28330
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #16717
    na ez már lazulás...
    ráültek az eredményre? ....

    :)
  • Grenzjager
    #16716
    a 4. nagyon komoly volt :P:):D
  • IXEMGabeo
    #16715
    ez a Szalai egy állat:D megmondtam, hogy kell ő a válogatottba jól tolja
  • passatgt
    #16714
    többet ne lőjünk már, mert sajnálom szegény sanmarinot:/
  • Solt
    #16713
    ÚÚÚÚÚRISTEN!!! :D:D
  • passatgt
    #16712
    aztakurva milyen gól:o
  • zsotesz
    #16711
    Szalai mekkora gólt lőtt
  • [HUN]FaTaL
    #16710
    ú ez mekkora gól, 4-0 :D
  • Solt
    #16709
    Ez van, amikor el hiszik, hogy meccsen is tudják azt, amit edzésen!
  • passatgt
    #16708
    Lackónak bicskanyitogató stílusa van amúgy, olyan mint ibrahimovic
  • [HUN]FaTaL
    #16707
    3-0 :D
  • LasDen #16706
    Dzsudzsák...:D
  • Grenzjager
    #16705
    s a kövit ki?

  • LasDen #16704
    most látom...vannak nevek a mezen...érdekes :D
    szalai gólt megmondtam :D
  • zsotesz
    #16703
    megy ez, Szalai GÓÓÓL
  • [HUN]FaTaL
    #16702
    2-0 :)
  • passatgt
    #16701
    remélem lő egy gólt sanmarino, megérdemelnék sztem, meg úgy sajnálom őket:)
  • REALista
    #16700
    ez gyors volt...:)
  • [HUN]FaTaL
    #16699
    GÓÓÓL! :)
  • [HUN]FaTaL
    #16698
    igen
  • passatgt
    #16697
    ajajj, nagyon összekacsintott a két partjelző, ebből gond lesz érzem:D
  • zsotesz
    #16696
    én sajna melóban vagyok, de majd keresek streamet, hátha lesz működő
  • passatgt
    #16695
    adja
  • Punker
    #16694
    sport1 adja?
  • LasDen #16693
    Szalai 2x, Dzsudzsák, Koman
  • [HUN]FaTaL
    #16692
    4-1, de jó lenne egy 5-0 :D
  • zsotesz
    #16691
    Tippek ma estére?
    Szerintem 4-0-ra nyerünk
  • Zsolti9014
    #16690
    A magyar válogatottban én magyarokat szeretnék látni. Nikolics még rendben, édesanyja magyar. Alves esetében nem tudok ilyen szálakról.

    Amúgy nekem Vanczák kivételével tetszik a kezdőcsapat, azért ha megnézzük, a két csatár mellett van még 3 támadó szellemű játékos, attól hogy San Marino az ellenfél, nem muszáj 8 csatárt berakni, amikor 2-vel se játszottunk túl gyakran. Különben is: egy csatár is elég lehet, ha van rendes kiszolgálás, normális támadójáték. Tehát szerintem nem a csatárok számából kell kiindulni. A játékot meg majd meglátjuk. Persze nem mondom, hogy nem örülnék ha stabilan legalább 2 csatárral játszanánk, de nem ettől támadófoci a támadófoci. Persze nem is az előző néhány meccsen látottaktól. :)

    Amúgy különböző fórumokon megint Király Gabit akarják eltávolítani, de nem értem miért: Fülöpnél jobb, Bogdán meg Gulácsi rutintalan még, alig van felnőtt bajnokijuk, közülük Bogdán mostanában kapott lehetőséget a PL-ben, az igaz. Összességében szerintem nagyon jók ők is, de azért Király az eddigi két selejtezőn + az angolok ellen is inkább a csapat legjobbja volt, minthogy negatív irányban kilógott volna.
  • Grenzjager
    #16689
    Sanyibá meg nagyon vakmerő!!!

    2, azaz kettő támadóval lépünk fel! Ez nem semmi, ez ám a betyárvirtus. S ugye lenyilatkozta Sanyibá, hogy már bárki ellen lépünk pályára, csoda ha győzünk, ezt a San Murinnyó elleni meccs előtt mondta!! Akkor most cél az X, vagy csoda ha hazai pályán nyerünk egy ilyen csapat ellen. Mi lesz ha még ennél "kicsibbek" mernek lenni?

    Annyira kedvet kaptam kimenni egy ilyen meccsre.. vagy TV?
    Mert hogy abba a Puskásba tették a meccset aminek a környékén az összes létesítményben (Papp csarnok, Syma, stb: pl 100éves a 100 tagú cigány zenekar -megj: ők lovarik s jobban gyűlölik a beás és oláh cigányokat mint a legnagyobb hoolok, de érdekes) full házas rendezvény lesz, s az igen okos magasan képzett városrendezők úgy alakították ki a környéket, hogy a parkolási lehetőségről nem gondoskodtak. S rendet tett az MLSZ -ahogy szokott -> maradnak a szurkoló verő secusok is, csak a Puskásban lesz a meccs :P

    Szóval így egybe vetve -> TVpower, odahaza vagy kocsmi
    de csak szubjektív, optimista vélemény, hogy még 2-3 ezer néző előtt is be kell darálni San Murinnyót, 2-1 végülis reális, de bízom a kiütéses 3-0-ban.

    S halkan jegyzem meg, hogy remélem most már Dzsudzsák is aljot valamit a válogatottban - elismerem a válogatottan posztján a legjobb - de még nem játszott kifejezetten jól, na igen itt másoktól kapja a passzt mint a PSVben, de azért legalább egy Feröer, vagy SanMurinnyó ellen villanhatna már.
  • [HUN]FaTaL
    #16688
    Remélem kitömjük őket egy ötössel :D
  • hedonist
    #16687
    Eleken kívűl nekem ez tetszik, jó lesz ez a paraszt catenaccio ellen.
  • Grenzjager
    #16686
    Király - Vermes, Vanczák, Juhász, Laczkó - Elek - Koman, Gera, Dzsudzsák - Rudolf, Szala
  • hedonist
    #16685
    Alves kva jó lenne:D

    Ja az a Szkukalek dolog elég szemétség volt.
  • LasDen #16684
    Nikolicról nemtudok nyilatkozni, mer nem rémlik hogy játszott a vidiben...de Alves ha megkapja remélem nem tervezik behívni...úgy ahogy rúgdossa a gólokat, de azért nem egy hatalmas tempóban...:D
  • Grenzjager
    #16683
    A zentai születési Nikolics Nemanja, akinek édesanyja magyar, s 2006 óta Magyarországon játszik hamarosan megkapja a magyar állampolgárságot.

    Az NS már jelezte, hogy a szintén fehérvári brazil Alves aki már lassan több mint 5 évet húzott le Magyarországon, szintén kérvényezi az állampolgárságot.

    Nikolics szerintem megállja a helyét a válogatottban is. S ha még azt vesszük, hogy az MLsz elnök, a miniszterelnökkel és a köztársasági elnökkel együtt a Videoton díszpáholyában ugrált... akkor...

    .. azért azt a zöld-fehér csúf történetet sose felejtem amikor Leandró és Szkukalek egyszerre adta be a papírokat az államplgárságért.... a magyar nem kapta meg, a brazil igen... azt nem tudom hogy Szkukalek befért volna a válogatottba....de akkor is... .grrr
    + (Szkukalek a magyarságról)

    megjegyzem a '86os, marosludasi Sepsi Lászlónak (FC Temesvár) jobban örülnék.. s méf jó páran is lehetnek...

    A győriek tudatosan építették be a határontúli magyarokat (Priskin, Sánta, Molnár, Szabó O.), a kaposváriaknak nagyon jó a kapcsolataik a délvidékiekkel (Zenta, Szabadka)(Oláh L., Nagypál, Andruskó, + Kerekes Nagykanizsára került)
  • Murder3
    #16682
    Játsszon én ne azt mondom.
  • LasDen #16681
    akkor is az játszon má, aki a csapata meccseit nem a nézőtérről figyeli...:D
  • Murder3
    #16680
    tök mind1 ez nem a Mainz itt lefogadom nem fog gólokat rúgni...
    bár msot San Marino az ellenfél úgyhogy ez most nem lesz igaz,de ha nem san marino lenne akkor tuti az lenne mint moldova ellen.
  • Nightwish006
    #16679
    Ott lesz.BTW igen azt mondta egervári, hogy kezdő lesz Szalai. De remélem, hogy ez nem kizáró ok, hogy Rudolf is kezdjen:)
  • paly90
    #16678
    Egervári azt mondta h Szalai kezdeni fog