28330
10917302841238962806.jpg
  • Fabio Capello
    #16593
    de 1989-ben baszod, nem 93-ban...
  • [HUN]FaTaL
    #16591
    Ja főleg Győrt :D Tudom hát a Rapid Wien is magyar, fővárosi csapat, hiszen őt is megcsapja Budapest szele :DDD
  • LasDen #16589
    közel vannak...megcsapja őket a főváros az egyigaz kultúra szele....:D
  • [HUN]FaTaL
    #16588
    Arról nem beszélve, hogy a Győr meg a Videoton aztán marhára fővárosi :D
  • IXEMGabeo
    #16586
    1989. október 23.-a Szűrös Mátyás, ezt sztem minden Magyar embernek tudni kéne fejből...
  • [HUN]FaTaL
    #16585
    Akkor is történelem egyes, a rendszerváltás nem 1993-ban volt.
  • IXEMGabeo
    #16579
    MTK-ról nem is beszélve:D:D
  • karajjj
    #16578
    szóval ha egy ilyen szedett-vedett szarkupac bajnokságban valaki sikereket ér el, akkor az nemzetközi színvonalon és sikereket érne el?
  • IXEMGabeo
    #16577
    FTC, Újpest, Kispest Honvéd, Videoton...és még a Győrt is odaveszem akik BEK elődöntőt toltak

    kapásból hármat mondtam akik többet érnek/értek a mai Debrecennél
  • Murder3
    #16573
    egyszerűbb az iylenre nem reagállni.
  • Murder3
    #16572
    :D mért melyikbe jártál?:D
  • [HUN]FaTaL
    #16570
    Nyilasi Tibit. Grosicsot pedig a kapuba.
  • IXEMGabeo
    #16568
    Dombi Tibor? Sándor Tamás? melyiket szeretnéd, szállítjuk neked...
  • barnuska665
    #16566
    még csak az kéne
  • barnuska665
    #16565
    a nagy sikerű és nagy multú Loki összeszokott játékosai higyjétek el barátaim bejutottakk volna a vébére
  • LasDen #16564
    meg lipcseit és dragónert :D
  • barnuska665
    #16563
    persze.meg gerát meg királyt mi
  • LasDen #16562
    meg starkot, korsós györgyöt, mirutait, keneseit...sőt...Tökölit....:D
  • barnuska665
    #16554
    Vargát a nagy és hatalmas Lokiból a válogatottba
  • bakkerman
    #16553
    tegnap nézte valaki a zuhanyhiradót? komolyan felbaszott Mészölybá,és a "magyar bajnok edző Várhidi Péter"
  • Zsolti9014
    #16552
    most mondjam azt, hogy ugyanabba az ált. suliba jártam mint te? :D
  • Murder3
    #16551
    ja...
    No az elsőszámú temetőből sokan kelnek fel:D

    És még Ózd nem híres:D
    am én is Ózdi vagyok.
  • Solt
    #16550
    No... még a végén kitör a parasztlázadás? :D Az mondjuk pozitívum, hogy őszinték... így, hogy Juhász is alátámasztja Huszti véleményét, azért már más a helyzet...
  • Láma!
    #16549
    Juhász: Mindenben egyetértek Szabolccsal!
  • Zsolti9014
    #16548
    persze vannak, nem mondtam hogy nincsenek, csak hogy sokakkal szerintem felvehetné a versenyt Gabi
  • Zsolti9014
    #16547
    nem ő, hanem Elek.
  • Murder3
    #16546
    hát azért németorságba vannak jó kapusok:D
    én legjobban a frankfurtot bírom ien szempontból, csak sajnálom Pröll-t mert ő egy nagyon jó kapus csak nem fér be az első helyre, Nikolov mögött:D
    ő se a potyakirályok közt van mondjuk:D
  • Murder3
    #16545
    Varga Ózdi születésű?:)

  • Zsolti9014
    #16544
    ja, és szerintem is többet tesz le Husztinál, Szabinak az is ajándék, hogy a svédek ellen beállhatott... örülne inkább neki.
  • Zsolti9014
    #16543
    igen-igen. fiatal még. mondom, szerintem is jó játékos, csak épp a rutin hiányzik, emiatt néha becsúszik a hiba. persze rutint szerezni úgy lehet, ha játszik. én személyesen nem ismerem, de ózdi születésű ő is, meg bánrévén nőtt fel, putnokon játszott még barcika előtt. a borsodi mentalitása meg is van: hajt, küzd lelkesen. szimpatikus.

    Murder: na igen, szerintem a Bundesliga kapusainak fele semmivel nem jobb mint Gabi. Meg a Premie League-ben is jópár csapatba beférne. És ahogy írtad: legalább a bizalom megvan, rendszeresen játszhat.

    Múltkor volt hogy gulyást főzött a német gyerekekkel, a srácok meg csomó kis magyar zászlót festettek neki, most néztem youtube-on.

    Amellett, hogy ugye folyékonyan beszél németül, a mondandóját is érdekes megfigyelni. Amikor a válogatottságról kérdezik a gyerkőcök:

    "Nagyon jó érzés a válogatottban játszani. De ha nem is játszom, csak a második-harmadik számú játékos vagyok a posztomon, akkor is büszkeséggel tölt el, hogy a hazámat képviselhetem."
  • Murder3
    #16542
    oh ezt benéztem olyan alacsonynak tűnt nekem a meccseken..:D
    én sajnálom h annó nem tudod egy nagyobb csappatba igazolni.
    mondjuk akkor a hertha se volt ott ahol most.
    most is sajnálom h az 1860-ba van, bár remélem jövőre feljutnak:D
    sztem a bl1-be is simán beférne...
    viszont németországba maximális bizalmat kap legalább.


  • karajjj
    #16541
    Vargával annyi a baj, hogy az elmúlt egy évben beleszürkült az NB1-be, tavaly ilyenkor nagyon jól játszott és kivette a részét a Loki BL szerepléséből is, de azóta mintha csak úgy lenne magának a pályán, jót tenne neki is, meg a válogatottnak is, ha a tavalyi formáját tudná hozni, de egyértelműen be kellene majd hívni, Elekkel meg nincs semmi gond, fiatal még, kell egy kis rutin, de évekig láttam játszani, nagyon tud a srác, jó biztos elfogult vagyok, mert személyesen is ismerem, de biztos, hogy többet tesz le most az asztalra, mint Huszti, és ugye nem az a fontos, hogy ki holt játszott már...
  • Zsolti9014
    #16540
    teljesen egyetértek, annyi észrevétellel, hogy Király nem éppen az alacsony kapusok közé tartozik a maga 190 egynéhány centijével. Magasabb mint Buffon, Casillas, stb. Sőt, közelíti David Jamest is.

    Persze nem ez a legfontosabb tényező egy kapusnál, de ugye lényeges azért egy-egy nyújtózkodásnál. :)

    Sajnos hosszútávon tényleg nem lehet már vele számolni, hiszen 34 éves. Minden állomáshelyén, ahol megkapta a bizalmat bizonyított is, persze az egy-egy meccses kölcsöneit ne vegyük ide. Németországban ment neki a legjobban még a Herthában (Rummenigge:"Király a gólvonalon jobb, mint Oliver Kahn. A kifutásoknál pedig már most Európa legjobbja."), de most az 1860-nál is jó, Angliában meg kár hogy az első év után többé-kevésbé kimaradt a Palace-ból, ott is pl. az év második legjobb kapusa volt Cech mögött a PL-ben.

    Fülöpnek szerintem ettől messze vannak a képességei, de kapushoz képest fiatal, és ha rendszeresen játszik, nagy érték lehet. Gula és Bogdán pedig szemtelenül fiatalok. :D

    Babost is bírtam, ő is nagyon tapasztalt, jó képességű kapus, de Királynál is idősebb, meg ugye le is mondta a válogatottságot.
  • Grenzjager
    #16539
    szerintem pont,hogy a kapus, az az a poszt ahol diplomatikusan fogalmazva, nincs olyan számottevő lemaradásunk az európai átlag focihoz képest, szemben az összes többi, vagyis a mezőnyjátékosokkal.
  • Murder3
    #16538
    Királynak nagyon jó képességei vannak annak ellenére h nem egy magas kapus ami azért hátrány.
    Meg olyan tapasztalata van ami sztem kell a csapatnak.

    hosszútávon már sajnos nem lehet a válogatott kapusa.
    Fülöp és a többiek ezért jó h ott vannak mögötte.
    De sztem jelenleg vétek lenne őt kivenni a csapatból.
    Mellesleg bizonyít is már régóta.

  • Zsolti9014
    #16537
    egyetértek. veled, nem Husztival.

    sok dologban lehet neki is igaza, ő van ott a tűz közelében, de sok fórumon ezt is politikáig vezetik.

    egyszerű a dolog: Huszti megsértődött, mert ő külföldön padozik, és hazautazva nem ő a nagy sztár. Helyette bekerülhetne a Láma által említett Tőzsér. Jó játékos ő, csak amikor a válogatottban hellyel-közzel szerepelt, pont nem játszott annyit mint mostanában.

    Szerintem nagyon helyes, hogy NB1-ből is válogat be Egervári.
    pl. Lipták és Lázár nálam pozitív meglepetés, nem sok bajnoki meccsüket láttam. Lipták az angolok ellen nagyot focizott, Lázár meg hiányposzton játszik, nem is rosszul.

    Elek kicsit ingadozó, vannak hibái és jó megmozdulásai is, én Vass Ádámot próbálnám ki Vadócz mellett szűrőként.

    De Husztira gyorsan visszatérve: említi, hogy annak ellenére, hogy azt mondták, hogy az fog játszani aki rendszeresen játszik. Ő sem kap ugye lehetőséget, de fáj neki, hogy mégis bekerülnek olyanok, akik szintén nem játszanak. Hát kérem: védelmünk játékban van. kp.-n Gera idén nem alapember MÉG talán, Koman viszont felkészülési meccseken rendre szerepelt. Rudolf az aki ugye nem nagyon van játékban, mégis a jobbak közé tartozott mindkét meccsen, plusz hiányposztnak mondható a támadó. A balközép meg nem. Hannoverben maradt volna Szabi, akkor egy német középcsapatnál lenne kulcsember, ahol imádják a szurkolók, és egy jó színvonalú bajnokságban játszik. JÁTSZIK. persze nem rossz liga a ruszki se, meg többet is kap valószínűleg, de két dolog hiányzik, ami egy futballistánál fontos kellene legyen: a játék és a megbecsülés!

    Szerintem egyelőre felesleges belelátni a politikát a dologba, hogy most miért a vidisek játszanak. Czvitkovics és Laczkó is kapott lehetőséget, Rudolf meg akkor is benn lenne, ha nem ment volna külföldre a Lokiból. Ez a két csapat jelenleg talán a legerősebb hazánkban, természetes, hogy onnan jönnek játékosok. Persze máshonnan is lehetne próbálgatni. Varga meg biztos vagyok benne, hogy bekerül majd, ha épp nem sérült/nem lesz utánpótlás meccse.

    Nyilván nem örülök a svédek elleni vereségnek, meg a moldávokat is lehetett volna magabiztosabban verni, de ez most nem arról szól.

    Továbbá Szabinak, amikor egyenlő elbírálást akar, eszébe juthatna, hogy az ő eltiltása idején sem a kapitány, sem az elnök nem ugyanaz volt mint most.
    Azzal együtt ha Juhász is kiáll Huszti mellett, ki tudja mi van a háttérben.


    Mellesleg valahol olvastam, hogy nincs egy jó kapusunk.

    Hja kérem... elmúlt három meccsen ha nincs Király akkor nem így néznek ki az eredmények... Én örülök neki, hogy ő a magyar válogatott kapusa. Fülöpnek kell a játék, amit mostanában talán meg is kap, Bogdán meg Gulácsi nagy tehetségek, mindkettejüknek sok-sok felnőtt bajnokira van szüksége, és az utánpótlás is meg lesz akkor oldva.
  • Láma!
    #16536
    de nem videotonos... ahogy tőzsér sem, aki halomra nyeri a bajnokikat kezdőként belgiumban...
  • Solt
    #16535
    Az Elek helyett jó lenne...
  • [HUN]FaTaL
    #16534
    lol :D
  • Murder3
    #16533
    Én Vargát hiányolom a válogatottból.
    Debrenceni meccsein azért elég jó teljesítményt nyújt és elég küzdős emberke.