28329
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #21477
  • Breki33
    #21476
  • Grenzjager
    #21475
  • [HUN]FaTaL
    #21474
    17:00 Vége Fehéroroszország 1 - 1 Magyarország (0 - 1)
  • banok
    #21473
    Vezettünk Szsbics góljával aztán Volobko egyenlített. Most 1-1 az állás.
  • banok
    #21472
    És így stream se valószínű.
  • [HUN]FaTaL
    #21471
    Pfffff.
  • passatgt
    #21470
    Nem lesz televíziós közvetítés a magyar válogatott Fehéroroszország elleni összecsapásáról
  • Grenzjager
    #21469
    [Tökönrúgás] Let's kick racism out of football
    "Tehát nézzük először párocskánkat. A lány auschwitzozik egyet, a srác mussolinizik, majd úgy 0:27 körül, mikor nem száll be senki, a lány hallhatóan elfordulva (mivel elhalkul) szemrehányóan megkérdi valakitől: "Most kell mocskos zsidózni. Miért nem zsidózik???" A "tömeg" az elején úgy kb másfél másodpercig azt kiabálja, hogy "mocskos zsidók", fütyüli a himnuszukat, s hátat fordít a pályának. Aki volt valaha életében meccsen, az tudja nagyon jól, hogy a mocskos jelzőt megkapták volna a románok, Svájc, vagy akár Málta is, vagy ha nem válogatott meccs, akkor mondjuk a Diósgyőr."
  • Unreal1942
    #21468
    Igen várható, de az ember reménykedik mindig, hogy legalább az arányosságot szem előtt tartják és nem egy VB selejtezőn büntetnek. A barátságos meccsen történtekért.
  • Narxis
    #21467
    Várható volt, CAS-tól se számítsunk jóra.
  • Unreal1942
    #21466
    Legközelebb egy zsidó vicc miatt kell majd egy teljes selejtező sorozatot zárt kapuk mögött játszani. Majd a megzabolázhatatlan Magyarok végül ki lesznek zárva. Mert minden baj forrása vagyunk és az antiszemitizmus melegágya. Tulajdonképpen Irán-Magyar gyökerek is felkutathatóak. Így Izrael kilátásba helyezi, hogy légitámadással fog rendet vágni. Amennyiben nem állítjuk le Pakson az ellenük készülő atomfegyver kísérleteinket.
  • Unreal1942
    #21465
    A Magyar Labdarúgó Szövetséget nem érte váratlanul a FIFA Fellebbviteli Bizottságának döntése, amely minden pontján helyben hagyja az első fokon eljáró tanács által hozott súlyos szankciókat. Mint ismert, a Magyarország-Izrael mérkőzésen történt szabálysértések következményeként – 40 ezer svájci frank pénzbüntetés mellett – a március 22-i, Románia elleni vb-selejtező mérkőzést zárt kapuk mellett kell a megrendeznie magyar szövetségnek.

    A FIFA céljaival egyetértve, de az ítélet arányosságát és a szankciók célravezetőségét továbbra is vitatva, az MLSZ a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordul az ítélettel szemben, kimerítve ezzel valamennyi rendelkezésére álló jogorvoslati fórum lehetőségét.

    Ugyanakkor a tisztességes magyar szurkolók iránt érzett felelősségtől vezérelve, a többségben lévő, a csapatát mindenkor sportszerűen buzdító szimpatizánsainak kiszolgálása érdekében, a szövetség egyeztetést kezdeményez a szurkolói képviseletekkel is arról, hogy milyen módon tudnak és kívánnak a mérkőzés sikeres megvívásához segítséget nyújtani a magyar válogatottnak. Az MLSZ minden támogatást megad ezen a területen a szurkolói kezdeményezéseknek. (mlsz.hu)
  • Solt
    #21464
  • Koppixer
    #21463
    túlfűtött nacionalizmusod elvakítja tisztánlátásodat
  • Solt
    #21462
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég szomorú, ha így gondolod. ( mármint a mondat első felét ) Azért remélem nem csak engem döbbent meg a hozzáállásod...
  • banok
    #21461
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy versbe, cikkbe, könybe azt írok amit akarok viszont nyílvános helyen már vannak bizonyos szabályok
  • Solt
    #21460
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Néhány ember? No, de milyen néhány.... Nézd meg regős titulusát! Ezek a jómadarak elvileg értelmiségiek, olyan emberek, akik egy kisebbséget képviselnek! Képzeld el, ha a mi értelmiségi rétegünk ilyen verset írna a zsidókról... mi lenne itt?

    Egyébként akik a meccsen kifütyülték a himnuszukat, azok nem a magánvéleményüket nyilvánították ki?

    Na mindegy, ne ragozzuk... a lényeg, hogy mindent megtesznek azért, hogy provokáljanak minket, ha meg reagálunk, akkor mi vagyunk az antiszemetek! Akinek ez nem megy át, és aki csak annyit lát, hogy mi csúnya büdös lábú gojok nácik vagyunk, azoknak tettem be ezt a kis ébresztőt. Nem mi utáljuk őket, hanem ők minket... ráadásul zsigerből, és vezetői(!) szinten!
  • banok
    #21459
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez néhány ember magánvéleménye hozzátéve, hogy Kertész Ákos írását igen nagy felháborodás övezte.
  • ressy14
    #21458
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy érdekes lista

    indok nélküli antiszemitizmus? hogyne...
  • Narxis
    #21457
    :O
  • bakkerman
    #21456
    a Dömével meg 1 üveg jófajta házi keritésszaggatót :D
  • Solt
    #21455
  • Grenzjager
    #21454

    /trollfoci/
  • Sippie
    #21453
    Töltsd fel ide aztán mehet spoilerbe megint
  • Solt
    #21452
    Jogos... ebbe bele sem gondoltam! :)
  • [HUN]FaTaL
    #21451
    Azt hiába linkeled. Be is b*szna, ha így hozzá lehetne férni egy e-mail melléklethez bármilyen külső forrásból.
  • Solt
    #21450
    Akkor kapja be a fülemet! :D Email-ben kaptam a képet, de elvileg a forrást linkeltem...
  • [HUN]FaTaL
    #21449
    Nálam most is logint kér és nem fogok a gmail cuccommal belépni mindenféle kétes oldalon :)
  • Solt
    #21448
    Kipróbáltam linkelés után, és akkor jó volt! :) Sőt, most megint jó... :)
  • [HUN]FaTaL
    #21447
    Nem volt jó, mikor belinkelted rá 10 percre is szar volt már, csak lusta voltam írni :D
  • Solt
    #21446
    Pedig jó volt link! :)) Na mindegy, akkort ezt égi jelnek veszem... :)
  • Sippie
    #21445
    "Üdvözli a(z) Smart Bus Kft Google által üzemeltetett internetalapú levelezőszolgáltatása, ahol az e-mail intuitívabb, hatékonyabb és hasznosabb. "


    Biztos hogy ezt akartad linkelni? :D
  • Effe88
    #21444
    na
    egész jó keret:)
  • Solt
    #21443
    Ez még a múltkori vitához... szigorúan spoiler, és ne is reagáljatok rá, ha kérhetem... ha valakinek hozzáfűzni valója van, azt tegye meg privátban.

  • Zenszkij
    #21442
    Böde jó lesz, nagyon jól fejel. Kirobbantani se tudják majd.
  • banok
    #21441
    Németh mostanában csereként szokott beállni a Rodában és akkor sem alkot maradandót.
    Böde meg... hát nem vagyok róla meggyőződve, hogy elég ő a válogatottban persze nyilván nem lesz kezdő meg most még csak egy felkészülési meccs lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #21440
    Amúgy Vadócz-cal mi a franc van? Rúgdossa a gólokat a dán ligában, alapember a csapatában, volt már Egervárinál válogatott, mégse hívja be.

    Stieber?
  • bakkerman
    #21439
    rudigeri berakása tényleg vicc
  • Grenzjager
    #21438
    és aki pályán van nem feltétlen játszik jól, lásd Rudolfot, ő a sérülése előtt se volt sehol.... mikor lőtt utoljára gólt bárhol is? De ok, bizunk benne a románokig felpörög. Mondjuk akkor Juhiban is lehetne bízni... igaz neki klubja sincs végülis.
    NémethK a lúzer nálam, s elérkeztünk Priskin, Futács támadókhoz... meg Tököli....
    Böde még jó hogy jó csatárnak is :)