28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #17037
    Ami nem tetszett az a nagyon pontatlan játék. Főleg az első félidőben. Számolatlan eladott labda volt. Mázli, hogy a Finnek ugyan ezt csinálták.

    Ami tetszett, hogy tudtunk váratlant húzni. Nevezetesen Elek meg merte csinálni azt ami már nagyon régen hiányzott. Meg is lett az eredménye. Fel kell vállalni a bátor játékot.
  • Unreal1942
    #17036
    94. perc az. A közvetítés órája szerint pontosan 93:58 kor ért a kapuba a labda. Direkt néztem. 93:10 kor még Szalai helyzet volt. Aztán jöttek a Finnek amit meg tudtunk kontrázni.
    A lényeg tényleg az, hogy mi lőttünk végre az utolsó percekben gólt és nem mi kaptunk. Evvel remélem megtörik ez az átok.
  • [HUN]FaTaL
    #17035
    Finnek ellen, nem?
  • Láma!
    #17034
    ha nem fogjuk meg itthon a svédeket, de más igen, pl finnek, vagy moldávok, akkor is jok lehetünk, csak ugy izgibb:DD
  • Láma!
    #17033
    akkor egy memoriafrissités ajánlott:)
  • sb1
    #17032
    Nincs mese...most két olyan meccs következik, amin örülhetünk ha 1 pontot szerzünk..sajnos....utána viszont MINDEN meccset hoznunk kell már, ha meg akarjuk kaparintani a csoport 2. helyét! A svédeket itthon meg kell fogni! Az X kevés lesz ellenük!
  • WuFraZselic
    #17031
    de 4 forduló után semmiképp sem lehetnek biztos továbbjutók, így vélhetően nem fognak szórakozni ellenünk tavasszal
  • kaposi1
    #17030
    "nem mostanában"
    Úgy értettem hogy öt hónap múlva.
    Azért az nem most van.
  • Gregorius
    #17029
    Kár, hogy most játszunk velük.
  • Gregorius
    #17028
    Hollandoknak a ?Moldávok ellen nem ment valami jól. ÉS szerintem ha már biztos továbbjutók a csoportban, akkor van esélyünk, mert akkor lehet, hogy csak amolyan pihenő, alibifocit fognak játszani a tartalékosok. Noha a holland tartalékosok egy fejlesztett magyar válogatottal érnek fel.
  • kaposi1
    #17027
    Nagyon nagyon örülhetünk hogy nem mostanában játszunk a Hollandokkal.
    Tegnap néztem az Eurosporton a tegnapi meccsük hosszabb összefoglalóját.
    Gyakorlatilag megalázva a Svédeket,ne szépítsük,szarrá verték őket.
    Félelmetesen jól játszottak.
    Ha átmentik a formájukat tavaszra akkor akkor mi se számíthatunk jobbra.
    Persze az megint egy másik meccs lesz.
    Bízzunk a srácokban,de rohadt nehéz két meccs elé nézünk.
  • geo91
    #17026
    legalább itthon egy ikszet kiszenvedni de szép lenne :)
  • LasDen #17025
    belebaszunk a képükbe egy tál tulipánt...
  • zaki
    #17024
    azé poén, hogy március 25-én idegenben játszunk a hollandokkal, 4 nappal később meg itthon... odavissza verjük a mocskokat
  • passatgt
    #17023
    összeszámoltam, 2006-ig visszamenően a barátságos mérkőzéseket is hozzávéve kétszer(2) kaptunk gólt a 90. perc után, mi pedig ötször(5) lőttünk gólt a 90. perc után:)
  • Gregorius
    #17022
    Tényleg rövid. Abszolút nem emlékszek rá.
  • Gregorius
    #17021
  • Grenzjager
    #17020
    92.

    :))))

    92... 94.... nekem8 :P
    nem ez a lényeg :)))
    hanem h mi lőttünk gólt, s győztes gólt 90. perc után
  • LasDen #17019
    42
  • passatgt
    #17018
    2?
  • Grenzjager
    #17017
    DE VÉGRE a 94. PERCBEN MI LŐTTÜK A GYŐZTES GÓLT!!!!!


    hány de hány meccs miatt volt szenvedés hogy az utolsó utáni utolsó percben kapott góllal veszítettünk?
  • LasDen #17016
    amúgy meg mit számít az ilyen fasság...majd akkor számít valamit ha egy forduló után úgy vezetünk, hogy valamelyik erősebb válogatott nem játszott kevesebb meccsett...:D
  • Láma!
    #17015
    "mert nem is tudom, mikor volt olyan utoljára, hogy vezettünk egy selejtezőcsoportot nem az első meccs után, akár csak egy fél órára is."

    hadd gondolkodjak, ahh megvan Koeman idejében a 4. fordulótól kezdve sokáig meccsről meccsre ha elöbb kezdtünk mint a dánok, mi voltunk a csoportelsők.

    fura hogy milyen rövid az emberek memóriája...
  • IXEMGabeo
    #17014
    és akkor vannak olyanok, akik a huligánokat éltetik...
  • Murder3
    #17013
    discoverin volt régebben a futbalhuligánok sorozat és hát a szerbia szimpatizánsok durván tolták, pisztolyya mentek meccsre balhézni.
  • sb1
    #17012
    A svédeket ha itthon valami csoda folyamán meg tudnánk fogni, akkor bizony a csoport 2. hely teljesen reálisnak tűnhet! Viszont ahhoz mindenképpen fogni kell a svédeket itthon, mert nem fognak már hibázni az tuti!!
  • Gregorius
    #17011
    "Egervári: Egyre jobban tisztelik egymást a játékosok"

    Azért én röhögtem, amikor a két magyar védő egymást verte, mert az egyik nagyobbat hibázott mint a másik.
  • Gregorius
    #17010
    Gratula a fiúknak. Csak azt sajnálom, hogy nem látom a képét azoknak, akik a San Marino meccs után nem értették, hogy miről beszéltünk itt páran. Pedig már akkor megmondtam, hogy 1-2-re nyerünk, és az elég is. Persze lehet most is húzni a szátokat, csak nehezebb lesz megmagyarázni, mert nem is tudom, mikor volt olyan utoljára, hogy vezettünk egy selejtezőcsoportot nem az első meccs után, akár csak egy fél órára is.
  • isi
    #17009
    hajrá
  • Tyler1
    #17008
    gyökéridótaszerbek-.-
    az ilyet én ott a helyszínen fejbelőném, ha már úgyis rajta a maszk, senki nem tudná kiaz! a válogatottat meg eltiltanám egy 2 évre nemzetközi, és európai tornáról!
    faszomat az ilyenbe, h tönkrebassza a sportot, mert baszik a focira, csak balhézni megy ki a hülyebarom...
  • IXEMGabeo
    #17007
    Aztaqvaeget:O

  • IXEMGabeo
    #17006
    tökmind1 a lényeg a győzelem...de a finnek támadójátéka már nem azért sehol se volt, sokkal több helyzetünk volt és még a bíró is majdnem bekavart a nagy szart méghogy nem voltunk jobbak:) örülhettek a Finnek, hogy nagy nehezen tudtak egyenlíteni...
  • Murder3
    #17005
    volt egy meg nem adott gólunk ami szabályos volt.
  • Takezó
    #17004
    ejj, ez mondjuk rontja az örömöm így:D abban bíztam, hogy a játék is megfelelő volt végre, talán Komant kellett volna kezdőbe rakni
  • passatgt
    #17003
    1. félidőben mindegyik szar volt, 2. féldő eleje miénk volt, utána finnek támadtak a gól után, akor meg kontrázgattunk, és a végén megint mi voltunk a jobbak

    de szarul játszottunk ettől függetlenül:D
  • karajjj
    #17002
    nso címlapján egyet kell kattintani és voila, le van írva minden
  • Takezó
    #17001
    ez engem is érdekelne, tényleg jobbak voltak a finnek? domináltak?:o
  • [HUN]FaTaL
    #17000
    NED-SWE 2-0
  • rooney8
    #16999
    am hogy játszottunk? nem láttam a meccset? :(
  • LasDen #16998
    Koman a nagy ünneplés közepette azért szakított időt arra, hogy pózoljon a kamerába...:D