28330
10917302841238962806.jpg
  • GanXstaZoleeWrk
    #14292
    Amennyiben igy marad akkor az első meccses pofon pont jókor jött.
  • szucsy89
    #14291
    így kellett vona az első meccsen is:)
  • banok
    #14290
  • Nadi
    #14289
    2:0!
  • rooney8
    #14288
    2-0 :)
  • scs17
    #14287
    2:0
  • Nadi
    #14286
    Németh góljával vezetünk a 20. percben!!!
  • Randal
    #14285
    Kis összefoglaló a Debrecen-Lyon meccsről:

    Az első pár perc idézte a válogatott mérkőzéseket. A bekapott 3 gól nem tett túl jót a csapatnak, ez meg is látszott az első félidőn.
    A második félidő viszont Rudolf Gergely behozatalával már teljesen más képet mutatott. Nagyon szép második félidő volt, a 4. gól kivételével.

    Azt tudom mondani, hogy a második félidő teljesítményét látva jó volt a Debrecen, talán a játékosok is fejlődnek mind technikailag, mind mentálisan.
    Ugyanis míg az első félidőben alig-alig mertek odalépni, a másodikban már keményebben harcoltak. Plusz akkor már futottak a labda után ill. nem várták meg míg odaér.
    Ha ezt a mentalitást tartják akkor szép meccseket fogunk látni.

    És remélem az NB1-ben is ugyanezzel a szellemmel fognak küzdeni, mert akkor talán a többi csapat is megpróbál felnőni erre a szintre.

    U20-as válogatott: Ehh, mekkora arcuk volt Honduras ellen, legjobban a kapitány szövege tetszett: Nem tettek bele semmi pluszt, csak a a minimálisat akarták hozni.

    Na, ha már ezeknél a srácoknál is ez megy...kezdek kételkedni. Az a baj, hogy olyan edző kellene nekik aki szétüvölti a fejüket, hogy hajtsanak.
  • LasDen #14284
    sztem idegenben ez nem is akkora gond....bár az állás miatt talán jobb lenne :D
    remélem Priskin kezdő lesz :D
  • pinnacle
    #14283
    most se fogunk 2 csatárral támadni...

  • LasDen #14282
    Szűk keret:

    Kapusok:
    Babos Gábor (NEC Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland), Király Gábor (1860 München)

    Védők:
    Bodnár László (DVSC-TEVA), Fehér Csaba (NAC Breda), Juhász Roland (RSC Anderlecht), Gyepes Gábor (Cardiff City), Bodor Boldizsár (Roda JC), Gaál Miklós (Amkar Perm), Mészáros Norbert (DVSC-TEVA)

    Középpályások:
    Huszti Szabolcs (Zenit), Dzsudzsák Balázs (PSV), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Vadócz Krisztián (Osasuna), Tóth Balázs (Racing Genk), Dárdai Pál (Hertha BSC), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers)

    Támadók:
    Torghelle Sándor (Augsburg), Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Priskin Tamás (Ipswich Town)
  • hedonist
    #14281
    jó. lépjünk tovább
  • Legend Killer
    #14280
    csak hülyéskedtem :D. meg szar a kedvem :( és ez kikívánkozott.
  • Matthew Prosac
    #14279
  • Legend Killer
    #14278
    és megette a péniszes papírt és asszonta, mmm, de jóóóó, fincsi pénisz. ugye koman utána majd oda adod a tiédet isLOL :D.
  • Legend Killer
    #14277
    péniszt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
  • banok
    #14276
    na tegnap a Komanék jóvá tették vasárnapi égésüket. :) Ezt már szeretem. Aztán lehet, hogy Egervári megint rajzolt egy péniszt...
  • hedonist
    #14275
    én is, és pontosan tudom,h kényszerűségből játszott védőt, de attól még,h szervező, inkább védekező kp, clerc meg jobbszélső volt végig a meccsen:) rendben ennyit erről
    nem kötekedni akartam.
  • karajjj
    #14274
    szintúgy nem értem, hogy miért ide írják egyesek a debrecen bl-szereplésével kapcsolatos megjegyzéseiket...

    van dvsc, bl, meg magyar foci topik is
  • Mr Olimpia
    #14273
    A Honduras utáni rémálom után megfogadtam, hogy nem nézem meg a többi csoportmeccsünket. Erre most rúgtak négyet... Bár amúgy sem voltam TV-közelben.
  • Grenzjager
    #14272
    és a Debrecennek ? :)

    <<<csak poénkodni próbáltam, lettem már megszólva amikor válogatok játékkossal kapcsolatban "elhúzódott a téma", ok nem tőled kaptam, nem is neked szólt, csak úgy jött :))
  • karajjj
    #14271
    az elmúlt 4-5 évben igen csak aktívan követtem a lyont, és Toulalan Juninho mögött játszott mindig is szervezőt, még a francia válogatott irányítója is volt, most kényszerűségől játszott védőt, mint ahogy Clerc csatárt, de tényéleg fú igazad van, bocsánat, hogy kételkedni mertem...

    off vége
  • hedonist
    #14270
    miből gondolod,h te többet tudsz a lyonról? egyénként meg szóval nem mondtam,h oktatlak, csak igazam lett nem ? de. csákány
  • Legend Killer
    #14269
    :D
  • Legend Killer
    #14268
    grat a fiataloknak, remélem sokan mehetnek majd a nagy csapatba és ott is vágják a gólokat.
  • peetfire
    #14267
    El ne felejtsek holnap lottózni
  • peetfire
    #14266
    Mert láttam hogy é-rik a ne-gye-dik....é-rik a ne-gye-dik!!!
  • Matthew Prosac
    #14265
    miért? :)
  • peetfire
    #14264
    Most kezet fogok magammal
  • Matthew Prosac
    #14263
    Présinger szabadrúgásból, igencsak könnyedén :)
  • Kaplan
    #14262
    jóvan ma a toppon vagyun
  • peetfire
    #14261
    És ooootttt vaaaannn!!!!!!!!
  • Matthew Prosac
    #14260
    Deszép volt :)))))))))))))))))))) 4-0
  • Matthew Prosac
    #14259
    Ennek a bírónak sárgalapmániája van? Hagyjamármagát..
  • peetfire
    #14258
    É-rik a ne-gye-dik....é-rik a ne-gye-dik!!!
  • karajjj
    #14257
    nemgondoltam volna, hogy lesz harmadik :D
  • Matthew Prosac
    #14256
    Ez a bíró hülye.... Nagyon hülye...
  • peetfire
    #14255
    Szép volt...na még egy pár ilyet
  • Kaplan
    #14254
    na most mi a fasz van? nem is vagyunk ótvar szarok? legalább gólkülönbség újra nullán van.
  • Matthew Prosac
    #14253
    Wow, 3-0!!!!!!!!