28330
10917302841238962806.jpg
  • joebacsi
    #15612
    sanyi mekkora egy moslék :)
  • karajjj
    #15611
    Bodnár lő... Bedobás!
  • cybert
    #15610
    Németh-et kellett volna behozni a sanyi helyett, mert azért Koman meg Németh eléggé érzik egymást
  • karajjj
    #15609
    na baszki, Bodort kell lecserélni aki még talán még halvány reménysugár volt...
  • zaki
    #15608
    hát ez az, és így fényévekkel jobbak nálunk.
  • karajjj
    #15607
    pedig a németek se valami hűdeacélosak
  • Gregorius
    #15606
    Hú vazz, olyan ideg vagyok, hogy már meg sem tudok egyeztetni egymással két mondatrészt. :D

    Le a kalappal az előtt, aki véletlenül felfogja, hogy mit írtam le ahelyett, amit akartam írni.
  • zaki
    #15605
    egy nagy rakás fos ez a csapat. ha özil nem lenne ilyen szerencsétlen, már 3 góllal vezethetnének a németek. talán dzsudzsák az, aki játszott is valamit, meg király is jól védett (özil gyakorlatilag mindig belérúgta a zsugát)
  • Gregorius
    #15604
    Hát én se vagyok szakértő, de ha valaki egy nem tud beleérni egy olyan passzba se, amelyik a lábai között gurulnak át szinte, az akkor se akarjon focista lenni, ha jó befejező. Legfeljebb a grundon.

    Az a baj, hogy ennek ellenére erőltetik is. Ha valaki megpróbál előre passzolni, akkor el sem jut a Sanyiig az esetek felében, mert annyira langyosan passzol. Ha meg eljut véletlenül, akkor meg a Sanyi nem tud beleérni, mert valami mással van elfoglalva, vagy valami más meccset néz, nem tudom.

    Ami hátul folyik az kritikán aluli. Azt nehéz szavakba önteni. Úgy mondhatnám inkább, hogy remek nemzeti színű nézők vannak a védelemben. Szinte minden német akciót végig tudnak nézni rezzenéstelen tekintettel.

    Király az Király! A légiósok meg jók lennének, csak kéne belőlük legalább kettő olyan pozícióban egymás előtt, hogy fel tudják vinni a labdát. Sajnos szánalmas nézni, ahogy Dzsudzsák elfelejti, hogy itthon van, és azt hiszi, hogy egy beívelt labdára majd lesz 4 érkező ember. Nálunk legfeljebb a Sanyi tud elszánkózni a labda alatt ilyenkor.

    Mondanám, hogy szerkezeti hiba van, meg Juhásznak hátul a helye, de leginkább tök mindegy. A németektől nem pattan el a labda. Ennyi. Labdakezelés. Azt kéne megtanulni. No meg futni. Ha megszerzi egy német a labdát a mi térfelünkön, négyen sprintelnek a kapu felé. Nálunk akkor kezd el a Sanyi visszakocogni lesről.
  • szucsy89
    #15603
    Koman se mutat semmit csak vergődik bár mindenki szar ebben a csapatban egyszerűen:S nem értem semmi játék nincs, felőlem lehetne 0-3 is az eredmény csak látnám hogy vannak befutások, figurák, elképzelés...de semmi, íveljük Torghellére a labdát (akinek a válogatott közelében sem szabadna lennie mellesleg:S)
  • Kaplan
    #15602
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy milyen védekezési formát játszunk?
    Zónavédekezés? Területszűkítés? sehol... Embert nem fogunk, ütközés nem hogy hátul nincs, de még középpályán sem.

    Előrejátékról ne is beszéljünk szerencsétlenek támadni ilyen védelem mellett nem is mernek... Bár megértem őket.
  • Mor3llo
    #15601
    Huszti?! Ma is csak alibizik, szégyen egy játékos lett:S
  • joebacsi
    #15600
    "félúton vagyunk"
    ez mi a szart jelent? :)
  • karajjj
    #15599
    Király ma a csodamackónadrágját vette fel
  • LasDen #15598
    hát igen....fülöpön sok múlik majd, hogy hova igazol....mert jó lenne ha játszna rendszeresen és akkor meg lenne oldva a kapus kérdés is jó pár évre....én jó kapusnak tartom :D
    juhász meg nem kérdés....csak neki is már elkéne jönni az anderlechttől valami jobb csapatba :D
  • passatgt
    #15597
    juhász is ide tartozik(védőként) meg fülöp is, a többieket elkéne felejteni, és gera, illetve más fiatalokkal helyettesíteni
  • LasDen #15596
    mert ők azok akik olyan csapatokban is játszanak....
  • karajjj
    #15595
    mekkora egy fos ez a csapat -.-
  • LasDen #15594
    a szünetben minimum egy németh-torghelle csere kéne, de persze ebből valami majd csak a 80. percben lesz....
  • passatgt
    #15593
    koman, vadócz, huszti, dzsudzsák teljesen mást szintet képviselnek, sajnos így nagyon nehéz, hogy kb a többiekhozzájuk képest amatőr szinten vannak...
  • cybert
    #15592
    Sanyi befejezésben jó, 1 az 1-ben nem annyira, inkább a balázsnak, vagy a husztinak kéne többet passzolni, akik mondjuk tudnak is cselezni, persze nem vagyok szakértő.
  • Gregorius
    #15591
    Nincs akkor 0 a billentyűzeten, hogy le tudjam írni, mekkora 0 ez a Sanyi ma. Illetve nem 0, inkább -1.
  • passatgt
    #15590
    juhász kivételével egyértelműen szétbaszódik a védelem, nemtom mit keres elől
  • sb1
    #15589
    Királynak megköszönhetjük, hogy még nem 0-3....még...
  • cybert
    #15588
    3x etetnek meg minket kényszerítővel, kéne reagálni...
  • scs17
    #15587
    úgy mennek át a védelmünkön mint kés a vajon :S
  • passatgt
    #15586
    juhászt hogy számolta ez oda? jézusom
  • Csirke4
    #15585
    Jaja Sport1 kellett, köszi!
  • sb1
    #15584
    Ohh, a németeknek túl messze volt a pad a pályától...hogy oda ne szarjak...
  • scs17
    #15583
    na vazz
  • zsotesz
    #15582
    ez jól kezdődik :(
  • sb1
    #15581
    Magyarország: Király Gábor – Bodnár László, Juhász Roland, Horváth Gábor, Vanczák Vilmos – Bodor Boldizsár, Vadócz Krisztián, Koman Vladimir, Dzsudzsák Balázs – Huszti Szabolcs – Torghelle Sándor

    Németország: Neuer – Boateng, Mertesacker, Friedrich, Westermann – Khedira – Trochowski, Özil, Kroos, Podolski – Klose
  • Gunnersboy
    #15580
    valaki egy kezdőt pls
  • zsotesz
    #15579
    talán a második félidőre beállítja
  • LasDen #15578
    úristen milyen kezdő....Király a kapuba....Juhász vkp....de legalább Koman a kezdőben...de hogy Németh mért nem fért be Torghelle helyett....hülye Koeman....szanaszét basznám a fejét :D
  • LasDen #15577
    kameramanok milyen bejelentkezéseket nyomtak :D
  • Dean Winchester
    #15576
    + német ZDF
  • karajjj
    #15575
    a Sport1, ha erre célzol, kommentátort nem tudom
  • Csirke4
    #15574
    Az este 8-kor levő Magyar-Német-et ki közvetíti a TV-ben?:>
  • Rockynhooo
    #15573
    szerintem is az lesz.