28330
10917302841238962806.jpg
  • Matthew Prosac
    #14092
    5-6 évig biztos. de akár 7-8-ig is.
  • pinnacle
    #14091
    háát Juhász 26 éves, remélem azért még egy 5-6 évig játszik oylan szinten, hogy stabil válogatott legyen.

    Így egy szupertehetséges 15 évesnek is van ideje, hogy beérjen:)
  • Legend Killer
    #14090
    remélem a menedzser olvassa ezt a topikot és innen vesz ötleteket :D.
  • Matthew Prosac
    #14089
    sajnos én nem látok a felnövekvő új generációnkban egy Juhász-szintű védőt, maximum Kádárból lehet még valaki, gondolom nem véletlenül van Newcastle-ben a tűz közelében... de csatárszinten csak erősödhetünk! Futácsból vagy Szalaiból vagy Némethből valamelyik csak kifutja azt, ami bennevan...
  • pinnacle
    #14088
    Remélhetőleg addigra Fülöp felszed magára egy kis önbizalmat és higgadtságot.

    Igy lesz egy erős kapusposztunk, Juhász és Bodnár számomra stabil csapattagok a védelemben.
    Középpályán egy Vadócz-Tőzsér-Huszti-Dzsudszák-Buzsáky-Hajnal-Gera variációslehetőség. Csatárok pedig remélhetőleg nagyobb szerephez jutnának.
  • Randal
    #14087
    Koeman beszélt már vele. Benne van vmelyik Németh interjúban is.
    Sztem jövőre már jóval erősebb válogatott keretünk lesz, csatárszinten is és remélhetőleg védő szinten is.
  • banok
    #14086
    Németh csak most kezdett el játszani felnőtt csapatban (AEK Athen) rendszeresen. Azért az angol reserve nem éri el egy válogatott szintjét.
  • pinnacle
    #14085
    Mostmár én se ellenzem Németh behívását, de nem azért mert az elmúlt 2 meccsen kb. 0 volt a támadójátékunk:)

    Hanem azért, mert mostmár rendszeres felnőtt-elsőosztályú meccsterhelést kap remélhetőleg az AEK-ban. Igy, mostmár szerintem is jólenne meghívni, egyértelműen benne van a 2 legjobb formában lévő csatárunk között.
  • LasDen #14084
    talán ha a mostani EB-n berobban (ahogy külföldi lapok is várják) talán Koeman is felfigyel a formájára és talán be is hívja....bár valmaiért erre kevés lehetőséget látok.....mintha Koeman nem kedvelné Némethet :D
  • galmat
    #14083
    Na úgy látom még nem beszéd téma itt az U20-as VB, pedig érdemes lesz oda figyelni a srácainkra mától.

    Ki mit vár a tornától? Nyolcaddöntő?Negyeddöntő?Elődöntő? Esetleg döntőt?

    Ma úgy tudom 21:00-kor kezdődik a műsor az M2-n, a meccs pedig 21:30-kor. Amúgy az Eurosport is közvetít.

    Szerintem az itteni tornán játszó srácokról fogunk még hallani a jövőben, nagyválogatott szinten is. Talán az összes utánpótláscsapatunk közül messze a legtehetségesebb garnitúra az U20-as. Németh Krisztián meg már régen a nagyválogatottba kéne rúgni a bőrt. Évekkel ezelőtt játszott már az Nb1-ben, úgyhogy van felnőtt meccsről tapasztalata, na meg most se játszik rosszul az AEK-ben. Ha már Rudolf rendszeresen ott van, neki még inkább ott lenne a helye a nagyválogatottban, mert Rudolfnál sokkal tehetségesebb.
  • ricsa008
    #14082
    köszi szépen
  • Legend Killer
    #14081
    köszi!
  • Takezó
    #14080
    Október 10. Portugália - Magyarország
    Október 14. Dánia - Magyarország
  • Legend Killer
    #14079
    passz :S és góóóóóóóól.

    amúgy én nemtom :S :S. megoszthatná ezt velem is vki :D.
  • ricsa008
    #14078
    mikor lesz a köv válogatott meccs?
  • Grenzjager
    #14077
    U20 VB:

    szeptember 27-én, vasárnap magyar idő szerint 20.45-kor Honduras,
    30-án, szerdán 17.45-kor Dél-Afrika,
    október 3-án, szombaton ugyanebben az időben pedig az Egyesült Arab Emirátusok ellen lép pályára.

    A Magyar Televízió mindhárom mérkőzést közvetíti.



    [b]Az U20-as válogatott vb-kerete:[b]

    Kapusok:
    Gulácsi Péter (Liverpool FC)
    Megyeri Balázs (FTC)
    Kovácsik Ádám (Reggina Calcio)

    Védők:
    Debreceni András (Budapest Honvéd)
    Korcsmár Zsolt (Újpest FC)
    Szekeres Adrián (MTK Budapest)
    Szabó János (Paks)
    Zámbó Bence (Győri ETO FC)
    Présinger Ádám (Videoton FC)

    Középpályások:
    Dudás Ádám (Győri ETO FC)
    Tóth Bence (FTC)
    Takács Péter (DVTK)
    Koman Vladimir (AS Bari)
    Simon Ádám (Szombathelyi Haladás)
    Varga Roland (Brescia Calcio)
    Kiss Máté (Győri ETO FC)

    Csatárok:
    Németh Krisztián (AEK Athén)
    Simon András (Cordoba FC)
    Gosztonyi András (MTK Budapest)
    Balajti Ádám (DVTK)
    Futács Márkó (Werder Bremen)
  • Legend Killer
    #14076
    oké, u20 annyira nem érdekel, de lehet belepillantok.

    és éljenéljen, tv2 adja, jeeeee! kösz infót :D
  • Takezó
    #14075
    Nem, TV2, mivel kedden van. De addig még lesz jövő hét vasárnap az U20-as VB első magyar meccse Honduras ellen.
  • Legend Killer
    #14074
    kösz. és azt is a digiszar adja?
  • hedonist
    #14073
    debónak 29 Lyon ellen:)
  • Legend Killer
    #14072
    na, mikor lesz a köv meccse a Debrecennek, meg a válogatottnak?

    #14070: :D.
  • szucsy89
    #14071
    ASFASDFSAFSADADSASd
  • zaki
    #14070
    lol xD

  • Grenzjager
    #14069
    a válogatott keret kialakításának megértéséhezm ez hozzá segíthet:

    "
    A Diósgyőr ellen Heffler Norbert kitűnő formában futballozott, hiszen gólt szerzett, illetve a második félidőben gólpasszt adott Bali Péternek. Ezen kívül a mezőnyben is aktív munkát végzett, jóformán nem ismert elveszett labdát. A játékos meccsről-meccsre egyre jobb produkciót nyújtott, és bebizonyította, hogy érett az NB I-re.
    Ennek köszönhetően nemrégiben arról számolhattunk be, hogy Hollandiából két klub is szívesen a soraiban tudná. Nagy fájdalma azonban, hogy mindezek ellenére sem lehet ott Egyiptomban az U20-as világbajnokságon...
    - A legfontosabb számomra az, hogy megszereztük a DVTK ellen a győzelmet, mert ezért dolgoztunk minden edzésen teljes intenzitással - így Heffler. - A saját teljesítményemmel elégedett lehetek a gól és a gólpassz miatt, de mégis: mindig többet szeretnék hozzátenni a csapat játékához. A találkozón sajnos összeszedtem egy kisebb sérülést, de remélem, ez nem fog megakadályozni a Vasas elleni játékban. Most nagyon jó szériába kerültünk, bizonyítja ezt a zsinórban elért négy sikerünk, ami miatt jó pozícióba kerültünk. Fogalmam sincs, mi az oka annak, hogy nem utazhatok Egyiptomba, ugyanis mindent megtettem ennek elérése érdekében. Véleményem szerint közel sem biztos, hogy csak és kizárólag a teljesítményen múlik mindez. " (nb1.hu)
  • hedonist
    #14068
    de okos mindenki:) rudolf egyébként bőven teknikásabb, mint az átlag magyar csatár, válogatot szinten, meg übertechnikás.
  • Grenzjager
    #14067
    s van Rudolf meg Torghelle a keretben mint csatár...
    Ez baj, hogy állította össze a keretet? egy váratlan sérülésre, eltiltásra mindig számítani kell. Ok ott volt még Priskin.... ennyi, ez benne a röhej.

    Itt hibázott nagyot, a keret összeállításánál.... minden posztra több (!!) játékos kell, azért keret
  • Nightwish006
    #14066
    pff :D Sanyi az isten oké.
  • Firerock
    #14065
    így helyes
  • karajjj
    #14064
    kulibali után
  • Firerock
    #14063
    Rudolf a teknikás?ne viccelj már! a loki leghurkább játékosa
  • Nightwish006
    #14062
    Én azt az elképzelést láttam benne, hogy a földön passzolgatva verjük el őket. Ehez technikás játékosok kellenek, és valljuk be, ez egyik csatárunkra sem illik. Rudolfra igen, de ő lesérült. Az, hogy ívelgettek, és nem követték a taktikai utasításokat az ő hibájuk!
  • Grenzjager
    #14061
    figyu, nem bántólag....
    hazai pályán hogy kell győzelemre törni? Az nem a játékosok hibája, hogy a kezdőben nem volt csatár a svédek ellen, hanem a szövetségi kapitány hibája aki összeállította keretet és kijelölte a kezdő 11et. Ehhez még monitor sem kell.

    Megvolt alapozva? mi volt az elképzelés? a taktika? hogy majd beszart nyúlnak tűnünk s ezen összezavarodnak a svédek? :)

    Érdekes Matthäus hasonló eredmények miatt már ki lett rúgva aljas módon... Most meg az ő kerete itt van kúman keze alatt... Ez az alap? Gyáva csapat, amelyik taktikailag képtelen gólt lőni nem fog eredményt elérni, max Moldávia ellen még.
  • Nightwish006
    #14060
    Énis sokszor leírtam már a véleményem, te is nyugodtan visszaolvashatsz. Továbbra is értelmetlennek tartom az olyan játékosok játszatását, mint sanyi. Nem az a szint, ahogy a többiek sem. kúman megpróbált valamint, volt benne elképzelés, megvolt alapozva, de ti monitor mögül, megmondjátok. Persze könnyü ezt mondani, hogy miért nem támadtunk, meg gólt kell rugni, blablabla. mind1, nem érdekel, nem foglalkozom vele, mert mint már mondtam a falnak sem szoktam magyarázni.
  • passatgt
    #14059
    lol:D
  • karajjj
    #14058
    nemtom ez most hogy jön ide, van EL topik
  • zsotesz
    #14057
    Na ezt se hittem volna, story tv-n van a psv európa liga meccse. Stúdióban Havas a műsorvezető, egyik vendég a Bajor Imre.
  • Grenzjager
    #14056
    senki sem mondta hogy jobb edzők a magyarok, de mivel nem jobb kúman a magyar edzőknél így érthetlen alkalmazása.

    S hazai pályán miért nem lehet kreatív futballt játszani?
    Mert a gyáváknak esélyük sincs....
    A Debrecen mert két csatárral is játszani a második félidő második felében Liverpoolban. A magyar válogatott a Puskás Ferencről elnevezett stadionban sem mert támadni. S magyar edző legalább ismeri a magyar viszonyokat. Kúman a keretet úgy alakította ki, hogy a svédek ellen nem volt csatárunk!! Ezredszer is leírom, olvass vissza, de ismétlem magam, csak mások unják meg én is, hogy miért volt egy emberünk támadó pozícióban a svédek ellen hazai pályán, s az is középpáőlkyás a Huszti....

    Erre az edzői munkára egy BLSZIII.as tréner is képes, ennyi
  • Nightwish006
    #14055
    Amőgy tökjó, hogy mindenért kóman a hibás, de nemtudom mivel lett volna jobb, ha más edzővel, jó szokás szerint szoptunk volna még az albánok ellen is. Mind1 nem vitatkozom, mert semmi értelme. csináljátok azt, amit a jó magyar ember szokott ilyenkor általában, rinyáljatok, húzzátok rá a vizes lepedőt az edzőre, mert nyilván a magyar edzők sokkal jobbak, ahogy ezt megmutatták már oly sokszor.
  • Mr Olimpia
    #14054
    Koeman két 0-0-ás meccsre készült és erről még 0-1-nél sem volt hajlandó lemondani egyik meccsen sem.
  • LasDen #14053
    ha 3-mal nem is de 5-tel biztos :D