28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #21877
    De hibázott, mert mire a hátára ugrott rég el tudta volna rúgni a labdát szerintem.

    Lehet, hogy les volt, de szabad szemmel szerintem nem volt egyszerű és nem lehet azt mondani, hogy óriási hiba lett volna továbbengedni.
  • Hunor88
    #21876
    Szerintem az nem volt a tizenhatoson belül.
  • Hunor88
    #21875
    Ez a ranglista... :D Brazília majdnem ott van ahol mi :D
  • IXEMGabeo
    #21874
    hisz Varga ahogy írtuk is korábban nem hibázott, mert a román védő felugrott a hátára...

    1. gól előtti szituációt ki kéne elemezni én pl. lesnek láttam elfogulatlanul. Ki kéne kockázni ide:P
  • narumon
    #21873
    Ne izgulj ha nem hozta volna be Kovácsot akkor meg azért fröccsögnek hogy miért nem cserélte be! Tipikus sapka esete....
  • Irokez
    #21872
    Nézzétek csak meg milyen csapatok vannak a hivatalos FIFA listán ! Megdöbbentő. Ezek után bárki bárkit verhet. Kolumbia mit keres a 6. helyen ? (Igaz mi a 32.-en ?) fifa
  • polluxware
    #21871
    sztem a fű se volt az igazi... az ő térfelükön mintha zöldebbnek tünt volna
  • DasIsFuck
    #21870
    rajta is elment azért, ne csak a bírókra kenjük.
    ahogy benne volt a degenerált védekezési formulánk is ebbe.
  • [HUN]FaTaL
    #21869
    Ne haragudj, hogy nem tapsikolok a válogatottnak egy olyan meccs után, amit gólokkal kellett volna megnyerni és a 92. percben kapunk egy balfasz gólt. Az első gól nem volt les, a túloldalon be volt ragadva a védő. A második gólnál meg rég ki kellett volna rúgni oldalra a labdát, nem szarakodni (még az előtt, hogy ráugrottak).

    Arról nem beszélve, hogy a tizi, amit kaptunk, az is véleményes (igazából mindkettő az). Az első félidőben kaphattunk volna vagy 2 gólt a csoda védelemnek köszönhetően, persze rúghattunk volna legalább ugyanennyit a meccsen.

    Ilyen védelemmel nem lehet kijutni egy VB-re. Egyébként Varga (a végét leszámítva) baromi hasznosan játszott, már a szünetben becseréltem volna Mészáros helyére, Pintért meg hátraraktam volna középre.
  • ressy14
    #21868
    faszt se érünk vele, az nem repít minket brazilba. Ha megtanulnánk az ilyen meccseket simán hozni (márpedig simán kellett volna), akkor lenne esélyünk talán még ilyen szar védelemmel is. Ennyi helyzetből 2 gól kevés.
  • IXEMGabeo
    #21867
    Igen, de azért ott volt egy fejese, amit be kell fejelni. Többi még elnézhető...
  • polluxware
    #21866
    há ,hogyne
  • DasIsFuck
    #21865
    csak itt náhány ember úgy picsog mintha máltától kaptunk volna ki.
    ilyenkor már nem számít az, hogy amúgy a román válogatott hivatalosan is jobb és feljebb rangsorolt válogatott vagy, hogy egyébként igenis jól játszott a válogatott.

    persze a védelmen ment el és a bíron, de akkor is.
  • Solt
    #21864
    Eddig nem voltak ilyen gondjai... általában szépen belövöldözte a helyzeteit. Most nem ment neki a befejezés, de ettől még jól játszott! Nem rajta ment el a meccs, hanem azon a gyökér bírón...
  • Hunor88
    #21863
    Ahhoz képest, hogy milyen módon játszottak a románok, mi lehoztuk 0 sárgával... (vagy csak nem emlékszem sárgára :D)
  • Narxis
    #21862
    Igen, az erkölcsi győzelem a miénk.
  • IXEMGabeo
    #21861
    Szalai nem lenne az, de ma úgy látszik nem ment neki. Ő benne van lehetőség szerencsére még nem ott tart még, mint Priskin. Előkelő helyen van a Bundesliga gllistáján. Csakhát a válogatottban is "játszani" kéne
  • polluxware
    #21860
    0,1-0

    de lehet hogy 0,09999 - 0
  • polluxware
    #21859
    sztem nyertünk... ezen nem változtat az eredmény
  • DasIsFuck
    #21858
    hát igen, mi magyarok csak a 2 végletbe tudunk gondolkodni.
  • Solt
    #21857
    Köszönöm!

    A Varga becserélése után (ami egyébként kiváló döntés volt) pályán sem voltak. Erre jött egy szabálytalan gól, ezek után egyenlítünk, majd még egy szabálytalan gól! És mindezt egy nálunk erősebb válogatott ellen... mert hiába játszottak most szarul, attól még jók!

    Bosszankodni lehet, de magunkat szapulni egy ilyen szituációban... pffff... nem is értem némelyik emberkét.
  • Effe88
    #21856
    "mert amúgy ez a román válogatott Mutustól együtt nulla"

    ezt írtam én is, egyetértek
    még is sikerült lehozni 2-2re:D
    bírózhatunk itt, van benne igazság
    de a 100%-os ziccereket bekéne lőni
    csak az összes csatárunk egy kalap szar
  • rooney8
    #21855
    Izrael 3 - 3 Portugália
  • DasIsFuck
    #21854
    van, hogy csak kapufáig jutott ott is.
    gondolom rögtön temették is és lehordták mindennek...

  • rooney8
    #21853
    ha egy perccel kevesebb a hosszabbítás, akkor mindenki szarrá szopta volna a csapatot, így meg mindenki a sárga földig szidja
    mennyit számít egyetlen egy perc :D
  • Unreal1942
    #21852
    SPANYOLORSZÁG–FINNORSZÁG 1–1
  • Unreal1942
    #21851
    SZLOVÉNIA–IZLAND 1–2
  • IXEMGabeo
    #21850
    Az is igaz, Szalai sok helyzetet kihagyott. Itt "megteheti", de a Bundesligában nem...
  • IXEMGabeo
    #21849
    2-2 ebből mindkét román gól szabálytalan volt...A játékunk a román egyenlítés nem bomlasztotta szét, a lendület ugyanúgy megvolt tehát itt ma 2-0-as végeredmény lett volna igazságos. Videóbíró nagyon kéne már amúgy...Játékosok megtettek mindent nem lehet őket okolni a vereségért. Itt ma Stark és csapata volt az ellenfél, mert amúgy ez a román válogatott Mutustól együtt nulla
  • ressy14
    #21848
    faszán szerethető a válogatott, de ha nem tudunk nyerni, akkor szart sem érünk vele. Szerdán ne égjünk le, aztán szevasz, újabb évig nem kell az esélyeinkről beszélni.
  • Gabe18
    #21847
    Én azt a meccset amin az elmúlt ~20 év leggyengébb Román csapatát se tudtuk megverni. Nem azt mondom hogy nem érdemeltük volna meg azt a nyomorult 2-1-et összességében, de amit az első félidőben a védelem leművelt az alapján meg csoda hogy előnnyel mentünk szünetre.
  • Solt
    #21846
    Komolyan mondom némelyikőtök hülyesége bosszantóbb mint, hogy az utolsó percben gólt kaptunk...
  • Hunor88
    #21845
    Vesztes mentalitás. 1 gólos előnyünk volt és így sem tudtak mit kezdeni a románok, de így van, inkább cseréljünk be még egy zsák védőt... Nem kellett volna megbontani a felállást. Ki ez a Mészáros? Egyébként jól játszottunk, a támadások is jók voltak.
  • a.carkey
    #21844
    Szalai három kb. 99%ost hagyott ki.

    Mezőnyben jó volt, de olyn ez, mint a Dombi esete: ha nem fújták be neki a 11est, akkor tk. 90 percet feleslegesen volt a pályán.
  • cargame
    #21843
    Komolyan ahányszor Dzsudzsit közelről mutatták, elszomorodtam, h mennyire nem tudja, hogy hol van...olyan mint egy szegénygyerek akit kiküldtek a pusztába. Legalábbis az arca ezt sugallja.
  • ReszegKoldus
    #21842
    ettől legfeljebb a stadionból való kijutásuk lehetne drámaibb
  • IXEMGabeo
    #21841
    igen és így átértékelődik az a "Varga hiba" Játékvezetés áldozatai lettünk ismét...
  • Solt
    #21840
    Te mit néztél?
  • DasIsFuck
    #21839
    jó hát kaptunk 2 lényegébe szabálytalan gólt, no fogjátok fel büntetésnek mert zsidózni mert pár lefizetett huligán:)
    egy ilyen rasszista,antiszemita,náci ország mint mi ezt megérdemeljük(a fifa szerint).

    szerintem így nézve sokkal pozitívabb lesz a meccs.XD
    nem igazságos, de kit érdekel az igazságosság?
  • Irokez
    #21838
    A legszomorúbb az egészben ,hogy már megint (ki tudja hányadszorra) az utolsó percben adják el a meccset. Évek óta ez látni. A fejekben van itt gond ,de nagyon. Meg a vezetésben ,aki rendbe rakná a fejeket.