28329
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #21437
    hát aki nincs pályán az nem is tud jól játszani
  • [HUN]FaTaL
    #21436
    Mészáros az ősszel szerintem sokkal stabilabb védő volt, mint Juhász.
  • Solt
    #21435
    Ha a jó játékához kell, hogy én ne szeressem, akkor megegyeztünk! :D
  • passatgt
    #21434
    régebben még talán igaz volt, de már jóideje nem láttam egetrengető hibát tőle a válogatottban, ellenben Juhásztól vagy Mészárostól igen
  • Solt
    #21433
    Ezt tudom, de ettől én még nem szeretem a játékát a válogatottban! :))

    Egyébként minden tiszteletem mellett, de amikor egy játékos a klubjában jól játszik (főleg hátul), a válogatottban meg nem, akkor az bennem azokat a hangokat erősíti, amelyek szerint Egervárinál nem kap túl nagy hangsúlyt a játékosok konkrét feladatának a kiosztása. :S
  • passatgt
    #21432
    svájci első osztályban stabilan kezdő már 5 éve, transfermakrt szerint 2 millió eurót ér, hiba lenne azért kihagyni...
  • Solt
    #21431
    Én Vanczáktól a falra mászom! :)

    Pátkai tényleg hibázott a törökök ellen, de ettől még ilyen meccseken megérdemli a lehetőséget, mert egyébként jó játékos szerintem.

    Na igen... a Szabics helyett a Németh talán jobb lett volna... két fürge (Rudolf, Németh), meg a két tank (Böde, Szalai) jó párost alkothatna... :)
  • [HUN]FaTaL
    #21430
    Mostanában nem nagyon kaptunk Vanczákról gólt, Juhászról viszont igen (ki is került a keretből).

    Egy formában lévő Rudolf valóban a válogatott lelke. Pátkai pocsékul játszott a törökök ellen, ha a bíró befújja akkor piros és tizenegyes miatta.

    Bödére én is kiváncsi leszek, ha egyáltalán becseréli a kapitány. Szabics helyett meg kaphatott volna egy félidőt Németh végre. Mindenki szidja, hogy nem rúgott még gólt a válogatottban, de mindig csak ilyen 5-10 percekre állt be (talán egy kivétellel, amikor épp az nb2-es mtknál edzett).
  • Solt
    #21429
    Borzalmas ahogy a válogatottban futballozik... rengeteg gólt kaptunk már miatta.

    Pátkai nagyon jó a Győrben, megérdemel pár lehetőséget. Főleg ilyen meccsen... A Guzmics dettó...

    A Rudolf meg a válogatott lelke... igaz, hogy még keveset játszott és nincs formában, de az ilyen meccsek pont erre jók.

    Viszont a Bödére kíváncsi leszek... a Szalaival ketten feladnák a leckét a védőknek... két tank! :)
  • [HUN]FaTaL
    #21428
    Vanczák elég stabil középhátvéd szerintem. Inkább Pátkai meg Guzmics kivételével.

    Rudolf mondjuk furcsa, játszott már egyáltalán 5-nél több meccset az NB1-ben, amióta visszajött?
  • Solt
    #21427
    Vanczák kivételével egész jól hangzik... :)
  • Grenzjager
    #21426
    Egervári Sándor szövetségi kapitány kihirdette a február hatodikán, a törökországi Belekben rendezendő, Fehéroroszország elleni válogatott mérkőzésre összeállított keret névsorát.

    Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton Wanderers, angol), Gulácsi Péter (Liverpool FC, angol), Megyeri Balázs (Olympiakosz Pireusz, görög)

    Védők: Guzmics Richárd (Szombathelyi Haladás), Kádár Tamás (Roda JC, holland), Korcsmár Zsolt (SK Brann Bergen, norvég), Mészáros Norbert (Debrecen), Szolnoki Roland (Videoton FC), Vanczák Vilmos (FC Sion, svájci), Varga József (Debrecen)

    Középpályások: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva, orosz), Elek Ákos (Diósgyőr), Hajnal Tamás (VfB Stuttgart, német), Gyurcsó Ádám (Videoton FC), Koltai Tamás (Győri ETO), Koman Vladimir (FK Krasznodar, orosz), Pátkai Máté (Győri ETO), Pintér Ádám (Real Zaragoza, spanyol)

    Csatárok: Böde Dániel (Ferencváros), Rudolf Gergely (Diósgyőri VTK), Szabics Imre (Sturm Graz, osztrák), Szalai Ádám (FSV Mainz, német)

    Biztonsági tartalékok: Halmosi Péter (Szombathelyi Haladás), Németh Krisztián (Roda JC, holland), Szakály Péter (Debrecen), Varga Roland (Győri ETO)
  • Solt
    #21425


    10%-t esett a vérnyomásom... :D
  • ressy14
    #21424
    Soltnak:

    A Szurkolói Iroda vezetője (Őri Márk):
    A Történelmi Magyarország és Árpád-sávos zászlókkal kapcsolatban.
    Az MLSZ nem hozott tiltó rendelkezést a legjobb tudomásom szerint.

    A Biztonsági Bizottság a FIFA szabályzatát közölte, amiben ez nincs leírva, hanem egyéb hülyeségek, mint pl. nem hozhatsz be más állam zászlaját a meccsekre - amit az idő túlhaladott, hisz Dani Alves is brazil zászlókkal rohangál néha... -de ezen a kérdésen rajt vagyunk, és ez hamarosan tisztázásra kerül.
  • Solt
    #21423
    Jó, de, ha nem jár eredménnyel, és legközelebb más nem kap ilyen büntetést, akkor te mit lépnél? Akkor is azt mondanád, hogy maradjunk?
  • Solt
    #21422
    Engem meg érdekelnek, ugyanis egy kutya kölykei. Akkor feljelentenek, ha őket éri sérelem, de amikor ők sértegetnek, az rendjén van... A szláv népekkel sem szeretjük egymást, mégsem jár egyik fél sem jelentgetni meccsek után...

    Nem hiszem, hogy a bécsi Simon Wiesenthal központnak a FIFA/MLSZ/UEFA rendezvények lenne az asztala, mégis ott tartunk, hogy ők jelentgetnek fel, a FIFA erre meg ugrik... a hivatalos FIFA ellenőr nem talált semmi kivetni valót, ergo a maximum amit tehetnének annyi lenne, hogy figyelmeztetnek, legközelebb erre jobban odafigyelnek, és súlyos büntetés jár érte.

    Ez így korrektebb lenne... utólag kitalálni, hogy na most aztán elég volt, és majd most megmutatjuk, elég gusztustalan. Akkor is ilyen nagy lenne a szájuk, ha ugyanez Törökországban történik? Kizárt... és pont ebből van elegem...
  • banok
    #21421
    Rendszeresen sértegetnek minket? Én nem tapasztalom - most Kertész Ákosok nem érdekelnek mert az nem a FIFA/MLSZ/UEFA... asztala.
  • Láma!
    #21420
    Ezekben egyetértünk:)

    A pályára nem lépéssel csak magunk alatt vágnánk a fát, de a többi teljesen járható út.
  • Solt
    #21419
    Akkor miért van az, hogy minket rendszeresen bárki sértegethet, gyalázhat? Nem volt ebből elég? Én megértem, hogy a zsidózás ennyire kiakaszt, de a magyar gyalázás nem akaszt ki?

    Ők is tisztában vannak vele, hogy nem személy szerint velük baja a fél világnak... csak ugye a riporthoz jól jönnek a remegő szemű játékosok, akik nem értik miért őket bántják...
  • Solt
    #21418
    Akkor elbeszélünk egymás mellett, bár ott a kérdőjel a mondatom végén... tehát nem állítok, kérdezek! :) (kicsit gőzöl már a fejem)

    Én sem azt mondom, hogy rájuk kell borítani az asztalt, és becsapni az ajtót rájuk! A tudtukra kell hozni, hogy elvárjuk az egyenlő bánásmódot, a nemzeti jelképeinkből nem engedünk, a túlzott büntetést pedig mérsékeljék, ellenező esetben nem lépünk pályára Románia ellen.

    Vagy, ha már benyeljük a büntetést, akkor viszont innentől minden minket ért sérelemért elvárjuk ugyanezt a szigort... Ha ezt nem kapjuk meg, akkor mégis mi értelme van, mi szól a maradás mellet?

    Ezek után pedig lehet a saját portán söprögetni...
  • Solt
    #21417
    Én sem, mert háború nélkül nem menne, vérre meg nem szomjazom, de ettől még fájó emlék, és felháborít amikor még emlékezni sem lehet rá. Trianon a mi holokausztunk, és azt hiszem nekünk is kijár az emlékezés joga... és mi még bosszúhadjáratot sem folytatunk.
  • banok
    #21416
    15 millió tudtommal...
    És de. De ránk is vonatkoznak bizonyos szabályok.

    "Nagyon jól tudod, hogy nem a pályán lévő 11 játékosnak szólt a vélemény nyilvánítás... "
    Lehet de mégis őrájuk zúdul, ők szembesülnek vele.
  • Láma!
    #21415
    Mondott bárki olyat hogy megérdemeljük? Én nem olvastam ezt...
    Ne forgasd ki azt amit leírtam, azt mondtam semmi értelme kilépni a fifából. Ezt továbbra is tartom. Az hogy fellebbezünk, az hogy nyilvános forumokon normális keretek közte hangot adunk a nemtetszésnek, azt támogatom. Szerintem is túlzó a zárt kapu, ezzel szerintem mindenki egyetért, sőt a büntetés önmagában is túlzott. Azonban ahogy te is irtad
    "egy barátságos meccsen pár száz hülye miatt " szivunk. Erről beszélek, hogy ezt a párszáz hülyét kéne kiszűrni, és mindenki boldog.
  • Solt
    #21414
    Nagyon jól tudod, hogy nem a pályán lévő 11 játékosnak szólt a vélemény nyilvánítás...

    De vissza is kérdezhetek... 10 millió magyarnak nem jár a tisztelet?
  • banok
    #21413
    *vagyok.
    sry
  • banok
    #21412
    Nem vagyunk revizionista.
  • Solt
    #21411
    Nem a meccs végeredménye izgat ( most ), hanem az, hogy a pofánkba szarnak immár sokadszorra, és még csak közfelháborodás sincs! Azt el sem várom, hogy a vezetőink az asztalra csapjanak, de azt hittem, hogy az istenadta nép köreiben legalább felháborodás lesz...

    Biztos én reagálom túl, és tudom, hogy manapság sokak szemében szinte már ciki magyarnak lenni, de azért erre nem számítottam...
  • ReszegKoldus
    #21410
    Szerintem ez egyszerűbb megoldás, mint amit itt néhányan akarnak elérni, mivel azzal kapcsolatban nekem 2 dolog jut eszembe:
    1, ha meg akarták volna oldani, már rég megtehették volna
    2, mindent megpróbáltak már és mégse sikerült megoldani (sehol)

    De felőlem játszhatunk akárki ellen, engem nem zavar.
    Mondjuk izrael igazán kikerülhetne az UEFA-ból az tény :)
  • ressy14
    #21409
    én most kíváncsian várom a szeptemberi bukaresti meccsünket, ahol tuti kapni fogunk egy adag provokatív megnyilvánulást, azonban ha az mlsz erre nem ugrik rá, és nem tesz komoly feljelentést a fifának, akkor megcseszhetjük az egészet.
  • Solt
    #21408
    Nem tudod, hogy jön ide? Pedig elég egyértelmű... mit gondolsz miért nem szeretik őket? Viccből? Hobbiból? Miért fütyülnek, miért fejtik ki a nemtetszésüket?

    Miért provokáció? Állítólag szólásszabadság van...

    De ki van tiltva az a Nagy Magyarország jelkép, ami sokunknak fáj! Ja, hogy ez nem számít igaz?

    És milyen érdekes, hogy ezen bezzeg nem vagytok felháborodva... a zsidózás az főbenjáró bűn, de a nemzeti jelképeink kitiltása, gyalázása az belefér... ?
  • banok
    #21407
    Hát őőő.... ezt se gondolnám...
  • banok
    #21406
    Tehát egy izraeli labdarúgó nem érdemel tiszteletet? Sportoló nem? Labdarúgó mint Messi vagy Torghelle (nem bírtam ki )
  • Zenszkij
    #21405
    Tudod mi a röhej, állítom az üres lelátó még jót is fog tenni a fiúknak, és így nyerjük meg a meccset.
  • banok
    #21404
    Sőt ne játszunk afrikai válogatottakkal mert banánt dobnak be nekik, vagy latin-amerikaiakkal mert őket is kifütyülik...
  • Solt
    #21403
    Tiszteletet az kap, aki kiérdemli! Aki nem érdemli ki, az nem kap.

    Az meg nem érdekel, hogy röhögnek rajtunk vagy sem, de az érdekel, hogy a pofámba köpnek-e.
  • banok
    #21402
    Az első három bekezdésben lévők nem tudom, hogy jön ide. Ezzekel nem egybevethető az ami most itt a tárgy.
    A palesztin zászló provokáció aki ilyet visz egy Izrael elleni meccsre az provokál. Provokátorokra meg nincs szükség a lelátón (se).
    A magyar zászló meg nincs és nem is volt kitiltva, paranoid hülyeségeket nem kell írni.
  • Solt
    #21401
    Ne ragozzuk, két külön világ vagyunk, és a büdös életben nem fogom megérteni a lelkületedet.

    Nekem szó szerint fáj, amikor valaki a sajátjaival szembe fordul.
  • banok
    #21400
    Nem az a lényeg, hogy milyen gyűjtőneve van a meccsnek hanem, hogy ki rendezi...
  • Solt
    #21399
    Zseniális! Tehát tűrjünk tovább a farkunkat behúzva, és legközelebb esdekeljünk még keményebb büntetésért, mert az nekünk jár! Kijár, sőt jogos egy barátságos meccsen pár száz hülye miatt tétmeccses büntetést róni több tízezer emberre és arra a válogatottra, amelyiknek ehhez meg végképp semmi köze! Bravó...

    Nem érzitek szemen köpve magatokat? Komolyan ebből az egészből az jön le, hogy megérdemeljük? Mindegy mi történik, szó nélkül tűrjünk csak azért, mert azt aki a pofánkba köp úgysem érdekelné, ha visszalépnénk?

    Van nektek gerincetek?
  • Solt
    #21398
    Marha jó példa... EL meccsért EL meccses eltiltás, nálunk meg barátságos meccsért tétmérkőzésre szóló eltiltás. Ezt komolyan gondolod? Remélem nem...

    És mielőtt tovább gombolyítanánk a fonalat, érdemlünk büntetést, de nem ekkorát!