28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #14052
    Pont itt lenne az ideje elkezdeni. Nem sok veszteni valónak van. Persze meg elégednék egy 3-5-2 fel állással is.
  • Grenzjager
    #14051
    Nem vagyok nagyon fiatal, de idősebb mint Szlovákia, mégsem emlékszem arra, hogy 3 csatárral valaha is játszott volna a válogatott... sajnos
  • Unreal1942
    #14050
    Igen sajnos én is ezt gondolom, hogy Kúman beszari focit játszik. Őrzi a biztos vereséget.
    Most már a hátra lévő két meccsen mindenképpen 2-3 támadós játékot kéne próbálgatni.
  • Grenzjager
    #14049
    igen, több csatárral játszott!
    idegenben! nem voltak beszarik mint "kúman csapata" hazai pályán!! S a Debrecen idegenben játszott! S még mielőtt.... nem vagyok Debrecen drukker. (Lehet hogy a hétvégére tartogatja az erejét a Debrecen hogy megverjen minket a bajnoki:):):) -jóltom, nagy lúzerség van most nálunk....csak poénkodom ha nem esett vol na le )

    A Svédek ellen nem volt csatárunk!! Az egy szem támadó pozíciójában pedig a középpályás Huszti játszott. A portugálok ellen, pedig csak egy szem csatár volt a támadó pozíciójában Torghelle SSssanyi.

    A Debreceni idegenben egy támadó pocizóban lévő csatárral kezdett, Coubilay-al, majd a második félidő 2/3-nál jött be Feczesin az egyik középpályás Szakály helyére, s állt át a Loki a 4-4-2-re!!! idegenben.

    A magyar válogatott meg hazai pályán 1 támadóval, aki meg nem is csatár.... blőőőőőőd.. Ez nem futball ez a beszari játék amit kúman tol......
  • Nightwish006
    #14048
    Én egy józsai kávézóban néztem, ottis elvoltunk ! :D
  • kraawz
    #14047
    DEAC pályán volt am, és kva hangulatos volt :D
  • Legend Killer
    #14046
    :D.
  • Nightwish006
    #14045
    Mintha a loki több csatárral játszott volna :D
  • Grenzjager
    #14044
    a beszari kúman tanulhatott volna a Lokitól....

    kúman hazai pályán csatár nélkül, vagy egy csatárral..... gyáva lúzer betépett beszédhibás holland.....
  • Legend Killer
    #14043
    akár tudom nézni most, akár nem, HAJRÁ DEBRECEEEEEEEN!!!!!!!!44444néééégggyyyy

    :D
  • Punker
    #14042
    "A debreceniek az előre meghirdetett helyszínnel ellentétben nem a Kossuth téren, hanem a DEAC pályáján nézhetik kivetítőn a meccset. A Digi LED-fala a tribün elé lesz felállítva."
  • Grenzjager
    #14041
    Nem én mondom :) én csak röhögök a magát nemzeti sportnak nevező ringier szennynek :)
    -->>#14037
  • Nightwish006
    #14040
    Nézd, debrecenben tuti lesz kivetítő a kossuth téren, tudom, mert volt a többi meccsen is. Ha azt akarod mondani, hogy véletlenül pesten is, pont ugyanott lesz egy kivetítő, hát legyen. Menjetek ki, lehet tényleg van, de én nem hiszek az ilyen véletlenekben:)
  • Grenzjager
    #14039
    tök logikus, hogy a debreceniek Debrecenre gondoltak....

    PEsten meg már lehet oszlatnak a kékek a Kossuth téren, ott mindig az csinálják ha 5 embernél több van egy csoportban.... "Nemzeti" Sport :))))
  • Nightwish006
    #14038
    Debrecenben lesz, az nso vmit elnézett. Ők is a loki oldaláról szedték az infot, de ők debrecenre gondolnak:)
  • galmat
    #14037
    Nem a budapest kossuth téren lesz kivetítő????? Mert az nso.hu-n ezt írták, de a dvsc.hu-n meg ez úgy néz ki debrecenre vonatkozik!! Most mi van????
  • Casillas
    #14036
    köszi, majd megpróbálom akkor arrafelé csalni a társaságot :D
  • Legend Killer
    #14035
    kár :((. de rendes tőlük, hogy leadják.
  • karajjj
    #14034
    mert az a legkorábbi időpont, amikor joguk lesz hozzá
  • Legend Killer
    #14033
    jobb, mint a semmi, kösz infót!

    de megint miért éjfélkor, miért ilyen szar időpontban?!
  • Punker
    #14032
    Egerben igen, Pl mélyvíz terasz, 2 hely van egymás mellett de elég nagy a kivetítő mind 2 helyről látszik.
  • karajjj
    #14031
    péntek éjféltől adja felvételről a tv2
  • Takezó
    #14030
    Kossuth téren lesz kivetítő.
  • Legend Killer
    #14029
    illetve mégse :P :D.
  • Legend Killer
    #14028
    elvileg adja a tv2 is :P.
  • Casillas
    #14027
    tudsz mondani pár kocsmát, ahol biztosan van?
  • Legend Killer
    #14026
    ok, csak ideges vok egyéb dolgok miatt, azért nem figyeltem :P.
  • kaposi1
    #14025
    Most ez mi?
    Mert itt most akadás mentessen megy a Bremen - Hannover meccs.
    Na persze ha itt adják holnap a meccset akkor annyira leterhelt lesz ez az oldal hogy össze fog omlani a rendszer.
    De ha így maradna.....
  • 5w0rdf15h
    #14024
    Mért ne adná? :D Loki meccs holnap lesz...
  • Legend Killer
    #14023
    digi se adja, port.hun megnéztem.

    LOL.
  • Monoton
    #14022
    Ide fáradjatok át
  • zsotesz
    #14021
    digi stream
  • Unreal1942
    #14020
    És ott van digi sport?
    Mivel lehet fogni?...bazz két utcára lakom!
  • sb1
    #14019
    Gyere el hozzánk a wildwest-be!
  • Legend Killer
    #14018
    igen, ha írnak is neked, lehet az mind tele van már és nem férsz be, mert mindenki ott tolong, hogy láthassa a meccset.
  • galmat
    #14017
    Pesten írjatok már légyszi egy kocsmát,ahol van digi!!! Mennénk be Pestre nézni a meccset, csak nemtudjuk hova.
  • Punker
    #14016
    itt egerben még nem láttam elő embert akinek van otthon, de több kocsmában is van (szerencsére)
  • Unreal1942
    #14015
    Kéne csak kevés kocsmába van digi...
  • Punker
    #14014
    kocsmában kell nézzni a meccset :D
  • Legend Killer
    #14013
    , nem ééééééééér! rohadjanak meg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem torrentre feltöltik és ott megnézhetem.