28330
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #16292
    lol, csizmadia wales-i vállogatott?:D
  • passatgt
    #16291
    Németh nagyon durva, hogy tök vézna gyerek, mégis úgy tudja fedezni a labdát mint az állat:D
  • Solt
    #16290
    Nagyon buta dolog volt... :S
  • banok
    #16289
    most már jó
  • sb1
    #16288
    Ez a wales hogy állhat a csoport élén?? Kész átjáróház a védelmük...
  • passatgt
    #16287
    gosztonyi azt hitte maradona:D
  • Láma!
    #16286
    ööö a streamen hirtelen tenisz van?:D
  • Láma!
    #16285
    jaja énis mindig ámulok a "jobbnál jobb" reklámokon...:DD

    hameg valami müsor érdekel, torrent, és abban már reklám sincs:D
  • Dean Winchester
    #16284
    hát azért van benne jó dolog is :)
    egyébként nekem sincs semmi sport1...
    tv-t alaklmanként nézek gépről :D alap csatorna és kész.
    ha meccs van akkor meg van stream , mostanság meg elég jó minőségű streameket is adnak...
  • passatgt
    #16283
    ja de tv nincs csak monitorom:)
  • passatgt
    #16282
    nekem csak az alap kábeltv van, hogy a sportot tudjam nézni, az is egy régi pci kártyával egy régi gépen, amire felraktam egy ubuntut, és azt a gépet csak akkor kapcsolom be, ha meccs van:D
  • Solt
    #16281
    :D Ha meg valahol van "szerencsém" tv-t nézni, csak döbbenten állok, hogy mi mennyiségű kaka ömlik belőle... :)
  • Láma!
    #16280
    ennyi, ugyanigy vagyok, 6 éve nem nézek tv-t csak ha szülökhöz hazamegyek, mert ott nincs net:DD
  • Solt
    #16279
    Simán!!! Kizárólag a sport hiányzik, de ha otthon vagyok akkor átmegyek valamelyik haverhoz, és nézzük együtt... Ha meg filmezhetnékem van, akkor meg dvd! A hülyítésért pluszban nem fizetek, ha nem muszáj... ;)
  • IXEMGabeo
    #16278
    sok szemét van a tv-ben. mondjuk a sport nézést speciel nehéz kibírni:D ott van a net, ha nincs tv-je
  • banok
    #16277
    hogy tudsz így élni?!
  • Solt
    #16276
    Nincs Urak... Nem nézek tv-t, így előfizetés sincs... :)
  • bakkerman
    #16275
    nincs sport1-ed? :O
  • Narxis
    #16274
    Sport1 közvetíti.
  • banok
    #16273
    17.30
  • [HUN]FaTaL
    #16272
    Hánykor van az U21 meccs?
  • Solt
    #16271
    Ezt mindig elfelejtem... :S Mobilnettel érdekes, de tegnapi jó volt... :)
  • banok
    #16270
    az oldalamon van kettő.
  • Solt
    #16269
    Emberelőnyben játszottak... ( ettől persze még jó eredmény )

    A mai u21-s meccsre tudd valaki streamet? :)
  • [HUN]FaTaL
    #16268
    2-0ra verték a Finneket szóval nem lennék ebben olyan bitos. :(
  • bakkerman
    #16267
    klub nélküli,de azért válogatott :)
  • Narxis
    #16266
    Moldávokkal felmossuk a gyepet, azok csak nem vernek meg!
  • Narxis
    #16265
    Egy jó Gerára még akkor is szüksége van a válogatottnak ha kicsit visszafogottabban rúgja a lasztit.
  • Láma!
    #16264
    hát papíron erösebbek vagyunk.
    meglátjuk mi lesz.
  • Grenzjager
    #16263
    meg kell őket verni, de azért nem ernyák
    Moldáv keret

    Kapusok:
    Stanislav Namasco (Kubany), Eughen Matughin (Dacia), Nicolae Calancea (Zimbru)
    Védők:
    Simion Bulgaru (Alanyija), Denis Iliescu (Dacia), Alexandru Epureanu (Dinamo Moszkva), Victor Golovatenco (Kubany), Igor Armas (Kubany), Valeriu Catinsus (Sinnyik), Petru Racu (IFK Norrköping), Vadim Bolohan (klub nélküli), Vadim Boret (FK Baki)
    Középpályások:
    Vitalie Bordian (Metaliszt), Eugeniu Cebotaru (Ceahlaul), Denis Zmeu (Vaslui), Andrei Cojocari (Dacia), Igor Tigirlas (Metalurh), Nicolae Josan (Anzsi Mahacskala), Alexandru Suvorov (Cracovia), Valeriu Andronic (Lokomotiv Asztana), Victor Comlionoc (Akzsajik), Denis Calincov (klub nélküli)
    Csatárok:
    Viorel Frunza (Atirau), Anatolie Doros (Csernomorec), Igor Bugaiov (Lokomotiv Asztana), Alexandru Dedov (Ventspils)
    szöv'k.: Gavril Balint (ROM)
  • gercse
    #16262
    Koncentráljunk az U21-re, bennük bízom, remélem sikerül elérni egy jó eredményt ma.
  • passatgt
    #16261
  • Lcapitant
    #16260
    mindig ez van....de most komolyan azt hitte valaki, hogy esélyünk lesz kijutni?
  • bakkerman
    #16259
    már annyira kurvára elegem van abból,hogy nekünk csak az jut,hogy "oké,kikaptunk,de voltak bíztató jelek"...KIT ÉRDEKELNEK a bíztató jelek????? kikaptunk,vagy nem?? kikaptunk,de persze ha megverjük Moldovát,akkor mindenki megint bizakodó lesz,hogy újra van remény stb....persze nem lesz,ha 1-0-ra verjük Moldovát,ha 8-0-ra,ugyanúgy maradunk a szarban...kívánom,hogy tényleg pont nélkül legyünk utolsók a csoportban,hogy VÉGRE megmozduljon valami,mert lehet itt Egervári,lehet itt Kápelló,vagy maga makk marci,bolhafasznyi esélyünk sincs kijutni sehova! Utolsó reményünk a mai U21-es meccs,ott ha nyerünk,nagy lépést teszünk az olimpia felé.
  • passatgt
    #16258
    ezaz, fő a pozitív gondolkodás! szerintem pont nélkül leszünk utolsók
  • Murder3
    #16257
    ezt és igen gera lófaszt nem csinált, annyira sztárolják, de semmi megközelítő teljesítménye nem volt.

    Dzsudzsáknak voltak jó megmozdulásai.
  • Láma!
    #16256
    te nem tudom melyik meccset nézted:)))
  • Dean Winchester
    #16255
    1:1
  • Zenszkij
    #16254
    Nah jöhet Moldova, és az igazi pofánvágás, azok is elvernek. 2 meccs 0 pont. Gera a mágikus magyar, LOL. A Fulhamből kiszorult. Realitás a csoportban a 4. hely. Azt ki lehet tűzni célként.
  • bakkerman
    #16253
    szerintem ez az EB is felejtős nekünk,no majd 2012 nyarán megint lehet bizakodni a soron következő VB selejtezők előtt! De persze arra sem jutunk ki :)