28330
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #18118
    Mert szalagszakadási műtét után lábadozik éppen?
  • Solt
    #18117
    Van benne valami...
  • LasDen #18116
    komolyan....ha kikapunk 53453-0-ra, akkor az a baj....ha kikapunk 3-2-re, akkor sem jáccottunk jól, csak az ellenfél megengedte hogy gólt löjjünk....itt senkinek semmi nem jó....szopjatok le...:D
  • hedonist
    #18115
    kicsit elaludtál:D
  • Láma!
    #18114
    "továbbra is rejtély számomra hogy Szalai miért nem játszott..."

    mert épp műtét után lábadozik.
  • Neoncsoves
    #18113
    nem troll ,igaza van. nem kell kinyalni a mostani magyar focisták seggét, mert néha elég vicces futballnak nevezni azt amit csinálnak...
  • Neoncsoves
    #18112
    Ha a védelmünket feljavítjuk, illetve kinevelünk egy jobb kapust akkor simán jó lesz ez a csapat... csak mire mindez amit leírtam valóra válik, addigra Gera kiöregedik, így nem árt ha támadókat is nevelünk itt Magyar Honban. Meg normális középpályásokat is, ha lehet :)

    továbbra is rejtély számomra hogy Szalai miért nem játszott...
  • bakkerman
    #18111
    nézd már meg bazmeg a két csapat keretét...aki a holland válogatottban csak pados,azis körbefingatja a védelmünket...
  • bakkerman
    #18110
    én tegnap 75 percig néztem a meccset,amikor láttam hogy 3-3,akkor el is kapcsoltam,azt éreztem,hogy büszke vagyok erre a teljesítményre,tudtam hogy utána még fogunk kapni,de nem érdekel. 3 gólt rúgni az amsterdam arénában,nem semmi,le a kalappal. a védelem az kuka,az már évek óta lószar,de legalább középpályán szépen játszottunk. priskin kuka,ha tnap szalai játszott volna,lehet nyerünk...várom a svéd meccset,elkaphatjuk őket
  • HöfEE
    #18109
    Troll
  • rumkola
    #18108
    Ez mutatja jól a magyar foci helyzetét, annak örülnek emberek, hogy jaj végre TÁMADOTT a csapat, és CSAK 5 gólt kaptunk ki a VB ezüstérmestől. Azt aláírom, hogy lőttünk hármat, de mindannyian tudjuk jól, hogy miért.
    Értitek, örülünk hogy SZÉPEN kaptunk ki. :DDDDD
    És ez megy 25 éve B+.
    Röhej.
  • Balázs 17
    #18107
    legalább ezen a listán első a magyar válogatott de sajnos nem sokáig
  • Kaplan
    #18106
    Én nagyon boldog vagyok amiatt, hogy a fiúk mertek játszani. Ügyesek voltak, felvállalták magukat de a védelem egyszerűen katasztrófa. Ez az egész meccs abban az esetben semmit nem ért ha a svédeket és a finneket itthon nem tudjuk végre jól megbaszni análisan. Túl kell lépnünk végleg az árnyékunkon. Bárcsak ott lennénk már, hogy Magyarország-Svédország..
  • Solt
    #18105
    Idáig az egész sorozat alatt kaptak 4 gólt asszem... most egy meccsen hármat ( négyet )
  • Casillas
    #18104
    De az EB Portugáliában volt, hazai pálya volt a kérdés.
  • Koppixer
    #18103
    Az NS-en az egyik srác ezt írja:
    "utoljára a holland válogatott tétmeccsen 2004-ben kapott 3 gólt az EB-n Csehországtól(2-3), azóta is csak 1 szer 3 éve barátságoson az osztrákoktól(3-4)"
  • [HUN]FaTaL
    #18102
    Igen-igen, itcafén írták már hogy utoljára pont tőlünk tétmeccsen. Semleges pályán persze kaptak ennyit, meg barátságoson is.
  • Casillas
    #18101
    barátságoson az olaszoktól 2005. november 12. (1-3)
    tétmeccsen viszont EB-n és VB-n kaptak ennyit, de amit otthon, Hollandiában találtam legutóbbinak:
    Competition WC Qualifying Europe
    Date 30 April 1961

    és a slusszpoén: Netherlands 0 - 3 Hungary :)

    persze csak soccerway-en pörgettem vissza, gyanús hogy nincs benne minden selejtező meccsük.

  • [HUN]FaTaL
    #18100
    Igazad van, ha San marinotól kapunk 2 meccsen 9et akkor az pontosan ugyanaz
  • IXEMGabeo
    #18099
    vezettünk Hollandiában, úgy, hogy megfordítottuk az eredményt. Nyilvánvalóvá vált, hogy, ha nagyon akarjuk van támadójátékunk, csak éppen a védelemben és kapusposzton érzek nagyon nagy hiányt, amit, ha sikerülne orvosolni (Vanczák meg Lázár félék nem kellenének) és máris talán szorosabb lehetne akár az eredmény a 2 csapat közt. Bár még akkor se mondanám azt, hogy jobbak lennénk, mint a Hollandok, de azt hiszem így is elég szép meccset játszottunk többször felállva a padlóról...
  • geo91
    #18098
    vb ezüstérmes csapattól, ez nem a tökmindegy kategória
  • Solt
    #18097
    Tök mindegy kitől. Ez a mondat nagyon szépen rávilágít arra, hogy mennyit érthetsz ehhez a játékhoz! :D

  • rumkola
    #18096
    2 meccsen 9 gólt kaptunk
    tökmindegy hogy kitől

    bocs, de ti miről beszéltek??
  • [HUN]FaTaL
    #18095
    Á még annyira jól röhögök, majd, ha megunom :)))
  • IXEMGabeo
    #18094
    ez a topik az 1. a ranglistán jelenleg!
  • geo91
    #18093
    ez a stílusa, tiltsd le és kész
  • Solt
    #18092
    Szia barnuska... kár, hogy már mész.
  • [HUN]FaTaL
    #18091
    Ha már privátban anyázol legalább a karakterkódolást tudnád beállítani :D
  • [HUN]FaTaL
    #18090
    Jólvan már 12 éves barnuska, remélem hamarosan kapsz megint egy pihenőt, kutya nem kiváncsi rád itt.
  • [HUN]FaTaL
    #18089
    Nem nagyon vannak játékban (sőt semennyire), nem védenek meccsen, cserekapus mindkettő. De potyaKirály és #18087-ben említett fakezű-gólvonalonállokcsak Fülöp helyett simán beférnének.
  • hedonist
    #18088
    Mármint a Poolban, ha nem lenne egyértelmű bocs
  • hedonist
    #18087
    Mi olyan helyzetben vagyunk,h simán bevállalhatjuk,h Gula legyen az 1.sz. kapusa a magyar válogatottnak, a középszar Király, és a fakezű Fülöp helyett. Hiába nem játszik, valamiért csak 2. sz. kapus lett Gulácsi...
  • IXEMGabeo
    #18086
    nem értem miért nem teszik be őket? tán túl fiatalok efféle tétmeccshez?...

    védelembe nagyon kellene egy Kádár Tamás mondjuk...
  • golvago99
    #18085
    ébredj már fel
  • golvago99
    #18084
    hagyjad már
  • [HUN]FaTaL
    #18083
    Bogdán kellett volna, vagy Gulácsi. Utolsót fogta volna mindkettő szerintem.
  • golvago99
    #18082
    Egy fillért sem adnék tovább a focira
  • Unreal1942
    #18081
    Egyetértek.
  • IXEMGabeo
    #18080
    jaja, de az a bizonyos kapásgól nagyon bejött az mindent überelt! Sajnos kapusgondokkal küzködünk:S:S megmondtam h gáz...
  • Lacee86
    #18079
    Sajnos lemaradtam a meccsről, de azért örülök, h legalább sikerült kicsit szorossá tenni. :)