28330
10917302841238962806.jpg
  • galmat
    #14372
    hát az 23:00kor van az NS-nél, addig meg bőven vége volt már a meccsnek... :)
  • Kaplan
    #14371
    Segítek, van egy olyan, hogy lapzárta. :)
  • galmat
    #14370
    Nemértem miért nem a tegnapi magyar-cseh meccs volt ma a Nemzeti Sport címlapján a címlapsztori!!! Ne haragudjnak a fradisták, de kit érdekel,hogy Davison nem nyilatkozott szombaton, mikor az U20-as válogatottunk régen látott magasságokba repítette a magyar focit. (Emlékeztetőül:'97-ben voltunk U20-as VB-n utoljára Ferenczivel,Kabáttal, és csoportutolsóként már az elején kiestünk..)

    Furcsa ez a Nemzeti Sport mostanában, eddih napokon keresztül Kabát Petis címlapok, ma a 3. oldalon a Huszti-interjú helyett "véletlenül" egész oldalas Kabát Peti kép fogad, ma meg ez a Fradis téma, ráadásul nevetséges összegről van szó: 500e ft, a fociban nem oszt-nem szoroz...
  • sb1
    #14369
    Duna TV adja a meccseket!
  • Legend Killer
    #14368
    ja,11esnél szerencsén múlik. néztem jútúbon most, mer nem tudtam a meccset és első háromnál ugyanoda vetődött, hátha arra megy a labda, mer első oda ment és kivédte, hát LOL. aztán egyiknél meg máshova ment :D.

    felvágós pöcs sztem :D.
  • hedonist
    #14367
    jah persze, ha te mondod:)

    sajnos ennél mákabb volt a szitu, nem rossz a csapat, de a csehek jobbak voltak.
  • Kasabian
    #14366
    Aláztunk tegnap, akármi is van az NSO-n ;)
  • Megtörhetetlen
    #14365
    Ezt én is olvastam reggel az NSO-n, persze szép szép, de az eddigi eredményei viszont nem voltak valami meggyőzöek, gyanus nekem, hogy több volt ebben a mák mint a tudás... Nohde bánja a Kánya mindíg csak ennyi mákja legyen :D
  • passatgt
    #14364
    mivel kihagyta a tizit, én sem lennék boldog
  • Coco
    #14363
    németh egy pöcs..ahogy angolul próbálta osztani a bírót meccs közben, már kabaré volt, meccs után meg jól láttam, hogy mindenki rohant oda tombolni a kapuhoz csak ő nem?
  • pinnacle
    #14362
    olvastam egy érdekes hozzászólást ehhez a mondathoz valahol:

    az volt a lényege, hogy a többiek úgy kezdték a mondataikat az olaszok elleni meccsről, hogy HA benne leszek a csapatba vagy HA játszom, akkor ez és ez.

    Németh pedig úgy beszél a dologról, hogy ő tudja, hogy biztos helye van a csapatba, akkoris ha szarul tolja.


    Egyetértek ezzel...
  • szucsy89
    #14361
  • Matthew Prosac
    #14360
    „Elrontottam a tizenegyest, és pokoli rossz érzés volt, hogy hibáztam. Úgy szoktam rúgni a tizenegyest, hogy megvárom, míg a kapus elmegy az egyik oldalra, én pedig behelyezem a másik sarokba a labdát. De a cseh srác csak állt stabilan, nem ment el egyik irányba sem, és ezzel megzavart, ez pedig teljesen blokkolt a rúgás pillanatában, így nem sikerült betalálnom. De nagyon bíztam Gulában, hiszen ezer éve ismerem, és tudom, hogy egészen kivételes tehetségű kapus. Most sem hagyott cserben" – summázott Németh Krisztián sporttáskával a vállán, bő egy órával az idegőrlő pillanatok után.

    Az AEK Athénban légióskodó csatár még hozzátette: „az olaszok ellen muszáj lesz mutatnom valamit, nem mehetek haza így, ezzel a buta tizenegyessel. Az egész csapatnak köszönhető, hogy lesz lehetőségem pénteken javítani."

    Örülök hogy tisztán látja a dolgokat, drukkolunk, hogy gólt lőj a következő körben Némó!
  • Grenzjager
    #14359
    Kiss Máté hatalmas gólja
    Koman szabadrúgás gólja
    tizengyesek
  • gercse
    #14358
  • Matthew Prosac
    #14357
    Goal of the day
    "Hungary-Czech Republic, Mate Kiss 15 Neither side had managed to generate much in the way of goalmouth action when the 18-year-old midfielder picked up the ball on the right flank and took a few strides into the Czech half. After checking he had no better options available, Kiss then let fly with a majestic 35-metre thunderbolt that flew past the outstretched hands of goalkeeper Thomas Vaclik and into the back of the net. "
    /fifa/
  • Matthew Prosac
    #14356
    U20-as vb: Gulácsinál minden tizenegyes külön történet Balajti Ádám értékesített tizenegyese után kezdetét vette a fieszta, fantasztikus hangulatban ünnepeltek a játékosok és a szakmai stáb tagjai az alexandriai stadionban, és nem sokkal később végtelenül elcsigázott, de nagyon boldog magyar labdarúgók kerültek elő az öltözőből. „Ha mind az ötöt megfogom, az már feltűnő lett volna..." – adott választ a csehek elleni meccs hőse, a három cseh büntetőt hárító kapus, Gulácsi Péter hatalmas vigyorral a „Miért nem fogtad meg mind az öt cseh tizenegyest?" kérdésre. „Nincsen állandó szisztémám, minden egyes tizenegyes külön történet, de nem árulom el, hogy miért vetődtem erre vagy arra. Legyen elég annyi, hogy megvannak a saját trükkjeim" – mondta a kapus immár civilben, hatalmas élménnyel a háta mögött. A meccs után egyébként egyértelműen Gulácsi volt a középpontban, az újságírók közül őt faggatták a legtöbben, még a cseh újságírók is rá voltak kíváncsiak. (Ennek ellenére kellemetlen, hogy a FIFA hivatalos honlapján „Gulasci"-ként emlegetik tizenegyesölő kapusunkat...) A találkozót követő sajtótájékoztatón az egyik magyar újságíró, Szilágyi László megkérdezte a meccs közben a lelátóra száműzött cseh szövetségi edzőt, Jakub Dovalilt, hogy tudták-e a meccs előtt, milyen kapus Gulácsi Péter. „Természetesen tudtuk, hogy remek játékos, tavaly az Európa-bajnokságon is szerepelt, és képet kaphattunk arról, hogy mire képes, nagyszerű teljesítményt nyújtott akkor, és most is. Hat tizenegyesből hármat megfogott, ez ötven százalékos, imponáló mutató!" – mondta sportszerűen a magyar kapusról a cseh szakvezető.
  • Legend Killer
    #14355
    kösz
  • Legend Killer
    #14354
    :DDDDD
  • joebacsi
    #14353
    wiki
    (Ha esetleg valaki kevésbé lenne informált a VB eddigi alakulásáról :))
  • kraawz
    #14352
    fasza volt, nálunk itt koliban milyen ordítás ment

    Közben póker all-in 50$ , 2% esélyünk volt, hogy nyerünk, lejön... őrjöngés.. Utolsó büntetőt belőjjük rá 1 mp-re, mega őrjöngés :D
  • Legend Killer
    #14351
    én meg ilyen jó meccsről maradok le, mert győrben vok és ott sucks minden. csak éppen, hogy tudok netezni, ehh.

    de grat a csapatnak.
  • Mr Olimpia
    #14350
    Mindig a legnagyobbak hagyják ki a büntetőt (pl. Maradona).
    Szerintem csatárként nagyon jól játszik a Németh; jól fedezi a labdát, jól osztja le és ha kell, szépen el is lövi. Nagyon emlékeztet a játéka a Torresére (ha jól tudom, akkor ő a példaképe).

    Amilyen elkeseredett voltam a Hunduras meccs után, most annyira boldog vagyok! Remélem az olaszoknál lesz egy-két eltiltott és sérült!
  • hedonist
    #14349
    Ez az amiért Koeman-nak igaza van, hiába szupertehetség németh kritya, még fejben nem nőtt fel a feladathoz,h nagyválogatott legyen. nem is kell elsietni van ideje. megremegett látszott, hírtelen nem tudta hova lője, mert figyelt a kapusra, aki arra mozdult ahova lőni akarta és ezért megijedt, pedig ha erőből gondolkodás nélül odalövi akkor bemegy, mert állva maradt a kapus.
  • Kaplan
    #14348
    Én Szabónál láttam, hogy bukó. Izgalmas meccs volt, Gulácsi isten, én meg majdnem beszedtem egy agyvérzést az agyrázkódásom mellé.
  • szucsy89
    #14347
    úgy tudtam hogy Németh kihagyja...de éreztem a továbbjutást is utána

    HATALMAS GRAT!
  • bodajoci
    #14346
    Huh ez beszarás volt, de megvan.Némethet meg nem kell szidni, előfordult ez már nagyobbakkal is.
  • joebacsi
    #14345
    ezaz, grat a srácoknak!
  • Tyler1
    #14344
    huuu ez nem volt egyszerű meccs :D gratula a srácoknak! Németh te meg mit csináltál bazz...
  • Bandee1987
    #14343
    Hú, srácok, de izgultam :D

    Gulácsi gyerök nagyon nagy volt :)
  • Bandee1987
    #14342
    EZZZZAAAZ!
  • Golyo69
    #14341
    Gulácsi az isten :D:
  • ZsirosKenyer
    #14340
    GG
  • Golyo69
    #14339
    megvannnnn
  • Punker
    #14338
    eddig jó
  • LasDen #14337
    akkor ideje valakinek megkérdeznie tőle :D
  • Gunnersboy
    #14336
    értelemszerűen mi honnan tudjuk, ha ő maga se tudja :D
  • LasDen #14335
    há mittom én :D
    belenéztek a varázsgömbbe...vagy a mágikus 8-as golyót használjátok... :D
  • Gunnersboy
    #14334
    mi szerinted ezt honnan tudnánk?:D
  • Kaplan
    #14333
    Na azért a fiúk még mindig irodalmi nyelven beszélnek..