28330
10917302841238962806.jpg
  • Legend Killer
    #14212
    mikor lesz a Debrecen meccse? megint elfelejtettem és melyik tévé adja?
  • karajjj
    #14211
    ott van a hangsúly, hogy "normális helyeken" :D
  • Zsolti9014
    #14210
    Innen még van lehetőség javítani, de szerintem itt egyetlen egy dolog volt a döntő: amikor nem hagyták Sisát nyugodtan, ugyanúgy dolgozni, ahogy addig tette. Az a csapat játszott, küzdöttek egymásért, szép focit játszottak, és elismerést szereztek maguknak.
    Egervárit én nagyon jó edzőnek tartom, de most talán nem is ez a lényeg. Normális helyeken, ha valami működik, eredménye van, akkor azon nem változtatnak...
  • passatgt
    #14209
    én még mindig azt mondom, hogy a nyommer hollandot nem kellett volna idehozni, sisával voltak jók...
  • Unreal1942
    #14208
    20 évesen szégyen, hogy nem akarnak ennél többet jobbat. Rajtuk a világ szeme. Innen lehetne feljebb kerülni. Még többet keresni.
  • Rundstedt17
    #14207
    Szerintem addig tart a lelkesedés,18-20 év körül már begyepesednek leszarják az egész játékot úgy ahogy van a fizetés úgyis meg van,meccsre meg csak már kényszerből mennek ami meg is látszik semmi akarás semmi amiből látni hogy nyerni akarnak.
  • Mr Olimpia
    #14206
    Azt az egyet nem tudom felfogni, hogy a bajnokságban emberhez tudják passzolni a labdát, de a válogatottban az 5 méterre arrébb álló társhoz nem tudják pontosan odarúgni. Koman-Dudás-Szekeres triónak összesen nem volt 5 jó passza a meccsen.
    Érdekes, hogy 18 évesen még nagyon jók (az EB-n megvertük a spanyolokat, akik most 8-0-ra verték Tahitit), de aztán azon a szinten ragadnak, nem fejlődnek tovább, ellentétben külföldi kollégáikkal. De ezt már 20 éve is észrevették, hogy 18-20 körül fogy el a tudás. De akkor miért nem tesznek ellene?
    És ez a korosztály, ez a válogatott lesz a magyar foci megmentője?
  • GanXstaZoleeWrk
    #14205
    Első 10 perc után szánalom volt amit műveltek, labdatartás 0, passzolás 0, ötlet 0, kb az egész teljesítmény 0. Én hülye meg fentmaradam és végignéztem... Bár Honduras miatt mégsem volt kár volt sok klasszis megmozdulásuk.
  • R0sc0
    #14204
    SZÉGYEN!
    Az egész bagázs nem méltó viselni a nemzeti mezt!
  • Davidus
    #14203
    1986
  • Rundstedt17
    #14202
  • grebber
    #14201
    vicc
  • karajjj
    #14200
    nagyon jól titkoljuk!
  • Matthew Prosac
    #14199
    meccs előtti cikk, ez a legszomorúbb:

    A FIFA a négy közé várja Némethéket, Honduras csak álmodozhat - U20-as vb-rajt előtt

    fordult a kocka...
  • Legend Killer
    #14198
    nekem8 akkor is, ha nem tudod felfogni, hát nem tudod.
  • galmat
    #14197
    3-0ra :D
  • galmat
    #14196
    Hát ja, ez kb olyan, mintha a magyarok mondjuk 0-3ra verték volna Kanadát a hoki vb-n.
  • Matthew Prosac
    #14195
    nem kell itt magyarázatot keresni, ha láttad a meccset akkor láthattad te is hogy a játék minden elemében felülmúltak mindent.

    1) gyorsabbak voltak. mind fejben, mind fizikai értelemben
    2) erőszakosabbak voltak, és nem ismertek elveszett labdát. ezért is fejelték le néha a 180centis játékosainkat, pedig hozzánk képest törpék voltak.
    3) technikailag sokkal képzettebbek voltak. úgy eldugták előlünk a labdát néha hogy ihay!
    4) sokkal jobban akarták a sikert
    5) sokkal fegyelmezettebben védekeztek, sokkal fifikásabb támadásaik voltak. ezenkívül volt középpályájuk.
    6) a szélsővédőik többet futottak, mint a mi szélső középpályásaink.
    7) a fityfasz kapusuk úgy szedte ki a labdát a finyóból a szabadrúgásunkat követően hogy "öröm volt nézni". ezzel szemben Gulácsi kapott 3 gólt távolról, kicsit jobb helyezkedéssel mindhárom elkerülhető lett volna..

    naddnesoroljam tovább
  • dartonita
    #14194
    Szomoru vagyok hogy megint egy ilyen meccset kellett vegigszenvedni nezokent es szurkolokent.
    Es akkor Nemeth-et meg Gulacsit kovetelik a nagyvalogatottba egyesek?Vicc.
  • scs17
    #14193
    Sztem meg ez a meccs azt bizonyította, h Honduras sem véletlenül jutott ki az u20-s vb-re.
  • galmat
    #14192
    hát nemtudom, de én nemtudok ebből kijózanodni......... ilyet még én fociban nem éltem át...... a málta-magyar 2-1 semmi ehhez képest, ott legalább közünk volt a meccshez. De itt?? Ha így folytatjuk kár volt kimenniük a VB-re.
  • Legend Killer
    #14191
    ne engem öregezz :D. én nem tehetek róla, de sztem akkor sincs ennyire gáz, ilyen a foci... vagy akkor találj rá jobb magyarázatot.
    Honduras megbundázta a meccset.
  • scs17
    #14190
    Ez nem csak a magyarokkal fordul elő...
    Amikor megverték a spanyolokat, akkor persze könnyű volt szurkolni nekik...
  • Matthew Prosac
    #14189
    nem, öreg, ezekkel a szövegekkel, magyarázatokkal már tele van a tököm. nemrég ezek a fiúk még a spanyolokat verték, most meg honduras alázta őket. elegem van a magyar-bajból, a loosereskedésből és a lélektelen szar játékból...
  • Legend Killer
    #14188
    na, mondok jobbat.

    U20 Magyarország vs Orkok

    no survivors

    :D

    amúgy nem kell bántani őket, én se bántam, csak úgy írtam, mert ti is irkáltok és viccből. egyszer így jön ki a lépés, egyszer úgy.
  • Matthew Prosac
    #14187
    U20 Magyarország - Prosztamol Uno 0-3

    ez sem rossz xDD
  • Unreal1942
    #14186
    Hasonlót írtam én is. Nehéz lesz innen ennek a csapatnak megszerettetnie magát.
  • Matthew Prosac
    #14185
    Magyarország - Lakatlan Szigetek 0-1 (öngóllal)

    én ezen sírok xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Unreal1942
    #14184
    Egész biztos, hogy csak 10 percig tudtam volna hasznos lenni, de abban a 10 percben többet tettem volna a sikerért mint ezek a taknyosok.
  • passatgt
    #14183
    remélem összekapják magukat és megmutatják többi meccsen hogy nem véletlenül vannak itt meg játszanak jó csapatokban
  • Matthew Prosac
    #14182
    az a durva hogy ezek a srácok kb 6-8 éves koruktól szinte minden nap órákat eddzenek, majd éles meccseken bizonyíthatnak, akadémiai képzésben nevelkedtek (a többség), de egy 18-20 méteres távolságról leadott lövésük 5-10 méterrel kerüli el a kaput. hát komolyan mondom 3 kísérletből legalább 1x ilyen távból énis kaput találok és nem gyök2-vel...
  • Unreal1942
    #14181
    Egyet is értek. Pedig én a legritkább esetben szoktam lehúzni Magyar csapatot.
  • passatgt
    #14180
    nso-n durva kommentek vannak:D

    MO-ÖSSZELÁNCOLT BEN HÚR 0-10
  • Legend Killer
    #14179
    naja
  • Legend Killer
    #14178
    :DD.
  • Kaplan
    #14177
    Szerintem senkinek nem azzal van a baja, hogy kikaptunk. Hanem a játékkal, tényleg az a legdühítőbb, hogy valószínűleg az SG válogatott is kapott volna minimum három gólt. De az biztos, hogy nagyobb életkedvvel mentünk volna előre és nem mellesleg támadást is tudtunk volna vezetni.
  • Unreal1942
    #14176
    Na jó éjt. Asszem meg kell innom egy sört, hogy tudjak aludni.
    Vagy megnézem, hogy van e Honduras a fifában és Dárdaiékkal megmocskolom őket :)
  • kraawz
    #14175
    dübörög a magyar labdarúgűs.. izé.. a gazdaság.. ja, az sem -.-'
  • Legend Killer
    #14174
    szopóka nyalóka.

    ilyen az élet. egyszer fent, egyszer lent :D.
  • Legend Killer
    #14173
    és küldj majd jegyeket nekünk a meccsre :D.