28330
10917302841238962806.jpg
  • karajjj
    #17117
    és mondjuk Deco, vagy Liedson, vagy kicsit régebbről Pires? de sorolhatnám még bőven...
  • LasDen #17116
    ha tudnak pluszt adni a válogatottnak, akkor én nem bánom...plusz nem is akarják mindenáron beválogatni őket....akkor Komannal is bajod van? :D
  • Solt
    #17115
    Nem kéne... ( szerintem ) Ha itt születtek volna nem lenne gondom velük, de így...
  • pinnacle
    #17114
    egyetértek, de ne Dzsudzsák helyén, úgyse fog más játszani ott.
  • karajjj
    #17113
    ANDRÉ ALVES, NEMANJA NIKOLICS (Videoton)

    viktorunk tolhatna nekik 1-1 útlevelet
  • LasDen #17112
    barátságos meccs...azé van hogy kísérletezzünk...:D
  • pinnacle
    #17111
    Stiebernél ottvan hogy baloldali és h. előkészítő, ezért most nem fér be.
  • LasDen #17110
    kik hol miért nem hívunk be?

    steiber, tőzsért figyelik, ami szerintem annyit jelent, hogy kurvára nem fognak jáccani....:D
  • Kaplan
    #17109
    Vicces, remélem még a bemelegítés során sem fog a pályára kerülni. Természetesen félre ne értsetek, kedvelem Tamás játékát de egyenesen vérlázító, hogy Stieber, Vass TELJESÍT és játszik az utóbbi időkben, mégsem kapnak meghívót. Ettől függetlenül a keret aránylag korrekt szerintem.
  • Láma!
    #17108
    azt mondta Sanyi bácsinak hogy addigra felépül.
    így hiába nem játszik honapok óta, ha Sanyi bácsinak azt mondta, akkor az úgy is van:)
  • Kaplan
    #17107
    Mondjuk azt nem teljesen értem Hajnal mit keres a keretben...
  • Zsolti9014
    #17106
    nekem Vass meg Tőzsér hiányzik ebből így hirtelen, a többi nem rossz.
  • LasDen #17105
    a tesztelgetés kimerül Kádárban, Vargában meg esetleg még Hajnalban...:D
  • Solt
    #17104
    Tesztelgeti őket...
  • LasDen #17103
    jobb oldalon sem bővelkedünk játékosokban....
  • Láma!
    #17102
    lehet hogy nem olyan szar, de tényleg nincs nála jobb?:)
  • LasDen #17101
    nem tudom mi bajod....Vermes nem olyan szar....
  • Láma!
    #17100
    győrből tartalék, újpestből kezdő....

    tényleg ennyire szegényes a paletta???
  • LasDen #17099
    de jó...:D
  • karajjj
    #17098
    van hajnal :D
  • LasDen #17097
    se Tőzsér, se Buzsáky...hmm....
  • karajjj
    #17096
    Kapusok:
    Fülöp Márton (Ipswich Town FC)
    Király Gábor (TSV 1860 München)

    Védők:
    Lázár Pál (Videoton FC)
    Vermes Krisztián (Újpest FC)
    Lipták Zoltán (Videoton FC)
    Pintér Ádám (Real Zaragoza)
    Juhász Roland (RSC Anderlecht)
    Kádár Tamás (Newcastle United FC)
    Laczkó Zsolt (DVSC-TEVA)

    Középpályások:
    Koman Vladimir (U.C Sampdoria)
    Gera Zoltán (Fulham FC)
    Hajnal Tamás (Borussia Dortmund)
    Elek Ákos (Videoton FC)
    Varga József (DVSC-TEVA)
    Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven)
    Czvitkovics Péter (DVSC-TEVA)

    Támadók:
    Rudolf Gergely (Genoa CFC)
    Szalai Ádám (1.FSV Mainz 05)
    Priskin Tamás (Ipswich Town FC)


    Biztonsági tartalékok:
    Komlósi Ádám (DVSC-TEVA)
    Koltai Tamás (Győri ETO FC)
  • Gregorius
    #17095
    Ugyanez volt a reakcióm, amikor a 6.-at rúgtuk San Marinonak.
  • Gregorius
    #17094
    Moldova-Hollandia 0-1 arra gondoltam, de a finnek ellen sem voltak meggyőzőek, ja.
  • Gregorius
    #17093
  • Gregorius
    #17092
    A "most"-ot úgy értettem, hogy nem a csoportkörök véghajrájában, hanem a következő mérkőzéseken letudjuk az oda-visszavágót velük.
  • sb1
    #17091
    November 17-én hazai pályán fogadjuk a litván válogatottat!
  • [HUN]FaTaL
    #17090
    De genyó :D
  • LasDen #17089
    "A magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki-selejtezőn aratott, Finnország elleni sikerét követően a Bolton kapusa, Bogdán Ádám egy szót sem szólt csapattársához, a mieink ellen védő Jussi Jääskeläinenhez. Csak éppen egy Hungary feliratú pólóban jelent meg az angol klub edzésén..."

    De szemét...:D
  • Keroz1n
    #17088
    Még csak félig,akiket eddig megvertünk azokat még egyszer megfogjuk,akiket meg nem (svédek) azokat is.Ennyi a recept.
  • IXEMGabeo
    #17087
    csak nyertünk a finnek ellen
  • LasDen #17086
    én egyetértek a leírtakkal :D

    "Két hely fix: Gera Zoltán visszahívásakor Egervári Sándor egyértelműen jelezte, hogy ő lesz a vezér a pályán, tehát csapatkapitánysága mellett alighanem a kezdőcsapatbeli tagsága is biztos, Dzsudzsák Balázs helye a bal szélen pedig megkérdőjelezhetetlen. Ha Gera „érinthetetlen" (teljesen más lapra tartozik, hogy ez jó-e, ez egy kapitányi és bizalmi döntés, kész) és Dzsudzsák posztja fix, akkor Rudolf és Koman marad egy helyre. Eddigi teljesítményük alapján Koman, a rutin alapján Rudolf felé billen a mérleg nyelve – érdekes lesz látni, mit hoz ki ebből a versengésből a kapitány. Tegyük hozzá: az eddigi négy selejtezőn tán Gera volt közülük a legkevésbé meggyőző – a legemlékezetesebb megmozdulása nem is támadó, hanem védőjelenet volt, a finnek elleni merész és nagyon fontos szerelés a tizenhatoson belül –, de annak a legkisebb a valószínűsége, hogy ő maradjon ki.
    ....
    Középhátvédben Juhász helye megkérdőjelezhetetlen, Lipták teljesítménye (főleg egy nemzetközi szinten még rutintalan bekktől) rendben van, még ha nem is klasszis, jobbra Lázár és Vermes körülbelül azonos szintet hoz.

    A szélsőhátvédek közül Laczkó Zsolt tudja a legjobban segíteni az akciókat, de védekezésben láthatóak és egyértelműek a hiányosságai – Egervári Sándor a finn meccs után elmondta, a balhátvéd hibázott, mert sérülten is a pályán maradt, le is késett a kapott gólnál az emberéről... A legjobb megoldás az lenne, ha a dinamikus és (legalábbis klubjában) kapura is veszélyes Laczkó meggyőzőbben védekezne, de érdemes lenne konkurenseket keresni. Talán szóba jöhet Leandro, de a balhátvéd nem véletlenül hiányposzt hosszú ideje a válogatottban (is). A válogatott eddigi, selejtezőkön kapott góljai közül kettőt (a svédek elleni elsőt, illetve a moldovaiak ellenit) előzött meg jobb oldali akció, egyet (a svédek elleni másodikat) jobb oldali pontrúgás, illetve a finnek ellenit egy jobb oldalról indított behúzódás, a sérülése miatt lemaradó Laczkóval "súlyosbítva"."

    Hmm...
  • bakkerman
    #17085
    kijutottunk az ebre vagy mi az hogy ennyire pörög a topik? :O
  • bosco05 #17084
    Aztán megrettentek és rúgtak ötöt röhögve? Mind1 nem vitázom én ilyen kis hitetlen vagyok...
  • pacclacc
    #17083
    És fergi ugy számolt h 90 percbe jön koplárovics! XD
  • 9csöves9
    #17082
    aha.egyrészt nemtudom miből vezetted le,hogy többen kimennek akkor a meccsre,ha előtte szoptak egy számukra nevesincs csapattól,másrészt nem pangott annyira az Old Trafford mint gondolod,a bevételük nagy részét sem a jegyeladások teszik ki,majd pont egy bl selejtezőn szeretnének ilyen szempontból meggazdagodni.egyszerűen azt se tudták hova jönnek és a sztárocskák flegmáztak egyet.ez lett a vége
  • bosco05 #17081
    ezek a játékosok ha akarják 50x egymás után kapufát rúgnak :) Amúgy ha egyet rúgtak vona, szerintem engednek kettőt. Akkortájt igen kellett a pénz nekik.
  • Rockynhooo
    #17080
    és direkt rúgtak kapufákat.
  • bosco05 #17079
    Én még mindig kételkedek abban, hogy itt a United teljes erővel hajtott volna. Abban az időben nem jártak ki a BL kezdeti fordulóira náluk és ez hatalmas bevételkiesést okozott. Szerintem Fergi bácsi erre ezt találta ki. Itt megverette csapatát, aztán otthon az MU könnyű szerrel rámolt egy ötöst sokkal több néző előtt, mint amennyi amúgy kint lett volna a meccsen. Lehet kövezni, de akkor is így gondolom :) Mindemellett persze fantasztikus érzés lehetett a Zegieknek ez a győzelem és annó lázba hozta az országot, de ugye mi magyarok elég sok mindenre felkapjuk a fejünket, aztán két hét múlva meg már azt sem tudjuk minek örültünk annyira :)
  • geo91
    #17078
    ez a dal, hallgasd meg, nem a közvetítés