28329
10917302841238962806.jpg
  • Effe88
    #21837
    szalai fejében volt
    nagy szar lett ő is
  • rooney8
    #21836
    no sebaj, azért lett ez az eredmény, hogy drámaibb legyen a kijutásunk :)
  • Gabe18
    #21835
    Ritka gyenge egy meccs volt amúgy. De hogy ezt a hulladék román csapatot se tudjuk megverni, az nem semmi... Az meg már külön vicc hogy ilyen bohózatba illő góllal bukunk, mikor egymást rúgják fel a profi játékosaink.
    Védelem nem változik, három alatt a törököktől se jövünk haza.

    Az meg hogy az az első válogatottas Kovács anyámkínja tudja kicsoda minek kellett behozni, hát az végképp rejtély... Egervári újabb zseniális húzása.
  • Solt
    #21834
    Na most a visszajátszásnál... ráugrik a Varga hátára az az oláh cigány, ez a mocskos náci fasz meg nem fújja le... rohadnának meg a fifa kurva anyjukkal együtt...
  • DasIsFuck
    #21833
    úgy beszéltek ezekről a románokról, mintha oylan világverő európai élcsapat lennének.:D
    egy szinten vannak velünk.
  • ressy14
    #21832
    Ezt a meccset 2-3 góllal kellett volna nyerni, annyi helyzetünk volt.

    Eddig sem gondoltam komolyan, hogy lenne esélyünk kijutni a vb-re, most már pontosan tudom. Ilyen gyökér védelemmel és helyzetkihasználással. Na de majd a törököknél még egy x-et kikéne hozni, nem leégni a katlanban.
  • cargame
    #21831
    Hát nem tudom. Kiálltam a teraszra itt Kolozsvaron a 90. percben, mert éreztem h gond lesz. Hallottam, egy kurva nagy gooool felkiáltást, ekkor gondolkoztam, h kiugorjak e 2. ról.....
  • IXEMGabeo
    #21830
    És még szerintem is Varga hátára felugrott a román játékos...nézzétek vissza
  • wednes
    #21829
    A legnagyobb gáz, hogy ezzel a döntetlennel csak a törököket tüzeltük fel még jobban. Simán érezhetik, hogy elvernek majd miket is meg a románokat is.
  • DasIsFuck
    #21828
    Azért legalább jól játszottunk.
    Csak ezek a védelmi balfaszságok ne lennének.
  • [HUN]FaTaL
    #21827
    Törököknek azóta felépültek a sérültjeik. Ilyen meccs után szerintem 3-at kapunk a törököktől és nem lövünk egyet sem (magyarul egymás elleniben ott is szarabbul fogunk állni) és avval ki is esünk.

    #21824: Tökmindegy, minket megvernek otthon és az elég is.


    Nem hiszem el, hogy egy ilyen hullagyenge román válogatottat sem sikerült megverni.
  • passatgt
    #21826
    az meg a másik
  • Narxis
    #21825
    Aha. Ettől mondjuk ez a döntetlen nem lesz jobb ízű.
  • DasIsFuck
    #21824
    de ezek a románok miért vernék meg a törököket otthon?
  • passatgt
    #21823
    idegenben mindig jobbak vagyunk, lásd a hollandok ellen is majdnem összejött egy bravúr, nem lesz itt gond
  • Effe88
    #21822
    szerintem a törökök feltámadnak
    yilmaz beindul

    mi pedig egy ilyen meccs utána leblokkolunk
    tippem 3:0 a törököknek
  • passatgt
    #21821
    ha a románok megverték őket, akkor szerintem mi is...
    illetve ez a román válogatott egy szar, idegenben is megverjük őket, szóval 2. hely tuti megvan
  • ReszegKoldus
    #21820
    Na ezért "irigykedek" néha, hogy van aki még tud izgulni meg lelkesedni egy magyar fociválogatott meccsen...
  • LasDen #21819
    köszönöm a lehetőséget...erre vártam...megbaszunk mindenkit....:D
  • IXEMGabeo
    #21818
    ő sem tud normálisan tippelni, mert se nem 0-0 se nem győzelem nem lett:DDDD
  • [HUN]FaTaL
    #21817
    Törököket :D Evvel a védelemmel kapunk egy ötöst. De amúgy is tökmindegy, a románok már nyertek náluk idegenben.

    Ha nem verjük meg őket Bukarestben (hahahaha), akkor annyi a pótselejtezőnek.
  • passatgt
    #21816
    törököket megverjük az is jó, nincs még világvége
  • Effe88
    #21815
    lemondok a szövkapságról:D:D

    utódomnak LasDent nevezem ki:D:D
    sok szerencsét neki a törökök ellen:D:D
  • IXEMGabeo
    #21814
    nem lett volna szabad engedni, hogy leshelyzet után kapjanak 11-est...ez meg így vicc
  • [HUN]FaTaL
    #21813
    Ezt a kabarét bazmeg, ezen csak röhögni lehet. Mészáros lerántja Vargát, hogy nehogy felszabadítson bazmeg. Eszem-faszom megáll, mondtam a szünetben, hogy le kell cserélni bazmeg.
  • Effe88
    #21812
    :DD:
    jó a csapat:D

    kurvára éreztem az ikszet de ezt nem lett volna szabad beszopni
    ilyen gólt:/
    magyaros volt na

    faszrajzolónak lesz mit magyarázni
  • zaki
    #21811
    büdösúristenit :S
  • Irokez
    #21810
    Na ezeket is otthon kell megverni. Másképp bájbáj VB !
  • DasIsFuck
    #21809
    ahelyett, hogy inkább tartottuk volna a labdát és húztuk volna az időt...
    cserébe engedtük a románokat játszani és ahogy kell a védelmünk produkálta magát.
  • IXEMGabeo
    #21808
    te hibád...Nagyon helyes, hogy felvállalod:D
  • Unreal1942
    #21807
    fasza basszameggg.........
  • Kaplan
    #21806
    Jézus szent fasza... Megint megforgatták a fiaink a tőrt a szívünkben.
  • IXEMGabeo
    #21805
    Alibiző rohadt románok...mégha jól játszottak volna, de nulla támadójátékkal kaptunk 2 gólt tőlük...
  • rooney8
    #21804
    ez komolyan már vicc kategória
    93. perc bassza meg
  • buko20
    #21803
    nevetséges..
  • Irokez
    #21802
    Egervári ebből vajon levon-e valami következményt ? Vagy ráfogják a szar időre/zártkapura/akármire. Sajnálom ,de megint ugyanaz a sztori. Hihetelen...
  • a.carkey
    #21801
    Lehozta dzsudzsit, keveredés ... ah

    buta szalai és a kihagyott helzetei ...
  • Effe88
    #21800
    enyém:D
    de vállalom:D
  • DaemoonHunter
    #21799
    Valaki tudna értelmes magyarázatot adni arra hogy Halmosi mit keres a válogatottban? Ennyire jó lenne a csapatában?
  • oliwwer
    #21798
    faszom, te hibád :D