28330
10917302841238962806.jpg
  • SuLtAN17
    #14812
    Szevasztok! Én annyit szeretnék hozzá tenni, hogy kinn voltam a magyar-portrugálon és nem is az a probléma, hogy még egy ilyen alávaló focit amit akkor is műveltünk megye kettőben nem láttam hanem, és itt jön a lényeg. Körbenéztem és kisgyerekek százainak szomorú arcát láttam, kijöttek a szüleikkel az esély meg volt hogy újabb gyerekek kezdjenek el focizni, de a szemükből azt olvastam ki, hogy ők biztos nem. Szerintem ez a szörnyű lehet ezért maradunk le egy sztárról mert ezek láttam a kisfiú elmegy inkább kézilabdázni.
  • galmat
    #14811
    Én nem is rólad beszéltem. Természetes,hogy szegedről nem fogsz feljárni meccsre. Ettől még nem leszel divatdrukker.
    Kár,hogy akkor nem értetted meg mit akartam írni,mert nagyon nem az volt a lényege amire te válaszoltál.
    Én is Kistelekivel nem foglalkozom,mert nem ő játszik a pályán, és mondjuk én nem veszek be mindent amit mond, de azt hiszem ez elég egyértelmű abból amit írtam,mert pont azok hőbörögnek most mindenhol,akik elhitték,hogy reális esélyünk van kijutni a vb-re. Esélyünk volt persze, csak nem reális.
    Kár,hogy nem mindenki értette meg,hogy mit írtam, bár gondoltam hogy lesz ilyen is...
  • passatgt
    #14810
    Amúgy most megértem kúmant, hogy miért erőlteti az 1 csatárt, kettővel is lepkefingok voltunk, 1-el meg legalább csak 1-et kaptunk:)
  • SNP
    #14809
    a tegnapi magyar csapat teljesítménye SZAR volt és akárhány hírportált megnézek egyik sem meri leírni hogy SZARok voltak csak dicsérnek
  • Rockynhooo
    #14808
    "Amúgy a lelátóról nem is lehet úgy látni a meccset mint otthon nyugiba, haverokkal meg sörrel..."

    ez is egy vélemény. de szerintem nincs annál jobb mikor melletted még ezrek kiabáljak amit te meg ütik a dobokat meg golnál mindenki ugrik a másik nyakába :D
  • HöfEE
    #14807
    Igazából ezt nem nagyon lehetett volna jobban megfogalmazni. Egyetértek.
  • Zenszkij
    #14806
    Igen, én például nem járok meccsre mert sajnálatos módon szegedi vagyok és dolgozok meg tanulok, nem érek rá felutazni Pestre egy válogatott meccsért, ugyanis mikor annak vége már vonat sincs. Tehát itthon nézem a meccset és "divatdrukker" vagyok. Az első és eddig utolsó válogatott meccs amin voltam az Üllői úton volt, ahol a csapat 1-7-re !!! kikapott Jugoszláviától. Igenis haragudni kell Kistelekire. Olyan propagandát építettek a csapat köré, hogy sok embert meghülyítettek, hogy továbbjuthatunk, mert szerencsével megvertünk egy Máltát, Albániát (1-0-ra). (Albánia mellesleg jobb csapat mint mint, Portugáliába nem kapott ki) Kisteleki meg most a Te pénzeden -mert fizetsz ezért- két hétig Egyiptomban legel, most meg Lisszabonban nyaral a sleppjével. Lélekölő volt ez a tegnapi játék. Kapjunk ki 5-2re bazz, de támadjunk, legyen legalább 1 db jó passz, egy normális lövés. Nézd meg az U20as fiúkat, gratulálok nekik, le a kalappal, őket kell majd ügyesen beépíteni a csapatba, Gerát, Dárdait, Gyepest meg ezeket elfelejteni. Gyepes nem focista. Jah nem fogok kimenni a következő selejtező meccsekre sem, mert rossz mozifilmre sem ülök be, akár mennyire sztárolják, hogy az évtized akciófilmje. Elolvasom kik a főszereplők, Rutger Hauer (Gera Zoltán), nem megyek el. Ha már fizetek érte, felutazok és fent alszok, akkor lássak is játékot, nem baj ha kikapunk, de foci legyen a részünkről. Én mint "divatdrukker" nem utazok fel Szegedről, hogy ezt a lélekölő focit lássam, aztán meg felidegesítsem magamat. Haverom a Puskás stadion mellet lakott, minden meccsen kint volt - ha ott lennék lehet én is kimennék - , de leköltözött Pécsre, azóta nem jár. DIVATDRUKKER LETT. Én szurkolok, de hülye nem vagyok xarért nem fizetek Kistelekinek. Azért mert te meg a sok okos kijár meccsre még nem szakértő és nem jobb drukker. Amúgy a lelátóról nem is lehet úgy látni a meccset mint otthon nyugiba, haverokkal meg sörrel...
  • Tyler1
    #14805
    na hát pont ez a cél :D senki nem gondolna rájuk, inkább az egész ország Koemann meg Kisteleki vérét akarja.
  • galmat
    #14804
  • isi
    #14803
    biztos jó meccs volt mert nem emlékszem semmire!
    Előre magyarok!
  • scs17
    #14802


  • galmat
    #14801
    Aki igazi szurkoló, az most szomorú és csalódott, de legközelebb, mikor új selejtező sorozat kezdődik már ismét ott leszünk a lelátón, és teli torokból üvöltjük,hogy RIA-RIA-HUNGÁRIA! Hogy miért?
    Mert szurkolók vagyunk, ami teljesen más annál, mint aki néha leül a TV elé meccset nézni, és ha kikapunk, akkor idejön szidni a csapatot,hogy mi vagyunk a világon a legrosszab, ha meg nyerünk, akkor a legkirályabbak. Na az ilyenek véleményével nem kell foglalkozni. Mert pontosan ennyit értenek a focihoz, divatból szurkolnak, ha jól megy a csapatnak odaállnak mellé, ha meg kikapunk egy fél világválogatottól, akkor meg elpártolnak.
    Nem volt ez máshogy az Aranycsapat idejében sem, most is így van. Sőt van aki még meccsre is kijön,ha azt mondja a Tv,hogy esélyünk van.
    De a lényeg, hogy mi, szurkolók, akik nem néha mennek meccsre, és pontosan tudjuk a fociban az erőviszonyokat, szomorúak vagyunk mert nem sikerült csodát tenni, de ott leszünk legközelebb is hátha majd akkor. És ott leszünk a meccseken, mert szeretjük a focit, mert mind1 milyen csapatunk van, a futball szeretete miatt járunk meccsre. Ezért vannak emberek NB3-as meccseken, ezért van teltház a premier league kiesőjelölt csapat meccsein is.
    Az internetes portálok, az alkalmi szurkolók meg puffoghatnak most,hogy miazhogy kikaptunk a portugáloktól, de mi pontosan tudjuk,hogy az IGAZSÁG az nem odaát van..
  • Mr Olimpia
    #14800
    Mammut 2: Jam - iszonyat jó buli volt!! Annyi picsát fogdostam, mint még soha! Méd mindig nem józanodtam ki! (Fél öt van!)
    Megmondtam meccs előtt, hogy senki se nézze meg a meccset, hanem menjen el helyette szórakozni.
  • LasDen #14799
    ???
  • semmikozod
    #14798
    Nekem ez igy túlságosan ködös, nem tudom a (láthatatlan) vezetőségre fogni a rossz eredményeket.

    Mettyú: Én érdeklődtem az mlsz után, nem vita folyik, hanem eszmecsere. :P

    Karaj: 500 Évvel ezelőtt meg európa volt a mienk. :D
  • Matthew Prosac
    #14797
    miért kell ezeket a beszélgetéseket minden egyes válogatott meccs után lezongorázni? ezerszer leírtuk már egyenként, hogy mi a szar, min kéne változtatni, ki f@sz, stb.. de még ezredjére is megy a vita, tök feleslegesen.
  • LasDen #14796
    minimum...ilyen lelombozó hírek után :D
  • karajjj
    #14795
    figyelj, ha kijutunk, veszek neked egy sört a stadion büféjébe meccs előtt :D
  • LasDen #14794
    ne basszá má ki velem....én úgy terveztem, hogy látom majd a válogatottat a vb-n.....bázzeg....
  • karajjj
    #14793
    50-55 évvel ezelőtt miénk volt a világ legjobb csapata, akkor még nem éltünk, de ha így megy tovább, már nem fogunk élni, mire talán megint olyan csapatunk lesz :D
  • Tyler1
    #14792
    akik az elnökségben helyetfoglalnak, meg akiknek akármilyen részvényük van az mlsz-ben. Kézzel foghatót nem tudok írni, mert ha lehetne akk lehet h máshol tartanánk :D
    a játékosok nem szarok, teszik amit tudnak. A taktika hát az fos de azt hagyjuk.
    Hogy miért érdeke? Tegyük fel h neked jelentős tőkéd van egy sportágban, és még nagykutya is vagy. Az a jó ha nyer a csapat, mert neked az pénz. Ha nem nyer akk úszik el a lóvé. Utóbbi esetben összeültök az elnökséggel h megvitassátok h lehetne rávenni Koemann kollégát a jobb eredményre. Ekkor vázolnak neki egy tervet, amit őt a csapatra és a játékosokra szab. Ne úgy képzeld el, h CB-n leszólnak Erwinnek h Dzsudzsák helyére a Lajoskát vagy akárkit.
  • semmikozod
    #14791
    Jah értem. Úgy gondoljuk, mint a politkában. Le kell cserélnünk a kirakatembereket és minden megjavul. :D

    Nekem az a véleményem a magyar fociról, hogy szeretjük vagy nem, itt tartunk. Nem vagyunk jók, hát istenem. Kis ország, nem futballnemzet, van más bajunk is a focin kivul amúgy is. Más sportban jók vagyunk. (Hoki, kézi, vizi) (kár hogy egyiket sem szeretem :)) Nem kell verünk a mellünket, hogy márpedig nekünk a legjobbak között a helyünk! Most ilyen játékosaink vannak. Ha lesznek klasszisok, verhetjük a mellünket, hogy eredményt fiúk! Addig nem.
  • semmikozod
    #14790
    Cashtelekit azért hoztam fel, mert régóta olvasom ezt a topikot, meg máshol is olvastam már és mindenhol szitokszóként emlitik a nevét.
    Tehát én úgy vettem észre, hogy ellene irányul ez a dolog.

    Kik ezek a vén buzik, mert én még nem hallottam róluk. Igy már számomra túlságosan is összeesküvéselméletes a dolog. :) Bocs, nem mondom, hogy nincs igazad, mert mittudomén, de én valami kézzelfoghatót szeretnék, hogy rámondjam, igen ez a baj.

    Most csak azt látom, hogy szarok a játékosok és szar a taktika.

    "Ekkor Kisteleki úr elmagyarázza Koemannak h ha nem akarja h kikúrják mint macskát az ablakon az ezt és ezt csinálja NEM ÉRDEKLI ha nem ért vele egyet."
    Próbálom értelmezni, mit is jelent amit irtál. Mi érdeke származik az mlsznél bárkinek, hogy a szövetségi kapitányt bábuként mozgattatja? Úgy értem, a cél a győzelem és a kapitány azért van ott, hogy meghatározza a játékosokat, felkészitse őket és a taktikát kidolgozza.
    Ha ezek a buzik döntenek, akkor minek a kapitány?

    Várhidi komát nagyon csipem bár nem tartom jó szakembernek.
  • karajjj
    #14789
    hát most csak Huszti volt ott, de ő is lekvár volt szokásához híven
  • Rockynhooo
    #14788
    Dzsudzsák meg Juhász az aki jól tolta úgy végig meg akikre lehet számítani de mást én nem tudnék megnevezni. Husztinak meg Hajnalnak nagy karmestereknek kéne lenniük de sehol semmi :\
  • karajjj
    #14787
    nem is fogod érteni, senki sem vágja, ezért is van az összeesküvés elmélet, mindenki csak találgat, hogy épenn kit hogy miért fizetnek le a MLSZ-ben :D csak annyit látni, hogy értelmetlen szar játék folyik a pályán idétlen elképzelésekkel, de eredményeket akarnak mégpedig rövidtávon
  • semmikozod
    #14786
    Dzsudzsira egy rossz szót nem szólnék, meg Juhászra sem. Az én szememben ők azok akik játszanak, a többi nemtom mit csinál... Tehát valóban az a helyzet, amit irtál te is, két emberrel nem lehet játszani egy 11 emberes csapatjátékot.
  • Tyler1
    #14785
    nem a Kisteleki a lényeg! nem csak ő van az MLSZ-be hanem még 100 olyan ember akiknek érdeke a pénz. Tehát ha nyerünk fasza megvan a lóvé, hanem nyerünk de jó a csapat csak elszartuk a dolgot, akk a felső emeleten az asztalra csap pár vén buzi h nincs meg a napi 1 millájuk, kikell baszni a szöv. kapitányt. Ekkor Kisteleki úr elmagyarázza Koemannak h ha nem akarja h kikúrják mint macskát az ablakon az ezt és ezt csinálja NEM ÉRDEKLI ha nem ért vele egyet. Nos Várhidi koma pont ezért lett menesztve, mert mert szólni h talán felkéne ébredni az álomvilágból MLSZ bácsi.
  • Kaplan
    #14784
    Sajnálatos módon azért igazat kell adnunk valamilyen szinten padavanHUN-nak még ha fáj is. Évek óta komoly tétmeccsen a magyar válogatott egyszerűen nem ellenfél, keressük-kutatjuk a pozitív dolgokat amivel tudjuk magunkat nyugtatni de nincs reális esélyünk arra, hogy egy komoly válogatottat kicsit is mezőnyben megszorítsunk.

    Teljesen jó példa a mai meccs, ez a portugál válogatott ha a pótselejtezőben nem is de jövőre a csoportban valószínűleg el fog vérezni. Nincsenek együtt, mégis egyénenként abszolút képzettek, robbanékonyak és mentálisan kiválóan felkészültek.
    Szemben a mieinkkel, akad két-három jól képzett átlagos képességű játékosunk. Gondolok itt Dzsudzsákra, Husztira, Hajnalra és Juhászra. Gerát már valahogy nem tudom belevenni ebbe a listába napról-napra veszíti el mindazt ami ő volt, lassan végleg kiölik belőle a futballt.
    Szóval tulajdonképpen négy átlagos játékossal akik megfelelően vannak felkészítve nem lehet egyszerűen meccset nyerni, de mostmár tisztán látszik gólt sem lehet rúgni a világ élmezőnyének. Isten sem tudja miért halványabbak a válogatottban mint klubcsapataikban de az biztos, hogy ahogy felveszik a címeres mezt elillan a tudás, a mentális állapot a béke feneke alá esik és ami a legfontosabb a robbanékonyság tovaszáll.
    Tudatosan szépen, lassan de biztosan fel kellene építeni egy CSAPATOT ami technikai képzettség (uramboccsá - hisz tudjuk a technikás magyar rövid passzos foci..) nélkül képes egymásért harcolni. Nehogy azt higgyük, hogy az U20asok klasszis játékosok, felejtsük el, csupán ők megkapták a kellő képzést és más közegben nőttek fel. Megvan bennük a potenciál és elhiszik, hogy azért mert magyar vagy attól még nyerhetsz.
  • semmikozod
    #14783
    Aha tudom. Kómen védekező taktikáját nagyon nem értem. Ennyire lófaszt nem ért a focihoz? Vagy ha igen és cashteleki:), mondja neki, hogy igy kell, akkor ebből cashtelekinek mi előnye származik?
    Kicsit olyan érzésem van, mintha idehaza valami cashteleki összeesküvés elmélet kapott volna szárnyra.

    Szóval valaki magyarázza már el nekem érthetően a helyzetet, mert nagyon nem értem mi folyik itt mlsz szinten.
  • semmikozod
    #14782
    Magyarázd már el nekem ezt a dolgot, mert kurvára nem értem mi folyik itt.
    Szóval hozat egy edzőt, de tulajdonképpen ő akarja a csapatot irányitani, csak szeret a "háttérben" dolgozni? Kóman pofa meg csak egy bábu?
    Még mindig nem értem a logikád és visszamennék az első mondanivalómra, mégpedig arra, hogy littletelekinek is a jó szereplés hoz lóvét.
  • karajjj
    #14781
    hosszabbítottak vele :D
  • karajjj
    #14780
    #14766-ban leírtam

    nem megy az, ami rájuk van erőltetve, szarul van az egész összerakva, bele van szarva a közepébe, érted? :\
  • semmikozod
    #14779
    Ez kómen fassága nemde? Mi köze ehhez kistelekinek? Szar ezdőt el kell küldeni a picsába. Vagy pont ez a baj, hogy nem küldik el?
  • padavanHUN
    #14778
    Megkerülted a kérdést. De ezzel gyakorlatilag válaszoltál is. :)
  • Tyler1
    #14777
    ja hát te azt hiszed h ide hívták a Koemann-t h szevasz tied a pálya csinálj amit akarsz??
  • padavanHUN
    #14776
    Én úgy láttam, hogy a "játékosainknak" a futás, cselezés, passzolás, kapura lövés, labdatartás sem igazán megy. Úgy láttam, hogy technikai téren mindig leradíroznak minket a pályáról, teljesen függetlenül attól, hogy az edző milyen taktikát oszt le. Azt látom, hogy a játékosok egyénenként tekintve, a pályán szarházi béna senkik az ellenfelekhez képest. De biztos nem értek ahhoz, hogy miképpen kéne néznem a "játékosainkat" ahhoz, hogy helyesen lássam őket. :D
  • karajjj
    #14775
    könyörögve kérlek, hogy olvass már vissza, elég csak a meccs alatt születet hszokat, aztán okoskodj már marhaságokat, egyébként nem a magyar válogatottra értettem azt a kijelentésem, hanem úgy cakumpakk a világ focijára
  • karajjj
    #14774
    ha nem tűnt volna fel, a csapatát csatár nélkül, vagy sanyinkkal pályára küldő kúman barátunk nem arra apellált, hogy 6:5-re akarunk nyerni, egyszerűen védekezni, védekezni és védekezni kell, még sanyinak is, amiből látszik, hogy mi lett... nem megy a játékosoknak, mégis eszetlenül erőltetik
  • padavanHUN
    #14773
    5 évente változik? Mit nem mondasz, én évtizedek óta csak vereségekről és alázásokról hallok a magyar válogatottal kapcsolatban. Mi változott, elárulod, vagy ez amolyan szakmai titok? :D