28330
10917302841238962806.jpg
  • Matthew Prosac
    #14252
    Korcsmár le, Simon Ádám be. -> Most mennyire pisloghatnak a kevésbé szakavatott külföldi nézők, hogy "Dehát ez a gyerek előbb jött le, most akkor vissza lehet cserélni?" :)
  • Matthew Prosac
    #14251
    Hallottátok remélem Egervárit.. "Nem kell sokat vállalni..."
    Ehh?!
  • Csesza
    #14250
    Koman 2-0 :)
  • Matthew Prosac
    #14249
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! 2-0 Bravó! Koman
  • Kaplan
    #14248
    na végre a fiúk valamit mutatnak is.. :)
  • Matthew Prosac
    #14247
    ezaz, tizi nekünk!
  • Csesza
    #14246
    11es :))))
  • Matthew Prosac
    #14245
    navégre, innentől illene megnyerni..
  • Csesza
    #14244
    KORCSMÁR 1-0
  • karajjj
    #14243
    én most értem haza, megint úgy játszunk, mint vasárnap?
  • Kaplan
    #14242
    én követem... :)

    talán most jobbak vagyunk valamivel mint az előző meccsen de még mindig sok területet hagyunk az ellenfélnek, kevés a futás, sok a rossz helyezkedés.
  • Matthew Prosac
    #14241
    látom az U20-as meccset már senki nem követi :)
    amúgy szünetben 0-0 a dél-afrikaiak ellen, annak aki nincs képben
  • Legend Killer
    #14240
    :D, legjobbakkal is előfordul, h elírják.
  • dartonita
    #14239
    Elarulna nekem valaki hogy minek egy keretbe 4 kapus?
  • LasDen #14238
    Vadócs az Vadócz akar lenni :D
  • LasDen #14237
    Kapusok:
    Babos Gábor (NEC Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland), Király Gábor (1860 München), Köteles László (Racing Genk)

    Védők:
    Szélesi Zoltán (DVSC-TEVA), Bodnár László (DVSC-TEVA), Fehér Csaba (NAC Breda), Juhász Roland (Anderlecht), Tímár Krisztián (Plymouth Argyle), Gyepes Gábor (Cardiff City), Horváth Gábor (Videoton), Bodor Boldizsár (Roda JC Kerkrade), Gaál Miklós (Amkar Perm), Mészáros Norbert (DVSC-TEVA)

    Középpályások:
    Huszti Szabolcs (Zenit), Dzsudzsák Balázs (PSV), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Vadócz Krisztián (Osasuna), Tóth Balázs (Racing Genk), Dárdai Pál (Hertha BSC), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers)

    Támadók:
    Torghelle Sándor (Augsburg), Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Priskin Tamás (Ipswich Town), Kabát Péter (Újpest)

    Én valami ilyesmi kezdőt küldenék pályára:
    Babos
    Bodnár-Juhász-Gyepes-Bodor/Halmosi
    Dárdai-Vadócs
    Huszit-Buzsáky-Dzsudzsák
    Priskin

    de ebből nem lesz semmi :D
  • karajjj
    #14236
    az tuti, de mi köze a válogatotthoz? :D
  • Grenzjager
    #14235
    s szombaton lesz a hét meccse :D
  • karajjj
    #14234
    most te fogsz engem a Lyonból kioktatni? :D szerintem ne is erőlködj
  • Legend Killer
    #14233
    hajrá.
    és reméljük legközelebbi BL szerepléskor kedvezőbb csoportot kapunk majd.
  • hedonist
    #14232
    hát asszem igazam volt pjanic-csal kapcs:) nemhiába mondtam (1 gól,1gólpassz) nayon ügyes gyerek basszameg:) állva néztük a stadionból az egészet rossz volt látni ezt, de a kvajólképzett lyoniakat jó volt nézni, pjanic szabigóljat nagyon közelről láttuk:S

    U.i: toulalan idősebb lasabb, de nagyon biztos játékos tényleg jó, de ő védekező kp nem lehet pjanic-csal összehasonlitani, ő meg egy nagyon fiatal kreatív irányító támadó kp.
  • szucsy89
    #14231
    Németh elvileg bokaszalag szakadás miatt nem játszhat:\
  • GanXstaZoleeWrk
    #14230
    Amennyiben ugyanígy fejlesztik a csapatot mint eddig akkor ez akör tapasztalatszerzésre kiválló, jövőre újra be lehet jutni a BLbe :)

    Pool mindenképp gyenge most, Fiorentinától is simán kikaptak, velük szemben itthon simán lehet pontot szerezni.
  • Legend Killer
    #14229
    Legend Killer
    tegnap 11:53 | privát | válasz erre | #14221
    csak ne söpörjék le őket lehetőleg a pályáról.

    --------------------------------------------------------------------------

    mégis megtörtént. mindenesetre szép, h eljutottak ide a BL-re/be.
  • Mor3llo
    #14228
    Én meg ezzel úgy vagyok, hogy 1 csatár, nem csatár. Ennyi.
  • karajjj
    #14227
    Toulalan szerintem jobb nála, de az nso a védősorba írja :|
  • hedonist
    #14226
    igen, de szerintem ez a Lyon erősebb lesz,mint az a Liverpool, ami ellen játszottunk.

    Pjanic játékára egyébként nagyon kiváncsi leszek, az egyik legjobb feltörekvő támadó irányító kp
  • vmvr
    #14225
    A Liverpool elleni meccsbōl kiindulva befosott jatektol nem kell tartani
  • karajjj
    #14224
    pedig valahogy nagyon úgy tűnt :D láttam én már nem egy olyan hazai meccset, ahol tudatosan őrizték még a vereséget is :D
  • Matthew Prosac
    #14223
    a válogatott sem tudatosan "ült rá" a 0-1-re a portugálok ellen, egyszerűen nem tudott mit csinálni...
  • karajjj
    #14222
    nekem mindösszesen csak azzal van bajom, hogy nehogy az legyen, hogy 0:1-nél is foggal körömmel tartjuk a biztos vereséget...
  • Legend Killer
    #14221
    csak ne söpörjék le őket lehetőleg a pályáról.
  • dartonita
    #14220
    Ez igy van.A 4-5-1 vagy 5-4-1 sem jelent feltetlenul csak vedekezest.De aki valaha rugott labdaba az vagja.
  • Matthew Prosac
    #14219
    igazából ez nem kimondottan neked szólt Karajjj, csak már a nagyonsokadik háborgó véleményt olvasom a különböző fórumokon, és nem értem mit várnak. 3 csatáros játékot és világraszóló győzelmet?
    jó, ha egy normális csatára van a Lokinak, és őt most nevezzük Rudolfnak, függetlenül attól hogy ő sem nagy szám...
  • Matthew Prosac
    #14218
    és most mit vagy úgy oda? ebben a párharcban (sőt, az összes BL meccset figyelembe véve) nekünk a legmegfelelőbb taktika a 4-5-1 lehet. 4-4-2 tökfelesleges, mert a csatáraink nem sokszor fognak találkozni a labdával, 1 lézengő csatár pedig luxus. Ellenben egy megerősített középpályára nagyon is szükség van, mert a Lyon "el van eresztve" vele, és ha középpályán nem nyerjük párharcokat, akkor meccs végére lesz egy 35-65%-os labdabirtoklás, Kulabá vagy Rudika pedig kétszer ér majd labdához az ellenfél térfelén.
    Túl sok opció nincs: erős középpályás védekezés, hátul erős védelmi vonal, területet nem hagyni, aztán egy két kontrából, távoli lővésből vagy szabadrúgásból veszélyeztetni. legeslegjobb esetben ebből jöhetne ki egy 1-0, Herczeg is erre gondolhat. 4-4-2-es felállással pedig kapunk egy sima hármast. Mindig a játákoskerethez igazítsd a taktikát, ne fordítva...
  • karajjj
    #14217
    úgy akarnak felállni, mint a válogatott játszott, 1 csatárral védekezve... :D
  • Legend Killer
    #14216
    hajrá neked szurkolásban és a csapatnak is hajrá.
  • Randal
    #14215
    Én kint leszek. Az eddigi tapasztalatok alapján ott láthatunk focit:D
  • Legend Killer
    #14214
    kösz
  • WuFraZselic
    #14213
    tv2, holnap este