28329
10917302841238962806.jpg
  • fonak
    #27601
    Hát ezek nem olyan dolgok, amivel 3 nap alatt lehet valamit kezdeni. :)
    Szurkolok, hogy itthon is kibekkeljük valahogy, esetleg megint találjuk egy gólt. Talán le tudjuk őket kontrázni egyszer.
  • UUUU
    #27600
    Oké, akkor nem volt létfontosságú, hogy kihagyta a norvég gyerek a 3. percben a ziccert. :)
    Ja és a lelked megnyugtatására, hogy te nem tudnál a magyarok ellen tipp-mixen eredményre tenni, hiszen te a realista kérdésből, lelki válságba kerülsz., ha végeredményre fogadsz és nem "valaki ellen", hogy amit én tettem.
    Szóval megnyugtatásodra, tettem a magyarok meglepetésgyőzelmére is. Csak mig a 2-nél nagyobb norvég siker 7.75-ös szorzójú volt, addig a magyar győzelemmel csak négy és félszeres pénz jött be. Tehát nyereséggel zártam még igy is, mert aki okosan mixel nem kretén módjára fogad érzelemből valaki mellett vagy ellen.
  • paj01
    #27599
    Mindenki potyának mondja a gólunkat de szerintem inkább kellett a vörös gyerek ügyessége meg lövőtechnikája ehhez a gólhoz. A kapus nem helyezkedett ideálisan de onnan úgy felpörgetésből kilőni a hosszút külsővel nem gyenge. A legtöbben max kapusba lőtték volna vagy eltörik a labdát. És nem véletlen volt mert előtte is eltudta úgy lőni ráadásul másik lábbal, szóval ügyes. A potya az nem itt kezdődik szvsz.

    Azért az aggasztó volt, hogy eltudtak nyomni minket a norvégok. Mondjuk kb bármelyik európai csapat el tud minket nyomni:/ Másodpercekre sikerült csak labdát tartani meg ment az előre bikázás. Valamit kéne kezdeni a labdatartással meg hát az erőnléttel/gyorsasággal.
  • Jim Morrison
    #27598
    felőlem ha kijutunk elsőként ki is eshetünk, de a sok szurkoló megérdemelné már, hogy egy EB-n szurkoljon a csapatnak. Tegnapi nap is jórészt csak a magyar szurkolást hallottam...
    Az hogy "UGYE HOGY JÓ ÚTON MEGYÜNK!?!?!" nem számít, ha nem jutunk ki akkor is a foci lesz itthon a legjobbat hajtott sport.
  • szucsy89
    #27597
    gondoltam hogy negatív véleménnyel lesz tele ma reggelre az internet, még egy ilyen meccs után is...

    grat a fiuknak, vasárnap innen már meg kell csinálni, történelmet kell írni!
  • Nyiri
    #27596
    Azért ne felejtsd el hogy 16-ról 24-re emelték a résztvevők számát és 46 ország küzdött ezért. Tehát több mint a fele kijut. Ez akkora nagy szám? :) Mint már írtam. Csak azért nem örülnék hogy kijutnánk, hogy a nagy magyar foci vezetők ebből élnének ezer évig hogy: UGYE HOGY JÓ ÚTON MEGYÜNK!?!?!
  • Kaplan
    #27595
    A válogatott nem egyenlő Magyarországgal de ennek a pótselejtezőnek hatalmas tétje van, abszolút benne van az elmúlt 30 év és azért tökéletes lehetőség, mert mi bizonyíthatjuk be, hogy ott a helyünk. Ezért nem kerültem volna hurrá hangulatba, ha nyilvánvalóan nem legjobb, de mégis legtöbb pontot gyűjtő harmadikként azonnal kijutottunk volna az EB-re.

    Nevethetsz a vergődésemen, nem vagyok kopasz, nacionalista, őrjöngő vadállat, de aki ilyen keserű megvetéssel, már-már flegmasággal lehúzza csapatot (és az nem kifogás, hogy régóta botlábúak, illetve látni kell a hibákat, mert azokat kijavítja jut az ember előrébb) ebben a helyzetben is, az pedig szánalomra méltó.

    Az, hogy az általad idézett időszakban kétszer a második percben kaptunk gólt, majd kitömtek minket, nem azt jelenti, hogy ez minden egyes alkalommal így megismétlődik és determinálódik. A futball nem így működik, tudod, az élet mindig ad és elvesz, a sport is ilyen.
  • UUUU
    #27594
    Inkább csak nevetek a vergődéseden. :)

    És hogy miből gondolom, amit írtam és amit a mai napon az NSO is megemlitt a tegnapi mérkőzés összefoglalójával kapcsolatban?

    "Igencsak fontos volt az, hogy a 3. percben Király Gábor hatalmas bravúrral védte Per Skjelbred lövését. Tudniillik több magyar futball-összeomlás is azzal kezdődött, hogy az első helyzetből gólt kaptunk. Elég, ha csak azt említjük: az 1986-os, irapuatói szovjet–magyar (6–0) mérkőzésen Jakovenko a 2. percben talált be Disztl Péternek, a budapesti magyar–jugoszlávon (1–7) Brnovics szintén a 2. percben emelt Sáfár Szabolcs kapujába."
  • UUUU
    #27593
    Kreténeknek ezt úgy sem fogod tudni, megmagyarázni. :)
  • ReszegKoldus
    #27592
    A magyar "labdarúgó" válogatott az nem egyenlő a hazával.
  • Grove4
    #27591
    Szívemből szóltál! :)
  • Selminar
    #27590
    Szerintem most a norvégokkal bálnavért itat az edzőjük, hogy hergelje őket a visszavágóra :D
  • AnuluWork #27589
    A tegnapi "Anderlecht-Ferencváros" után LEGALÁBB egy "Ferencváros-Anderlecht"-et várok itthon.


  • AnuluWork #27588
    Bakter. 40 éves múltam. Nem láttam még EBn játszani magyar válogatottat. Szerintem annyira azért nem lenne gáz, ha végre kijutnának pótselejtezőn, melyből VB szintem láttam már nagyon elkeserítőt is. A tegnapi nem volt az.
  • ManoNegra
    #27587
    Jól tetted!
  • Kaplan
    #27586
    Remélem zokogsz, hogy nem a norvégok nyertek. Pont annyira vicces volt az eredmény, mint Te magad. Ha berúgnak egy ziccert a harmadik percben, akkor szerinted kitömnek. Mégis, mire alapozod ezt, örültél volna neki? Komolyan nem értem, hogy emberek hogyan lehetnek ilyen rosszindulatúak, rosszhiszeműek a saját hazájukkal szemben, ahova az anyjuk szülte és az apjuk baszta őket. Undorítóak vagytok, még akkor is, ha megpróbáljátok a realitás világába csomagolni ezt. Ezt a hozzáállást komolyan büntetném. Nem kell elvakult nacionalistának lenni, én sem vagyok az - egyáltalán nem -, de, hogy valaki a saját népével szemben szimplán kárörvendő és rosszindulatú legyen az számomra vérlázító. Takarodjál külföldre mosogatni bazdmeg. (Erre tényleg nem tudok már mást mondani.)
  • Kaplan
    #27585
    Ne haragudjatok, de csak egyetlen kérdésem lenne az örök elégedetlen, megkeseredett, utolsó nímand faszládákhoz. Bár demagóg duma, de kíváncsi lennék minden olyan embernek a szakmájára, aki képes a saját nemzete és hazája ellen drukkolni. Szóval, ti egyáltalán magyar emberek vagytok? Mert ilyen állampolgároknak egy országnak sincs szüksége.

    A magyar válogatott idegenben megverte Norvégiát. Bár a második félidőben már erőteljesen folyt a sör, de abban biztos vagyok, hogy az első félidő vége felé a labdabirtoktlás 51-49% volt a részünkre. Két hatalmas norvég helyzetre emlékszem, az első percekben, amit Király hatalmas bravúrral védett és a kapufa. Ott voltunk, volt faszunk, küzdöttünk és idegenben legyőztünk egy olyan csapatot akik megaláztak minket évekkel ezelőtt a Szusza Ferenc Stadionban.

    Vasárnap hátra van még egy mérkőzés, semmi nem dőlt el, de ezek után is ekézni ezeket az embereket szimpla szarrágás. Ne haragudjatok, de rátok semmilyen országnak nincs szüksége. Hajrá Magyarország, hajrá fiúk! Meg fogjuk csinálni ezt a csodát, ott leszünk Franciaországban! (Ami pedig a magyar csapat elleni fogadásokat illeti... persze, lehet a múltból mintát véve 'reálisan' nézni a dolgokat, de én személy szerint sohasem tudnék a saját hazám ellen fogadni, lelketek rajta.)
  • UUUU
    #27584
    Vicces volt a mai eredmény.
    Lehúztuk magunk szintjére a norvégokat és egy iszonyat rossz mérkőzésen egy potyával nyertünk, miközben két tizit se kapott meg az ellenfél.
    Úgy gondolom a 3. percben levő norvég helyzet alakította igy az eredményt.
    Nem rúgták be a ziccert, pedig van egy sanda gyanúm, ha azt beverik akkor egy nagy zakó lett volna a vége.
    Igy meg találtunk egy gólt és a norvégok teljesen megzavarodtak és túlfeszülték a meccset.
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2015.11.12. 23:34:42
  • passatgt
    #27583
    Fiola az egyik legjobb védőnk az utóbbi években
  • DaemoonHunter
    #27582
    Igazad van, a Ferrari pedig 1000x jobb mint a Trabant.
  • LasDen #27581
    innen szép kikapni 3-0-ra hazai pályán :D
  • Lópikula
    #27580
    nem bántásból mondom, de szerintem a védelmünk borzalmas (Fiola, Kádár pff), a németek lőttek volna vagy ötöt, engem meglepett, hogy a norvégok ilyen gyengék, hisz ütötték a horvátokat, de HALLELUJA
  • DaemoonHunter
    #27579
    Ha a 2. félidei játékot mutatjuk nem lesz 0-0 az biztos, de még jól is kijöhetünk belőle, kontrázás ezerrel, a norvégoknak nincs mese támadni kell.
  • Shep
    #27578
    Reméljük vasárnap is így fog zárni és akkor sem kapunk gól és még egy vérszegény 0-0 is jó lenne :)
  • DaemoonHunter
    #27577
    Az biztos...bár ahhoz tényleg valami európai szinten top játékos kellene, mert a védelem németesen precízen zárt. És még az egyéni hibák is megengedhetők voltak....de mint írtam ha kontrollálnánk a meccs több részét talán ennyi helyzetük nem lett volna.
  • passatgt
    #27576
    Privátüzenetben vállalok fogadási tanácsadást
  • Jim Morrison
    #27575
    poénból 50k nem rossz :D
  • Rockynhooo
    #27574
    Magunkhoz képest jók voltunk. Rég láttam ilyet, hogy 3nál többet tudunk passzolni és okosan tartjuk a labdát. Nagy Ádám meg Klein a jövő alappillérei
    Ez alapján a meccs alapján meg a norvégoknak nincs keresnivalójuk az eb-n.
  • Shep
    #27573
    Hát igen, eléggé öngyilkos taktika, szerencse ,hogy nem voltak jó befejező játékosaik. Mondjuk azért vszinű., hogy nem ez volt az eredeti elképzelés :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.11.12. 22:46:35
  • SLICK
    #27572
    el ne felejts megmondani anyumnak :(
  • DaemoonHunter
    #27571
    Ennyi.
    Még az kicsit hiányzik, hogy többet birtokoljuk a labdát, legalább az első félidőben mutatott játék nem ártana. Ez az egykapuzás igencsak veszélyes....majdhogynem északírek elleni meccset idézte. Talán itthon nem ez lesz...de ha igen és továbbjutunk egyenlőre meg van bocsátva.
  • Lópikula
    #27570
    én meg apóssal 50 ezret raktam poénból a magyarokra, hogy nyerünk ma, erre bejött LOOOL, gondolta volna a fene
  • Lópikula
    #27569
    húzd le magad a klotyón
  • Shep
    #27568
    Nem értem én ezt, hogy egyeseknek semmi nem jó. Ha nyerünk az a baj, meg mák, meg milyen játék ez, ha meg kikapunk akkor az. A focit gólra játsszák, mi lőttünk egyet a norvégok nem, ergo nem voltunk rosszak, persze szerencsénk is volt, de az is kell a győzelemhez.
  • Nyiri
    #27567
    Én a norvég továbbjutásra fogadtam nem a mai meccsre. Az még 90 perc :D
    Utoljára szerkesztette: Nyiri, 2015.11.12. 22:43:19
  • DaemoonHunter
    #27566
    És az is nagyszerű hír, hogy a mieink ellen fogadók ma biztosan buktak Akár milyen játékkal is nyertünk...
  • DaemoonHunter
    #27565
    Hihetetlen irritáló az az ember :D Komolyan mondom kétbites.
    Viszont, ha ehhez ő is kellett, akkor legyen ott legközelebb is!
  • Jim Morrison
    #27564
    Na jólvan :)
  • Jim Morrison
    #27563
    Szalai... Kipöckölte kirúgásra...:/
  • Nyiri
    #27562
    Arról nem beszélve, hogy ha kijutunk, akkor évekig téma lesz hogy minden úgy jó ahogy van a magyar focival és csináljuk még 20 évig ugyanezt.

    Közben megint mekkora mák :D :D :D