28329
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #21397
    Ha felsoroltak szerinted nem férnek bele a szólásszabadságba, akkor az a mérhetetlen számú magyar gyalázás (a Szent Korona smici sapkázásától az esterházy féle "Így gondozd a magyarodat"-ig) miért fér bele? És ugye pont azok gyalázkodnak, akik ezeket a feljelentő gyárakat üzemeltetik! Engem ez háborít fel, ettől undorodom, és ezzel kell együtt éljek itt, a saját hazámban!

    Vagy kuss van mindkét félnek, vagy pedig lehet költői szabadságnak nevezni a magyar gyalázást, de akkor ebben az esetben belefér a mocskos zsidózás is.

    Vesd össze, hogy mi a súlyosabb... "értelmiségi" szinten gyalázni azt a befogadó nemzetet, amelyik otthon adott amikor szar volt a palacsintában, vagy reagálni a folyamatos magyar gyalázásra... Ok-okozat...

    DE, ettől függetlenül a mocskos zsidózás nálam sem fér bele! Nem tartom korrektnek egy egész népcsoport megbélyegzését az úgynevezett értelmiségi rétege által elkövetett undorító és gyomorforgató húzásaiért! Sokkal tisztességesebb lenne célzottan visszavágni.

    Viszont a palesztin zászló, a fütyülés himnusz közben bőven belefér a vélemény nyilvánítás kereteibe...

    Az viszont már semmilyen keretbe nem fér bele, hogy a nemzeti jelképeink használatát korlátozzák!

    Én nem tudom, hogy nálatok mi kell ahhoz, hogy a magyarságotokat sértve érezzétek, de nálam túl lőttek a célon! Az, hogy azok akik nem szeretnek folyamatosan szidnak, gyaláznak, egy pontig elviselhető, és kb magasról leszarom. Viszont amikor a nemzeti jelképeink használata kerül korlátozásra mindenféle mondvacsinált indokkal, az nálam már sok! Mi lesz a következő? Zászlót sem vihetünk, és a himnuszt sem énekelhetjük mert éppen valakit sért?
  • ReszegKoldus
    #21396
    Szerintem meg egyszerűen nem szabad ideengedni ilyen országokat barátságos meccsre...
  • Zenszkij
    #21395
    Nem szabad kilépni, hol nem xarják le az országunkat, jót röhögnének rajtunk. Szerinted a magyar klubbokat meddig támogatnák a cégek? Szerinted hányan élnek ebből a sportágból, bírók, edzők, pályamunkások, gyúrók, jegyszedők és sorolhatnám. Sajnos nem jó a megközelítés, nem kilépnünk kell, hanem az ilyen elemeknek beverni a száját, hogy legközelebb ne adjunk okot az ilyen szankciókra. nem érdekel, hogy Izrael, Burkina Faso vagy a pöcsömöccse ország jön ide, meg kell adni a tiszteletet mert ez a sport, akinek ez nem megy az takarodjon a panelkocsmába azt ugasson ott a pultosnak. A nagy igazságosztást itt kell elkezdeni.
  • Narxis
    #21394
    Aha, szerinted.
  • banok
    #21393
    "hogy nem tűrjük az igazságtalan mértékű büntetést."
    ...és leszarnák beleértve, hogy felbecsülhetetlen mértékű kárt okoznánk ezzel a magyar focinak.
  • Narxis
    #21392
    De ezt honnan veszed? Nyilván nem lesznek öngyilkosok, de azért igen csak felkapná a média ezt ha megtennénk és bennük is tudatosulna, hogy nem tűrjük az igazságtalan mértékű büntetést. Azért ennyire ne becsüljük már le magunkat!!!
  • Láma!
    #21391
    1 embert mutass vezető FIFA pozícióban aki nem szarná le azt ha az óriási futballnemzet magyarok beintenének nekik és kilépnének.
    még egy köszönő levél is jönne mert mostantól rövidebbek lesznek a fegyelmi ülések...
  • banok
    #21390
    Hát akkor úgy néz ki más neveltetést kaptunk.
  • ReszegKoldus
    #21389
    Jó, az én szememben meg nincs különbség a stadionokban történő zsidózás,auschwitzozás és bármilyen más ott történő "véleménynyilvánítás" között, az előbbiekhez mégis valahogy máshogy állnak hozzá :)
  • banok
    #21388
    Én szememben meccs és meccs között, etekintetben, nincs különbség.
  • ReszegKoldus
    #21387
    EL meccsen történtekért zárt kapus EL meccs
    Barátságos válogatott meccsen történtekért zárt kapus VB-selejtező
  • banok
    #21386
    Ja és a kettős mércéről...
  • banok
    #21385
    Röviden zsidózás, auschwitzozás, sorljam még? Ettől én hányok. Ettől én undorodom. És ezt nem lehet befedni a szólsászabadsággal mert annak is van egy ésszerű határa mert ebből elég volt. Az országot járatják le. És nem érdekel, hogy Moldovában meg mittudomén' még hol mi történt mert nem ott élek, nekem itt kell ezzel együtt élnem (by the way Bulgária is büntetve lett). A FIFA mostanában kezdett el ezzel komolyabban foglalkozni - előbb kellett volna. Csányi Sándorék még nem igazán jutottak el idáig, hümmögnek meg izé ahogy az elődje közben meg hány éve is porosodnak a beléptetőrendszerek valamelyik raktárban?
  • DasIsFuck
    #21384
    Ha máshol meglehet ezt csinálni büntetlenül akkor itt is..és ezt senkinek nincs joga kifogásolni..mert ha megteszi azzal ledegradál egy népet egy másik alá.
    Vagy büntetünk következetesen, vagy sehogy...az egyenlő bánásmód ezt jelentené
  • Solt
    #21383
    Ennyi... Ha hagyjuk magunkat, akkor mindig mi leszünk majd a lábtörlök...
  • Solt
    #21382
    Na egy pillanatra álljunk meg... Konkrétan mivel van problémád? Mi olyan történt, ami indokolja ezt az igazságtalan büntetést?
  • Narxis
    #21381
    Ennyi. Meg kell mutatni, hogy velünk nem kukoricázhatnak.
  • Solt
    #21380
    Ezek szerint te nem érzed át... Ez is egy lelki állapot, nincs ezzel gond.

    Átgondoltam... Ha nem képesek egyenlő bánásmódban részesíteni minket, akkor húzzák a nemi szervükre a homokozójukat!
  • banok
    #21379
    Szó szerinti söprögetésre gondolok. Kitakarítani a söpredéket a lelátókról. Akik nem képesek nyílvános helyen, európai módon, viselkedni annak nincs helye a stadionokra.
  • banok
    #21378
    Ja ellenénk nem lennének válogatott meccsek, EL-BL meccsek, semmi. Mint a 80-as években Albánia.
    Azért jó lenne ha elküldés előtt átgondolnád mit írsz...
  • Solt
    #21377
    Van egy határ, amin túl az embert nem érdeklik a következmények, egyszerűen nem hajlandó tovább tűrni... ez a lépés a részükről túl megy egy határon.

    Eddig is elvoltunk világrendezvények nélkül, ezután is ellennénk... viszont legalább nem asszisztálnánk a saját arcon köpésünkhöz!

    Na most ezt valaki vagy érti, átérzi lelkileg, vagy nem.
  • Láma!
    #21376
    Szerinted az agyő fifa után mégis mihez kezdene a komplett magyar labdarúgás? Igyis csak vegetál, azzal a lépéssel meg is szűnhetne, jol kicsesznénk a szemét fifával...
  • Solt
    #21375
  • Solt
    #21374
    Nemes egyszerűséggel közölni kellene, hogy, ha nem hajlandóak azonos mércével mérni minket is, akkor nem kérünk belőlük... ha a büntetést nem teszik át egy barátságos meccsre, akkor nem kell kiállni a Románok ellen... ha ez nem elég, akkor agyő fifa...
  • [HUN]FaTaL
    #21373
    +1
  • Solt
    #21372
    Neked ez jött le... nekem pedig az, hogy valamiért a nálunk zajló események többszörös szorzóval vétetnek számításba még akkor is, ha másokhoz képest kezdő amatőrök vagyunk gyűlölködés, rasszizmus, antiszemitizmus terén...

    Egyébként, ha már söprögetés... miképpen képzeled el?


  • Narxis
    #21371
    Ez attól függ. Merünk az asztalra csapni vagy nem? Ha igen akkor több dolgot is tehetünk, ha nem akkor tényleg szinte semmit. Igen egy kicsit többet vártam tekintve, hogy nagy az esélye, hogy a fellebbezést el fogják utasítani, nekem ez ilyen formalitásnak tűnik.

    Mindenesetre én nem vagyok MLSZ alkalmazott, nem tudom és nem is feladatom annak kitalálása, hogy hogyan legyen jobb sportdiplomáciánk, vannak ott erre remekül megfizetett emberek.
  • Grenzjager
    #21370
    Én csak kettős mércére kívántam rámutatni, semmi több.
  • banok
    #21369
    Tehát ha máshol tahók mi is lehetünk tahók? Mi lenne ha a másokra mutogatás helyett elkezdenénk a saját házunk táján söprögetni?! De artikulálatlanul zsidózni, románozni sokkal egyszerűbb...
  • ReszegKoldus
    #21368
  • Grenzjager
    #21367
  • banok
    #21366
    "Mert a mienk következmények nélküli ország és ezt a külföldiek is tudják és kihasználják."
    "...akármilyen büntetést kapunk nem lesz semmilyen komoly ellenállás"

    Ezt én úgy dekódoltam, hogy te komolyabb ellenállást vársz az MLSZ-től. Erre kérdeztem rá, hogy ezt mit jelentene a gyakorlatban erre te felsoroltál ezt-azt és utána ezt írtad:
    "Igazából sok ütőkártya nincs a zsebünkben, a radikálisabb tiltakozás pedig áldozathozatalt kíván."
    Szerinted Csányiék nem ezt az "utat" járták be?
  • Narxis
    #21365
    Nem léptem sehova.
  • banok
    #21364
    Ezzel a hozzászólásoddal visszaléptél ahhoz képest amire reagáltam...
  • a.carkey
    #21363
    Akkor a Stadlerova stadionban játszunk. Nem tök mindegy? :D
  • LasDen #21362
    tudomásom szerint a stadion most a lányáé....ő meg nem adja vissza az apjának....
  • a.carkey
    #21361
    Akasztóra vinni a meccset mivel a sajtópáholy kötelező nemzetközi meccsekre. :)

    Aztán kész.

    Öltöző van, sajtópáholy van, csak ülőhelyek vannak.

    Nem tudom mit mond ki zárt kapus mérkőzésre a szabályzat, de az tuti nincs kikötve, hogy zárkapu esetén mennyi a kötelező ülőhely, különösen, hogy a Ferörer szigeteken is játszanak hivatalos Fifa találkozót 500-800 néző előtt.

    Picit rendberakni a pályát, az öltözőket és a sajtópáholyt (az Ajax miatt a fradi anno két hét alatt épített egy újat/mobilt, tehát nem lehetetlen), újrahangolni a világítást, majd a középső tribünt meghagyva az ülőhelyekkel, szépen hagyni hogy a szurkolók elvégezzék azt, amit a természet még nem intézett el, magyarán "kicsomagolnák" a stadiont (nekidőlnének az alapoknak, és magától ledőlne), majd szépen - akár mobiltribünökről - megtekintenék kívülről a mérkőzést. Kerítés maradna, csak sima drótkeritéssé formálódna, így kívülről simán körbeállva, zárt kapuk mögött!!!, de mégis többezer ember jelenlétében meg lehetne rendezni a találkozót, és NEM TUDNÁNAK BELEKÖTNI! :)

    Mi történhet?
    -Fél évvel korábban dől össze a Stadler pálya.
    -Kap az MLSZ némi pénzbüntit, mert nem volt megfelelő szőröstalpúék komfortérzete, de belekötni nem lehet, mert a Stadler (Gázszer) pálya európai szintű minősítéssel bírt még tíz évvel ezelőtt is. :)
    -Megbüntetik Stadlert, mint a pálya üzemeltetőjét? Muhaha! Írják a többihez, max. nemzeti hős lesz a Juhászból. :)
    -Zárt kapu betartva, de senki sem írta le, hogy egy alacsony drótkerítés nem számít bele a zártkapus, nézőket mégis magáénak tudó (lsd. Monaco GP, amikor az erkélyekről nézik a futamot) találkozók sorába.

    [URL=http://indavideo.hu/video/IHM-Irigy_Honaljmirigy-Bajnokok_Rigaja]"Saller emlékvideó" :)[/URL]

    [URL=http://www.magyarfutball.hu/data/grounds/0/066/panorama_66_001.jpg]Ha "Bekemnek" jó volt, akkor a szőröstalpúaknak is jó lesz! :D[/URL]
  • Láma!
    #21360
    ja igen, azzal nem is vitatkozok, csak mindig mosolygok amikor jelzökkel illetünk VB selejtezőket:)

    sorry:)
  • Unreal1942
    #21359
    Akkor úgy fogalmazok, hogy egy barátságos mérkőzésen elkövetett zsidózásért.. egy barátságos mérkőzésre vonatkozzon a büntetés is.
    Nyilván nem fenyeget a veszélye, de evvel az erővel a VB döntő előtt is bejelenthetnék, hogy Magyarország miatt zártkapus lesz mert 30 ember csúnyán beszélt és nem oda illő zászlót mert lengetni.
  • Láma!
    #21358
    nekünk 20 éve minden VB selejtező létfontosságú, sorsdöntő, mindent meghatározó, stb...