28330
10917302841238962806.jpg
  • pedrohsi
    #15012
    már az 5. percben tudni lehetett, hogy vereség lesz, lépni alig volt erőnk...

    kisebb csoda, hogy rúgtunk két gólt, de egyetlen percig sem lehetett érezni, hogy van erő a csapatban az egyenlítésre - azért le a kalappal, legalább van kiket nézni :)
  • karajjj
    #15011
    igazad van, nem tudtam, hogy mire hasonlít ez, de tényleg mint egy kézimeccsen a vonalra visszahúzódó csapat :D
  • VinylToy #15010
    Tévedsz, nem csak ezt a meccset láttam, és jó lenne ha az elvakult szurkolók észrevennék hogy vannak még hibák, és el is ismernék.
    Én nem a csapat ellen beszélek, csak tényleg bosszantó hogy az első félidőben nem tudtak egymásnak adni két passzt a magyarok.
    A másik ami bosszantó hogy úgy védekezünk, mintha kézilabdáznánk, a tizenhatos vonalig visszahuzodunk, és ott sem embert fogunk, hanem kettő megtámadja a labdást és persze hogy mindig van üres ember, régen fociztam, már lehet hogy nem értek hozzá, de az összes gólnál ki tudnám elemezni, melyik védőnk hol hibázott.
    A harmadik dolgot se véletlenül említettem, a meccs végén látszott hogy a csapatnak elfogyott az ereje, a középpálya átjáróház volt.

    No offense, csak felnyitnám pár ember szemét hogy a két lábbal a földön kellene maradni, attól hogy valaki elvakultan szurkol.
  • karajjj
    #15009
    én meg az elsőt láttam csak és ez alapján pont az ellenkezőjét tudom elmondani
  • joebacsi
    #15008
    Én csak a második félidőt láttam, az alapján nyertünk 2-1re és végig jobbak voltunk. Csak az eredményjelző sz*rt be és hülye számokat mutatott a végén, azon csodálkoztam is :)
  • Oziris666
    #15007
    Ez a fajta megnyílvánulás nagyon nem való ide!!!
    még poénból sem
  • karajjj
    #15006
    péntek 17:00 asszem
  • Hugh Hefner
    #15005
    most végigtudnak-e minden meccsen futni 90 percet vagy nem? pont elég volt ezt nézni

    most tudnak-e minden meccsen pontosan passzolni vagy nem? pont elég volt ezt nézni

    most tudnak-e minden meccsen megfelelően helyezkedni vagy nem? pont elég volt ezt nézni
  • Bandee1987
    #15004
    De kár, hogy ezt a meccset nem nyertük meg, sztem egy Komannal és az edzővel hamarabb talpraálltunk volna az 1-0ás hátrányból. Mindenesetre így is szép volt, fiúk! Óriási teljesítményt hajtottatok végre, sztem a bronzmeccs már meg lehet :)
  • Mr Olimpia
    #15003
    Most az egyszer a majmok nyertek, de majd egy nagy VB-n visszavágunk nekik!
  • Kit--Kat
    #15002
    Csoda, hogy csak ezt a meccset láttad és ez alapján ítélkezel?
  • semmikozod
    #15001
    Épp elég mázli volt hogy egy-két gánai helyzet nem jött be...
  • VinylToy #15000
    - Csoda, hogy nem tudnak egymásnak passzolni.
    - Csoda, hogy nem tudnak védekezésben helyezkedni.
    - Csoda, hogy ők se tudnak végigfutni 90 percet.

    Szerintem nem csoda. Ez a csapat ezt tudja, de tényleg szép volt fiúk, viszont van még mit tanulni.

  • szucsy89
    #14999
    így kell küzdeni!! meglesz a 3.hely!
  • Kit--Kat
    #14998
    Futácsal kellett volna kezdeni.
    Amúgy szerintem bejuthattunk volna a döntőbe, ha kicsit több szerencsénk van, de ma sajnos nem sok volt belőle.
    Mind1, gyönyörű volt ez a torna és még nem rét véget nekünk.

    Viszont ebből a csoda szóból elegem van, ez nem csoda, ez a csapat ezt tudja, ezek a fiúk nagyon jók.
  • mukievil
    #14997
    Nagyon jok voltunk!!!! :):):)

    Más: A 7 orási meccset lehet nézni valahol ?
  • Hugh Hefner
    #14996
    hogyisvolt? legalább a 2. hely tuti? lol
  • pacclacc
    #14995
    Büszke vagyok a fiukra!
  • isi
    #14994
    sanyibácsi kiküzdi passzol némethnek
  • Banano
    #14993
    Babos kell ide !
    Mikor lesz a bronzmeccs?xD
  • karajjj
    #14992
    az tuti, hogy magyar válogatott meccsen ennyire lelkes és küzdeni akaró nemzeti11-et még nem láttam
  • baca01
    #14991
    A Sanyit? Ne röhögtess már...
  • karajjj
    #14990
    basszus, az első félidő után elmentem a boltba, aztán pont a második gólunkra értem haza -.-
  • semmikozod
    #14989
    Dzsudzsi és Juhász. Többi kuka. Vass is jöhetne a kispadra. 8)
  • Darthmushroom
    #14988
    egy eltaktikázott első félidő után nagyot küzdöttek a mieink. igaza volt a kommentárnak mivan ha nem védekezéssel kezdünk lehet más lett volna a vége. de nem baj van egy csapat akinek lehet jövöje és lehet értük szóritani
  • isi
    #14987
    én inkább járok ezeknek a srácoknak a meccsire mint a "felnőttekére" dzsuzsákot meg torgehellet át lehetne hozni aztán lesz ami lesz.de ők kitették a szívüket a pályára...
  • Banano
    #14986
    Mikor lesz a bronzmeccs?
  • semmikozod
    #14985
    Azért a felnőtt válogatott egy egész más mese.
  • Csuky
    #14984
    Szép volt Fiuk (h5)!!!! Bronz legyen a miénk :)
  • baca01
    #14983
    Ki is vettem...
  • MrSpock
    #14982
    Ja csak az a baj hogy ők már futballozni is megtanultak. Mészöly nagy mágus volt:-D Eléggé megfogott minket az elején a 2 gól,aztán lesz ami lesz alapon belevágtak a 2 félidőbe. De így kellene kezdeni is,hogy ha már eljutottunk nem érdekel mi lesz,essünk nekik,nem taktikázni,meg hmm húzzuk ki valahogy esetleg. Ghána úgy kezdett,és meglett az eredmény,aztán leültek picit,de azért csak bevágta a 3.at.De szép volt ez is nagyon,én gratulálok a srácokank,mert itt látszik ha küzdünk,és hajtunk lehet eredmény.Nagy csapatnál is ezt kellene meghonosítani!
    Ghána meg megnyerheti,függetlenül kivel játszik mert a Brazilok kicsit lassan járatják alabdát,nah persze ha bejutnak. De azért még annyit hogy technikailag elég jók voltak az afrikaiak,mertek szép dolgokat csinálni.
  • fsgh
    #14981
    Costaricát azért csak lenyomjuk a bronzmeccsen:)
  • HöfEE
    #14980
    Sajnos ez lett a vége. De így is nagyon szép volt , kár Présinger hibájáért az elején. Bronzérmet elhozzuk!
  • Unreal1942
    #14979
    Kaptunk egy szerencsétlen balfasz gólt ami megfogott mindenkit. a Kispadon nem volt edző. a Pályán nem volt Koman. Nagyjából ez történt az első félidőben.
    Másodikra fel lettek rázva a srácok. Jó taktikával nekik estünk. Sajnos a helyzetek nem mentek be. Ők meg bevarrtak még egyet. Így is ha még van 5 perc szerintem X meg lett volna.

    Nem baj! Majd ha nagy válogatottak lesznek a srácok akkor a döntőig mennek.
    Egy szavunk se lehet. Szép eredmény ez is! Sok nemzet cserélne velünk.
  • Gabe18
    #14978
    Az első félidő bohóckodása bosszulta meg magát.
    Igy főleg dühítő,mert a 2. játékrész bőven megmutatta hogy simán lett volna esély.45 perc előnyt egy VB elődöntőn meg úgy tűnik már ebben a korban se lehet adni.
  • isi
    #14977
    ahhoz képest jó a logod..
  • isi
    #14976
    nem láttak még ennyi négert ilyen kis területen :d
  • baca01
    #14975
    Nagyon remélem most már ezek után, hogy a döntőben kikapnak ezek a kibaszott niggerek. Nekem nagyon nem tetszett a játékuk, főleg azok a pimasz gólörömök, amiket szoktak csinálni.
  • Kaplan
    #14974
    Eszméletlen. Minden elismerésem a srácoké, mindenkinek egytől-egyig. A Debreceni - Szabó páros komolyan tolja, támadásban végre vannak kreatív játékosaink akik meg merik csinálni a dolgokat.
    Szomorú vagyok, fáj a szívem de egy pillanatig nem tudok rájuk haragudni. Ennek a generációnak egyszerűen kell, hogy legyen jövője!
  • semmikozod
    #14973
    Nah, végre egy csapat aminek érdemes szurkolni...
    Mi a faszt csináltak az első félidőben, kérdem én jogosan?!