28329
10917302841238962806.jpg
  • dave9004
    #27642
    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • [HUN]FaTaL
    #27641
    PRISKIN!!!!!!!!!!!!
  • Jim Morrison
    #27639
    GOOOL
  • dave9004
    #27638
    mi van ha lett volna :D
  • akyyy
    #27637
    Mi van ilyenkor ha
    Nyerünk
    Vesztünk
    Döntetlent?

    Vagy mi lett volna ha az előző meccs döntetlen lett volna vagy vesztettünk volna?
  • argo001
    #27636
    Libabőr.
  • bakkerman
    #27635
    Micsoda latvany a lelato...30 kibaszott ev utan csak kijutunk mostmar !!! RIA !
  • DaemoonHunter
    #27634
    Nem rossz ez. A norvégok támadni fognak. Ilyen felállásból azért jól lehet kontrázni is ha működnek a szűrések. A középpálya is megfelelő ehhez. Priskin elől ügyesen meg tud indulni, nem lomha annyira mint Szalai. Kb Niko és Szalai közé lehetne belőni stílusban....
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2015.11.15. 20:26:04
  • bodajoci
    #27633
    Priskin kezd, Németh, Böde padozik... faxom érti ezt, mintha ki se akarnánk jutni, vagy ennyire vakok vagyunk??? Szalai is padozik , ez az egy pozitívum, de félek, h ő lesz az első becserélt ember, ha gáz lesz. Egy nyamvadék csatárral játszunk otthon, nyilván x-re hajazva, rem bejön nekik, de ez akkor is szánalom :p
  • Rudee
    #27632
    Lehet, hogy valaki nem a magyar focit utálja, csak az alibiző nyomorultakat.

    10 gól fölött termelő csatáraink is régebben is voltak (Kovács P., Gruborovics), csak baszták behívni őket, mert minden kapitánynak a saját kedvencei kellenek. Lásd a románok elleni meccset: a 10 percet se játszó (nem hogy 10 gólt lövő) Szalai. Utána is csak a média és a szurkolók "nyomása" ért el változást.
    Pl én se értem, hogy miért fontos hogy Király rekorder legyen. 99%-ra mondom, hogy nem kellene most izgulni, ha nem ő áll a kapuba az utolsó meccseken. Hiába védett viszonylag jól a norvégok ellen, a selejtező korábbi meccsein több pont ment el rajta, mint ahány lövés Oslo-ban a kapujára tartott.
  • dave9004
    #27631
    A legrosszabb forgatókönyv amitől tartok.
    Uccsó öt percben kapunk gólt emiatt a hosszabbításra szétesünk, valszeg szervezett szurkolás híján, bár CB nem tudom bemegy -e vajon.
    0-0 sztem a járható út
  • DaemoonHunter
    #27630
    Most lehet megmutatni úgy igazán, mennyit ér a focink. Bírjuk e a nyomást (mert biztos lesz), és/vagy tudunk e mellette támadni, labdát tartani, játszani.
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2015.11.15. 16:27:57
  • Jim Morrison
    #27629
    nem akarok sem norvég gólt, sem magyar öngólt :D
  • passatgt
    #27628
    vagy 0-1 és gabi kivédi a szemüket
  • Jim Morrison
    #27627
    2-1 talán. mindegy, csak nyerjünk, vagy x :)
  • Lópikula
    #27626
    megint csak azt mondom ha az első 5 percben nem kapitulálunk és a végén 90 után nem nyalunk meglehet
  • Shep
    #27625
    Úgy legyen!
  • smith09 #27624
    fix x
  • Shep
    #27623
    Hát sajnos én valamiért úgy érzem ,hogy ki fogunk kapni 0-2-re.
  • LasDen #27622
    az iszlámok... damn.
  • Lópikula
    #27621
    dehogy marad el, akkor az iszlámok elérnék a céljukat, nem fogják
  • AnuluWork #27620
    Vasszigorra számíthatnak a magyar szurkolók
  • LasDen #27619
    nem fog elmaradni...
  • SzocsA
    #27618
    Végre kijutunk talán valamilyen világversenyre erre meg lehet elfog maradni a rendezvény a tegnap esti párizsi incidens miatt, mivel tömérdek sok muszlim él Franciaországban így könnyű célpontok lennének a stadionok....
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2015.11.14. 13:19:30
  • DaemoonHunter
    #27617
    +1

    Arra viszont nagyon kíváncsi leszek, kicsit a témából kilépve, de még is maradva a válogatottnál, hogy mikor fogjuk azt a filozófiát képviselni, mint amit Storck a sajátjának vall/fontosnak tart? Az első félidőben én már látni véltem, hogy ez lehetséges: labdatartás, súlypont áthelyezések, pontos passzok, tényleg igazán tökös Labdabirtoklásos foci NÉHA. Ezzel még nincs is gond. Látszik az is, hogy ez veszélyes számunkra. Sokszor megindultak a norvégok ilyenkor és végig vitték kapuig. Mint a görög meccs. Már ott is kiderült (meg az elmúlt kb 10 évben), hogy nem tudunk jól visszazárni kontra alatt.
    A 2. félidőben teljes egy kapuzás és nem a mi javunkra. Ez nekem azt mutatta, hogy Storck engedett az elképzeléséből, és biztosra szeretne menni, azaz nem kinyílni.
    Csak azt nem tudom, hogy ez mikor változik meg (legközelebb reméljük az EB-n?).
  • Rockynhooo
    #27616
    Na ez az! Az utolsó sorod! Ez az amit nem értek én sem. Ha én utálok valamit és nem érdekel, akkor b*szottul nem foglalkozom vele :D
  • Jim Morrison
    #27615
    nekünk is ilyen bedobások kellenének :/
  • Láma!
    #27614
    Többen jönnek itt azzal, hogy nem lenne esély ha nem emelték volna a létszámot...
    Ehhez pár gondolat:
    - amikor utoljára kint voltunk EB-n, 72-ben, akkor 4 csapat jutott ki a végső tornára (a korábbi felvetés szerint tehát, mindenkinek ajándék a kijutás aki nem a legjobb 4, hiszen csak a létszám emelés miatt juthat ki '80-tól 8 majd 16 , most 24 csapat...)
    - a játékosok nem tudnak 3 passzt adni egymásnak... ( látta itt valaki a legutóbbi MU - City meccset??? én sajnos igen... ahhoz képest a tegnapi meccs egy EB döntő volt)
    - nem fejlődik a magyar foci... (én nem emlékszem mikor volt utoljára olyan, hogy a keretből 3 csatár is 10 gól fölött van a szezonban, 3 különböző bajnokságban, ráadásul abból 2 vezeti bajnoksága góllövőlistáját)
    - ha az első helyzet bemegy, megszórnak... (ha meg Klein első lövése megy be,meg Elek fejese, meg Dzsudzsák lövése akkor 0-4 és nincs miről beszélni, csak a kesergők mondanák hogy mekkora MÁKUNK volt.... :D)
    - ha valaki gyűlöli, utálja a magyar focit, ahhoz egy kérdésem van: Miért nézed, és miért jössz ide kommentelni? :)))))
  • AnuluWork #27613
    Lesz még Oszló Hajdúszoboszló!
  • argo001
    #27612
    Jaja, meggazdagodnék belőle. :D
  • Shep
    #27611
    Aztán árusítanád a múzeumi kijárónál? :D
  • Shep
    #27610
    Biztos rémlik az az örök igazság, hogy a fociban nincsen HA. Na erre a meccsre is igaz, ha ez lett volna, ha az lett volna, de nem lett, ez lett ami lett ezzel kell tovább élnetek, ahogy bárki másnak is aki látta a meccset, ismeri az eredményt. hogy aztán vasárnap mi lesz, az már egy új történet.
  • UUUU
    #27609
    Igen mert te okos vagy és csak te érted a lényeget és jössz az álszent hazug kretén kijelentéseddel, hogy a "sok hazaáruló, pedig én nem is vagyok nacionalista" , ha valaki tipp-mixen mer fogadni nem érzelemből egy eredményre, mert ez számodra érzelmi kérdés, amúgy meg mindenki hülye hazaáruló,aki máshogy tesz. Szóval nem kell ez a "rendkívül büszke vagyok rád" flegmázás és szinelőadás.
  • Krisztiam #27608
    egy a lényeg, hogy a foci kötelező tantárgy legyen :DD
  • Lópikula
    #27607
  • argo001
    #27606
    0 a magyar foci, ez tény, de attól még ugyanúgy leülhetünk megnézni a válogatott meccseit. Kit érdekel, ha egyszer megemelték az EB-résztvevők számát? Csak azért ne jussunk ki 1986 után nemzetközi tornára, mert különben illúzióromboló lenne?

    Egyébként azt én is nagyon bírnám, ha SZUVENÍR véleményem lenne. :D
  • SLICK
    #27605
    Először is, a személyeskedésedért elküldhetnélek a kurva anyádba, de nem teszem.
    Másodszor, mint előttem is kifejtették a magyar válogatott nem egyenlő magyar hazával. Hiába írod magadról, hogy nem vagy nagy nacionalista, mégis úgy hisztiztél, innen kezdve pedig egy vicc tárgya vagy.
    Harmadszor, nemzeti hovatartozás nélkül, én hadd döntsem el, hogy kinek és ki ellen szurkolok.
    De leszek olyan kedves, hogy kifejtem neked, miért is gyűlölöm, sőt rühellem a "magyar futballt" és a válogatottat:
    Ez egész nálam ott kezdődött, hogy a média, a kormány meg ebben az országban a legutolsó rozsdás csap is a magyar focit és a válogatottat nyomatja mainstream. A faszom tele volt és van is a mai napig azzal, hogy ámítják az embereket, miszerint "Na majd most megmutatjuk nekik", "Képesek vagyunk rá", "Soha ilyen jó sorsolásunk nem volt", "A bolygók és csillagok pontos együttállása nekünk kedvez", "Ha a selejtezőn ezeket megverjük otthon, idegenben rúgunk egy gólt és döntetlent játszunk, na meg ha amazokkal otthon x-re tudjuk hozni és idegenben nem kapunk 3 gólnál többet, akkor kijuthatunk ..." stb. KÖNYÖRGÖM!!!! HAGYJUK MÁR EZEKET A FASZSÁGOKAT!!!!
    Hiába mondod, hogy ne takarózzunk a Realitás szóval... márpedig itt realistának kell lenni és észre kell venni, hogy évek óta semmi fejlődés nincs, talán annyi, hogy kevesebb gólt kapunk. Hú nagy kaland, de attól a játékosaink, ugyanolyan, üres fejű, 3-nál többet se passzolni se dekázni nem tudó, erőnlétileg 0 egyének, hogy namég. Esküszöm, nem tudok említeni olyan magyar válogatott vagy csak magyar bajnoki meccset, amiről azt mondhatnám, hogy élvezettel néztem végig. Engem, ez a totál elképzelés nélküli még csak játéknak sem nevezhető labdakergetés inkább bosszant, amiért egyesek (tudom lerágott csont, ami most következik) százezreket, milliókat kapnak és még stadiont is építenek ezeknek. Szánalmas ami itthon ezeket a játékosokat és magát a sportágat körülveszi. Szívem szerint teljesen megszüntetném itthon a focit vagy legalább is megvonnám tőlük a magas fizetést, akkor meglátnánk, hogy ki az aki valóban szeret és akar is focizni... A pénzt meg a többi olyan sportágra fordítanám, amiben valóban el is érünk rangosabb eredményt. De tisztában vagyok azzal, hogy az összes többi sportág népszerűsége és nem csak itthon, a focihoz képest a béka segge alatt van. Na mindegy ez már más téma.
    Én teljesen megértem azokat is akik, csak az átélés miatt akarják azt, hogy ezek a semmirevalók kijussanak egy világeseményre, hogy majd az unokáknak tudják majd mesélni, hogy igen a nagyapa kint volt és látta őket játszani. De megint csak a realitás jön a itt a képbe, miszerint ez a válogatott most se juthatna ki normál körülmények között az EB-re, csak a létszámnövelésnek köszönhetően.
    Én jelen állapotok szerint nem tudnék, jó szájízzel beszámolni az unokáknak, hogy milyen csapatot láthattam az Eb-n játszani. Hiába mondunk jót a szarról, a szar attól még szar marad.
    Évtizedekig nem is lesz itt még semmi kiemelkedő eredmény és változás. Főleg ilyen utánpótlás állapotok mellett, hogy gazdag gazdag apuka és anyuka kicsi fia hadd játsszon már, mert akkor nem lesz lóvé. Vagy anyuka lefekszik az edzővel, csakhogy a gyerek játsszon, vagy csak szimplán apuka az edző és hát a fiamat már miért hagynám ki. Hiába lennének tehetségesek, az ilyen esetek miatt ők mindig el lesznek nyomva. Ez van sajnos, korrupt szar világot élünk.

    Mindenkinek megvan a saját szuvenír véleménye mindenről, nem is akarom meggyőzni másról, viszont az enyém továbbra is ez marad és továbbra sem leszek ettől sem jobb, sem pedig rosszabb ember. A véleményemet bármikor vállalom és el is mondom, ha szükséges, mint pl. most is, mert nem szeretem az agyatlan pofázást és személyeskedést, remélem megérted.

    Csak még egy záró gondolatot a végére:
    "Van a futball és van a "magyar futball"."
  • DaemoonHunter
    #27604
    Nem értem mi értelme foglalkozni a fanyalgókkal...
  • passatgt
    #27603
    első félidőben nem volt gond a labdatartás szerintem, tőlünk szokatlanul, idegenben egy nálunk erősebb csapat ellen többet volt nálunk a labda
  • Kaplan
    #27602
    Ha egy ilyen téttel bíró párharcban túljutunk egy nálunk magasabban jegyzett futballkultúrájú ország ellen, lehet bármennyi résztvevője az EB-nek, az igen, nagy eredmény, legalább is én úgy érzem. Barátságos mérkőzéseken volt, hogy kijött a lépés, elkaptunk nagyobb csapatokat is, de annak semmiféle gyakorlati haszna nem volt, ez teljesen más.

    UUUU: Nagyon okosan mixeltél, rendkívül büszke vagyok rád, de még mindig nem érted a lényeget. A ziccert be kell lőni, nem lőtte be, nem lőtte rosszul, de Király bravúrosan védett. Ennyi, ezen nincs mit ragozni, azért van ott és így nem is következhetett be az összeomlás.