28330
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #17677
    Szlovének is szétgyaláznak minket, pedig pénz ott sincs több, se focista, kisebb ország és a 62. percben SLO-ITA 0-0.
  • pacclacc
    #17676
    Mikor magyar válogatott meccset nézek akkor döbbenek rá, h miért érzem magamat annyira rosszul, mikor megtudom h válogatott meccsek lesznek! Édes istenem, mig más nemzetek meg örömtáncot járnak h láthassák a válogatottjaikat :S
  • Jakuza001
    #17675
    Na ma kiderult vegre, hogy hol a helyunk.
    Raadasul egy olyan Holland valogatott ver el minket ugy halalra, aki nem is szakad meg es felgozzel sem jatszik.

    Ennyit a vilagranglistahelyezesekrl, meg arrol, hogy milyen messze vagyunk a vilag labdarugasatol es ebbe nem csak Hollandia vagy esetlesg Spanyololrag tartozik, de akar Szlovakia is siman megver minket ha szamottevo tetmerkozesrol van szo.
  • Effe88
    #17674
    nem mindegy már
    már akár a kapuba is beállhat
  • [HUN]FaTaL
    #17673
    Mi a p*csáért játszatjuk Balázst a jobboldalon? Áh...
  • [HUN]FaTaL
    #17672
    Inkább a kézilabdába pumpálják azt a 250 milliárdot..
  • Effe88
    #17671
    ns ról még a szünetben
    „Ha a magyarok ilyen defenzív játékkal folytatják, négy lesz a vége. A hollandok jól passzolnak, a magyarok csak várnak, és ennél az oranjének nem kell több. Nem értem, mire várnak a magyarok" - Henk ten Cate. a jós???:D
  • Gabe18
    #17670
    Ha leveszi 5-0...
  • Effe88
    #17669
    inkább azt aki rendszeresen játszik
  • [HUN]FaTaL
    #17668
    Kuyt már megint táncolhatott volna a 16oson...
  • Gabe18
    #17667
    Hát mert van aki jó annyira hogy elviszik kispadozni külföldre, meg van aki annyira jó hogy a "fantasztikus" NB1-ben játszik 15 évig. Választhatsz melyiket rakod be...
  • Effe88
    #17666
    amúgy azt nem értem olyan játékosok akik nem jétszanak szinte csak perceket illetve még annyit se a klubjukba azok miért kezdenek itt egy hollandia ellen??????
  • [HUN]FaTaL
    #17665
    4...
  • Gabe18
    #17664
    Végül is csak a realitás köszön vissza ránk újra.
    Dzsudzsák odaférne ennek a tartalékos Holland csapatnak a kispadjára, a többi még oda se. Ez van, ennyi a különbség.
  • argo001
    #17663
    Sok munka kell még ide, iszonyatosan sok...
  • desigo
    #17662
    de csúnya ez...
  • isi
    #17661
    Iszonyatosan lassúak és statikusok a védőink..
  • Effe88
    #17660
    de hollandok nem is erőlködnek
    olyan mintha edzésen lennének:S:S
  • isi
    #17659
    én nem becsmérlek senkit, de ha a védelem lenne olyan szinten mint amilyenen mondjuk a középpályásaink vannak még lenne sanszunk. Nincs minőségi ember hátul, egyedül talán Juhász...
  • [HUN]FaTaL
    #17658
    Ez a végére csúnyább lehet, mint a tavalyi meccs...
  • Koppixer
    #17657
    azt nem tudom, de ez olyan mintha emberhátrányban játszottunk volna...
  • Solt
    #17656
    Ez a Juhászé nem?
  • Koppixer
    #17655
    Az első gól előtti pillanat: hatalmas üres terület a védelem közepén
  • [HUN]FaTaL
    #17654
    Legalább Varga helyén Vadócz. Mi volt a másik csere, mert nem voltam tv előtt a félidő elején?
  • Láma!
    #17653
    azért varga vastagon benne volt mindkettő gólban...:)
  • zaki
    #17652
    Laczkó, Vanczák iszonyat szerencsétlenek. Két szélen a védelmünk 0.
  • Gabe18
    #17651
    Kb. edzés közbeni közös játék tempóban vezetnek a Hollandok 2-0-ra, úgy hogy helyzetünk se nagyon volt hazai pályán.
  • sz4bolcs
    #17650
    "nem igazolódtak be a várakozásaink" -LOL...
  • Solt
    #17649
    2 ziccer, 2 gól... ezért világklasszisok... hogy rohadjanak meg... gyűlölöm őket...
  • Effe88
    #17648
    vanczák benézte
  • [HUN]FaTaL
    #17647
    Megint óriási védelmi hiba...
  • Solt
    #17646
    Persze, hogy tanulható... de azért tehetség sem árt hozzá. Valamiért vb döntőt játszottak! :)
  • passatgt
    #17645
    de ez tanulható, itt a helyezkedéssel van a legnagyobb gond, ha valaki körül van 2 holland, nem megy oda senki segíteni, vagy ha oda is megy, olyan helyen van, hogy nem tud passzolni
  • Solt
    #17644
    Technikailag ennyivel képzettebbek. Ennyi sajnos...
  • passatgt
    #17643
    én csak azt nem értem, hogy ha a hollandoknál van a labda, akkor ők simán megtartják, eltudnak passzoglatni sokáig, ha nálunk van, akkor meg vezeti előre és felíveli...
  • [HUN]FaTaL
    #17642
    Afellay úgy fordul le róla, ahogy akar. Király is elég bizonytalan, de ezen kívül szerintem jól játszunk a bekapott gól ellenére.
  • passatgt
    #17641
    nem láttam semmi olyan dolgot ami ezt mondtadja veled
  • Solt
    #17640
    Ezt Balázs átrakhatta volna a hosszúra... :S
  • chrissparduc
    #17639
    Tavasz van és jönnek elő a lepkék! :D
  • Solt
    #17638
    Várható volt... én nem értem, hogy a kapitányok mit látnak benne...