28329
10917302841238962806.jpg
  • dave9004
    #21317
    csak vhogy a románok bmilyen szarok, minket ált. sikerül megverniük. ne legyen így, de nem ugy néz ki eddig h nyernénk. Csak ne sérüljön le senki tőlünk. Juhász meg játszon meccset, mert ilyen játékkal tétmeccsen... kb garantálok neki egy pirosat is amennyire nincs formában. :)
  • bakkerman
    #21316
    jaja,a török akkora hangulatot fognak csinálni,hogy a mieink összeszarják magukat...ez igaz lehet Bukarestre is,bár ott azért a haza,meg a történelem miatt duplán megkell őket vernünk
  • [HUN]FaTaL
    #21315
    Törököket nem fogjuk idegenben megverni. A románokra több esély van.
  • Láma!
    #21314
    Törököket kint, abban a légkörben úgy hogy felépül minden sérültjük addigra? Álom... a románverés esélyesebb itthon.
  • Narxis
    #21313
    Sztem törököket verjük de a románoktól kikapunk.
  • sb1
    #21312
    Évértékelő
    Remélem, marad ez a tendencia, kit érdekel a felkészülési meccs? Tavasszal Románokat itthon megverjük , Törököknél X, Románoknál X, Hollandoktól zakó, a másik kettőt behúzzuk, és másodikként várjuk a pótselejtezőt :D
  • ressy14
    #21311
    azért túlzásokba ne essünk, még Sanyi cipőjét sem pucolhatja :D
  • bakkerman
    #21310
    aztakurva Ibra mekkora gólt lőtt,már már Torghellét idézi a zsenialitása
  • passatgt
    #21309
    megnéztem, érdekes hogy nem szállt bele a kapusba nyújtott lábbal teljes erőből:)
  • IXEMGabeo
    #21308
    :SA:S:ADas be vagytok baszva?:D
  • Grenzjager
    #21307
    svéd-angol :):):):)asdasd
  • Grenzjager
    #21306
    A német-angol meg bari
  • [HUN]FaTaL
    #21305
    A német-svéd az selejtező volt.
  • ressy14
    #21304
    vb selejtező? akkor ezt benéztem, mea culpa
  • [HUN]FaTaL
    #21303
    Nem is tudtam, hogy a VB selejtező barátságos meccs.
  • ressy14
    #21302
    ezek a svédek csak barátságos meccsen tudnak ennyire? németek ellen 4:0-ról 4:4, most meg angolverés
  • IXEMGabeo
    #21301
    Szóval siralmas foci volt a válogatottól...A vaj szívemnek köszönhető h nem tettem mixen ellenük döntetlen is hibás döntés volt a részemről:/
  • IXEMGabeo
    #21300
    AAAAAA Ibra mester négyest lőtt az angoloknak az hagyján, de a 4. gólja az évtized gólja sztem honnan ollózta beee áááááááá
  • [HUN]FaTaL
    #21299
    A románok elverték a belgákat 2-1re.
  • [HUN]FaTaL
    #21298
    Sajnálom, de ez egy nagy nulla volt.
  • Solt
    #21297
    Szerintem is... :)
  • [HUN]FaTaL
    #21296
    Szakálynál mondjuk sokkal jobb kiegészítő ember lenne.
  • [HUN]FaTaL
    #21295
    A norvég U21 ellen. Igaz ő legalább játszik.
  • passatgt
    #21294
    elek is jó most, viccen kívül:)
  • Solt
    #21293
    Koltai milyen labdát adott... nem tudom mi bajotok vele... megint jól játszik szerintem.
  • [HUN]FaTaL
    #21292
    Legközelebb az utolsó barátságos meccsre a ligaválogatottat kéne küldeni. Kb. ugyanennyi értelme lenne.
  • passatgt
    #21291
    nem ezen a meccsen fog múlni a továbbjutásunk, utolsó 30 perc sztem rendben volt, előtte megy egy 0 iramú lötyögős edzőmeccs volt, teljesen felesleges volt lejátszani kb:D
  • Kaplan
    #21290
    Rettenetesen sajnálom azokat az embereket akik pénzt költöttek erre a mérkőzésre. Tipikusan szembe lettek köpve a csapat által. Ha nem akarnak az ilyen évi utolsó meccsekkel foglalkozni akkor ne szervezzék le, de ha már leszervezik akkor rakják már oda magukat és ne azt nézzük, hogy szarnak bele de kőkemény. Hányingerem van, ez ilyenkor nem egy szerethető válogatott, hanem egy felelőtlen, nyegle köcsögpajta.
  • Zenszkij
    #21289
    Jimmyben benne van a gól :D.
  • [HUN]FaTaL
    #21288
    Mondjuk így megnézve a lassítást tényleg jobban benne volt mint gondoltam. De nem ő a legrosszabb szerintem.
  • Neoncsoves
    #21287
    Röviden bekapott gól -> kapushiba. 99%ban, és ez most is így van. akkor mozdult rá amikor a labda már több mint félúton tartott...
  • [HUN]FaTaL
    #21286
    Nehogymár a nyakába vard a gólt. Siralmas az egész csapat, Király volt a legjobb a csapatban. Ezenkívül egyedül Varga nyújtott még értékelhető produkciót.
  • Zenszkij
    #21285
    Vastagon benne volt.
  • Neoncsoves
    #21284
    Király G reakcióideje sem a régi már
  • Kaplan
    #21283
    Valakit kiütöttem, bocs.
  • Kaplan
    #21282
    Szánalmasak vagyunk.
  • [HUN]FaTaL
    #21281
    Akkor jó :D

    Mondjuk sokmindent elmond a mai meccsről, hogy az NB1-es "spílerekkel" megélénkült a játék. Na végre Juhász csere.
  • Kaplan
    #21280
    Amúgy távol álljék tőlem, hogy Juhászt kottázzam... DE, rettenetesen formán kívül játszik, úgy tűnik jogosan nem fér be már az Anderlechtbe sem. Mégis megkérdőjelezhetetlen a szereplése a válogatottban, hogy is van ez? Egervári állandóan a közösséget hozza fel mint kulcsszót. Egy ilyen következetlenségnek nincs közösségromboló hatása? Mert szerintem van, méghozzá hatalmas. De nem ő az egyetlen ilyen delikvens.
  • passatgt
    #21279
    vicceltem
  • [HUN]FaTaL
    #21278
    Ráadásul ez tétmeccsen Juhásznak sima piros.