28330
10917302841238962806.jpg
  • WuFraZselic
    #15412
    hogy mi lenne a legrosszabb?
    Anglia - Szerbia - Írország - Magyarország- Montenegró - Azerbajdzsán

    a legjobb talán
    Olaszország - Svájc - Északírország - Magyarország - Liechtenstein - Luxermbourg
  • banok
    #15411
    ha holnap valakinek tv problémái lennének annak streamek itt vannak/lesznek[/url] a holnapi sorsoláshoz.
  • banok
    #15410
    ha a szlovákoknak vagy a szlovénoknak sikerült.
  • 5w0rdf15h
    #15409
    holnap 12:00 Eurosport
  • pinnacle
    #15408
    holnap délbe azt hiszem
  • fsgh
    #15407
    mikor sorsolnak?
  • Casillas
    #15406
    ez lenne a helyes hozzáállás :D
  • passatgt
    #15405
    mindegy melyik csoportba kerülünk, úgyis továbbjutunk
  • LasDen #15404
    bizonyítani akarnak....oszt akkor?? :D az nem jelenti egyből a jó teljesítményt....
  • pinnacle
    #15403
    szvsz Vb után lesz egy nagytakarítás az olasz válogatottban és azok meg bizonyítani akarnak :D
  • karajjj
    #15402
    horvátok helyett inkább az olaszok, mert nekik nagyon hullámzó a teljesítményük
  • pinnacle
    #15401
    Horvát, Görög, Észak-Ír, MAgyar, Örmény, Andorra csoport sztem a legideálisabb.
  • kraawz
    #15400
    Egy Oroszország, Szlovákia, Finnország, Magyarország, Liechtenstein, San Marino csoportban még talán lenne is esélyünk.

    Bár egy Spanyolország, Törökország, Bosznia, Magyarország, Észtország , Azerbajdzsán már húzósabb :D
  • kraawz
    #15399
    2012-es EB csoportok:

    1. kalap: Spanyolország (címvédő), Németország, Hollandia, Olaszország, Anglia, Horvátország, Portugália, Franciaország, Oroszország
    2. kalap: Görögország, Csehország, Svédország, Svájc, Szerbia, Törökország, Dánia, Szlovákia, Románia
    3. kalap: Izrael, Bulgária, Finnország, Norvégia, Írország, Skócia, Észak-Írország, Ausztria, Bosznia-Hercegovina
    4. kalap: Szlovénia, Lettország, MAGYARORSZÁG, Litvánia, Fehéroroszország, Belgium, Wales, Macedónia, Ciprus
    5. kalap: Montenegró, Albánia, Észtország, Grúzia, Moldova, Izland, Örményország, Kazahsztán, Liechtenstein
    6. kalap: Azerbajdzsán, Luxemburg, Málta, Feröer-szigetek, Andorra, San Marino
    A csoportelsők automatikusan csatlakoznak a két rendező, Lengyelország és Ukrajna mellé, a legjobb csoportmásodik is, a többieket párba sorolják.
  • Unreal1942
    #15398
    Azért mert lőtt egy gólt?
    Egy jó Gera Zolira szükség lenne, de nem egy gól a mérce.
  • galmat
    #15397
    Gera Zoli újra győztes gólt lőtt az EL-ligában! (+videó)

    Gerát vissza a válogatottba!!!
  • LasDen #15396
    Jó jel?? :D
  • Oziris666
    #15395
    Hát ha klubbokat nézed pont nem:)
  • joebacsi
    #15394
    Eléggé off, de érdekes, főleg, hogy nincs meg magyarul a bejegyzés
  • LasDen #15393
    láttam netes szavazásokon már Gulácsit akarják a válogatottba csak azé montam :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #15392
  • passatgt
    #15391
    mert?
  • LasDen #15390
    nah tegnap Fülöp megmutatta, hogy nem kell még leírni :D Gulácsinak van még mit tanulnia :D
  • gercse
    #15389
    Hát igen, itt van az hogy nem csak az számít, hogy hol játszanak a játékosaink, az is nagyon fontos, hogy az adott klubban mennyit szerepelnek, ill. mennyire meghatározó játékosok.
    A másik meg az edző, egy gyengébb keretből egy jó edző átlagon felülit is ki tud hozni
  • banok
    #15388
    csak érdekességképp

    a szlovén keret
    Kapusok: Samir Handanovic (Udinese), Jasmin Handanovic (Mantova), Aleksander Seliga (Sparta Rotterdam)
    Védők: Miso Brecko (Köln), Bostjan Cesar (Grenoble), Branko Ilic (FK Moszkva), Bojan Jokic (Sochaux), Matej Rozic Mavric (Koblenz), Marko Suler (Gent)
    Középpályások: Valter Birsa (Auxerre), Andraz Kirm (Wisla Kraków), Andrej Komac (Maccabi Tel-Aviv), Robert Koren (West Bromwich Albion), Rene Krhin (Internazionale), Aleksander Radosavljevic (Tom Tomszk), Dalibor Stevanovic (Vitesse), Anton Zlogar (Omonia Nicosia)
    Támadók: Zlatko Dedic (VfL Bochum), Zlatan Ljubijankic (Gent), Milivoje Novakovic (Köln), Nejc Pecnik (CD Nacional)

    hát papíron mi nekünk jobb játékosaink vannak.
  • banok
    #15387
    jaj neeeee
  • Unreal1942
    #15386
    Szerintem ebben a csoportban lenne a legnehezebb dolgunk. Talán még az 5. hely is kérdőjeles lenne jelen pillanatban.
  • hedonist
    #15385
    igen ezt én sem értem.. ott van a jó kis lichtenstein. 6ikból is san marino vagy andorra:D
  • Matthew Prosac
    #15384
    és az 5. kalapból miért a legnehezebb ellenfelet szeretnéd ? :)
  • Unreal1942
    #15383
    Spanyol, Dán, Ír, Montenegró, Aazerbajdzsán
  • derzsikovi
    #15382
    Mit szólnátok egy Horvátország,Svájc,Ausztria,Macedónia,Liechtenstein,San Marino csoporthoz?:)
  • werrro
    #15381
    én meg visszahoznám Csankot...:D:D:D
  • Unreal1942
    #15380
    1. kalap: Spanyolország, Németország, Hollandia, Olaszország, Anglia, Horvátország, Portugália, Franciaország, Oroszország
    2. kalap: Görögország, Csehország, Svédország, Svájc, Szerbia, Törökország, Dánia, Szlovákia, Románia
    3. kalap: Izrael, Bulgária, Finnország, Norvégia, Írország, Skócia, Észak-Írország, Ausztria, Bosznia-Hercegovina
    4. kalap: Szlovénia, Lettország, MAGYARORSZÁG, Litvánia, Fehéroroszország, Belgium, Wales, Macedónia, Ciprus
    5. kalap: Montenegró, Albánia, Észtország, Grúzia, Moldova, Izland, Örményország, Kazahsztán, Liechtenstein
    6. kalap: Azerbajdzsán, Luxemburg, Málta, Feröer-szigetek, Andorra, San Marino
  • hedonist
    #15379
    én is nem rég olvastam:) szegény Sanyit,h leírják:D
    Dzsudzsáknak azért remélem, jobban alakul, mondjuk, ha eligazol akkor nem 28 hanem 24-25 évesen teszi.
  • passatgt
    #15378
    akkor #15373-ban gyepes helyett csizmadia:)
  • LasDen #15377
    érdekes cikk :D csak orbán nem kellene bele, de az is érthető célzás :D
    édekes, hogy kit hol látnak 4 év múlva :D mondjuk szerintem Fülöp a Palaceban kicsit fura....annál azért jobban véd, hogy a másodosztályban játszon :D

    most olvastam, hogy Koemant érdekelné a Genk....ha majd elmegy én Bölönit próbálnám ki helyette :D
  • szucsy89
    #15376
    ez hatalmas:) néhány játékos sorsát még el is tudom így képzelni..
  • Randal
    #15375
    Úristen ez a meccs. Csak néztem mi a franc folyik itt. Pár játékos hajt, a többi meg valami jaaaj, már csak ezt az egyet kell kibírni hozzáállással játszott. Vagy nemtom. Koymolyan, tét nélküli mérkőzésen már nem is hajtanak? Nem akartak egy újabb magyar-olaszt? Igaz, hogy tétnélküli, de legalább mutattak volna valamit. Így meg... ehh. Baj van ott pár fejben úgy látszik.

    Hétvégén néztem az NBI-es összefoglalókat és nem értettem, hogyan is van az, hoygy az színvonaltalan, de mégis hajt jópár játékos. Pl. Győr-Debrecen meccs se volt rossz, vagy az Újpest-Videoton...

    De komolyan, ez a játék amit a válogatott mutatott...

  • hedonist
    #15374
    takarodj már macskajancsi
  • passatgt
    #15373
    hátul bodnár, juhász, szabó, gyepes(vicc, csak nem jut eszembe más:D)
    közép dzsdzsák, buzsáky, hajnal, koman
    elől rudolf németh