28330
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #15132
    20 éves....24-25 éves korára már fasza lesz :D
  • jefferson83
    #15131
    Gulácsinak meg kellene tanulnia kijönni a beívelt labdákra és klasszisokkal jobb kapus lenne. Az elődöntőben a második gól simán elkerülhető lett volna ezáltal.
  • LasDen #15130
    Gulácsi még nem elég a nagycsapatba....ott van Fülöp....Sunderlandbe rendszeres lehetősége van....ha csak az U20-as csapat lenne a nagyválogatott mégjobban pofára essnénk....
  • kuzco007
    #15129
    Gera és Babos helyére, Koman és Gulácsi/Megyeri, én az egész u20at beraknám nagyválogatottnak, néhány naggyal kiegészülve akik tényleg nyújtanak is vmit, pl Bodnár..lehet többre jutnánk..
  • jefferson83
    #15128
    Tisztánlátás végett:

    Az a játékos kapja az adidas aranycipőt, aki a torna során a legtöbb gólt szerzi. Ha több játékos is ugyanannyi gólt szerzett, akkor a gólpasszok alapján döntik el a díj nyertesét.


    Csak így félreérthető, nem a szavazatok fognak dönteni.
  • Banano
    #15127
    Majd szavazok,de holnap mikor lesz az U20-as meccs?
  • kraawz
    #15126
    tessék!
  • Gabe18
    #15125
    Mondjuk 2 magyar van a 4-ben de mindegy...
  • szucsy89
    #15124
    bár ő áll utlsó helyen jelenleg:\
  • szucsy89
    #15123
    elkúrtam, szóval www.fifa.com :)
  • szucsy89
    #15122
    fifa.com csak simán
  • Banano
    #15121
    linket és akkor szavazni fog mindenki.
  • sb1
    #15120
    A fifa honlapján van egy szavazás, hogy ki kapja az aranycipőt Egyiptomban, és egy magyar, méghozzá Németh Krisztián is benne van a 4-esben!!! Szavazzunk rá ezerrel, mindenki!
  • Casillas
    #15119
    link?
    elvileg csak holnap frissül hivatalosan...
  • sz4bolcs
    #15118
    Bocs, akkor ezt visszaszívom, és megtartom magamnak a véleményem. Nem akartam megsérteni senkit.
  • kraawz
    #15117
    4. kalap lett belőle
  • isi
    #15116
    tirpák Király legalább tudnád mit beszélsz.
  • Banano
    #15115
    Neeee
    Pedig a tegnapi meccsen Casillashoz is tudtam hasonlítani.:D
  • GanXstaZoleeWrk
    #15114
    ennyi.
  • Unreal1942
    #15113
    Igen
  • Unreal1942
    #15112
    Nincs evvel semmi gond. 34 éves. Jöhetnek a fiatalok akikre picit hosszabb távon is lehet számítani.
  • hedonist
    #15111
    ez mit jelent? hogy köv világversenyen onnan húznak minket?
  • sz4bolcs
    #15110
    Ez nekem százszor jobban fáj, mint Gera távozása. ://
  • Monoton
    #15109
    Babos is búcsúzik a válogatottól!
  • Unreal1942
    #15108
    Igazából csak azt tudom mondani a tegnapi meccsre, hogy ez megint nem tét mérkőzés volt.
    Tét meccsen vagy mi xarunk be a kapitánnyal az élen. Vagy az ellenfél pörög fel nálunk sokkal jobban.

    Ami a pontokat illeti, derekasan helyt állt a csapat. Ilyen csoportban ennyire kevéssel lemaradni önmagában szép.
    Most lehet igazán sajnálni, hogy itthon nem tudtuk hozni a 3 pontot a Dánok ellen.
    Svédországban az X et azon a kiváló mérkőzésen.
    Itthon a Svédek ellen az X et mázlival.
    Illetve, hogy ilyen balfasz taktikával őrizgettük a hátrányunkat Portugália ellen itthon.
    Simán lehetne 3-4 ponttal több is nekünk.
  • galmat
    #15107
    reménykedünk,hogy jól számoltál!
  • Casillas
    #15106
    ha jól számoltam, meg lehet a 3. kalap a selejtezőkre
    ugye az ukránok és a lengyelek kiesnek a rangsorból, így az első 22 helyen lévő csapathoz közünk nincs, az alatta levő csapatok frissített számai a szombat-szerda meccsek eredményével együtt:

    Szlovén: 31 397
    Bosznia: 30 740
    Ausztria: 29 251
    Lettek: 28 468
    Magyarok: 28 108
    Észak-ír: 26 749
    Norvégia: 26 210
    Skócia: 25 646

    tehát a szlovénok simán megelőznek minket, de mivel a skótok és norvégok nem játszottak, ezzel a győzelemmel őket befogjuk, és az észak-írek is csak egy meccset, 0-0, őket is megelőzzük, vagyis két helyet jövünk előre, pont a 27.-re, ami a 9 fős kalapokat tekintve még épp a 3.-ba esik.
    mögöttünk még van változás, mert nem néztem végig, valaki biztos beesik mögénk pont, de a 28000 pontot nem érik el egyiken se

    persze még egyszer mondom, mindez csak akkor igaz, ha jól számoltam :)
  • sz4bolcs
    #15105
    Mi volt olyan vicces?
  • Rundstedt17
    #15104
    Ezen jót nevettem köszi
  • jefferson83
    #15103
    Én láttam, de valószínű, hogy egy másik adón, mert ez nem volt több egy sörmeccsnél. Laza játékkal vertük a dánokat erre büszkék lehetünk. A dánok a végére valóban nyerni szerettek volna, de nem tétmeccsre készültek és így nem tudtak felpörögni. Nem játszottunk rosszul azt kijelenthetjük.
  • sz4bolcs
    #15102
    Nagyon nem vették annak. Látszott a játékukon, meg az arcukon azokban a szituációkban, mikor alulmaradtak. Ha valami előnyünk volt, akkor talán éppen az, hogy nyomasztotta őket, hogy ennyire jók vagyunk, és nem hagyjuk őket labdázni.
  • LasDen #15101
    emlékszem évekig mondogattam, hogy mért Király mért nem Babos véd :D
  • sz4bolcs
    #15100
    Lol. Láttad te a meccset? A dánoknak sem egyszerű csapatuk van... nem véletlenűl csoport elsők.

    Ez, amit ma játszott a válogatottunk tényleg színvonal volt, és ha a többi meccsen ilyen játékkal kapunk ki, akkor egy büdös szót nem szólhatunk. A kapusunk egy klasszis szintjét (kb. Casillas) hozta, nem vágom, hogy azt a tirpák Királyt miért felejtették 10 évig a kapuba.
    A többiek is a maximumot hozták, végre nem kellett azon parázni, hogy mikor fognak piti hibát véteni a védőink, mert látszott rajtuk, hogy tele vannak önbizalommal. Amit Dzsudzsák kihagyott, azért kicsit szomorú vagyok, de összességében egy remek meccs volt egy remek ellenfél ellen.
  • Rundstedt17
    #15099
    A Dánok edző meccsnek vették az ellenünk való játékot azért lett az eredmény az ami
  • Kaplan
    #15098
    Nekünk ki volt az ellenfél barátom? Dánia, ráadásul idegenben, azért gondolkozzunk már mielőtt okoskodunk.

    Ráadásul Málta vér gyenge, esélytelenek voltak bármire is, nem meglepő az eredmény.
    A svéd-albán meg ugyanúgy tét nélküli volt.
  • Rundstedt17
    #15097
    Azért látszik a magyar válogatot színvonala más nemzeti válogatokhoz képest,a portugálok 4-et lőttek be a máltaiknak,a svédek is 4-et az albánoknak:D
  • Rockynhooo
    #15096
    A két Portugál meccs meg a hazai Svéd meccs (10percet leszámítva).. ezeken semmik voltunk védtük a semmit h ne legyen nagy zakó. de remélem mostmár így küldi majd Koeman hogy Buzsáky , Varga , Rudolf is szerepet kapnak. Plusz még egy Szalait nagyon elnéznék csatársorban. aztán madj jöhet szép lassan Németh , K. Vladimir és a többiek : D Szerintem van rá reális esély hogy 3-4 éven belül jó csapatunk legyen csak ne eröltessük már Hajnalt meg a többit ha egyszerüen úgy nem megy..
  • LasDen #15095
    azé Dárdai még jól jöhet :D
  • szucsy89
    #15094
    na ennyit jelent Buzsáky, Varga meg Rudolf...nem kell ide Gera Hajnal meg Dárdai...és a dánok nagyon is nyerni akartak, örülök hogy belerondítottunk az ünnepükbe:)
  • rooney8
    #15093
    hát... én azért nem :D