28330
10917302841238962806.jpg
  • IXEMGabeo
    #16332
    0-0
  • passatgt
    #16331
    http://www.iraqgoals.tv/ch10.html
  • [HUN]FaTaL
    #16330
    :(

    Na remélem a nagy válogatott este... Valaki tud streamet?
  • sb1
    #16329
    U21-Végállomás...
  • Zenszkij
    #16328
    Összefoglaló, meg Mezey nyilatkozata... nevetséges. Hol voltunk az első 45 percben kérdem én? Sehol, ha 4-et kapunk se szólhatnánk semmit...
  • gercse
    #16327
    Néztem tegnap a meccset én is, nekem az tűnt fel, hogy Wales végig ugyanabban a tempóban tudott focizni, míg mi csak az első félidőben, meg a második elején, és kész, elfáradtunk, nem véletlen, hogy a végére annyi elrontott passz meg csel volt, a fizikai fáradtság miatt fejben sem bírták már a mieink, és ami leginkább szemet szúrt, hogy Kulcsár amikor csereként bejött, és nem telt el még 5 perc sem, de 10 métert nem futott volna egy megszerezhető labdáért, bezzeg a Fradiban kihajtja a belét is, ha netalántán bekerül a csapatba. (és ezt fradistaként mondom)
    Szóval szerintem itt kezdődnek a gondok, lehet bármennyire technikás egy egy játékos, ha nem képes végig bírni a meccset, akkor felejtős.
    A nagy válogatottnál ugyanez a baj...
  • Zsolti9014
    #16326
  • Zsolti9014
    #16325
    "Elhitték, hogy ott van keresnivalónk."

    Miért, akkor hogy kellene menni egy meccsre? Hogy tuti kikapunk?

    Egy játékos pótlását meg kell tudni oldani. Mivel mindkét csapatunk tétmeccset játszott, szerintem jogosan hívták be Komant a felnőttek közé. Ha nem hívják, megint az a baj, hogy nem építenek be fiatalokat.

    Lehet, hogy tényleg nyertünk volna vele Wales ellen, de nem ezen múlt. Semmivel nem voltunk rosszabbak, sőt. Volt egy öngól, abból nem tudtunk felállni. Ennyi. Annak, hogy Komannal tuti nyertünk volna, kb. annyi így utólagosan a lehetősége, minthogy a svédeket is verhettük volna az ő góljával. És ha sérült? Akkor ki se álljunk?

    Az előző meccsen meglépték ugyanezt, de mivel ott barátságos meccse volt a felnőtteknek, én is rosszallóan néztem. Most Wales ellen a fiatalok jobban játszottak, mint Bosznia ellen. Nem jött össze. A második hely még megszerezhető, az utolsó meccset meg kell nyerni és akkor ők mindent megtettek.

    Nyilván erősebb lett volna Komannal az U-21, de a felnőtteknek az elérhető legjobb játékosok kellenek, csak így lehet építkezni. Vladimir pedig közéjük tartozik.

    Ez csak az én véleményem, és hozzátenném, én sem örülök természetesen a két vereségnek...
  • Zenszkij
    #16324
    Ezt hívják dilettantizmusnak. Kivették Komant a csapatból, hogy majd Svédországban csodát művel. Elhitték, hogy ott van keresnivalónk. Erre kikaptunk a svédektől, természetesen, és az Olimpia is elúszott Koman nélkül. Középpályán Wales ellen legalább egy gólt hozott volna. Gratula a válogatott vezetésének. Elkeserítő!
  • Murder3
    #16323
    hát ez a vereség nem volt jogos, balszerencse volt jobbak voltunk.
    sok helyzetet elbaltáztunk...
    amúgy nem kéne szidni őket, jól játszottak a gólig.
    ahelyett h egy vereség után rögtön jönne a fikázás inkább a bíztató részeket kéne kiemelni, még ha ez egy magyar számára elég lehetetlen feladat is...
  • Láma!
    #16322
    nem ez a válogatott volt az.

    ebben ott volt koman, aki a hátán vitte a bronzig a csapatot.
  • Gabe18
    #16321
    Nem kell? Már bocsánat, ~21 éves fiatalok akik ebből akarnak élni,pályafutást építeni és nekik nem kell bizonyítani, mert egy éve elértek valamit?
    Persze a média az elérte hogy ők esetleg úgy érezzék nem kell, és ebből a sikerből 5-10 évig elvegetálnak. A magyar futballban ez simán véghezvihető.
  • bakkerman
    #16320
    igen
  • [HUN]FaTaL
    #16319
    0-1 maradt a végéig?
  • bakkerman
    #16318
    valakiknek kell bizonyítaniuk,valakiknek nem,és ennek a válogatottnak NEM kell,ellenben a felnőttekkel,akik meccsről-meccsre lélektelenül játszanak.
  • bakkerman
    #16317
    tavaly októberben a világ 3. legjobbjai voltak ezek a srácok a korosztályukban...
  • banok
    #16316
    tegnap mennyien írták, hogy több fiatal kéne a nagy válogatottba. Hát tessék...
  • Takezó
    #16315
    Istenem... Wales ma pl. inkább volt szerencsésebb, mint jobb...
  • passatgt
    #16314
    hozzá se ért lol, nézd már meg
  • Gabe18
    #16313
    Hát tegnap a fehéroroszok, ezek szerint. De egyrészt a fehéroroszok valószínű nem fognak a végén a csoportban a franciák előtt végezni, Wales előttünk viszont úgy tűnik igen...
    Másrészt első meccs 4-1, most meg örülhetünk hogy itt is nem 0-3 már. Ezek után szerintem EBBEN a selejtezőcsoportban Wales volt a jobb.
  • passatgt
    #16312
    tudom, nem rá kell fogni, de ez a bíró is egy majom
  • Takezó
    #16311
    milyen bivalynyaka van már Kádárnak:D
  • IXEMGabeo
    #16310
    nem mindig a jobb csapat nyer egyébként a fociban se lásd Barcelona-Inter BL elődöntő
  • Takezó
    #16309
    Debreceni felrúgta a csatárt, ez van... GUlácsi meg egy isten...
  • IXEMGabeo
    #16308
    Gulácsi Isteni vagy
  • Takezó
    #16307
    Fehéroroszország tegnap megverte Franciaországot? Melyik a jobb csapat?
  • passatgt
    #16306
    lol semmi nem volt
  • IXEMGabeo
    #16305
    el tudtok volna verni őket, jobbak vagyunk ennél a Walesnél, mégha ez nem is látszik nem ők nyertek bronzérmet, hanem mi
  • Gabe18
    #16304
    2 meccs alatt rúgtak 5-öt. Mennyi kell hogy per pillanat ők legyenek a jobbak?
  • [HUN]FaTaL
    #16303
    Ki is kapcsoltam :( Majd írjátok be a végeredményt.
  • bakkerman
    #16302
    elúszóban nem csak az Olimpia,de az EB is...
  • passatgt
    #16301
    sajna ezt a játékot úgy játszák, hogy az nyer, aki több gólt szerez
  • IXEMGabeo
    #16300
    persze, ha öngóllal nyerik meg egyáltalán nem jobbak, akkor se mint mi
  • passatgt
    #16299
    na ezért wales vezeti a csoportot:C
  • IXEMGabeo
    #16298
    buktam a tippem:( na bazz ilyen nincs...wales is pedig sehol nincs a felnőtt válogatottban...
  • IXEMGabeo
    #16297
    fogadjunk h 0-0 lesz a meccs...
  • Takezó
    #16296
    jaja, öröm nézni, de úgy látom, Gosztonyi még inkább megerősítene a hitemben a második félidőben...
  • IXEMGabeo
    #16295
    Németh gyerek nagyon tud azért...hihetetlen hogy fedezi a labdát...
  • Takezó
    #16294
    lol:D
    amúgy Gosztonyi hihetetlen önző egy pöcs...
  • Láma!
    #16293
    :DD
    magyarba nem fér be:D