28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #20197
    Akit aztán el lehet küldeni, mert a bunkerfoci nem magyar stílusú (Koeman). És ezeket lehet váltogatni, de sosem jutunk ki sehova...
  • commissioner
    #20196
    Oda akartál kilyukadni, hogy Egervári a hibás, és nyugati edzőt kéne importálni.
  • lord nihilus
    #20195
    Szerintem a fő bajok abban leledzenek, hogy nincs igazi középpálya amikor védekezni kellene. Mindig (és mindig is)azon kellett izgulni, hogy vajon Király/Fülöp/Bogdán/Babos kivédi-e vagy hogy Juhász/Lipták stb ki tudja-e vágni a labdát, tud-e utolsó emberként szerelni.
    És nem tudok rájönni miért. A görögök se kikúrt supermanekből áll, még is el tudják jól osztani az embereket a középpályán, és még mondhatnék ilyen csapatokat. Egy relatív fiatal csapatunk van, kb egy Dortmundhoz hasonló játékot lehetne játszani. Vannak magas védőink, nagy teherbírású középpályások, és egy Gomez szerű Szalaink(nem azt mondom hogy maga a megváltó, de ő elég ügyes ha 100%os állapotban lesz). Vannak jó szélsők, itthon is, külföldön is...
    Ezt a 4-2-3-1-et elég faszán lehetne játszani, megvannak hozzá a játékosok.
    Amúgy valaki írta, hogy a magyarok is bunkerfocit játszanak, hát nem, ez nem az. A bunkerfoci arról szól, hogy ha mi nem tudunk helyzeteket kialakítani meg gólt lőni, akkor biztosra megyünk, hogy az ellenfél se tudjon.

    Már időközben le is felejtettem, hogy mire is akarok kilyukadni...na mindegy :D
  • Gabe18
    #20194
    Hát hiába, sok hülye ország mind erőlködik, küszködik hogy kijusson egy EB-re VB-re, mi meg jó kis Magyaros rafinériával kivárjuk amíg San Marinón, Lichtensteinen, meg Luxemburgon kívül már mindenki alapból kijut...
  • Jakuza001
    #20193
    Ezzel senki sem vitatkozik, csak ahhoz foci is kellene.
    Nekunk jelenleg a 24 csapatos bovites miatt ha lehet eselyunk, de meg ugy is keves szerintem.
  • Solt
    #20192
    Attól az én örömöm nem lenne kisebb! :)
  • passatgt
    #20191
    Ugyanúgy fikázna akkor is mindenki sajnos...
  • Solt
    #20190
  • bakkerman
    #20189
    a lényeg az,hogy jelenleg úgy áll a magyar futball,hogy egy nyögvenyelős kijutásnak is rohadtul örülne az egész ország,és én leszarnám ha úgy jönnénk vissza mint az írek,legalább kijutottunk...
  • Jakuza001
    #20188
    Egy baratsagos merkozesen, ami nem szamit.
    Ellenben mar akkor kikaptunk hazai palyan a Hollandoktol es egyertelmuen lathato volt, hogy a csapat leszalloagban van.
  • bakkerman
    #20187
    jóó,a VB az nagyon dúrván elment,de azért előtte mi lőttünk 3 gólt a braziloknak is,és a VB előtt azért európa top5 csapatában ott voltunk...
  • Jakuza001
    #20186
    A szovjetek annyira meg is ijedtek, hogy elfutottak a szeleken. :P
  • bakkerman
    #20185
    azért a 86-os csapatunktól még fél Európa fosott,és viszonyítva a mostani kerethez nevesebb,jobb játékosok rohangásztak a válogatottunkban. a mostani csapat fejlődőképes,meccsről-meccsre jobb,nagyon jó válogatott kor összetétele,amire odaérünk a 2016-os EB selejtezőkhöz,lehet egy 26-27 éves átlagkorú mag,akik kivezethetnek minket a már 24 csapatos EB-re! A VB selejtezőket illetően én még nem várok csodát.
  • dave9004
    #20184
    nemrég volt könnyebb csoport. a norvégos görögös vagy melyik. abból miértnem jutottunk ki?
  • dave9004
    #20183
    Régen érdekes módon sikerült kijutni Eu-ból.
    Mivel nehezedett most európa? Ne mondjátok, hogy több az ország, mert volt SZU-ból az oroszok meg ukránok, jugoból meg csak a horvát-szerb az ami nehéz.
    Tényleg most miértnem megy az ami mondjuk 25-30 éve még sikerült
    86-ban vb-n voltunk. hogy jutottunk ki?
  • szabii98
    #20182
    mégis jobb Magyarországnak szurkolni, mintsem valami távoli országnak, nem?:)
    kit érdekel hogy kiesünk, az a lényeg hogy ott vagyunk, ez már haladás lenne
  • Narxis
    #20181
    Szerintem mások is kerülnének könnyebb csoportba. :D Fel kell nőnünk a feladathoz és el kell páholni azokat akikkel összesorsolnak, ennyi. Törökország, Románia nem egy verhetetlen válogatottak, hollandok sincsenek formában úgyhogy nem mondanám kilátástalannak a helyzetünket.
  • Casillas
    #20180
    az nem baj, de miért mindig mi :D
  • Krisztiam #20179
    minek kijutni? úgyis kiesnénk az első körben... :DDD
  • Narxis
    #20178
    " egyszerűen igazságtalan a beosztás"

    Nem is lesz sose igazságos, valaki mindig sírni fog.
  • DaemoonHunter
    #20177
    Végre valaki tud értelmezni. Erről beszélek, kár hogy a sok láma egyből idiótának állít be ha már kicsit is pozitívan beszélek a válogatottról, de ez még annak sem mondható nem mondtam hogy mi olyan hatalmas jók vagyunk hogy megérdemeljük a kijutást, egyszerűen igazságtalan a beosztás.
  • lord nihilus
    #20176
    Nem erről van szó...a VB-k is már valójában EB-k, 3-4 dél-amerikai csapattal megfűszerezve (már ami a végső esélyeket illeti). Szerintem azt akarta mondani, a Világ Bajnokság a világ legerősebb 32 csapatát hivatott összemérni, de mivel kontinensenként válogatják össze, így nem feltétlenül a legerősebb 32 jut ki. A magyarok most éppen elég jók, az utóbbi 1-2 évben ügyesek voltak, a világranglistán is előre lépkedtek, megérdemelten (bár ez magában nem jelent semmit). Valószínűleg sok CONCACAF meg ázsiai, óceániai, kijutó csapattal fel tudnánk venni a versenyt, de ugye azt nem tehetjük. Más kérdés, hogy más válogatottak is mondhatnák ezt, biztos van olyan.

    Ami nekem elsősorban szemet szúrt, hogy mondjuk a G meg az E selejtező csoport közel sem olyan nehéz, mint mondjuk a C vagy a D, legalábbis első ránézésre, de ez csak az én véleményem...:)
  • LasDen #20175
    persze...mert mi magyarok vagyunk...mi mindent megérdemlünk...
  • Láma!
    #20174
    "hány olyan csapat jut ki ami igazából nem is érdemli meg"

    mi megérdemelnénk?:)
  • DaemoonHunter
    #20173
    az utóbbi időben már nem is a csapatot hibáztatom annyira, inkább azt sajnálom mennyire igazságtalan beosztások születnek, illetve hány olyan csapat jut ki ami igazából nem is érdemli meg.
  • lord nihilus
    #20172
    Bakker, skacok...eddig elkerülte a figyelmemet a VB selejtező csoportok. Most néztem és kicsit elcsodálkoztam. Van 2 csoport amiből - annyira nem nagy merészség kijelenteni - AKÁR 1. helyen kijutottunk volna. De ebből a csoportból, a törökök jelenlegi formáját figyelembe véve, maximum a 3. helyet nézem reálisnak:/
  • IXEMGabeo
    #20171
    rosszul írtam...

    3100 Ft-ot:)

    3,1 K így kellett volna írnom;)
  • Casillas
    #20170
    3 100 000-et? szép.
  • IXEMGabeo
    #20169
  • IXEMGabeo
    #20168
    döntetlennel amúgy kemény 3100 K-t nyertem:D mázli mi?
  • Krisztiam #20167
    jaja és belerepülnek a World Trade Parlamentbe :DDDD
  • ressy14
    #20166
    és a hollandok repülővel jönnek?
  • Effe88
    #20165
    9/11
  • Krisztiam #20164
    szeptember 11 - Mo. - Hollandia vb selejtező :DD
  • Rockynhooo
    #20163
    Ennyire még nem áztam szarrá mint tegnap. Boxeremből is csavartam a vizet azt már félmeztelen szurkoltunk :D Gól nagyon kellett volna.
  • ressy14
    #20162
    magyar - ír statisztikák

    sokszor a meccs alatt nekem is feltűnt, hogy a jobb oldalon vezetjük javarészt a támadásainkat, a balon egy-kétszer Dzsudzsi próbálkozott betörni, aztán lőtt egyből kapura. Gondolom ez annak volt köszönhető, hogy Koman nem ment be a Balázs mögé, és a Halmosi cseszett felmenni segíteni.
  • ressy14
    #20161
    Szalai elbalfaszkodta a lehetőségeit, talán még nem lendült bele annyira a játékba. Már a szünetben lecserélhettük volna.
  • bakkerman
    #20160
    ígyvan!! és ha Szalai,és Lázska egy picit is jobban koncentrál a befejezéseknél,akkor ez az ír válogatott egy XXL-es zakóban utazik az EB-re...
  • argo001
    #20159
    Nekem kifejezetten tetszett a játékunk tegnap, jók voltunk. A befejezésekkel volt egy kis probléma, de összességében szerintem sokat előreléptünk. Inkább szívom a fogam egy 0-0 miatt, amit bőven hozhattunk volna, minthogy egy 3-1-es vereség után azt kelljen hallgatni, hogy fejlődünk azért, mert lőttünk egy gólt és "biztató vereség" volt...
  • bakkerman
    #20158