28322
10917302841238962806.jpg
  • Botond #28322
    Azért ez se rossz, hogy egy EB selejtező csoportban nincs olyan meccs, amiről előre tudjuk, hogy ez szopó lesz, csak a mértéke kérdéses.
  • dave9004
    #28321
    felértünk egy erős középcsapat szintjére a jók meg nem nagyon tudnak hová erősödni.
  • banok
    #28320
    Nem. Egyszerűen kurva jók vagyunk. Én se értem. -.-
  • IXEMGabeo
    #28318
    Anglia ellen 0-4 már a történelem resze
  • Jim Morrison
    #28317
    jaja, tök jó, grat a csapatnak :)

    azt viszont még mindig nem tudom Szalai Ádámot miért kell ennyire nyomni :( vagy átlépi a labdát - és nem jó, vagy elpattan tőle, megpróbálja megtartani de elveszik tőle.... amennyit sikerült látnom az előző meccsekből azt kell mondjam nem tudom miért nem ad edző bá' inkább másnak több lehetőséget :/
  • banok
    #28316
    Egész jók vagyunk mostanában! :)
  • kamionosjoe
    #28315
    Régen hallottam már a Cseriről, középsuliban osztálytársam volt egy ideig. :)
  • LasDen #28314
    világverő csatársor rohamoz majd...
  • boleron1
    #28312
    Rosszul írtam, Szoboszlai a kapu jobb oldalán állva a jobb lába külső élével rúgta a gólt. Ez az, amit másnál nem láttam, mindenki a jobb lába belső felével rúg, ami persze kétséges, hogy betalál. Na elnézést.
  • boleron1
    #28311
    Ezen a linken látható, hogy miről beszéltem Szoboszlaival kapcsolatban.Nem beszélve arról, mikor a jobb lába belső felével rúgott gólt, amit másoknál még nem láttam.

    https://www.youtube.com/watch?v=g-GihSDgL80
  • boleron1
    #28310
    Mindkét válaszra reagálnék. Szoboszlainak szerintem van veleszületett tehetsége és képessége. Jelenleg talán az egyetlen a válogatottban, aki nem csak pár lépésre képes vezetni a labdát, s nem igyekszik megszabadulni tőle minél előbb és leadni, hanem cselezik, és jól cselezik, képes megtartani a labdát. Nem ijed meg attól sem, ha épp négy ellenfél veszi körül. A passzai meglehetősen pontosak. Kérdés, hogy lesz-e kitartása és sokkal többet edzeni, mint a kötelező edzésidő, s persze az sem mindegy, hogy a Leipzig, ahová szerződött, mennyire fogja őt ösztökélni. Ha lesz kitartása, kiemelkedhet a válogatottból, és egész jó karriert futhat majd be. Ő egyedül azonban kevés ahhoz, hogy a válogatott sikeresebb legyen végre.
  • LasDen #28309
    a magyar média túlértékeli. Lásd, dokumentumfilm az átigazolásáról...
    tehetséges srác és ha jó helyen folytatja a továbbiakban is, akkor nagyon fontos erőssége lehet a válogatottnak. Márpedig nagyon elkéne egy játékos, aki gólokat is tud rúgni. Mert Szalai is csak nagyon beszélni tud, mást nem igazán...
  • Jim Morrison
    #28308
    válogatottban jól nyomta, mer cselezni és kapura lőni. Örülök neki, hogy felfele ível a karrierje, és nem egyből egy real madridhoz igazolt
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2021.01.03. 18:07:10
  • boleron1
    #28307
    Mi a véleményetek Szoboszlairól?
  • AnuluWork #28306
    Szalai:
  • AnuluWork #28305
    :)

    Megj., csak ők nem találták meg, azért van némi filmanyag arról a gólról!
  • Casillas
    #28304
    végülis így hogy az egyik angol gól csak bemondásra van meg videó nélkül, egy szabályos magyar gólt meg elvettek, 7-2
  • GLacc
    #28303
    Miért? Nem 6:3 lett a vége?
  • AnuluWork #28302
    Jó nagy átqurás volt ez a színes 6:3!
  • akyyy
    #28301
  • GLacc
    #28300
    Ha nincs Sigér hibája akkor nincs 2. gól.
  • akyyy
    #28299
    dolgoztam éccaka', az első izlandi gólig kisértük figyelemmel a meccset, aztán csak szomorúan hallgattuk mástól a tájékoztatást, hogy nem akar változni az állás. Majd kb. az utolsó 5 percben kimentünk szünetre, és néztük közben, hogy na mi a helyzet, hát.....
  • Jim Morrison
    #28298
    az igen!!!
  • Jim Morrison
    #28297
    sigér mire jó? :(
  • LasDen #28296
    aludni fogok, szóval nem nagyon. de igen...
  • geo91
    #28295
    persze, vissza
  • IXEMGabeo
    #28294
    visszateritik ilyen esetekben?
  • geo91
    #28293
    jegyem is volt...
  • Jim Morrison
    #28292
    ugye ma is szurkoltok a csapatnak? :)
  • AnuluWork #28291
  • Koppixer
    #28290
    Igen, lesznek stadionbezárások, csak nem a szurkolók, hanem koronavírus miatt! xDDD
  • banok
    #28289
    Ha legyűrjük a bolgárokat akkor Romániával (persze ha ők meg legyőzik az izlandiakat) játszhatunk az EB részvételért.
    Ha ez a magyar-román összejön akkor utána minimum egy 5 meccses stadionbezárást kapunk...
  • IXEMGabeo
    #28288
    a mester nincs kikbol valogasson tulzottan...Gulacsit es Orbant mondanam jo formaban levo klasszisoknak, Szoboszlai fiatal meg, Nagy Adam nem fejlodott a Bolognaban, Dzsudzsi es Szalai kiegtek reges reg csak nincs jobb alternativa...nincsenek normalis bal es jobb hatvedeink, nincs labdaszerzo ez igy valoban keves...
  • Árnyvadász
    #28287
    Így van. Amíg hátul passzolgattak. A tegnapi meccs magyar részről egy nulla volt. Ami elszomorítóbb az előzmény, ami után én a meccs elején egy sima 2-0 Wales győzelmet jósoltam és bejött. Szóval az előzmény:

    4 meccsből 3 vereség és 1 győzelem. (3 selejtezős, 1 barátságos mérkőzésen.) Győzelem ami egy döntetlen volt, hazai pályán az azeriek ellen. Szégyen. Kaptunk 7 gólt (azeriek meg nem adottjával lenne 8) és lőttünk kettőt. Azt is itthon, idegenben már csak a nullás eredményeket hoztuk.

    Ahogy a tegnapi meccsen is. Támadásunk nulla, védelmünk szintén, középpályát én nem látok. Kezdünk visszamenni arra a szintre, ahol nem is olyan régen, de nézhetetlen volt a magyar foci. Nem igazán érdekel, hogy van 2 pótselejtező. 5 meccsből, amiből hármat hazai pályán játszottunk elbukni négyet és lehozni egy vérszegény győzelmet, ami döntetlen lett volna ez vállalhatatlan.

    Azt hiszem nem pazarlom az időmet jövőre magyar focira. Felesleges.
  • passatgt
    #28286
    A 15. percig jól tartották magukat a srácok
  • Krisztiam #28285
    Nem baj majd a nemzetek ligájából tovább jutunk
  • Krisztiam #28284
    Na mondom én :(
  • IXEMGabeo
    #28283
    nincs meg vege, de nehez lesz a forditas
  • Krisztiam #28282
    Na ennyit erről :D
  • passatgt
    #28281
    hazain kb 3x volt mindenre(1-x-2)