28330
10917302841238962806.jpg
  • Zenszkij
    #15372
    Igen, de ne feledd attól még, hogy új a kapitány a csapat ugyanolyan marad. Persze más a hozzáállás. Mindig új kapitányunk van a selejtezők előtt, és eredmény meg nuku szokásosan. Persze szerintem se Erwinnek kéne maradnia. Mert ez eddig egy nagy nulla, amit letett az asztalra...
  • karajjj
    #15371


    alapvetően nem rossz amúgy Koeman, csak az a baj, hogy nem is jó...
  • vmvr
    #15370
    lehet hogy Szöllősinek igaza van
  • karajjj
    #15369
    addigra már te is betöltöd a 14-et...
  • banok
    #15368
    játékosedző
  • LasDen #15367
    Koman előbb edző aztán játékos...jeeeee :DD
  • Rockynhooo
    #15366
    igen :|
  • icemankimi
    #15365
    úgy látom ez a koman edző is olyan mint a többi évek óta szinte ugyanazok a játékosok játszanak thorgell sanyit be se kéne válogatni meg még jó pár játékost.
    Huszti, Gera kiváló játékosok.
    A csatársorban egy Huszti, Rudolf ütős lenne szerintem.
    A ferde szájú pösze gyepest se kellene játszatni meg prisin se mutatott még semmit.
    Az eb selejtezőkön akármilyen csoportba is kerülünk 100% hogy nem fogunk kijutni majd akkor, ha Német, Koman féle csapat fog játszani akkor jók leszünk 2016 felé már tuti kint leszünk az eb-n.
  • passatgt
    #15364
    az ő góljával?:D
  • Rockynhooo
    #15363
    de vagy tízszer annyit elbuktunk :D
  • banok
    #15362
    azért nem egy meccset nyertünk meg Sanyi góljával!
  • Gunnersboy
    #15361
    miota Koeman ittvan ugyanazzal az adott kerettel dolgozik a játékosok formájától függetlenül, azért ez kicsit furcsa nekem is..
  • Rockynhooo
    #15360
    Nem tudom felfogni hogy hogy történhet meg ilyen hogy Torghelle a egy nemzeti válogatottba játszon ... egyszerüen nem értem mivel érdemelte ezt ki ? hogy Bundesliga 2be vagy 3 ba játszik ? akkora egy ótvar szar az az ember hogy hihetelen.. Meg Király mit keresett a kapuba azt sem értem.. kész kabaré az egész. Mátyust meg Sebők Vilit kérném még és akkor kurva jo lesz :D Tényleg kezdem már azt hinni hogy itt a háttérben le vannak zsírozva a dolgok hogy kinek kell játszania...
  • rucinho
    #15359
    Nagyon ostoba vagy,mondták már!? off
  • HöfEE
    #15358
    Importálják szépen át majd a fiatalokat ( U21 , U20) a felnőttválogatottba. Amíg ez nem történik meg nem sokban reménykedhetünk.
  • hedonist
    #15357
    tulzasokba nem kell esni siralom volt, de azert volt helyzetunk elvetve, dzsudzsak érintését épphogy kikapta a kapus.
  • KAMIONOS KOGYO
    #15356
    Én be se kapcsoltam!!!
  • Gabe18
    #15355
    Zombori már megmagyarázza. 2. félidőre megváltozott a játék,voltak helyzetek,hát vicc...
    Egy totál semmilyen csapat akiben volt kb 2 olyan játékos akik az európai középszintnél jobbak,sima 0-3-al hazaküldtek.Miről van akkor itt szó?
    Közünk nem volt a meccshez,csak nem merik kimondani,mert jaj,a következő műsorba már nem hivják meg,meg kiesnek a Kisteleki banda kegyeiből.
    Ugyanezek magyarázták be a népnek hogy van esély a VB selejtezők végére,most ugyanezek megmagyarázzák hogy nincs is akkora gond,hát voltak helyzetek!
    Most mondja a "belgák megilyedtek Dzsudzsáktól"... Bexarok... Ja láttam hogy megilyedtek...
  • kicsijanika33
    #15354
    ÓRIÁSI BLAMA.TAKARODÓ KAPÁLNI KÖCSÖGBANDA
  • banok
    #15353
    ezeket még a hattrick csapatom is megverné
  • vmvr
    #15352
    követelem magam a válogatottba!
  • Kaplan
    #15351
    Egy bajom van, kommentátor : A helyzeteink megvoltak de gólokban ezek nem mutatkoztak meg.

    Szerény véleményem szerint helyzetünk egy sem volt. Lehetett volna de valahogy a játékosaink gondolkodásban olyan lassúak mint egy parkinson kóros ember, labdát kezelni nem tudnak. Egyszerűen elszomorító a pénteki U21-es meccs színvonalához képest, azok legalább tudnak kettőt passzolni egymásnak.
  • Kaplan
    #15350
    Szégyen? Igen! Nevetséges? Igen! Szánalmas? Az is!

    Torghelle egész meccsen ótvar vicces volt, hogy csak annyit lát belőle az ember ugrál föl s alá, labdát nem tud kezelni és bután néz. Sajnálom szegény embert de a küzdeni akarását értékelem, csak már meccsek óta kevés.
  • banok
    #15349
    \o
  • chalezlopez
    #15348
    Lol az egész. Majd ráfogjuk a talajra meg a vízre!
  • DaemoonHunter
    #15347
    Nekünk 3 csatár nekik 3 gól
  • chrissparduc
    #15346
    Tegye föl a kezét, aki még nem kapcsolta ki a TV-t!
  • chrissparduc
    #15345
    Volt itt már annyi edző .... de ugyan ezt a bagázst eröltetik évek óta! Király meg meglepett! Szabicsot és Tökölit esetleg nem hozzuk vissza? Jó kicsit gonosz vagyok, mert ez mégiscsak egy barátságos meccs!
  • sz4bolcs
    #15344
    Megint A Király?! Imádom...
  • Randal
    #15343
    Hiába beszél az edző, ha a játékos nem úgy játszik ahogy kellene.
  • chrissparduc
    #15342
    Lehet, hogy megköveztek, de nekem ez a válogatott ezzel a szzövetségi kapitánnyal teljesen unszimpatikus! Talán a sok igérgetés ( több mint eddig) és ugyan az az eredmény! Nekem nem tetszik ....
  • Gabe18
    #15341
    A bátor támadójáték megy,nem látjátok?
  • chrissparduc
    #15340
    :D
  • Kaplan
    #15339
    Eddig siralmas a meccs, méltó ellenfelet találtak a belgák egy szar meccshez. :/
  • Kaplan
    #15338
    Na már megint kezdi Gabó...
  • chrissparduc
    #15337
    A Királyt mi a fenének kell eröltetni? Fogadtok velem, hogy kap egy potyeszt? :D
  • Kaplan
    #15336
    Na meglátjuk..
  • Gabe18
    #15335
    Dzsudzsák biztos nem csatár lesz.Úgyhogy ez maximum 2 csatár,már ha a Torgit "csatárnak" vesszük,nagyvonalúan...

    A Király-t meg nem tudom milyen megfontolásból szedték elő megint.
  • passatgt
    #15334
    A KEZDŐCSAPAT
    Király Gábor – Bodnár László, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Halmosi Péter – Sándor György, Tóth Balázs, Buzsáky Ákos – Dzsudzsák Balázs, Torghelle Sándor, Rudolf Gergely
  • passatgt
    #15333
    LOOOOOOOOOL

    3 csatárral játszunk:D