28330
10917302841238962806.jpg
  • Matthew Prosac
    #14172
    tehát akkor a mai eredményeink:

    U17 Hungary - Luxemburg 1-1
    U20 Hungary - Honduras 0-3

    jóccakát mindenkinek!
  • scs17
    #14171
    Azért van még két meccs a csoportban...
    Előre leírni a csapatot, még ha most kva szarul is játszottak, legalább annyira okvetlenség lenne, mint h sima győzelmet reméltek legtöbben Honduras ellen.
  • Unreal1942
    #14170
    Szép volt fiúk! Örülök, hogy amíg ti rommá keresitek magatokat a semmit tevéssel addig én agyvérzést kapok és szégyenkezem miattatok.
  • Matthew Prosac
    #14169
    Soha nem szoktam osztani azokat a véleményeket hogy ezek a fiúk nagyképűek. Mindig az ellenkezőjét gondoltam, és azt, hogy a sikertelenség miatt szitkozódó szurkolók nem tudnak mást a fejükhöz vágni.
    És most hogy elnézem ezt a meccset, Gosztonyi főlé lő "legyen már vége ennek a szarnak" fejjel, Némethnek semmi nem jön össze, pókerarccal futkorászik tovább. A többiek arcán sem látni sem érzelmet se csalódottságot se semmit. Max azt hogy inkább otthon playstation-öznének. És tényleg az az arrogáns ugyanakkor semmitmondó fejük, amit vágni tudnak... Hát gratulálok nekik. Ezek a kis hobbitkák szarráaláztak minket. Byebye Afrika!
  • Unreal1942
    #14168
    Szerintem is beférnél. Senkin nem látszott, hogy focizna.
  • Gabe18
    #14167
    Mért,a "labdarúgás térképén" hol van Honduras?Talán az valami nagy csapat?Lehet én vagyok lemaradva,de nálam még a "futottak még" kategóriába van.
    És a kommentátor szerint a csoportban még ezeket tartották a legkevésbé veszélyesnek...
  • passatgt
    #14166
    nso-on komment, amivel egyetértek:

    de ki tudja mi lett volna most ha kisteleki nem ülteti a szarházi tiestot Sisa helyére??
  • Takezó
    #14165
    Atyaég, Gulácsi is miket csinál ma?
  • kraawz
    #14164
  • kraawz
    #14163
    én még csak 19 vagyok, lehet jelentkezek a válogatottba holnap, ide a mai kép alapján simán beférnék.
  • passatgt
    #14162
    sőt, nyerni fogunk
  • passatgt
    #14161
    még nyerhetünk
  • Kaplan
    #14160
    Szerintem itt senki nem nézi le őket, egyértelmű, hogy a focit ma ők játszották.
  • Takezó
    #14159
    pedig mi voltunk a VB titkos esélyesei:D
  • passatgt
    #14158
    azért hondurast nem kell annyira lenézni, simán nyernünk kellett volna, de egyáltalán nem rossz csapat
  • Unreal1942
    #14157
    Aha ..max halászlé főző versenyen.
  • Kaplan
    #14156
    Igazából ilyenkor azért vagyok dühös, mert minden nagyképűség nélkül esküszöm egy-egy műfüves bajnoki meccsen több ötletet találok a kispályás focicsapatunk játékában mint itt az egész meccsen egy válogatott-tól. Szomorú.. Nem elég, hogy megaláznak minket még mi alá is támasztjuk a publikumnak.
  • Gabe18
    #14155
    Ennyit érnek a gombamód szaporodó akadémiák,meg a külföldi "top-csapatokhoz" kiigazolt sztárocskák.
    Egy Honduras lefociz mezőnyben,és parádés gólokat lőnek.
  • passatgt
    #14154
    ez az egervári is ki a faszom?

    mindegy, majd délafrikát meg arabokat elpicsázzuk
  • Unreal1942
    #14153
    Istenem...olyan nyugis 7végém volt most meg felbaszom magam éjszakára.
  • Unreal1942
    #14152
    Ez nagyobb ciki mint mexico...
  • galmat
    #14151
    Ez már vicc!Ébresszetek fel!!!!!! Szarok,pisálok,nevetek,sírok egyszerre.....ilyen nincs... ilyet még életemben nem láttam.
  • Unreal1942
    #14150
    BRAVÓ. Azért ez nagyon komolytalan...már most tessék haza utazni és valami sulit vagy inkább valami melót keresni.
  • Takezó
    #14149
    Ha bármi esélyünk lenne még a továbbjutásra, azt is kúrjuk el a gólaránnyal: )
  • Kaplan
    #14148
    És meg is vagyunk alázva. Igen, ez már valami.
    Egervári most takarodjon az összes sráccal a picsába, kimegyek helyettük egyedül lefocizom a vb-t..
  • scs17
    #14147
    reméljük ez a pofon észhez téríti őket
  • Matthew Prosac
    #14146
    na hát akkor részemről a VB nézése véget is ért
    kösz fiúk 3-0!!!!!!!!!!!
  • scs17
    #14145
    3:0
  • Unreal1942
    #14144
    És még fejjel se tudjuk a hobbitokat megverni. Pedig igen ritka, hogy egy csapat alacsonyabb nálunk.
  • Unreal1942
    #14143
    Így van ez borzasztó. Sokat nem vártam, de egy csoportból való tovább jutást mindenképpen. Amennyiben ez nem lesz meg akkor a srácok vegyék le a mezt és nézzenek valami szakma után.
  • Takezó
    #14142
    De ez a szöglet is mi volt?
  • Gabe18
    #14141
    Azt nem tudom ezt minek hajtogatták örökké.Utoljára talán a 86-os magyar csapat,az akkori magyar foci volt technikás.
    Azóta?A játékosok többsége lassú,körülményes,darabos.Nem tudnak kapura lőni,sokszor még az egymáshoz passz is nehezen megy.Technikástól ez olyan távol van vagy 20 éve,amennyire csak lehet.
  • Kaplan
    #14140
    Lassan lehozunk egy egész kilencven percet értelmes támadás nélkül. A helyzetet már meg sem említem, bravúr!

    Szánalmas és egyben rettentő szomorú.
  • Unreal1942
    #14139
    2 percenként ápolás 3 percig...no comment ezek már nagyobb színészek mint a digók.
  • scs17
    #14138
    minden percben eljátsza egy hondurasi a nagy halált, kezd idegesítő lenni
  • Takezó
    #14137
    Ezek a zseniális beadások is...
  • Unreal1942
    #14136
    Bazz egy Honduras... áá. A következő az lesz, hogy egy lakatlan sziget hajó töröttei vernek majd meg minket.
  • Takezó
    #14135
    Hú, ez még bosszantóbb, mint a nagyok, mert ugye az elvárások is nagyobbak. De az, hogy egy kiugratásunk nem volt kábé...
  • Unreal1942
    #14134
    Gecik vagy nem már kettővel vezetnek. Sőt vezethetnének már 4 el is. Egyszerűen semmit nem produkál a mi csapatunk. Védelmünk gyakorlatilag 0
    Sokkal szomorúbb vagyok mint a nagy válogatott miatt.
  • Matthew Prosac
    #14133
    Na csókolom, és a legviccesebb hogy ezek a fiúk 3x technikásabbak a mieinknél, pedig ahogy a nagyokosok szokták volt mondani: a magyar foci technikás foci. hát ezt a hülyeséget el lehet felejteni jó évtizedekre megint...