28330
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #18158
    lehecséges
  • passatgt
    #18157
    hollandok elleni 2. félidős játékkal kitömünk mindenkit és simná megyünk eb-re
  • bakkerman
    #18156
    a 3. hely meg lesz,ha a svédeken kívül mindkenkit püfölünk
  • LasDen #18155
    világklasszisok-illés béla....simán egyenlőek voltak a feltételek...:D
  • [HUN]FaTaL
    #18154
    14 éve...

    Az a jugó válogatott televolt klaszisokkal, nekünk meg volt egy illés bélánk. :D Amúgy ha mindenkit megverünk még a legjobb második hely is meglehet ahogy néztem, egyik csoportban sem szakadt el az első 2.
  • Redmer
    #18153
    Egyszer voltunk, és mi lett a vége a Jugók ellen. :(
    Szerintem Svédek,Finnek itthon verhetők,Moldávok kemény lesz,San Marino nem lehet akadály.
    2.hely meglehet de én elégedett lennék a 3-al is. Ez egy új csapat,új kapitánnyal,azért szép teljesítmény lenne.
  • [HUN]FaTaL
    #18152
    Sajnos ugyanúgy benne van, hogy mi is szophatunk, mint legutóbb Moldovában. Itthon is kiszophatunk a finnektől, vagy x, teljesen mindegy, mindkettő cumi volna. Egyszer végre mellénk állhatna a szerencse és lehetnénk másodikak a csoportban. :)
  • Casillas
    #18151
    jó hát azért nem olyan világverő ez a svéd válogatott hogy 100%-kal számoljátok őket a hátralévő meccseikre, múltkor albánia ellen is benyaltak egy ikszet, máltát szenvedősen verték 1-0-ra. akármi benne lehet, mennek még moldovába, finnek is megfoghatják őket valamelyik meccsen (elhiszem hogy a skandinávok barátok, de aligha akarnak ötödik helyen végezni)

    persze mindig a reménykedések után jönnek a nagy pofáraesések, de reménykedni jó :)
  • isi
    #18150
    fú tesák nagyonkivagyok, elég jó volt
  • Solt
    #18149
    A harmadik hely mindenképpen kéne... ha nem jön össze a második, de verjük a svédeket, én már elégedett leszek. Csak azt a kombinatív, bátor játékot akarom megint látni, mert ezzel van keresni valónk... és ezt a taktika felállást...
  • [HUN]FaTaL
    #18148
    A papírforma a negyedik hely, de harmadiknál rosszabbat nem szeretnék, és jó lenne a második hely. Jó lenne ha a hátralévő összes meccsen úgy játszana a csapat, mint tegnap és akkor nem lehet gond.

    Gólarány meg: Sokat kell rúgni SM-nek, idegenben is egy 8ast és nincs probléma. :D
  • Solt
    #18147
    Előbb jön az egymás elleni, aztán a gólarány.

    Nem érdekel engem, hogy mennyivel, de meg kell verni azokat a ... a 2. hely bőven erőn felül lenne, így ilyet nem várok. Ami érdekel:

    - vigyük tovább azt a kombinatív játékot amit láttunk tegnap
    - tartsuk meg a 4-4-2-s felállást
    - verjük meg a svédeket

    Az sem érdekel, ha mindenkitől kapunk 2-3 gólt, rúgjunk mindig egyel többet. Ha védekezni nem tudunk, akkor támadjunk... :)
  • [HUN]FaTaL
    #18146
    Miért? Ilyenkor a gyengébb kalapból húzott csapat jut tovább vagy mi? Mert a gólarányunk nem biztos hogy jobb lesz..

    Amúgy 2-vel nem hiszem, hogy nyerünk :S
  • Solt
    #18145
    Ott van benne! :D Ha két góllal nyerünk az jó!

    "Ráadásul ha a svédeket sikerül is megverni és négy meccsből tizenkét pontot hozni, de a háromkoronások már ezen kívül csak a hollandok ellen vesztenek három pontot, akkor mindkét válogatott 21 ponttal végez (7–0–3-as mérleg). Ebben az esetben az egymás elleni meccsek eredményei döntik el a holtversenyt, tehát 2–0 vagy nagyobb különbségű győzelem kellene."
  • [HUN]FaTaL
    #18144
    Ezt eddig is tudtam, de a kérdésemre nem adott választ, mi van ha ugyanannyi pontunk lesz a végén mint a svédeknek, úgy, hogy 2-0ra nyerünk itthon.
  • Solt
    #18143
    ITT egy elemzés, számolgatás mi merre hány méter... :)
  • [HUN]FaTaL
    #18142
    Még azt is leszarnám, ha nem megyünk pótselejtezni, mert csak 1 góllal verjük meg őket.

    Tényleg ugye pontegyenlőség esetén egymás elleni eredmény. Ha az is egyforma akkor a gólarány a második szempont vagy az egymás ellen idegenben elért több gól?
  • Solt
    #18141
    Mindenért kárpótolna, ha látnám vesztesen levonulni a pályáról a nagy orrút...
  • [HUN]FaTaL
    #18140
    Ez egy tisztes vereség volt, bár még most is kicsit szomorú vagyok, mert több szerencsével / kevesebb hátul való balfaszkodással vagy jobb helyzetkihasználással az x simán meglehetett volna.

    Ugyanakkor a másik oldalról ez mégis csak a vb ezüstérmes csapat, nem reális elvárni a magyar válogatottól a győzelmet. Viszont mostmár remélem hogy megbasszuk a svédeket a malacpofájú faszkalappal együtt.
  • Rockynhooo
    #18139
    dettó így vagyok. és a hazai 0:4et is leszartam volna ha úgy küzdöttek volna mint tegnap meg nem balfaszkodtak volna annyit.
  • Neoncsoves
    #18138
    nem, de valamiért zavar ha nem nézek egy magyar meccset :) najó az itthon lévő meccsről lecsúsztam, de az Amszterdamban lévőt azt néztem úgy kb a 2. félidőtől :D

    meg azért még is holland válogatott ,na :)
  • [HUN]FaTaL
    #18137
    Miért lenne muszáj? Talán fegyverrel fenyeget valaki?:D
  • Neoncsoves
    #18136
    jó hát kurvára nem követem a magyar focit mert szerintem szar :D de szívesebben nézegetem Szalait csatárposzton ha már muszáj néznem egy meccset...
  • Solt
    #18135
    Főleg egy ilyen megalázó ( 0:4 ) vereség után. Azért ehhez kell pedagógiai érzék...
  • passatgt
    #18134
    kicsit az u21-es olaszol elleni meccsre emlékeztetett, úgy látszik azért egervári tud valamit:)
  • Effe88
    #18133
    persze hogy lassú régen szipuzott:)
    viccet félretéve szerintem még mindig klasszis
  • banok
    #18132
    Nem a tegnapi magyar gólok voltak az igazán szívederítőek tegnap hanem ahogy a csapat küzdött és akart és hitt önmagában. Nem szartak be az ArenA-ban.
  • bakkerman
    #18131
    erigy már innen barnus
  • golvago99
    #18130
    k
  • [HUN]FaTaL
    #18129
    4-3-3 öngyilkosság szerintem ilyen védelem mellett, de a 4-4-2 simán jó lenne.
  • bakkerman
    #18128
    pedig sándorovics tuti a 4231et fogja csapatni a svédek ellen...pedig ott kajak 433-ba kéne kimennünk,hogy legalább esélyünk legyen a győzelemre...2 szűrő,egy hajnal,két szél dzsudzsi,gera,elől rudolf/szalai,vagy esetleg tököli(viccvolt)
  • Solt
    #18127
    Ettől félek én is... :(
  • LasDen #18126
    ezzel a 442-vel kapcsolatban is csak rossz érzéseim vannak....mármint hogy bebizonyosodott hogy ez fekszik nekünk, tudunk valamit játszani....de egervári ezek után is a 4231-t fogja erőltetni mert a nagyok ellen deffenzivebben kell felállni mer a izé és ahogy a ő....
  • franc0
    #18125
    Nagy mázlija Gerának, hogy sikerült kétszer jól seggberúgnia a labdát. Ha ez nem lenne, most midenki szidná.
    Szerintem mindkét meccsen szar volt. Ha bármikor kontrázni akartunk, amint hozzákerült a labda, azonnal lelassult, elakadt a támadás. Lassú, körülményes.
  • hedonist
    #18124
    és Pintért építsük be!
  • Solt
    #18123
    Meg a Kádárt, Bodort, Horváthot, Vasst, Tőzsért, Stiebert...

    Ja és remélem maradunk a 4-4-2-nél...
  • [HUN]FaTaL
    #18122
    Luxemburg elleni meccsen szerintem 1-1 félidőben ki kéne próbálni Bogdánt és Gulácsit.
  • hedonist
    #18121
  • Solt
    #18120
    Üdvözöllek a Föld nevű bolygón kedves idegen! :D
  • bakkerman
    #18119
    a szalai rejtély megoldódni látszik :DDDDDD a nyomozás során kiderült,hogy a játékos játékra alkalmatlan állapotban van.