28330
10917302841238962806.jpg
  • Csirke4
    #15812
    [url=http://www.mlsz.hu/online/onlinemeccs.php?id=2]Kemény meccs lehetett.[/url]
  • bakkerman
    #15811
    amúgy amilyen játszmák folynak itt a mi kis hazánkban,én a bundát se zárnám ki...Koeman fia se véletlenül szólta el magát,és Erwinke is fél lábbal már Bahreinben van :)
  • Biatomi
    #15810
    Egyetértek veled,nem az a baj hogy kikaptunk!
  • homeless
    #15809
    "Kiváncsi lennék ki az a marha, aki még vállalná a szövetségi kapitány szerepét..."

    Én vállalom. Sőt, megelékszek Koeman fizetésének a felével is!
  • banok
    #15808
    azért nettó dőreségeket ne írjunk...
  • Dean Winchester
    #15807
    Anglia ellen mire leszünk képesek? 3-1et várok minimum!
  • bakkerman
    #15806
    magyar vagyok,szeretem a magyar focit,semmi bajom nincs vele,szeretem Juhász Rolit,Gerát,Dzsudzsit,és a többi külföldön JÓL teljesítő magyart,de azt kell hogy mondjam,ez a hét kellett a magyar "futballnak" !!!
    kaptunk európa elitjétől 9 gólt,ez a realitás! és durva lesz amit mondok,de ÉN ÖRÜLÖK ENNEK!!! ha kikaptunk volna 0-1-re,akkor megint az lett volna,hogy a VB résztvevő hollandoktól nem szégyen kikapni,majd az EB selejtezőkön jók leszünk stb....EGY LÓFASZT!!! na előre a szebb jövőért!! cél az EB sel. csoport 4. helye!!! :))
  • SLICK
    #15805
    Meg kell szüntetni a magyar válogatottat és a magyar focit is. Szégyen!
    Kiváncsi lennék ki az a marha, aki még vállalná a szövetségi kapitány szerepét...
  • thoomas
    #15804
    Számomra ez a nap hozzászólása;) Iróniával, sajnálkozással, igaz tartalommal, fájdalommal, szégyenkezéssel... szal ezekkel úgy együttvéve.
  • Zenszkij
    #15803
    Mennének inkább Borsodba gátat építeni!
  • ToM1113
    #15802
    „Az első félidő rendben volt, a második félidő 15. percéig sem volt nagy baj."

    Miről beszélt?
    Nagyon nem volt rendben......A 6. percig volt "rendben".

    Én most nem azt akarom ezzel mondani hogy nyerni kellett volna, könyörgöm, nézzünk már körül... a hollandok fényévekkel jobbak alapból....

    De akkor akpjunk ki úgy hogy támadunk, küzdünk, hajtunk....

    Ezek közül egy se teljesült.
  • Narxis
    #15801
    Mert kicsi vagy.
  • Dean Winchester
    #15800
    lőttünk egy szép gólt :)
    valóban Priskint szinte nem is láttam a pályán :(
  • Dean Winchester
    #15799
    Válogatott: Juhász Roland a csapat nevében szégyelli magát

    Juhász Roland, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya teljesen letörten nyilatkozott az amszterdami kiütéses vereség után a Sport1-nek.

    „Az első félidő rendben volt, a második félidő 15. percéig sem volt nagy baj. Nem tudom, mi történt, a széleken teljesen megbontottak minket. Szégyellem magam a csapat nevében is. Szétestünk, mint a németek ellen, most is félúton voltunk... Labdabirtoklásban tudtuk, hogy jók, de nem szabad így szétesni" – mondta a középhátvéd.
  • ToM1113
    #15798
    Különben ma is elmondhatjuk a válogatottról hogy kemény 1 helyzete volt.... :D
    Multkor még annyi se
  • ToM1113
    #15797
    4-4-2 ben álltunk fel?

    Mert ez inkább egy 4-4-1 nek tűnt.... Priskint nem szeretném bántani, de sokat nem adott hozzá még a SEMMIhez sem.

    Drága Koeman....
    Barátságos mérkőzésen, kemény 3 at cseréltél, az, hogy esetleg valami csatárt hozzál be, eszedbe se jutott.....

    De most komolyan, hogy lehet valaki ennyire buta, hogy látja hogy szenvednek szerencsétlenek a pályán, és nemhogy a szünetben cserélt volna valami értelmeset....

    Barátságos meccs, hollandok egész szépen próbálgatták az embereket mi meg 3 at cseréltünk.....


    A mutatott játékkal inkább ne mis foglalkoznék most, mert akkor lenen pár keresetlen szavam....


    Az ilyenekért menjek le a magyar fiatalok a pályára focizni?

    Inkább sakkozzanak akkor, azok legalább gondolkoznak.....
  • Zenszkij
    #15796
    Csináljuk azt mint a németek. Ha már úgyis boldog boldogtalannak adunk állampolgárságot utazzunk el a copa cabanara és 10 brazil hülyegyereknek adjunk magyar igazolványt.
  • Biatomi
    #15795
    Sziasztok!
    Szóval ennyire a mélyen vagyunk!Lehet itt bárki edző a nagy nevek közül akár.Hulladék az egész,de nem azért mert kikaptunk.Hanem azért mert ilyen....játéknak nevezhető? módon?
  • kaposi1
    #15794
    Azért Nyil & Puhl a végén igen frankón összefoglalta a dolgokat!
    Szégyen, nem méltó a válogatotthoz ,és jó lakottak a magyar színvonalhoz képest jólétben!
    Nyilasit szívesen látnám kapitánynak de bolond lenne elvállalni egy ilyen csürhe irányítását!
  • Liszi
    #15793
    Jogos Nyilasi! Jogos..
  • Liszi
    #15792
    Rip
  • pinnacle
    #15791
    Én vmilyen szinten örülök ennek, mert legalább nem fogom felfokozott izgalomba várni az EB selejtezőt:)
  • vmvr
    #15790
    gyász.
  • Liszi
    #15789
    huszti a faszért nem rugta ugy ki mint elotte-utana heitinga legalább 5ször...
  • Unreal1942
    #15788
    Persze hajrá Magyarok én bízom benne, hogy még az életemben látok jó Magyar labdarúgó válogatottat.

    Juhász most nyilatkozik, hogy szégyenli magát. Legalább korrekt.
  • zaki
    #15787
    gondoltam írok vmi nagyon okosat, de inkább qssba maradok. no comment.
  • Liszi
    #15786
    lehet,hogy az eredmény reális, de ilyen lélektelenül játszani SZÉGYEN!
  • kaposi1
    #15785
    Ja tényleg
    Még megyünk az Angolokhoz is!
  • Unreal1942
    #15784
    Szép volt fiúk!
    Időnként van olyan érzésem, hogy beférnék a csapatba 5-10 percig még futnék is.
    A labda nem pattanna messzebb tőlem se és néhány passzom embert is találna.
  • kaposi1
    #15783
    Fáradtak????
    Mi a szartól?
    Ha Messi olyan terhelés alatt amit kap nem fáradt akkor ezek hogy mernek ilyen dologra hivatkozni????
    Majd én is bemegyek melózni aztán szólok a főnöknek hogy fáradt vagyok!
    Ki a rákot érdekel hogy fáradt.
    Profi ( állítólag) ezért kapja a rengeteg pénzt hogy rohadjanak meg!!!!
  • Liszi
    #15782
    és ezért fogják ezeket a malacokat kiutaztatni angliába:) megérdemlik, szerintem is..
  • Takezó
    #15781
    lol, ne legyen már nagy az elvárás, basszus... nézd meg a szlovének, szlovákok, lengyelek keretét (tudom, a szlovákoknál 1-2 jobb játékos azért van, a lengyelek meg pont nem jutottak ki, de 2 éve igen), nagyjából semmi különbség nincs, ők mégis el tudnak érni valamit. Nem az elvárás nagy, csak nincs kapitány, és ilyeneket mondhatnak a játékosok, hogy "túl nagy az elvárás". Ha nyomasztja, takarodjon anyukájába.
  • kicsijanika33
    #15780
    miért nem a strandot választottamM??????????,
  • kaposi1
    #15779
    Ismét egy szép eredmény a magyar labdarugó válogatott aranykönyvébe!
    Amit az Aranycsapat + a Mezei válogatott elért ,felépített, ezek a sehonnaiak teljesen lerombolják.
    Pofozógépek vagyok a világ labdarúgásában!
    Azért a kommentátor nagyon korrekt volt.
    Gondoljátok el ha baráti társaságban otthon kommentálja ezt a meccset!
  • sb1
    #15778
    Vége...szép volt fiúk...jó, hogy egy darabig nem látunk titeket...
  • Liszi
    #15777
    fáradtak? :D:D HAHA
  • isi
    #15776
    nem elég nekünk Trianon, de még itt van ez a válogatottnak nevezett bundabanda.
  • Gabe18
    #15775
    Jó hogy az elején egyszer eljutottunk a kapuig,mert különben megint lett volna egy meccs kapura lövés nélkül.
    Amúgy Kúman lehet hülye,de ide akárki jöhet,most mi változik összességében?Rúgunk egyel többet,vagy kapunk egyel kevesebbet?És akkor?
    Igaza van Husztinak részben.Túl nagy az elvárás.Az.De van még valami ami túl nagy.A magyar futballban kereshető pénz,ezért a semmiért.Mert ennél gyengébben egy amatőr csapat se igen szerepelt volna...
  • sb1
    #15774
    86 óta 19 edző? az parádés :D :D...megvolt az eredménye :D
  • Zenszkij
    #15773
    Én nem szégyenlem magam. Mi közöm nekem ehhez a szar csapathoz. Nem én tehetek róla, hogy ellopják a focit is itthon. Mit várunk. Nézni se kéne, komolyan mondom vicc ez az egész. Én már csak röhögök. Majd jön Mészöly Géza, vagy Bozsik cucu, magyar hulladék edzők belterjes családi összeköttetésekkel, akik nagyon jól megélnek ebből a nagy trágyából is, és lehetnek válogatott edzők. Csoda nem fog történni. Komolyan mondom röhejes.