28330
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #18398
    Juhász mostanában nem volt top formában, de szeptemberig sokminden változhatott volna, de majd meglátjuk ki lesz helyette:)
  • DaemoonHunter
    #18397
    Tény és való hogy valami nem stimmel a 'mesterrel', most a kicsik ellen kiesett pár alapember, az oké, a nagyok ellen talán ott lesznek -középpálya, támadók, viszont ami eddig gyenge volt még gyengébb lesz, gondolok a védelemre.
  • [HUN]FaTaL
    #18396
    Ja nagyon jó, nem játszik semmit. Ennél az is többet érne ha hazajönne a vidibe...


    Nem értem ezt a fasz egervárit hogyha Juhász és Vanczák is 1 sárgára van az eltiltástól, akkor egy ilyen hulla lófasz meccsen minek kell játszani? Vanczák pótolható, de Juhász mögött, akkor az űr, hogy le sem lehet írni (magyar szinten). Ezt a meccset a Paks is lehozta volna 3-0ra bazzeg...
  • IXEMGabeo
    #18395
    sok függ a génektől is...Liverpoolban játszana, vagy Angliában szétrúgták volna...

    most jó neki ott Görögben vagy hol van éppen
  • [HUN]FaTaL
    #18394
    Kapunk majd egy 10est két nb1es csodával.
  • hedonist
    #18393
    Egyetértek, nem ezen múlik se a keménység, sem a sérülékenység.
  • Takezó
    #18392
    Ezt a vékonykát már megbeszéltük. Egyáltalán nem vékony még nemzetközi szinten sem. Nem ez a baja Némethnek.
  • hedonist
    #18391
    Ja és, ha Némo bizalmat kap és játszik, nagyon jó lesz.. még így is sokkal jobb volt ennyi hibával, mint Tököli. Nekem tetszik a Szabics Németh páros, és milyen jó lesz, ha lesz Szalai meg Rudolf is.
  • passatgt
    #18390
    Juhász és Vanczák nem játszhat a svédek ellen.
  • hedonist
    #18389
    Tűrhető volt, bár ezzel komolyabb ellenféllel szarra sem megyünk sajnos:)

    de még mindig jobb, mint Lux ellen!
  • Kaplan
    #18388
    Hihetetlen, hogy állandóan összekeverik a gyúrónkat a szövetségi kapitánnyal. Annyira nem is hasonlítanak, nem is értem. :DDD
  • Mor3llo
    #18387
    Gratulálok srácok! Egervári nagyvezírünkkel az élen legyőztük a san marioni catenacciot! Az öreg megmondta........:D
  • [HUN]FaTaL
    #18386
    Igen, a kevés csatár miatt hagyta ki a ziccert lux ellen. :DD
  • [HUN]FaTaL
    #18385
    Koltai.. Az egész szezonban egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni :DDD
  • Kaplan
    #18384
    Jó a 0-3, behozzuk Koltait. Őrizni kell a három pontot! :D
  • IXEMGabeo
    #18383
    bírtam azt a kifogást, amit Egervári mondott Tököli rossz teljesítményének a felmentésére:D:D

    "Igazából ez nem az ő hibája volt, hanem a szerkeszeté, ha több csatárral játszunk könnyebben érvényesül nem rajta múlott" xDDD majdnem besírtam ezen az indokon...nagy cibik már jó 11 éve a papával hisz együtt nyertek bajnokságot a Dunaferrel
  • [HUN]FaTaL
    #18382
    De mostmár nem itthon van :D

    #18380: Nincs játékban mit vártatok? Tökölinél kilométerekkel jobb.
  • IXEMGabeo
    #18381
    ne vicclelj már ő a legjobb magyar játékos itthon általában hogy felejthetnénk el:D:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #18380
    Németh? valahogy ő áll a fejlődésben:s többet kéne kondiznia kis vékonyka nagyon sérülékeny már most...

    Tököliéknél mindenképpen jobb:D
  • [HUN]FaTaL
    #18379
    Czvitkovics, édes istenem... Felejtsük már el..
  • Effe88
    #18378
    jaja
    de azért csak egy luxembourg meg egy san marino ellen lőtt gólt....
  • Mor3llo
    #18377
    Hát lényegesen jobb mint az alibi Krisztike...:/
  • [HUN]FaTaL
    #18376
    swe-fin 5-0 :D
  • IXEMGabeo
    #18375
    pár éve nem ezt mondtad volna róla...majd ha a Svédek ellen berúg kettőt azt mondom, hogy talán ismét tud focizni...
  • Effe88
    #18374
    jaja tom
    sajna a csigazabáló átalakította a rendszert...
  • scs17
    #18373
    2:0
  • Kaplan
    #18372
    Szabics nagyon kellett már ide. Egy igazi vércse, lecsap mindenre és tud is focizni!
  • scs17
    #18371
    hehe, székely himnusz ^^
  • [HUN]FaTaL
    #18370
    Következő EBre kijut minden második és a legjobb harmadik, mert 24 csapatos lesz. Ha arra sem jutunk ki, akkor soha.
  • passatgt
    #18369
    meg kell nyerni az összes meccset, aztán meglátjuk mi lesz a vége:)
  • Effe88
    #18368
    jaja
    cél úgy is a 2340es vb re való kijutás...
  • Botond #18367
    Svédek vagy hollandok akkor. :)
  • passatgt
    #18366
    sajnálom amúgy sanmarinot, valaki ellen egy pontot összeszedhetnének
  • Kaplan
    #18365
    Nem akarom elkiabálni de egy csoportbéli harmadik helyre egyre reálisabb esélyünk van. Már az sem volna egyáltalán rossz!
  • Effe88
    #18364
    na 0-1:)
  • [HUN]FaTaL
    #18363


    #18362: Pénzt nem adok ezért.
  • Botond #18362
    Az 1-7nél én is megfogadtam, hogy soha többet nem megyek ki aztán mégis voltam már nem is kevésszer. :)
  • Effe88
    #18361
    nem lesz x csak nyerünk


    de továbbra is fenntartom idegenbe jó az iksz
  • [HUN]FaTaL
    #18360
    Jah :D Ha ez X lesz nem nézek több válogatott meccset szerintem.

    De legalább akkor talán ez a dilettáns Egervári lemond.
  • DaemoonHunter
    #18359
    Ahogy elnézem vagy a svédek vannak bombaformában, vagy a finnek nagyon szarok most...