28330
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #15652
    lothar??? ő is mindenhol megbukott eddig....akkor már inkább a l. csaba...vagy Bölöni :D
  • thoomas
    #15651
    Én Mezey-t tenném a padra. Mellé meg Várhídit. Persze csak ha ilyen párosítás lehetséges:)
  • zsotesz
    #15650
    Én annak örülnék ha visszahoznák Lothar-t, vagy meg lehetne próbálni László Csabát.
  • LasDen #15649
    emlegették egervárit, de vele se lenne sokkal jobb....
  • thoomas
    #15648
    Persze, én azzal teljesen egyetértek, hogy az nem megoldás ha sorban küldjük elfele az edzőket. Én örültem is, mikor megtudtam, hogy egy holland edzőnk lesz anno. De:
    Miért pont hazai pályán, közvetített meccsen, a népstadionban, a németek ellen kell olyan formációkat kipróbálni, ami teljesen használhatatlan??!! Álljanak ki támadóan, és akkor maximum kikapunk 10-5-re. De ez, hogy azt teszteli az edző, hogy hogyan néz ki a csapat, ha teljesen felvan forgatva... szal felfoghatatlan számomra... Ezt az összeállítást egy ötödrangú edzőmeccsen is kilehetett volna próbálni, és ott is kiderült volna, hogy nem érdemes ilyennel próbálkozni.
    A másik fájó dolog, ami kiba**ta nálam a biztosítékot, amikor a meccs utáni interjúnál még mosolygott is. Bakker, legalább palástolná kicsit, hogy őt teljesen hidegen hagyja az eredmény(mert ugye ez benne volt...)
    Tehát én is most már azt mondom, hogy legyen egy vállalható magyar edző a kispadon, akinek félidőben nem kell egy szócső(jelen esetben Aczél Zoli), hogy lebassza illetve felrázza a csapatot az öltözőben.
  • LasDen #15647
    neki is kell 1-2 év hogy érjen...és akkor pár évet játszhat együtt a Kádár-Juhász duó áttörhetetlen falat képezve...:D
  • passatgt
    #15646
    kádár még nekem nagyon bizonytalan
  • IXEMGabeo
    #15645
    azt be kell látni Koemannak nem az első rossz taktikai húzása volt, és még a kezdőcsapatot is megbontotta...épp elkezdtük nézni a meccset a nevelőfaterral mondom neki jééé Juhász a középpályán van méghozzá a védekező poszton, de nem a saját posztján...mondja nekem: na tutira belőnek egy csomó gólt normális ez a Koeman h beteszi középpályásnak?"másik mondata: hol vannak a csatáraink? miért nem kezdő Németh vagy mondjuk Szalai?"
    erre mit adj Isten a Nyilasi, Puhl az összes szaki ugyanazt mondta el nincs labdaszerzés, Juhász nincs a posztján, csatársor nulla...második félidőben rögtön jobb lett, ahogy visszavonták Juhászt a középhátvéd posztra. Nem vagyok szakértő, de ezt még ti is lazán láthattátok h Koeman bontotta meg a szerkezetet teljesen és emiatt alakítottak ki a Németek annyi helyzetet, rések voltak szinte a védelembe.
    összességében: Vanczákot, Királyt, Bodort, Horváthot, Torghellét kukába már...jöjjön vissza Vass Ádám labdaszerzőként, Koman, Németh, Szalai esetleg ezt a Lázokot többet játszatni, Gera is kellene, Hajnal és Buzsáky is, ha nem lennének örökké sérültek...Juhász mellé betenném Kádár Tamást, Bodnárt meghagynám kapusposztra pedig simán felhoznatnám Gulácsi Pétert, de Fülöp is jó kapus...
  • Rockynhooo
    #15644
    nem láttam hála az égnek. de kb a portugál fless volt hogy bekkeltük a 0:1et?
  • LasDen #15643
    nem tudom, de ez az 1 csatáros játék nagyon szar...legalábbis a mi sanyink nem tud mit csinálni...hiába erőszakos 4 játékos közt elveszik....és akkor máris 1 ember mínusz van....a legnagyobb probléma hogy nincs egy normális csatárunk....Priskinből már sajnos nem lesz számottevő játékos....Feczesin sem sokkal jobb....Rudolf nudli...Szalaiban van még lehetőség, de még meg kell mutatnia, hogy beférne....a legesélyesebb ugye Németh, de még neki is le kell valamit tennie az asztalra, hogy tét meccsen kezdő lehessen.....
  • Dean Winchester
    #15642
    ja akkor mindig küldhetnénk el mindenkit és sohase jutnánk egyről a kettőre.
    azért avb selin legalább volt haszálnyi esély...
    nemlehet h más taktika felállást kéne választani hátha azon jobban szerepelnénk és akkor csak azt az egy fajtát erőltetni?
    most elmegy koeman akkor jönegy másik megint a nullán leszünk...
  • thoomas
    #15641
    Emiatt nemhiszem, hogy érdemes lene bántani. Közvetlenül a meccs lefújása után nem csoda, hogy nem ugrik be neki rögtön. Aki játszott már tétmeccset, az tudja miről beszélek...

    A meccsről nem írok semmit:D 2 szóban tudnám jellemezni: Koeman takarodj!!
  • Zenszkij
    #15640
    Milyen német válogatott ez? Gomez, Özil, Boateng, Aogu, Cacau, erről a Throhowski, Podolski, Klose lengyelhű trióról már említést se teszek. És még ez a szedett vetett társaság is laposra ver. Pff!!! Túl alacsonyak a magyarok tiszta röhej, egy két játékos Dávidnak tűnt Góliát mellett...
  • Gregorius
    #15639
    Én nem emelnék ki senkit a csapatból a Sanyin kívül. Mindenki szar volt úgy együtt, ahogy voltak. Nem kiemelkedően szarok, de úgy kellemesen szarok. Az, hogy újoncok nem tűntek ki egyik irányban sem, nem érdem. Senki számára. Igazából szerintem mindegy, ki vezeti ezt a nemzeti 11-et. Szarból nem lehet várat építeni.

    Egyébként én nem látom annyira pesszimistán a helyzetet, ez ma nagyon szar volt. Volt már jobb is. De van még lejjebb.
  • IXEMGabeo
    #15638
    Gomez egy szerencsétlen focista, de Ibrahimovic példájából nyertünk volna egy fogadást mert éreztem h pont ez fog gólt lőni ha a technikás Özilnek nem ment xD, ááá no comment
  • zsotesz
    #15637
    Szerintem Koman játékával nem volt nagy gond, mégiscsak első meccs, Németh meg nem nagyon kapott olyan labdát amivel kezdhetett volna valamit.
  • cybert
    #15636
    könyörgöm Kádár Tamást a Vanczák helyett, igaz nem rutinos, de sztem ezzel együtt se lenne vészes a csere
  • IXEMGabeo
    #15635
    Németh is Koman első meccse volt nem kéne ilyen keménynek lennie velük...
  • mate317
    #15634
    erre nincsenek szavak...
    némethről és komanról kiderült, hogy beférnek a csapatba, de valük sem fogunk kijutni sehova. a két tehetséggel is 0 volt a támadójátékunk.
    az, hogy 3 passzt nem bírunk megcsinálni, mára teljesen megszokottá vált. de azért illett volna kicsit jobban nyomni, hátha torghelle letarol két védőt, ráesik fejére a labda és bepattan a kapuba. ebben ugyanis mindig bízhatunk:)
  • cybert
    #15633
    aki kemény, nézze meg az ismétlést a sport2-n fél óra múlva:D
  • Solt
    #15632
    A Király indoklása arra gólra jogos, bár inkább emeljék át, mint ilyen gólt kapjon... a többivel egyetértek... nincs játék, nincs elképzelés, semmi nincs.
  • Kaplan
    #15631
    Jééééézusom, ez annyira minősíthetetlen volt, hogy ihajj.
    Ezekből a nevekből nem hiszem el, hogy nem lehet összegyúrni egy normális, aránylag ütőképes csapatot amelyik nem impotens ilyen szinten.

    Egyszerűen nem értem mit művel Koeman.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #15630
    Király Gabi: "A 2. gól az melyik is volt?"

    :DDDDDDDDDD
  • zsotesz
    #15629
    én a 2. magyar gólnál felröhögtem, pedig nem szoktam. Összegezve én továbbra is azt mondom Qmannak mennie kell. Nem tudok olyan meccset mondani amire azt mondhatnám hogy élvezetes volt. Arról nem is beszélve hogy szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány akció gólt lőttünk eddig.
    Hiába mondják sokan, hogy vele legalább a kötelezőket hoztuk, ezt megtették anno Matheus-szal is, ráadásul azok a meccsek még élvezhetők is voltak.
  • banok
    #15628
    hát annyi pozitívuma van a mai meccsnek, hogy Koman most már csak magyar válogatott lehet.
  • sb1
    #15627
    Remélem senki nem dédelget áémokat a 2012-es EB-ről :)
  • Gregorius
    #15626
    Ez egy kiváló meccs volt. A partjelzők vakok, a bíró fasz, a németek bunkók, mi meg impotensek vagyunk.

    Még szerencse, hogy volt alkohol a közelben, különben semmi jó nem lett volna ebben az egész estés horror-vígjátékban.
  • zsotesz
    #15625
    Csóri hogy fújtatott mikor futott vissza
  • Solt
    #15624
    Vanczák, édes Istenem...
  • cybert
    #15623
    mesés
  • karajjj
    #15622
    na de legalább bokán rúgta Gomezt
  • joebacsi
    #15621
    király meg kicserélte a szerencsemackóját :)
  • zsotesz
    #15620
    ilyen gólt, bazz
  • cybert
    #15619
    miért nem
  • cybert
    #15618
    miért nem
  • cybert
    #15617
    ez miért piros?
  • cybert
    #15616
    bazz
  • joebacsi
    #15615
    nabazdmeg, beavatták...
  • Solt
    #15614
    Hogy nem érnek oda időben sehova... magyarul csak kergetik a labdát, és az ellenfelet...
  • joebacsi
    #15613
    végre