat bassza el valaki, ugye nem probléma, ha azzal mentem ki, hogy mindenképp meghalt volna, nemszámít, hogy 130-cal megy?!

    Mellesleg azon is el szabad gondolkodni, hogy egy olyan játékos "erősítette" a keretünket, aki 2 hete gázolt valakit halálra, érdekes módon azóta nem igen hallottam a nagy "nyomozásról"....

    Gusztustalan ez az egész.

    Mellesleg Koemant nem is értem, ennyi erkölcsösség van benne, hogy egy gondatlanságból elkövetett emberölés vádjával előállított személyt válogat be?

    Hihetetlen. Összességében, így kellett nekünk, nem érdemlünk mi VB-t, az, hogy ez a Bodnár nevű valaki (akármekkora gólt is rúgott a bolgároknak) van a védelem jobb oldalán.

    Aki pedig magyarságból most elküld engem a faszba, annak üzenem, ennyire ne legyen má' magyar...
  • MaSzKa
    #13912
    kár, hogy erről szólnak a hírek mindenhol

    a gyorshajtás számlájára írható mindez

    sajnálom akit elütött

    én is biciklis vagyok

    autóval vagyok - figyelek a motorosokra, gyalogosokra, biciklisekre, egyszóval mindenkire

    jó lenne más is így gondolkodna
  • Nightwish006
    #13911
    Egy szóval sem mondtam ilyet, de forgasd ki nyugodtan a szavaim! Én nem azt mondtam, hogy száguldozzon mindenki, én csak annyit mondtam, hogy ha a megengedett sebességgel megy is 99%, hogy meghal a biciklis. De ha nem iszik, ha nem ül biciklire ilyen állapotban, 100%, hogy túléli. Ha ezt nem tudod megérteni akkor nagyon sajnállak. Innentől kezdve semmi értelme a további vitának, a falhoz sem szoktam dumálni.
  • MaSzKa
    #13910
    minden hol mást írtak

    az ütközés pillanatában lehetett 130
    előtte lehetett fékezés és ott van a reakcióidő
  • 5w0rdf15h
    #13909
    nem 110 a megengedett lakott területen kívül hanem 90...hányszor kell még ezt leírni?
  • Nightwish006
    #13908
    Szerintem inkább hagyd ezt a topicot, meg úgy a témát is.
    Kérem kapcsolja ki.
  • MaSzKa
    #13907
    akkor szted menjen mindenki 110 helyett 200-al, mert amúgy se tud megállani?
  • MaSzKa
    #13906
    gondolj bele
    a csapatagok tudtában bent volt, hogy mi történt
    és ez rányomhatta a bélyegét a tegnapi meccsre
  • kraawz
    #13905
    130al ment a 90 helyett, tényleg hanyagold ezt a témát...
  • Nightwish006
    #13904
    a, foggalmad sincs mennyivel ment. Senkise tudja, csak ő, egyelőre. Ezen kívül akármennyivel ment volna, meghal a biciklis, kivéve ha 30-40környékén ment volna...
    b, amit biztosan tudunk, hogy ERŐSEN ittas volt, nem egy pohárral ivott. Az orvosok szerint alsóhangon fél liter töménynek megfelelő alkohol volt benne.
    c, nyilván ki akarta kerülni, de ha valaki összevissza megy elég nehéz ezt megvalósítani. Sajnos nem lát bele az agyába, de ha mégis fel lenne vértezve ilyen tulajdonságokkal SE TUDOTT VOLNA MIT CSINÁLNI, mert még a kurva biciklis se tudta mit csinál!!
  • MaSzKa
    #13903
    150körül ment a megengedett 110 helyett

    és hogy lehet úgy vezetni, hogy nem az út közepét nézed?
  • szucsy89
    #13902
    biztos h bocsánatot kért...mielőtt ilyeneket írsz gondolkozz már el...attól hogy nem jelenik meg a sajtóban még megtörténhet...az meg hogy miatta vesztettük el a meccset...ha valaki egy kicsit is ért a labdarúgáshoz nem mond ilyen butaságokat
  • MaSzKa
    #13901
    tévedsz!

    vagy te vagy az, hogy ilyeneket állítasz
  • kraawz
    #13900
    te nagyon nem vagy képben ^^

    már régen bocsánatot kért.. és a biciklis matt részeg volt, már ki sem szolgálták egyes helyeken, össze-vissza kacskaringózott az úton... Az út közepén ütötték el.. Ugye a KRESZ szerint neki ott a közelébe nem kéne lennie...
  • MaSzKa
    #13899
    annyi legalább elvárható lett volna, hogy bocsánatot kér a családjától

    egyébként 1et értek veled
  • MaSzKa
    #13898
    hogy lennék már buta....?

    az a baj a mai világon olyan szót nem ismernek, hogy erkölcs

    te vagy az, hogy lebutázol
  • MaSzKa
    #13897
    mit nézett az 150km/h-val ha nem az út közepét

    láthatósági mellény is vol
    valaki iszik 1 pohárral azt szted el kell ütni?

    valaki rosszul ott lesz azt is elütöd?

    a biciklist nagy ívben kell kikerülni ezt írja a kressz!

    az én szememben gyilkos

    és emiatt hogy játszott a csapat többi tagjára is káros volt
  • MaSzKa
    #13896
  • sb1
    #13895
    Üdv mindenkinek...nemrég tértem magamhoz, csak valamikor 11 kor értünk haza, addig piáztunk :D ...de a lényeg: Nem bántam meg, hogy kinn voltam az utolsó 3 hazai meccsünkön, a közönség szerintem már így is VB-győztes csapat lett, a játékosokat sajnálom, mert azért legalább 1 pontocskát megérdemeltünk volna. Sajnos ahogy sokat írják, nincs csatárunk, ezt el kell ismerni, és így igen nehéz...picit hiányoltam most a támadóbb szellemet, azért a svédek ellen ennél klasszisokkal jobb játékkal rukkoltunk elő, pedig ott sem brillíroztunk, meg kell hagyni! Szorítok a srácoknak, hogy legalább 1 győzelmet be tudjunk húzni a hátralévő 2 meccsünkön, a továbbjutás szerintem már a svédek elleni vereséggel eldőlt...
  • Mr Olimpia
    #13894
    Már a Várhidinek is az volt a feladata, hogy megtalálja a legjobb játékosokat, a legjobb csapatot a vb-selejtezőkre. Azóta eltelt két év és megtaláltuk? Ugyanott toporgunk! Most már arról beszélünk, hogy majd meglesz a csapat az EB-selejtezőre. Koeman marad, feltehetőleg a taktika marad, a játékoskeret 80-90%-a marad. 2011-ben is 0 vagy 1 csatárral megyünk ki egy nagyobb nevű csapat ellen és akkor is ugyanez lesz.

    Én már most októberben beraknám a kezdőbe Németh Krisztiánt és a debreceni Varga Józsit. Ja és 2 csatárral kezdenék mindkét idegenbeli meccsen.
  • passatgt
    #13893
    2009.10.10. Portugália–Magyarország
    2009.10.14. Dánia–Magyarország
  • Punker
    #13892
    mikor lesznek a meccsek?
  • JimKirk
    #13891
  • passatgt
    #13890
    ha 2 éve azt mondom, hogy portugáloktól 1-0-ra kapunk ki úgy, hogy esélyünk van a döntetlenre, valszeg kiröhögtök:)

    van itt fejlődés, meg kell nyerni a 2 meccsünket, ha nem sikerül, akkor majd kijutunk az eb-re
  • ToM1113
    #13889
    Koemant jó kapitánynak tartom, de nagyon defenzív felfogású.... nem lehet egy csapatot csatárok nélkül pályára küldeni... Láthatjuk hogy az 1 csatár is kevés, Svédek ellen meg egyenesen nevetséges volt a 4-6-0 ás felállás az első félidőben.
  • ToM1113
    #13888
    Igazából ha belegondoltok az hogy eddig 2. helyen álltunk, csupán a véletlen, és a szerencsés sorsolás műve.
    Ugyan is Máltával, Albánokkal,Dánokkal meccseltünk előszőr.
    Még jó hogy egy Málta ellen megszereztük a 6 pontot, nameg az Albánok ellen..... Dánok ellen pedig nem rossz az x.
    De amikor jön egy Svéd/Portugál csapat, akkor jön a papírforma is.
    Szerintem nincs itt akkora fejlődés a korábbi évekhez képest mint amekkorának a média hangot ad.
    Tegyük szivünkre a kezünket és úgy mondjuk hogy Málta ellen simán nyertünk.... mert ez nem igaz. És itt a baj.
  • szucsy89
    #13887
    *eb selejtezőkben:D