28329
10917302841238962806.jpg
  • banok
    #20237
    Ha már a remény megvan egy jó szereplésre már akkor összejön 50.000 fő. Emlékezzünk a 2010-es vb-selejtezőkre, vagy a Debrecen BL meccseire...
  • banok
    #20236
    Gondolom kiszámoltad már azt is, hogy hány vizitdíj, tandíj, kórházi napidíj jönne a ki a stadion árából...
  • ressy14
    #20235
    Válogatott tétmeccsein már így is csípősek az árak, ne hinném, hogy drasztikusan emelnének rajta. De nem kell félned, nem lesz ebből sem semmi, ahogy eddig sem volt. Egyszerű gondolatmenetedhez még annyit, hogy olyan döntést nem tudnak hozni, ami mindenkinek jó.
  • lord nihilus
    #20234
    Amúgy...az mlsz führer azt mondta, az új stadionnal először is, egy BL döntőt szeretnének idehozni. Kezdetnek nem is lenne rossz.
  • Solt
    #20233
    Mire jó ez?
  • Effe88
    #20232
    fasztot
  • Solt
    #20231
    Demagógia a köbön...
  • Solt
    #20230
    No comment...
  • Effe88
    #20229
    +1
    vagy befejeznék az M0-át vagy utakat újítanának fel, kórházakat fejlesztenének ,mentőállomásokat stb....
    annyi más dolog lenne
    nem ez a fos stadion illetve legyenek de magánpénzből nem közpénzből
  • passatgt
    #20228
  • Zenszkij
    #20227
    Mi jól szerepelünk? HAHA De, ha valami istencsoda folytán csoportelső lenne a csapat se mennének ki ennyien, mivel új stadion új jegyárak....Inkább egy emberi uszodát építenének ide Szegedre a dolgozó népnek megfizethető áron, nem pedig egy kihasználaltlan Colosseumot a "negyedik" birodalom fővárosában.
  • Solt
    #20226
    A válogatott mindig más tészta... ha jól szereplünk, 50-60 ezer ember simán kimegy... :)
  • Effe88
    #20225
    vagy pedig ez se lenne rossz
    bár egy kivit drágább lenne de lehetne lakópark vagy pláza a pályán(ugye ezek mindig kellenek ide haza):)
  • Effe88
    #20224
    fantasztikusak, nagyon kell ám:)


    de szerintem ilyen kéne mondjuk az M7 mellé:)
    nem is kerülne sokba meg jól megközelíthető lenne:)

  • Interstate 95
    #20223
    Nálam az első helyezett úgy nézne ki hogy a 4 -et venném alapul, az új stadiont valamivel beljebb tolnám hogy ne legyen annyira rajta az úton, a régit pedig modernizálnám. A 3 -ik helyezett nem igazán jött át, a 2 -iknál pedig a régi stadion mögötti megoldást illeszteném a 4 -ik tervbe.

    Bár érdekelt volna néhány kép a többi rajzról is, biztos tartalmaznak frankó részleteket, vagy stadion design -t.
  • szabii98
    #20222
    javítottam:)
    a létszámra céloztam...kétszer annyi ember, mint amennyi egy NBI fordulón kimegy a meccsre :D
  • Solt
    #20221
    "kapacitásost"

    Ez mit jelent? Meg úgy egyébként a nemzeti stadionhoz, hogy jön az nb1?
  • szabii98
    #20220
    2016ra ledózerolják a placcot, és parkolóval ellátott Nemzeti Stadiont építenek, akkora kapacitásút, ahol kétszer elférne egy NBI fordulóra kilátogatók száma? Oké.
  • passatgt
    #20219
    2. helyezett jó, csak egy kicsit hengerelni kell a füvet
  • hedonist
    #20218
    ezek szerint a SYMA helyén lesz?
  • commissioner
    #20217
    Akár ilyen is lehet az új nemzeti stadion
  • Kaplan
    #20216
    Köszönöm de évek óta lusta vagyok átállítani, hogy huszonegyedikén van és nem 27.-én! :D

    Minden esetre jól esik a köszöntés így utólag is!
  • IXEMGabeo
    #20215
    BSZ Kaplannak
  • Narxis
    #20214
    :DDDD
  • bakkerman
    #20213
    ez amolyan passatgt-s volt :DDDDD
  • Zsolti9014
    #20212
    Koemannal nem is a bunkerfoci volt a gond, hanem hogy én (ez még nem baj, de más se) nem tudtam felfedezni azt, hogy mit akarunk játszani. meg pl. a svédek ellen feltolni Husztit középcsatárnak, és ívelgetni rá, vagy egyik meccsen a legjobb védőnket, Juhászt feltolni középpályára, ezek valahogy...nem tudom...nem hiszem hogy jó megoldások voltak.

    én magyar edző-párti vagyok, de ha egy igazán jó külföldit hoznak, azzal sincs bajom. Koeman nem ilyen volt. Emberként szimpatikus, de edzőként nem túl meggyőző.

    Sőt, továbbmegyek: nem is mindig az edző személyével volt itt a gond, hanem azzal, hogy nem hagyták dolgozni megfelelő ideig. Most legalább úgy tűnik Sanyi bával megvan az az állandóság, ami akár eredményt is hozhat.

    Mert játékosállományban nem hiszem, hogy annyira gyengék vagyunk, korábban Király, most Bogdán, Megyeri, Juhász, Tőzsér, Dzsudzsák, Gera, Hajnal, Szalai, Varga Józsi, de szerintem Elek, Vadócz, stb. is olyan képességekkel rendelkeznek, amelyek alapján egy görög, ír, cseh, román, török csapattal felvehetnénk a versenyt.
  • ReszegKoldus
    #20211
    Világhírű művész, aki portrét is rajzolt saját magáról.
  • Zenszkij
    #20210
    mért Egervári nem világhírű? LOOOOOOOOOOOOOOL
  • Effe88
    #20209
    nana
    azért egy klasszis edző akkor is kulcskérdés főleg ott ahol elég gyenge a játékos állomány
    egyébként mert a szlovének annyira jó játékosaik vannak , vagy az íreknek(2012 eb) vagy a letteknek(2004es eb) vagy a bulgároknak(2004es eb)
    stb...
  • ressy14
    #20208
    Egy jó edző mellé jó játékosok is kellenének, itt meg az egy főre jutó jó játékos a nullához konvergál. Ha valóban helyünk lenne egy világversenyen vagy EB-n, akkor már kijutottunk volna.
  • Effe88
    #20207
    mattheus edzőket 0!!! + épp úgy ahogy kúman...
    de ha egy Trappatonit vagy egy Advocatot ,Hiddinket hoztak volna anno lehet egy-két eseményre kijutottunk volna(ki szerencsétlenkedtük volna magunkat:D:D:D)
  • ressy14
    #20206
  • banok
    #20205
    Szürreális hsz
  • Narxis
    #20204
    lol
  • rooney8
    #20203
    a magyarok a zistenek aléáléóóó
  • dave9004
    #20202
    oda már afrikából is selejteznek, és teljes közép-ázsia európai selejtezőn indul? :d
  • lord nihilus
    #20201
    de addigra jugoszlávia még további 14 államra esik szét:D
  • Grenzjager
    #20200
    tétmeccseken nem megy nekünk összességében sajnos....
    barikon mindig hozunk olyan eredményeket amin mi meglepődünk mert annyira jónak tűnik számunkra.

    ...de állítólag 2024-re már 64csapat jut ki az EB-re, és akkor talán talán összejön :)))
  • lord nihilus
    #20199
    Igazán az se megoldás...Ott volt Mattheus volt benne lelkesedés, űzte a játékosokat, aztán elküldték (mert nem jöttek az eredmények), mondván, hogy nem kell külföldi edző, aztán nem sokkal utána jött Koeman...


    Egyébként ott megvolt valamennyire a fegyelmezettség, de sokszor nem volt motiváltság, meg az edző nem volt teljesen komplett szerintem, de nem volt rossz szakember, azt elismerem.
  • commissioner
    #20198
    Kis számú mintából általánosítasz, és még jósolsz is... sztem, ne menjél statisztikusnak! :)