28330
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #17877
    huh ezt elkúrták jóvan, remélem mindet elcseszik :D
  • [HUN]FaTaL
    #17876
    RIA-RIA Hungária! :D Hajrá!
  • scs17
    #17875
    Ez de szar, kerestem a like gombot xD
  • passatgt
    #17874
    azért jó hogy kikaptunk az első meccsen, mert így kevesebben nézik a stream-et:)
  • LasDen #17873
    jaja
  • Krisztiam #17872
    Fülöp lesz a kapuba?
  • passatgt
    #17871
    még mindig csak 1-0, egy gólt simán belehet kaparni 93. percben:)
  • LasDen #17870
    még jó hogy az m1 is adja a meccset, mer sport1 folyton szakadozik....
  • passatgt
    #17869
    aha:)
  • banok
    #17868
    Tessék felcsatolni a szopóálarcot!
    20.30 Hollandia-Magyarország
    tv: m1, Sport1
    streamek :
  • bakkerman
    #17867
    svédországból moldova elhozzon egy pontot? :DD
  • LasDen #17866
    így meccs előtt, bizonyíték hogy priskin milyen jó...:DD de a végén már 83 meccs 46 gól volt....:DDD
  • passatgt
    #17865
    Svédország–Moldova 1–0

    Jó lenne egy döntetlen...
  • Solt
    #17864
    Az előjelek nem jók... :(
  • Takezó
    #17863
    ja, lassan készülni kell... a péntekire még elmentem haverokkal kocsmába nézni, de a maihoz inkább a magányt választottam:D
  • [HUN]FaTaL
    #17862
    Nekem már itt a kóla meg a chips ;D
  • LasDen #17861
    asszem azé lemék bótba és veszek valami nassolni valót möccshöz..:D
  • Takezó
    #17860
    Igen, abszolút egyetértek veletek amúgy, csak ahogyan már engem is bosszantott a múlt héten, ahogy a hollandok járatták a labdát, és anyáztam magamban, úgy megértem, hogy a fiúk is odamennek, és leterítik az ellenfelet. De nem szép és profi sportolóhoz illő viselkedés.

    LasDen: Én csak küzdősportban versenyeztem, úgyhogy ott ilyen probléma nem volt:D
  • LasDen #17859
    [nem ugyanaz a sport]
    én nem voltam profi játékos, de mikor 40-50 pont hátrányban voltunk, akkor sem kezdtünk fölösleges durvaságba....csináltuk tovább a dolgunk és próbáltunk szépíteni....ha nekünk ment, akkor talán a profiknak is sikerülhet...:D
  • [HUN]FaTaL
    #17858
    Egy profi játékosnak kellene, hogy legyen önkontrollja. A barca játékosokat sem rúgdossák szét minden meccsen, pedig általában 70-30 a labdabirtoklás.
  • Takezó
    #17857
    De megérthető... iszonyat bosszantó lehet, amikor így eldugják a labdát.
  • [HUN]FaTaL
    #17856
    Egyébként jó lenne, ha hátrányban nem az ellenfelet rúgdosnánk, nagyon nem szimpatikus...
  • Unreal1942
    #17855
    Na akkor végig futok meztelenül az Andrássyn :)
  • Oziris666
    #17854
    Cissét azért nem pöckölték!
  • passatgt
    #17853
    5-0-ra nyerünk este
  • Unreal1942
    #17852
    Na legalább most nincs az a hatalmas bizakodás a médiában :)
    Sajnos akkora a különbség a két csapat között, hogy bármit is csinálunk...csak a csoda segíthet.
    El lehet kerülni esetleg a nagyobb vereséget bunker focival, de akkor is sokan húznák a szájukat.
    Én abban bízom, hogy a Svédek ellen sikerül majd végre!
  • LasDen #17851
    jó 40 meccset kéne átnézni hozzá...nem kis meló lenne, de nem lehetetlen...még a 10 perc sem...:D
  • geo91
    #17850
  • Takezó
    #17849
    Valószínűleg ez igaz, és elég szomorú, mert abszolút falábú. A litvánok ellen amit csinált, az is milyen katasztrófa volt már...
  • IXEMGabeo
    #17848
    ha Némethről van szó, nagyon tehetséges játékos, de már most nagyon sérülékeny. Az ő lábait Djibril Cissé-hez tudom hasonlítani. Megpöckölik picit és máris roppan össze:( nem csoda h már az Olimpiakosnak se kell...
  • Takezó
    #17847
    megnézném:D
  • LasDen #17846
    jó nem csak fm miatt...:D nekem egy szimpatikus játékos...tudom lehetne sokkal jobb de én így is bírom..:D
  • kaposi1
    #17845
    Gerának ma kellene valami nagyot alakítania ha már úgyis hivatalos hogy elhagyja a Fulhamet.
  • Casillas
    #17844
    fm lol, tudtam én hogy valami sunnyogás van a háttérben, hogy ilyen szar teljesítmény után is ennyire hájpolod :)
  • [HUN]FaTaL
    #17843
    Szalai sokkal jobb csatár, Rudolf szintén, szerintem. De legyen igazad (őszintén FM alapján választasz kedvenc játékost? lol :D) és rúgjon ma 5-t a narancsoknak. :D
  • Effe88
    #17842
    na ez már off lenne ne is akarok belemenni
    zárjuk le
  • LasDen #17841
    dehogy nem tud....:D jó kicsit elfogult vagyok vele, mert az egyik kedvencem a magyar játékosok közül (főleg fm után, mikor ő volt a válogatott sztárja 30 akárhány góllal :D)....de Szalai, Rudolf után simán befér a válogatottba....
  • [HUN]FaTaL
    #17840
    Mit adjanak mikor nem volt 1db bajnoki meccs sem?
  • [HUN]FaTaL
    #17839
    Akkor angol másodosztály, tökmindegy, attól még nem tud átvenni egy labdát rendesen.
  • Solt
    #17838
    Nem is érdekelne, ha mondjuk játszottunk volna egy 5:3-t... arra azt mondom nemes halál.