28329
10917302841238962806.jpg
  • Shep
    #23158
    Miért futottak volna? Böde azt nyilatkozta, hogy a 2. gól után tudta, hogy vége. Ja kérem 30 perc után vége egy 90 perces meccsnek? Eltakarodhatnak ezzel a mentalitással a francba!
  • Láma!
    #23157
    "Nem lepődnék meg, ha üres lenne kedden a Puskás Stadion. Meg is értjük őket a szurkolókat, szégyenkezünk. Vállalnunk kell mindenféle támadást, megrázkódtatást, és csendben kell maradnunk, mert nincs válaszunk."

    Dzsudzsák
  • passatgt
    #23156
    Engem az bosszantott kifejezetten, amikor 2 gólos hátrányban bedobást és szögletet sétálgatva végzik el… Ilyenkor szét kell futni őket, már alapból az ha gyorsan csinálnak mindent nyomást helyez az ellenfélre és előbb-utóbb hibázni fognak
  • IXEMGabeo
    #23155
    +1 sajnos
  • wednes
    #23154
    Na hát ez a másik.

    Beülnek a világ leglassabb hintájába is. És úgy fut le a román, hogy közben egy lassú szar ő maga is. Egyáltalán nem voltak kiemelkedőek önmagukban a románok sem. És ez a legszánalmasabb az egészben...
  • wednes
    #23153
    Ez volt a legszánalmasabb válogatott meccs, amit láttam!

    Még anno a 90-es években a Jugó válogatott alázását sem éri el. Mert ott legalább futkostak a mérgezett egerek, de ez MI?????

    2:0-ánál mi tartjuk hátul a labdát? Mindenki áll mint a cövek. Nem fogunk még a megnövelt keretű EB-re sem kijutni.

    Ezt azzal sem hoznák helyre, ha valami csoda folytán elvernék a hollandokat és a románok kiszopnak a törökök ellen. Akkor is szarnék már rájuk. Hatalmasat csalódtam...

    SOHA nem voltam fikázó, aki mindig csak a rosszat látja, mindig próbáltam védeni ezt a f@s bandát, de eddig bírtam...
  • argo001
    #23152
    Az elmúlt évtizedeket elnézve, azért mi se lehetünk túl büszkék magunkra...
  • hapi
    #23151
    felesleges itt bármiről beszélni amíg olyan focistáink vannak akik:
    -labdás embert nem éri utol fél pályán keresztül
    -egy meccsen 4 olyan ziccer van ellenünk amikor 1v1 megy a csatár a kapusunkra, ilyet mikor láttál utoljára a mai modern fociba? ha valakinek össze is jön max 1 szer egy meccsen szökő évben egyszer.
    - az 5-ösünk sarkában 4szer húzza ide oda anélkül hogy valaki oda lépne? ilyet grundfocin ritkán látsz
    - a támadásokról persze nem tudok semmit írni miért is? mert hogy semmi nem történt ja igen...
  • sb1
    #23150
    Annak midnenki örül itt szerintem, csak annak nem, hogy ilyen szar fos trágya semmirekellő csapatunk van 20+ éve, akik matekzsenik, mert számolgatni tudnak, hogy így meg úgy még kijuthatunk 1-1 eb/vb-re, de focizni már nem tudnak.
  • hungary27
    #23149
    Lehet, hogy kikaptunk, de örüljünk annak , hogy mi magyarok vagyunk és nem románok.
  • sb1
    #23148
    Tökmindegy, ha megnyerjük mind a 3 meccsünket már, a románok is behuzzák, és marad a 3. helyecske..amúgy meg számolgatni tökre felesleges, szerintem csoport 4.-kek leszünk,a törökök is meg fognak előzni, és akkor pár agyacskában helyrebillen, hol is állunk futballban.
  • Sippie
    #23147
    "Menjen máshova a pénz? De hova?"

    ettől a kérdéstől falra tudok mászni... hova bazdmeg, hova... mert egy fillér államadósságunk sincsen például, és az állami bevétel minden évben meghaladja a kiadást ugyebár... erre felhozza példának a színészképzést, meg a tankcsapdát? Mennyi lóvét kap a tankcsapda az államtól? Csak mert szerintem ők önfenntartóak... a színészképzés meg tényleg mehet a levesbe, ha ilyen fosokat hoz ki mint alföldi roberta, a bohózatba illő István a királyával...
  • Sippie
    #23146
    mert a magyaroknak nem nagy az orra
  • Krisztiam #23145
    érdekes a fifa miért nem bünteti meg a románokat, hogy a magyar himnuszt kifütyülték?
  • Pares
    #23144
    Semmi sem természetesebb ennél. A magyarokba bárki, bárhol, bárhogyan belerúghat, következmények nélkül. Kb. az első világháború óta megfigyelhető ez a tendencia...
  • kaposi1
    #23143
    Vegyétek le a címeres mezt!!!!!!
  • Shep
    #23142
    Egyébként is arról volt szó ,hogy a fő cél az EB-re való kijutás, ez csak a főpróba :D
  • Pares
    #23141
    Hát ez az, hogy ez nem profi hozzáállás. Egy profi, nemzeti válogatottba beválogatott focistának 90 percen keresztül hajtania kell az utolsó leheletéig, a nemzetért. Hiszen azért van ott, mert a legjobb, vagy nem? De ezek szerint ezek a "válogatott" bohócok messze vannak a profitól.
  • ressy14
    #23140
    a birkák (azaz mi) meg tovább nézik a showt

    habár most egy ideig nekem elég volt a válogatott meccsekből, úgy egy évre
  • a.carkey
    #23139
    Röhögök, ha simán megverik őket a törökök ...
  • bakkerman
    #23138
    évről évre ha kikapunk egy sorsdöntő meccsen jönnek ilyen cikkek,nagy megváltó írások,elolvassa az ember,rájön hogy basszameg tényleg ígyvan,és történik valami? Semmi. Most se fog. Megverjük az észteket,a csoportban 3. vagy 4. helyen fogunk végezni,Egervári megy,jön egy másik bennfentes BÁB,akivel folytatódik a "show".
  • CnSportsnews
    #23137
    Egy érdekes cikk... érdemes elolvasni... egy vélemény arról, hogy most hogyan tovább:

    Amatőr foci? Ugyan már...
  • ReszegKoldus
    #23136
    aztán jön andorrától egy vereség 90. perc után kapott góllal :D
  • bakkerman
    #23135
    Köszi! Hát igen,fölösleges bűnbakot keresni,inkább Egervári nyakába varrom ezt az egészet mint Guzmicséba,csóri életébe nem játszott még 15 ezer ember előtt se,nemhogy 55...neki túl kell lépnie ezen,és tovább dolgozni,előtte még az út
  • ressy14
    #23134
    én megbocsátok neki, néha a legnagyobbak is hibáznak. kedden meg parádézunk majd, a hollandok elleni meccset ov megveszi és meg is van a 2. hely
  • Sippie
    #23133
    „Nagyon nagyot hibáztam, sajnos nem tudom semmissé tenni. Azt beszéltük meg, hogy az első percekben próbáljuk meg átívelni a középpályájukat, ezt akartam tenni, de belsővel rosszul találtam el, ha bárhogy máshogy belerúgok egy jó nagyot, és kimegy a stadionból, az sem baj. Sajnos rosszul találtam el, ez pedig döntően befolyásolta a mérkőzést” – nyilatkozta az első gól előtt hatalmasat hibázó Guzmics Richárd az MTI-nek.
  • bakkerman
    #23132
    Guzmics nyilatkozatát valaki betudná linkelni?
  • ressy14
    #23131
    épp ez az, hogy tudunk mi jobban játszani, 10-ből 1-2 meccsen igenis jól szoktunk játszani, törökök ellen is jól nyomtuk, csak a másik 8 meccsen szarnak bele a srácok
  • Old Kund
    #23130
    Végig néztem a meccset, láttam amit láttam.
    De ez a magyarázkodás, tragédia! Még a láttottaknál is szánalmasabb.
    Végre álljon már oda valaki és mondja azt,hogy ennyit tudunk és slussz.
  • kaposi1
    #23129
    Ők a Lambo-ra hajtanak nem érdekli őket a Nemzeti öntudat és a Címeres mez.
  • bakkerman
    #23128
    " egy 18 éves erdélyi srác."

    EZ A KIBASZOTTUL NEM MINDEGY,hogy Erdélyben egy 18 éves fiatal srác,éppenhogy átlépte a felnőtt kor küszöbét,ilyen érzésekkel van tele,ilyen levelet tud írni,míg egy itthoni 18 éves akademista hülyegyereknek mi a prioritás? Haj belőve,trendi pink póló fent,irány szoli,aztán bohóckodni valamit az 1 órás edzésen. És ezekből lesznek később a válogatottak. Ugyanezt látják balázskától is,persze hogy majmolják. A fejekben kéne elindítani a tisztogatást,meg a mentalitásban,lehet itthon bármilyen stadion,jöhet bármennyi légiós,lehet BL csoportkör,EL csoportkör,a válogatottba magyar játékosok játszanak,de ők nagyon messze vannak fejben az elittől,de úgy látszik a középmezőnytől is.
  • Narxis
    #23127
    Nem.
  • Grenzjager
    #23126
    "szégyelljük magunkat" ezt mondta valamelyik szerethető???
  • Shep
    #23125
    Úgy mondta, hogy Mi akkor is profik vagyunk! :D
  • Shep
    #23124
    Azért a román lapok mi durván nyomják már. Remélem jól pofára esnek ezek az önelégült majmok! Nincs bajom egyetlen néppel sem, mert mindenhol vannak jó emberek de az önelégült tahókat nem bírom!
  • a.carkey
    #23123
    Pedig profik vagyunk, vagy mit mondott 1x Mátyus(?). De sajnos ilyen profik.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mint a Galla! "Jaj, kamera!"
  • kaposi1
    #23122
    EGY ŐSZINTE LEVÉL ERDÉLYBŐL – P.S.: RIA, RIA, HUNGÁRIA!

    „Kedves Nemzeti Sport!

    Hogy őszinte legyek, nem igazán tudom megmondani, hogy mi vett rá arra, hogy most levelet írjak Önöknek. Talán a túl nagy feszültség, a stressz, a csalódottság, a magatehetetlenség... Lehet, hogy kissé megkönnyebbülök majd, ha kiírom magamból érzéseimet, bár nagyon nehéz szavakba önteni mindazt, amit a román-magyar után gondolok. Erdélyi magyarként újból megállapíthatom, hogy az „anyaországi" magyarok ismét cserben hagytak engem/minket. Nem azért, mert kikaptak, hanem mert szívtelenül és akarat nélkül játszottak végig egy olyan meccset, amely számomra sokkal többet jelent egy egyszerű focimeccsnél. Én személy szerint 12 éve rúgom a bőrt itt Romániában, habár alacsony szinten, mégis szívvel-lélekkel! Hétfőn majd edzésre kell mennem, szembe kell néznem román nemzetiségű társaimmal, akik majd büszkén és öntelten mondhatják: „Na mi van, kis bozgorka, csak nem kikaptatok?". Lehet, önzőnek tűnik, de számunkra (erdélyi magyarok számára) a magyar válogatott mérkőzése egy ünnep, egy felüdülés. A sport az, ami ezekben az időkben erőt és reményt ad. A magyar sport. Amire büszkék lehetünk/lehetnénk.

    A mai mérkőzés tökéletesen megmutatta a magyar nép jellegét: kishitűek és gyávák vagyunk, és sajnos azok is maradunk... Egy jó ideig. Szegény Puskás Öcsi bácsi, ha látja az utódokat, és beszélget ott fenn, az égi stadionban Hidegkuti Nándorral, bizonyára csak ennyit mondhat: „Nézd már, Nándikám. Ezek játszanak a mi mezeinkben! Annak idején kis lábvizet esetleg hozhattak volna nekünk!" – és mennyire igaza van. Mindezek ellenére tovább kell menni. Dolgozni, kitartani, erősödni... Edzésre menni, focizni tovább, teljes erőbedobással, egy jobb élet reményében. Bevallom őszintén, én is meglepődtem, amikor a 85. perc környékén könny szökött a szemembe. Nem vagyok az az érzékeny típus, de már nem bírtam azt a megaláztatást, amit a képernyőn láttam. Rossz érzés magyarként ennyire kiszolgáltatottnak lenni. És lehet, hogy közhelyesen hangzik, de abszolút semmi szerencsénk sincs. Sem sportban, sem úgy általában. Ha valaha is létezett a magyarok Istene, az már rég itt hagyott bennünket.

    Ezúton szeretném megköszönni az Önök eddigi kiváló meg minőségi munkáját, és sok sikert kívánni a továbbiakban!

    Maradok tisztelettel, egy 18 éves erdélyi srác.

    P.S.: RIA, RIA, HUNGÁRIA!"

    Amúgy szétszednek minket. Sajnos Joggal!
  • bakkerman
    #23121
    nekünk is szerethető csapatunk van,a kezdő sípszóig roppant szimpatikus mindenki
  • ReszegKoldus
    #23120
    Ők jöjjenek nyugodtan, szerethető a csapatuk ezzel a hollandok elleni döntetlennel :D
  • a.carkey
    #23119
    Hát, magukba kell nézni, mert amit mutattak, az komolyan nemcsak elszomorító, hanem idegesítő is volt. Amúgy meg, minden bejött a romákoknak. Ez is ritka. Olyan volt ez nekik, mint Iránnak az USA ellen 1998-ban a vébén. A mieink meg elqurták már az elején, majd tele a gatya effektus üzemelt 90 percen át.