28329
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #20157
    szar foci szar vicc...
  • DasIsFuck
    #20156
    állítom abból a csoportból mi is kijuthattunk volna és az írek a mi csoportunkból kb ott végeztek volna ahol mi...
  • Effe88
    #20155
    szarviccek topigja
  • LasDen #20154
    tesco nyugta jó lesz??
  • Effe88
    #20153
    nana:D:D
    nyugtával dicsérd a napot:D:D:D

  • Narxis
    #20152
    Bebaszna ha nem...
  • bakkerman
    #20151
    azért abban a plusz 8 csapatban csak benne leszünk...
  • Narxis
    #20150
    Arra azért már tuti kijutunk. :D
  • Effe88
    #20149
    mindig jövőreD:D:

    na de viccen kívül ha a 2016os ebre(24 csapatos lesz már) nem jutunk ki akkor megszüntethetjük a válogatottat:D:D
  • Narxis
    #20148
    Majd jövőre.
  • Effe88
    #20147
    de nem tudjuk mert nem tudtunk kijutni:)
  • DasIsFuck
    #20146
    nem kell ezt az ír csapatot túltsztárolni, kb csont nélkül fognak utolsóként végezni a csoportjukba.
    Azt meg mi is megtudnánk csinálni.

  • Narxis
    #20145
    Jaja, nem az volt a bajunk, hogy nem tudtunk focizni hanem amikor tétje volt a dolognak akkor néhány játékosnál tele volt a gatya és idegesen játszottunk.

    Amellett, hogy tényleg jól játszottunk azt is vegyük figyelembe, hogy az íreknél senki nem akart lesérülni. Nem, hiszem, hogy edzői utasítás lett volna, inkább egyénileg volt bennük egy kis félelem nehogy a kezdőből a padra kerüljenek egy barátságos meccs miatt.
  • ressy14
    #20144
    Ha a tétmeccseken is hasonló focit tudunk majd produkálni, jobb helyzetkihasználással, akkor a román-török kettőssel paliban lehetünk. Remélem ha nem jutunk ki a VB-re, akkor sem küldik el Egervárit (kivéve egy gyalázatos VB selejtezős teljesítmény esetén), mert akkor lehet esélyünk a következő EB-re kijutni, pláne hogy megnövelik az EB-re kijutók létszámát. Jujj de messze van az még.
  • Effe88
    #20143
    ez csalóka
    ez akkor derülne ki ha tétre menne a meccs
  • ReszegKoldus
    #20142
    Ezt nem annyira nehéz teljesíteni, nekem egész gyakran sikerül is :D
  • bakkerman
    #20141
    meccs közben többször is az járt a fejemben,hogyha a srácok mezt cserélnek,és "mi" készülnénk az EB-re,azon se csodálkozna. ez az ír válogatott egy hangyafasznyival nem jobb nálunk.
  • Interstate 95
    #20140
    Igaz a focit gólra játsszák, de az egyedül az eredményt határozza meg, és nem egy csapat teljesítményét. Nem tudom, te milyen meccset néztél ?
  • DaemoonHunter
    #20139
    Ez most egy ilyen meccs volt, de egyre több az olyan játékos akire biztosan lehet számítani, ha jó formában lévő játékost sikerül berakni kezdőbe, amire a választék miatt megint egyre nagyobb esély van akkor nagy gond nem lehet a selejtezőn. Amitől tartok az csak a hirtelen jövő összefosom magam mentalitás, de szerintem ezt is kinövik majd.
  • Kaplan
    #20138
    Nem vagyok az akinek tipikusan semmi nem jó mert most is rettentő büszke vagyok a srácokra. Egy dologra vagyok nagyon-nagyon allergiás amikor egy egyszerű kényszerítőnél, vagy keresztpassznál képtelenek vagyunk emberhez passzolni. Tény és való, hogy ilyen körülmények között (értsd: rendkívül csúszós talaj) ez nehezebb, de ez akkor is állandó bajunk. Plusz a ziccereknél valami sosem stimmel, vagy jó az elgondolás és rosszul vitelezzük ki, vagy nagyon lassúak vagyunk fejben (Szalai ziccerei.) De amúgy jó kis meccs volt (Bár sokszor kapkodó) sajnálom, hogy nem tudtunk legalább egy helyzetet belőni, jó lett volna nyerni.
  • DasIsFuck
    #20137
    különben is ezt a 2 meccset úgy kell értékelni, hogy megvolt a győzelem és a szép játék is 2 EB!!!!! részvevő csapattal szemben...
    Aki ezek után fanyalog az ne nézzen többet magyar válogatott meccset...
  • DasIsFuck
    #20136
    te meg tipikusan az vagy akinek semmi sem jó, nem vagyunk német,spnayol,holland szinten..ne várd azt h dominálva agyon verünk egy ír,cseh csapatot ami "csak" az eb-re jutott ki mellékesen...


  • DaemoonHunter
    #20135
    ez hülyeség.
    jól játszottunk, sokszor jobban mint az írek, hiába játszottak visszafogottan, vagy nem vették komolyan a meccset, akkor is sok szép passzból sikerült több gólhelyzetet is kialakítani, a védelem is egyre stabilabb. Az más kérdés hogy nem lőttük be a helyzeteket, ez nagy hiba, de a látott játék sokkal jobb volt az eddigieknél, legalább is a tavalyihoz képest.
  • DasIsFuck
    #20134
    ennél többet nem is nézek ki belőlük...
    horvátok még esélyesek is ebből a csoportból a továbbjutásra és még emllettük van egy olasz emelett ez az ír csapat kb ezt a játékerőt képviseli amit ma mutatott...éppene zért a leggyengébb.
  • Kaplan
    #20133
    Szerintem igen. :) Azt pedig azért figyelembe kell venni, hogy a Cseh, Ír páros nem egy kategória a Német, Hollanddal. Nyilvánvalóan nekünk egyelőre velük kell felvennünk a versenyt és csak később a nagyobbakkal. Ez viszont szerencsére mostanság már konstans megvan. :)
  • rooney8
    #20132
    ugyanazt a meccset néztük?
  • passatgt
    #20131
    ájj, na mindegy, szép volt, bíztató a játék
  • rooney8
    #20130
    mekkora labda volt
  • Kaplan
    #20129
    Gyenge a meccs nagyon, túl sok gondolatunk nincs a fociról. Nagyjából rendben levédekezzük a dolgokat hátul, de elől katasztrófa. Dzsudzsák meg szegény olyan buta és kiszámítható a futballhoz.. Igazán elsülhetett volna a lába rendesen.
  • [HUN]FaTaL
    #20128
    Hihetetlen, hogy egy gólt sem tudtunk rúgni a millió helyzetből. Nagy szerencséjük volt az íreknek (sokszor nekünk is).
  • passatgt
    #20127
    huntot a fene vigye el
  • rooney8
    #20126
    most már eléggé nyomnak az írek (avagy mi fáradtunk el?)
    ezért kellett volna belőni a helyzeteinket
  • [HUN]FaTaL
    #20125
    Örömteli, hogy végre kapusunk van.
  • passatgt
    #20124
    Némethet bekéne hozni, Komannal tuti összehoznának egy gólt, nagyon érzik egymást
  • passatgt
    #20123
    ezt még nem:)
  • [HUN]FaTaL
    #20122
    Ezt most Dzsudzsák bevarrja! :D


    Szerk.: Tévedtem :(
  • rooney8
    #20121
    megy a tűzijáték
  • [HUN]FaTaL
    #20120
    Ilyen nincs bazz, remélem nem úgy szopunk ki, mint a csehek tőlünk...

    Lefocizzuk az íreket, nyerjünk már!
  • passatgt
    #20119
    hát bazmeg nem hiszem el
  • [HUN]FaTaL
    #20118
    Na Koman mégsem sérült meg. :)