28330
10917302841238962806.jpg
  • karajjj
    #16532
    mostmár jópáran mehetnek a fiatalok közül
  • LasDen #16531
    bamba gyerek, gólt lőni alig tud....:D
  • [HUN]FaTaL
    #16530
    Németh Krisztiánt a felnőtt válogatottba :)
  • LasDen #16529
    de abban igaza van, hogy valaki 0 játékkal nem kezdő, míg más igen....
  • IXEMGabeo
    #16528
    én bírtam a Husztit, ez a Zenithez való igazolás nem tett jót neki...Hamburg egy előrelépés lehetett volna neki, nekem ne mondja senki h nem a pénzért igazolt Szentpétervárra...annyira kiismerhető ember, hogy az hihetetlen...a Hannoverben még ő volt a kedvencem, mára talán Dzsudzsák, Gera, Dárdai, Király és Koman akiket bírok és tisztelek
  • Murder3
    #16527
    nincs neki semmibe igaza ha nem tudja elfogadni h nem kerül válogatottba akkor ne is focizzon.
    ez nem róla szól főleg nem akkora sztár ő h ezt követelje ki magának.
  • karajjj
    #16526
    most mondták a sporttv-n, hogy anno ő is így került be :DDDDDD
  • hedonist
    #16525
    azért ez nem fekete-fehér. van amiben igaza van, persze minden közösségben van legalább egy, akinek vmi vmiért nem jó.
  • Kaplan
    #16524
    Huszti egy hisztis kurva, ennyi a történet. Nem több, nem kevesebb.
  • karajjj
    #16523
    nem értem, hogy mért ne lehetne valaki nb1-ből válogatott...
  • Zenszkij
    #16522
    Überlol vagy ......
  • Fabio Capello
    #16521
    LOLOZMGOAOSFKASÉKLÉASf

    TÁVOZZ TŐLEM SÁTÁN!!!44
  • hedonist
    #16520
    Czvitkovits egyáltalán nem égett, be ez a kis lehetőség semmi nem volt, h bizonyíthasson, elkél ő a válogatottba.
  • Grenzjager
    #16519
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • barnuska665
    #16518
    na
  • [HUN]FaTaL
    #16517
  • barnuska665
    #16516
    köszönöm barátom
  • bakkerman
    #16515
    #16512
    #16510

    öcsém te kurva jó vagy bazz!!!!
  • barnuska665
    #16514
    szerintem hiba volt
  • Láma!
    #16513
    ne kezd...

    nagyon ne kezd...
  • barnuska665
    #16512
    dehogy égett.Dzsudzsit is európa és az ország legjobb játékosát is lecserélik.
    hát ilyet
  • LasDen #16511
    laczkó beégett, cvitkovics beégett, komlósi beégett....nem kellenek lokisok.....
  • barnuska665
    #16510
    komolyra fordítva a szót loki játékosok bőven elkelnek a válogatottba.a fradinak még érnie kell
  • isi
    #16509
    mostmár vett debrő pulcsit, egyszerűen átöltözött! :))))
  • Láma!
    #16508
    multkor még fradista voltál te szerencsétlen:D
  • sb1
    #16507
    Úristen, Te már itt is osztod az észt,,,,kéretik a szoba felelőst kirakni innen a taknyot :)
  • barnuska665
    #16506
    hát fradistát nem is engednék be
  • Láma!
    #16505
    hát annyira szerintem senki nem jó....

    de tény hogy pl elek helyett lenne helye a csapatban
  • Láma!
    #16504
    hát hogyne:DDD

    kolibulit a válogatottba!:D
  • barnuska665
    #16503
    egyszerűen csak loki játékosok kellenek a válogatottba és megoldódna minden probléma
  • Murder3
    #16502
    ez azért lol mert gera se mutatott annyit amennyit tud és dzsudzsák se.
    vagy akkor tényleg szar akik körülöttük vannak?
    ez azért lenne érdekes mert akkor az összeszokottság lenne a bibibibibibibibibibi.
  • LasDen #16501
    semmit nem mutatott abból a válogatottban, amit tud....
  • Murder3
    #16500
    inkább csak benyal a zenitnek h ezzel is jelezze h ő még ínységes időkbe se hagyja cserbe őket:D
    másrészről nem teszik neki a kispad...

    amúgy annyira nem olyan jó ő h most ez joga lenne neki...

    Inkább Hajnalt kellene játszatni független attól h játszik e a dortmundba vagy sem.
    Legjobb magyar irányító, de nem fér bele a középpályára?
  • Láma!
    #16499
    szerintem becsülendő hogy végre valaki ki mert állni, és elmondja mi van.

    a stilus és az időpont választás nem biztos hogy a legjobb, de amit mond az szinte mind egy szóig igaz sajnos...
  • lord nihilus
    #16498
    nem értem én se...ha nem tetszik neki ami van, akkor lépjen le csöndben. Most így mást nem ért el csak hogy azt a bizakodó (hogy van-e ok arra az megint más kérdés) kis hangulatot is elfolytja...
  • bakkerman
    #16497
    kapálózik mint hülyegyerek a homokozóban,ennyi! A Spaletti nem számol vele,Egervári se fog,és ez nem tetszik neki! Vele,vagy nélküle,ígyis-úgyis rohadt szar ez a válogatott,szóval nem bánkódom!
  • banok
    #16496
    szerintem meg barokkos túlzás. Huszti, mint egy kisfiú, hisztizik. Nagyon nem szimpatikus.
  • Unreal1942
    #16495
    Korrekt levél. Az más kérdés, hogy ő se mutatott sokkal többet a válogatottba.
    Abban viszont maximálisan egyetértek, hogy gyengébbek vagyunk mint 2 éve. Pedig az se volt már éppen top :(
    Remélem, hogy majd össze érik a csapat és csak átmeneti ez a játék, de az elmúlt 20 éve tapasztalat nem ad okot az optimizmusra.
  • Grenzjager
    #16494
    Mezey azóta is többször, csak kudarcot vallott mindenhol ..de ő meg a spanjai pl a BmegMészöly utálják ha nincsenek pocizóban....
  • Murder3
    #16493
    LOl ez a Matthäus:)

    "Szerencsére a második félidőben megtaláltuk, bocsánat, a magyar válogatott megtalálta a moldovaiak játékának ellenszerét: két szép átlövés után születtek a gólok. Elragadtatva azonban még így sem voltam a látottaktól."