28330
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #14332
    korábban volt egy kérdésem melyre nem kaptam választ, így újra felteszem....
    A Vladimir Koman nevű játékossal mi lesz???? Ukrán v Magyar válogatott lesz-e???
  • Golyo69
    #14331
    mekkora góóóóólll
  • Csesza
    #14330
    góóól

    Kiss Máté
  • Kaplan
    #14329
    aztakurvatetves faszát mekkora gól :O
  • karajjj
    #14328
    mondom, fogjad magad és kezdj el könyvet írni, én tuti elolvasom... :D
  • Kaplan
    #14327
    m2
  • banok
    #14326
    m2, Eurosport
  • Punker
    #14325
    ma esti U20 meccset hol adják?
  • sb1
    #14324
    "Egyelőre kérdéses, hogy melyik televíziós csatorna közvetíti a szombati Portugália–Magyarország labdarúgó-világbajnoki selejtezőt, de a Sport Tv már megkezdte a tárgyalásokat a jogtulajdonossal.

    A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a szurkolók százával érdeklődnek arról, látható lesz-e élőben a nemzeti csapat sorsdöntő találkozója, amely magyar idő szerint 21.45 órakor kezdődik.
    Ugyanakkor Máté Pál, a Sport Tv főszerkesztője a távirati iroda érdeklődésére elmondta: a tárgyalások már zajlanak, és ha sikerül megegyezni, akkor élőben közvetítik a szombati összecsapást."-NSO
  • Casillas
    #14323
    két vereség után nem lennék olyan biztos benne, a kereskedelmi tv-k a legnagyobb "divatszurkolók"...

    port.hu-n egyelőre sehol nincs, de tv2-nek elég a bl, rtl meg biztos nem fogja átpakolni a csillag születikes majomkodásukat, ha már a 10 perces barátok közt miatt is ekkora balhét csináltak
  • sb1
    #14322
    Ma szurkoljunk az este 8-kor kezdődő U20 Magyar-Cseh meccsen a fiúknak! Megérdemlik a buzdítást!
  • Matthew Prosac
    #14321
    pedig de.
  • Unreal1942
    #14320
    Csodát nem várok. azt várnám, hogy legalább nekik essünk mint a sarokba szorított patkány. Kikapunk 5:2 re, de vannak pillanataink. Van minek örülni és nem feltartott kézzel várni, hogy hány pontrúgásból kapunk gólt egy dög unalmas meccsen.
  • kuzco007
    #14319
    az, hogy nem tudtok épp ésszel gondolkodni, azt ne mondjátok, hogy az EB pályázat és a szlovák bíró a román meccset enm szúrt szemet...mert ha nem, akkor nem nekem kellene orvoshoz mennem!!
  • Legend Killer
    #14318
    loál
  • hedonist
    #14317
    csak miattunk szedd má le onnan azt a chelsea cimert a nevedből, égeted a csapatot és minket is itt fenn...
  • Legend Killer
    #14316
    olaszoskodó, spanyolskodó, v spanyolaskodó. svédeskedő, horvátoskodó, braziloskodó LOL.



    :D.
  • isi
    #14315
    mi az hogy magyarkodó? mérnem franciáskodó?
  • Legend Killer
    #14314
    :D
  • karajjj
    #14313
    még mindig nem vetted észre, hogy te állsz egyedül a világgal szemben?
    és ilyenkor általában bizony nem az egyénnek van igaza, szerintem írj egy könyvet a gondjaidról, aztán kitudja, még lehet követőid is lesznek
  • Legend Killer
    #14312
    kösz és gondolom tv2, v rtl adja.
  • LasDen #14311
    10-én szombaton és 14-én szerdán....mindkét meccs 20.45-kor kezdődik....
  • Legend Killer
    #14310
    mikor lesz a válogatott következő meccse?
  • Grenzjager
    #14309
    ne várj csodát, csak annyit várj el, amit képes is teljesíteni a válogatott....


    a csatár témában megint alkotott Kúman.......
  • Unreal1942
    #14308
    Miért???

    Az esélytelenek nyugalmával támadhatnánk. ezzel meglepve a Portugálokat, de nem mi szépen védekezünk és várjuk a csodát. Kúman minden tiszteletem a tied, de könyörgöm támadjunk már az Isten áldjon meg!
    Őrizzük a 4. helyet a csoportban?
  • Rundstedt17
    #14307
    magyarkodó
  • Matthew Prosac
    #14306
    ebből a szövegből mi a komoly és a mi a poén? mert ha az az arány, amire gondolok, akkor ne várj holnapig az orvossal :)
  • Csesza
    #14305
    jézusom :SDAdasdsad
  • kuzco007
    #14304
    nem tanultátok még meg, hogy a sepp blatter de méginkább a platini a világ első és második legkorruptabb emberei? még bajnainál is jobban tolják..

    nézzük csak a Magyar-román meccs szlovák bíróját, az EB pályázat 0 szavazatját, miután talizott az ukrán képviselővel, aztán a Debrecen-Lyon meccset a köztudottan lefizett Övreboval, aki a Chelsea-barca meccset az UEFA parancsára fújta el, hogy ne legyen újabb manu-Chelsea döntő, illetve a debrecen ellen fújt a FRANCIA lyon javára, hisz 2 tizit nem kapott meg a loki, és ugye platini nemzetisége mi is? hát persze, hogy francia...és akkor még ott van trianon is, de ez már más tészta, úgyhogy nem értem miért nem szidta a tábor FUCK PLATINI rigmusokkal az uriembert:)
  • Legend Killer
    #14303
    jahh, jó, köszi infót. grat nekik!
  • Monoton
    #14302
    WC U-20
  • Legend Killer
    #14301
    wtf, milyen meccs? totál nem vagyok képben, pécsen voltam nővérem babájának első szülinapján LOL :D.
  • Legend Killer
    #14300
    ez tök hülyeség. így a magyar csapat és a többiek mikor jutnak ki? soha.
  • Unreal1942
    #14299
    Evvel nincs is semmi baj. Csak azt is orvosolni kéne, hogy ne juthassanak ki más földrészekről még nálunk is gyengébb csapatok.
  • kaposi1
    #14298
    Ha valami csoda folytán még sikerülne is megszereznie a válogatottnak a csoport második helyét.Újabb csoda kellene a pótselejtezőhöz.
    Márpedig csodák nincsenek!
  • szucsy89
    #14297
    2009. október 6.: Magyarország – Csehország

    ha nyerünk, a Spanyolország - Olaszország meccs győztesével játszunk:\
  • galmat
    #14296
    Ma végre helyreállt a világ rendje. A kötelező megvan, innentől kezdve mostmár remek eredmény minden nyert meccs!!
  • szucsy89
    #14295
    ennek tudatában már senkit:)
  • Davidus
    #14294
    kit érdekel már az első meccs?:D
  • LasDen #14293
    ezzel a Koman gyerekkel mi lesz?? Ukrán v magyar válogatott lesz végül??? :D